Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość Natalia22_1984
Zgadzam się z muszelką. Wkładki laktacyjne w niczym mi nie pomagają bo zwyczajnie biustonosz odstaje ale z tymi stożkowatymi stanikami jest ok.Noszę przez cały czas i nic nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabana-22
mam jescze jedn pytanie, a jak dlugo mozna nosic te nIplette, i czy efekt po zakonczeniu noszenia jest trwaly, czy tylko chwilowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Niplette możesz nosić ile tylko chcesz...Dopóki efekt nie bedzie Cię zadawalał. Ja zamierzam jeszcze conajmniej przez kilka miesięcy:)Efekt końcowy jest trwały ponieważ za krótkie przewody mleczne, które wciągają sutek do środka ulegają rozciągnie\ęciu:)i wszystko gra;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabana-22
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to bardzo dobra wiadomosc, hmm a wiece moze dlaczego tak sie u nas zrobilo, dlaczego mamy te przewody mlekoweza krótkie;>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Hmmm ni cholery nie wiem :D To dziedziczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewica 84
Witajcie! zastanawiam się skąd takie sutki u mnie..?? dziedziczne na pewno nie, moja mama, babcie, siostra, nawet tata i brat mają wszytsko ok z sutkami. Myslę, że to za sprawą tego, że w życiu płodowym i wczesnym dzieciństwie byłam baardzo gruba,czego nawet nie pamiętam, ale wiem z opowiadań i ze zdjęć, natomiast od 3 roku zycia jestem szczupła, normalniej wagi. Wydaje mi się, że to zaważyło na wyglądzie moich sutków. Ale teraz jest coraz lepiej! pozdrawiam nowe forumowiczki! a "stare" ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1986
dzieki dziewczyny, wiem ze sie powtarzam ale kazda z was wie najlepiej jak cudownie sie dowiadziec ze ktos ma taki problem jak ja, ja tez krecilam sobie filmy ze niewiadomo co mi jest, ale jestem taka od zawsze i chyba nie do konca wierze w te wszystkie cudowne sposoby doprowadzienia sie do "normalnego" wygladu, w kazdym razie za tydzien ide do ginekologa i zobaczymy co mi powie, dzieki wam chyba wreszcie zaczne chodzic z podniesiona glowa, w koncu to tylko biust, wszystkie mamy poza nim wiele do zaoferowania:) niedlugo moj facet wraca z pracy i zapewne nie powitam go toples bo do dnia kiedy bede bez skrepowania paradowac przed nim na golasa pewnie jeszcze daleko, ale wiem ze sie postaram z tym powalczyc:)dzieki jeszcze raz za to ze jestescie, i 3mam za was wszystkie kciuki, bo walczymy tak naprawde nie z naszymi z sutkami tylko z tym co mamy w glowie!!!! zycze wszystkim i sobie zycia wreszcie bez kompleksow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Ja od zawsze byłam bardzo szczupła, taka jestem nadal...W moim przypadku z pewnością jest to dziedziczne :( Wiem, ze nigdy nie będę wygladała 'tam' całkiem normalnie(?) ale na prawdę jestem zadowolona z rezultatów. Noszę nipletkę dokładnie od miesiąca. Sutki nadal się cofają, ale nie tak jak kiedyś no i poza tym reagują w odpowiednią stonę ;) Dzięki za miłe słowa, cieszę się, że jesteście! Wielki buziak :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokiaa
hej laski! nie wiedziałam ze jest nas aż tyle, myślałam że tylko ja mam taki problem, mam normalne brodawki ale moje sutki są wklęsłe, wychodzą tylko jak jest mi zimno. to bardzo krępująca "choroba"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabana-22
hej, ja sie ciagle zastanaiam, dlaczego akurat ja mam taki porblem, hmm w sumie teraz duzo o tym czytam i faktycznie to nie jest dziedziczne, tylko w zyciu plodowym nastapila taka nieprawidlowość niestety, ale co mnie zacikawilo, jak ogldałam zdjecia z poprawy po noszeni NIplette, to zauwazylam, ze wszytskie dziewczyny, ktore maja wklęsnięte lub plaskie brodkwaki sutkowe, maja stozkwalty kształ piersi, i ja tez taki mam, pewnie dlatego przewody mlekowe, tam nie dochodza i sie bordawki cofaja:P ale zapewne to tylko moje przypuszczenie:P pozdrawiam wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea 86
Hej Dziewczyny!Na to forum trafilam probujac dowiedziec sie czegos wiecej na temat swoich piersi,a raczej brodawek, bo rowniez, tak jak u Was, sa one wklesle, a ja nie potrafie tego zaakceptowac.Najgorsze jest to,ze do tej pory nikt nie potrafil udzielic mi odp.na nurtujace mnie pytania,dlaczego takie sa i co zrobic zeby takie nie byly???Pani ginekolog stwierdzila,ze to nic nienormalnego i taka juz moja uroda...a ja nie do konca sie z tym zgadzam.Pomimo Waszych wczesniejszych zapewnien co do reakcji facetow, ja mam z tym straszny problem, najchetniej podczas zblizenia nie sciagalabym stanika albo gasila swiatlo, a przeciez nie wstydze sie swojego ciala,tylko te brodawki...co do nipletek,jestem raczej sceptycznie nastawiona,wole sie mile zaskoczyc niz niemile rozczarowac...nie zmienia to faktu, ze na pewno je zamowie...i bede nabierzaco informowac o efektach... Serdecznie Was pozdrawiam i,choc pewnie sie powtarzam, mile jest dowiedziec sie, ze nie jestem z tym problemem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ostatnio zaniedbuję wpisy na tym forum, ale systematycznie zaglądam i zauważyłam że jest nas coraz więcej!:) Ja też kiedyś myślałam, że jestem z tym problemem sama. dziewczyny! To forum wiele dla mnie znaczy i w duzym stopniu odmieniło moje życie:) Dzień, w którym zakupiłam Niplette był chyba jednym z najbardziej ekscytujących dni :P Ja noszę nipletki od dwóch miesięcy. Moje sutki nie są już ani wklęsłe ani płaskie. Nie sterczą co prawda bez przerwy tak bardzo jak bym tego chciała, ale są wypukłe, a podczas dotyku lub zimna stają się twarde i mocno sterczące :) Też miałam problemy z pokazaniem się chłopakowi. Nie pozwalałam na to, żeby wkładał \'tam\' ręce:/ Teraz jestem sama, ale czekam na tego księcia z bajki, któremu będę mogła się bez przeszkód pokazać w całej okazałości:) Ściskam Was dziewczyny i życzę sukcesów każdej z Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokiaa
Dziewczyny powiedzcie mi czu te nipletki naprawde dają jakiekolwiek efekty, bo zastanawiam sie nad ich kupnem? A jeśli dają to po jakim mniej więcej czasie? Odpiszcie PLISSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Piszemy o tym tu cały czas:)Na prawdę noszenie Niplette daje efekty. U mnie poprawa była widoczna już po mniej niż tygodniu. Używam ich prawie m-c i jestem bardzo zadolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
Dziewczyny to jakas paranoja!!! Bylam wczoraj w sklepie dzieciecym, w ktorym maja artykuly Avent. Spytalam o Nipletki i ekspedientka odpwiedziała mi, ze owszem mieli je kiedyś, ale dystrybutor z hurtowni, który ich zaopatruje już im ich nie dostarcza, bo podobno mieli je wprowadzic tylko w aptekach, gdyż wymagają konsultacji z ginekologiem. Zdziwilam sie bardzo, bo w koncu w necie mozna je zamowic bez problemu. Pani kazala mi popytac w aptekach a jesli nie znajde, to sprobuje je zamowic dla mnie. Oblazlam pól aptek w miescie i nic, w żadnej nie ma i nawet nie mozna zamowic bo nie maja ich nawet w katalogu. I odsyłają do sklepów z artykułami dla dzieci... Błędne koło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowanaaa
czy niplette mozna stosowac w wieku 16 lat? obserwuje od kilku miesięcy ten post, ale jak ze względu, ze wiekiem odbiegam nie zdecydowalam sie jeszcze na ich zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Do niezdecydowanej. Nipletki można stosować bez względu na wiek o ile takie wygląd masz od urodzenia lub dojrzewania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnka
Cześc dziewczyny, u mnie też jest poprawa, noszę nipletki od czterech miesięcy, wprawdzie nie codziennie, ale i tak jestem z nich bardzo zadowolona. Moje sutki po ściągnięciu sterczą cudownie, niestety niezbyt długo, ale za to na dotyk i zimno reagują fantastycznie, nawet gdy przez kilka dni ich nie noszę. A od razu po ściągnięciu moj sutki wyglądają jak u dziewczyn które widzę w gazetach i filmach, którym zawsze zazdrościłam sterczących suteczków. Nowym dziewczynom życzę powodzenia a starym dalszej wytrwałości. Pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyork! Też miałam początkowo problemy z kupnem Niplette. Nie pytałam w żadnym sklepie dziecięcym, za to obchodziłam kilka aptek w moim mieście i nic:/ Myślałam, że to już koniec i że na zawsze będę się borykać z tym problemem. Aż w końcu natrafiłam na aptekę, w której mieli produkty Avent! Aha.. i muszę zaznaczyć, że w swoim katalogu produktów z Aventa nie mieli nipletek. Ale jeśli do danej apteki dostarczają produkty tej firmy to nie ma nic prostrzego dla farmaceutki, jak zadzwonić do hurtowni Aventa i zapytać czy w danej chwili mają Niplette :) Jak się natrafi niezbyt miła i gotowa pomóc aptekarka, to pewnie sama tego nie zaproponuje, więc sama powiedz że taki prodult na pewno istnieje i czy nie mogłaby zadzwonić w tej sprawie ;) Ja też w tej samej aptece trafiłam raz na niezbyt miłą i z góry stwierdziła, że nie posiadają czegoś takiego:/ Ale nie dałam za wygraną :) Poszłamdrugi raz, podeszłam do okienka, gdzie stała inna farmaceutka i zapytałam o to samo:) Ta z usmiechem na twarzy oznajmiła, że wprawdzie w aptece tego nie posiadają, ale zadzwoni i zapyta co i jak:) Okazało się, że Niplette można zamówić (co oczywiście z miejsca uczyniłam). Czekałam na nie zaledwie 1 dzień.. Tak więc, nie trać nadziei, przejdź jeszcze raz do aptek z firmą Avent, a na pewno się uda:) Życzę powodzenia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena...84
Witam!! Gdzie najlepiej i najtaniej zakupic niplette??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowanaaa
do Natalia22_1984 thx za odpwiedz:) kupilam wczoraj niplette na allegro. narazie jeden, zeby zobaczyc jak sie u mnie sprawdzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
Witam wszystkie Panie:)we wtorek zakupiłam sobie niplette 2 sztuki ponieważ oba moje suteczki są wklęsłe.Koszt razem z przekazem pocztowym to 256 zł i to jest najtaniej za dwie sztuki niż w każdym innym sklepie.Przekaz pocztowy odebrałam po około 36 godzinach więc jak widać szybciutko:)Oto link do strony: http://www.4baby.pl/projector.php?product=12814&client=i1gvehske1dihf6gqmdo27vrv6qaroor Jedna sztuka to koszt łącznie 156 zł.Dziś założyłam nipletki po raz pierwszy.Troszkę bolą mnie sutki i coś z nich wycieka ale podobno na początku kuracji to normalne.Proszę o informację o efektach inne Panie.Pozdrawiam wszystkie forumowiczki-nania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
niezdecydowanaaa jak efekty?proszę odezwij się.Ja się strasznie boję,że mi się nie uda:(widzisz już jakieś efekty?proszę napisz słówko wsparcia na forum.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozważna
Witam wszystkie dziewczyny. Dawno już nie pisałam na forum, jednak systematycznie je przeglądam i widze że prawie nic sie w nim nie zmieniło. Ja noszę niplette mniej wiecęj od roku. Na poczatku stosowałam je systematycznie, ale teraz róznie bywa. Nie chcę żadnej z Was zniechęcac do tego urządzenia, ponieważ u siebie zauważyłam znaczną poprawe, ale nie są to trwałe efekty, przynajmniej nie takie, które mnie zadowoliły. Kiedy noszę je dzień po dniu wtedy jest nawet niezle, ale po ich zdjeciu i tygodniowej przerwie wszystko wraca do normy niestety. Myślę nad jakims innym rozwiązaniem i obiecuję sobie że jak tylko pozbęde sie tego kompleksu, to dam Wam znać, razem damy rade. Każdy problem ma swoje rozwiązanie, jeżeli nie ma rozwiązania to znaczy, że nie ma problemu;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowanaaa
do nania z powodu problemo z przesyklła nipelette otrzyymalam dopiero godzine temu. od razu zalozylam, bo narazie zamawialma tylko 1 i bede nosic na zmiane. mam nadzieje ze efekty sie szybko pojawia:)... i mam takie pytanie; czy noszenie na zmiane po kika godzin dziennie przyniesie rownomierne efekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowaaaa
Natalia22_1984 ... masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
Witam:)dziś po raz 1 spałam w nipletkach czyli co oznacza ze miałam je na sobie jakieś 12 godzin:)widzę efekty naprawdę:) moje sutki ślicznie sterczą chociaż boję się że to chwilowe:(Ale postanowiłam nosić nipletki non stop:)musi to w końcu dać jakiś efekt:)a u Was dziewczyny jak kuracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
do niezdecydowanaaa ja myślę,że kuracja się uda nawet jak nosisz na zmianę 1 nipletkę na 2 piersiach,tylko wydaje mi się że powinnaś nosić np po 12 godzin na 1 piersi i później 12 godzin na 2 piersi.Trzeba troszkę czasu żeby sutek się wyciągnął.Powodzenia życzę:)Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×