Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość niezdecydowanaaa
ja nosze trzei dzien mniej więcej po 8h na jednej,a brodawka dalej nawet przy zasysaniu sie nie pojawia. zasysany jest raczej prawie caly sutek,a po brodawce dalej sladu nie ma. czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
do niezdecydowanaaa myślę że może poprostu źle nakładasz niplette.Ja zawsze naciągam bardzo sutki tak żeby zasysając powietrze zassać sam sutek.Boli to trochę ale w rezultacie sutki sterczą jeszcze jakiś czas po zdjęciu niplettek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
Zastanawiam się czy normalny jest taki żółtawy płyn wyciekający z piersi.W ulotce było napisane że przez jakiś czas może coś takiego wyciekać ale mi wycieka za każdym razem i mam wrażenie ze za każdym założeniem niplette wiecej.Proszę o radę czy któraś z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowanaaa
do nania a ja wlasciwie nawet jak naciagne sutek, nie mam co zasycac, bo brodawki jak nie bylo tak nie ma... co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
Witaj niezdecydowanaaaa przepraszam,że sie nie odzywałam ale przez jakiś czas nie miałam netu hihihi - zapomniałam zapłacić rachuneczek:) co do zakładania nipletek-naciągnij poprostu brodawkę jak najbardziej się da i wciągnij powietrze do strzykawki.Sutek Ci się napewno na początku nie pojawi ale wytworzone ciśnienie mimo to zacznie rozciągać Twoje przewody mlekowe wewnątrz piersi a właśnie one są odpowiedzialne za wciąganie sutków.Głowa do góry:)noś nipletki ile się da.Ja ostatnio się zaniedbałam i nie noszę ich wcale:/efekt wcześniejszego noszenia jest taki,że podczas seksu z moim chłopakiem jeden sutek po stymulacji ślicznie sterczy:):):)dziś znowu zakładam nipletki na noc i zobaczymy jak rano będą wyglądały moje piersi.Pozdrawiam Cię gorąco i życzę powodzenia.Pisz mi na bieżąco jakie masz efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaJakWy
Witam, jestem nowa na forum, ale z komleksem wklęsłych sutków zyje juz odkąd zaczęło mnie interesować życie sexulane;). O niplette dowiedziałam sie od siostry która ma ten sam problem, i właśnie jest w 7 msc ciązy...zawsze wstydziałam sie o tym rozmawiać wieć mój kompleks znają tylko 3 osby:mama, siostra i najdroższa przyjacióla...nawet z moim facetem o tym nie gadam...bo sie wstydze i to takstrasznie!!moze to dziwne ale jak chce to nie moge mu o tym powiedzieć bo po prostu mnie zatyka.Ogólnie jestem otwarta i lubie gadac na rózne tematy ale nie na ten!!a zapomniałam dodać ze jestem z moim chłopakiem prawie 4 lata i naprawde sie kochamy...i własnie dowiedziawszy sie o Npiplette tydzień temu postanowaiłam ze z przyszłej wypłaty koniecznie musze to mieć i nie moge sie juz doczekać efektów:>)) P.S.To bardzo fajnbe ze istenieje takie forum dzięki któremu nie musze być jedynym odmieńcem "rasy" wklęsło sutkowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
cześć TakaJakWy:)witamy Cię na forum:)ja podobnie jak Ty nie rozmawiałam z nikim na temat moich sutków i podobnie jak Ty z żadnym z moich mężczyzn:)ale dzięki niplette już 1 pierś mam prawie normalną i mój facet jest Z A C H W Y C O N Y :)a muszę dodać że nie jestem zbyt systematyczna jeżeli chodzi o noszenie niplettek:)no nic-życzę powodzenia i odzywaj się jak efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała panikara
Cześć TakaJakWy:) nic się nie bój - będzie dobrze! ja tez miałam wątpliwości, jak zareaguje mój facet...Rany, jak się bałam!I kiedy w końcu wydusiłam z siebie, w czym problem - popatrzył i powiedział "no to co?"I zadziałał lepiej niż niplette:) a tak w ogóle to stosuję jej od listopada, nieregularnie, ale działają! Nie jest to taki efekt, o jakim myślałam, ale różnica ogromna - kiedyś nie dało się ich w ogóle wyciągnąć.Powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a gdzie mozna kupic takie cos do wysysania brodawek??czy to jest drogie...tez mam taki problem i strasznie mnie to dolyje slyszlam ze to zdaza sie co 10 kobiecie...dlaczego ja jestewm ta dziesiata...pomozcie mi...moj chlopak twierdzi ze mu to nie przeszkadza ale mysle ze chce mnie tylko pocieszyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego te niplette sa takie drogie nie mam jeszcze swojej kasy bo sie ucze a mama nie da mi tyle to logiczne zreszta ona nawet nie wie ze mam taki problem....chyba sie zalamie...................................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znalazlam cos okropnego czy takie cos moze sie zrobic od tego niplette??? to jest link http://images.google.com/imgres?imgurl=http://www.allaitement-jumeaux.com/images/grossesse/seins-ombiliques-photo7.jpg&imgrefurl=http://www.allaitement-jumeaux.com/espacegrossesse/seins03.html&h=1000&w=1593&sz=122&hl=pl&start=7&um=1&tbnid=DOv7XU3n849K3M:&tbnh=94&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dniplette%26svnum%3D10%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3Dlang_pl%26client%3Dopera%26rls%3Dpl%26sa%3DG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała panikara
Zdjęcia wyglądają jak sałatka z buraków ćwikłowych...Naprawdę nic strasznego mi się nie dzieje podczas stosowania nipletek. Brodawki wychodzą i jest o.k. Nie ma się czego bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała panikara
Zdjęcia wyglądają jak sałatka z buraków ćwikłowych...Naprawdę nic strasznego mi się nie dzieje podczas stosowania nipletek. Brodawki wychodzą i jest o.k. Nie ma się czego bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
Witajcie dziewczyny:)jeżeli chodzi o stosowanie nipletek to mi na początku wypływał z piersi jakiś dziwny płyn i miałam delikatnie krwawiące sutki ale wszystko wraca do normy po dłuższym czasie stosowania:)a to zdjęcie ma po 1 dziwne kolory a po 2 kobieta która prezentuje tam swoją pierś karmi niemowlę:)moim koleżankom-matkom dzieciątka zrobiły jeszcze większą krzywdę ale to dopiero kiedy ząbkowały i przy jedzeniu z piersi używały tych ząbków na mamie:)nie martwcie się.Ja widzę że nipletki dają super efekty:)moja prawa pierś już reaguje na zimno i pieszczoty tak jak u każdej kobiety z "normalnymi"sutkami a tak naprawdę nigdy nie dawałam jej szans na normalny wygląd:)muszę tylko bardziej pomęczyć tą lewą;)zaraz ściągam nipletki i mam zamiar oddać swojemu chłopakowi obie piersi w jego ręce-zobaczymy czy potrafi tyle co nipletki hihihi;)a tak całkiem poważnie-noście nipletki ile tylko możecie:)ja sobie kupiłam sztywny stanik pod którym ich nie widać i zamierzam od jutra praktycznie nie ściagać nipletek.Zobaczcie na wcześniejszych stronach forum-dziewczynom systematyczne noszenie naprawdę pomogło:)pozdrawiam Was wszystkie cieplutko:)nawet nie wiecie jak się cieszę że trafiłam przypadkiem na to forum i mogę się pozbyć swojego największego kompleksu:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania
Do Karolinki:) tak sobie pomyślałam,że może powiedz mamie o swoim problemie:)poproś ją o wsparcie finansowe albo o odkładanie dla Ciebie np.po 20 zł z kieszonkowego na zakup nipletek:)koszt jednej nipletki to 156 zł.Wiem że to drogo bo i ja musiałam zrezygnować z zapłacenia kilku rachunków żeby sobie pozwolić na 2 nipletki (2 kosztują 256zł) ale podobno u młodych dziewcząt efekty są dużo szybsze niż u bab w moim wieku:)ja mam 30 lat i żałuje że wcześniej nie trafiłam na ten produkt.Mam nadzieję,że Twoja mama zrozumie jakim problemem dla Ciebie jest wygląd Twoich piersi...a jak nie zrozumie to pokaż jej forum i wtedy zobaczy ile z nas ma taki kompleks i jak bardzo nam wszystkim zatruwa on życie:(życzę powodzenia w rozmowach i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tym samym problemem
od jakiegos czasu was podczytuje, oczywiście z jasnego powodu. Widzę że niplette jest przez was polecane i to bardzo, ja równiez postanowiłam sobie je zakupić czy ktos może zamawiał z tej stronki?http://maredo.com.pl/product_info.php?cPath=29_94&products_id=37 pozdrawiam ps czy mohttp://maredo.com.pl/product_info.php?cPath=29_94&products_id=37 macie zdjęcia jak wyglądały wasze sutki przed i po stosowaniu niplette?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta26
jja tez mam ten problem wklesle sutki:(jestem w 17tc i chcialabym karmic dzidziusia.Mam pytanie czy niplette mozna kupic a aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom dzieki za mile slowa:)aha nom ja mam 17lat.... kiedys myslalam nad taka rozmowa ale jak same wiecie jest to krepujace....moja mama napewno by to zrozumiala ale nie moge sie jakos przed nia otworzyc oczywiscie na temat moich piersi....teraz postanawiam oszczedzac!!! :) dostalam skarbone na urodziny i bede zbierac heh:) juz nie moge sie doczekac kiedy bede miec nipllete w raczkach:) bardzo sie ciesze ze trafilam na to forum...kto szuka nie bladzi:)Pozdrawiam Was wszysciutkie Ps... A czy niplette maja jakies rozmiary...czy sa jednakowe??ma to jakies znaczenie jak duze lub jak male sa piersi?? ja mam takie srednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, bardzo wam wspolczuje waszego problemu z sutkami i rozumiem ze robicie wszystko by je \"odwrocic\" zycze wam powodzenia! a tak na marginesie: mieszkam w uk i tu niplette kosztuja 30 funtow (nie wiem po ile teraz funt stoi - 5,5-5,6zl?) wiec sa duzo tansze niz w polsce. moze macie jakis znajomych ktorzy wyjechali na wyspe i mogliby wam je kupic i sprzedac po cenie kupna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Nie było mnie 3 tyg więc nie mogłam odpisać...Mój numer gg to 2525986. Co do używania niplette i rezultatów...hmm stosuję od ponad 2 m-cy i gdy noszę regularnie to efekt-rewelacja, natomiast z przykrością stwierdzam, ze gdy nie zakładam nipletki przez ok 2 dni efekt sterczenia zanika ;] Powracają moze nie tak całkiem do poprzedniego wyglądu wklęsłego ale stają się płaskie i za bardzo nie reagują na zimno i dotyk... Nie wiem co jeszcze mogę zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta26
kochane czy to niplette naprawde pomaga czytajac rozne wypowiedzi powoli zaczynam w to nie wierzyc :(zaczne niedlugo 18tc i bardzo pragne karmic dzidziusia piersia:)POMOZCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta26
kochane czy to niplette naprawde pomaga czytajac rozne wypowiedzi powoli zaczynam w to nie wierzyc :(zaczne niedlugo 18tc i bardzo pragne karmic dzidziusia piersia:)POMOZCIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko z tego co ja wiem to niplette naprawde pomaga...je juz niemoge sie doczekac kiedy to sobie zakupie...naprawde polecam:) to jeden z najlepszych sposobow aby miec idealne piersi i abys mogla karmic dzidziusia tylko pospiesz sie z kupnem bo pozniej po pewnym okresie bycia w ciazy nie powionno sie juz uzywac niplette Pozdrawiam Cie goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO SA ZALECENIA JAK ICH UZYWAC W CZASIE CAZY TAK PISZE NA INSTRUKCJI OBSLUGI Zaleca się używanie Niplette przed zajściem w ciążę. Ale jeśli jednak Twoje piersi nie są zbyt wrażliwe, możesz używać przez pierwsze sześć miesięcy ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja tez to mam bo nie wiem
mam plaskie sutki caly dzien ale jak np sie podniece gdy sie kocham z chlopakioem lub on sie nimi bawi czy jak jest mi bardzo zimno to sie robi sutek ktory wystaje tzn to co ma dziecko ssac a normalnie jest plaskie cczy tez mam ten problem co wy i musze kupic ten sprzet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowanaaa
no i jak juz nie wiem co mam zrobic. mosze niplette od 3 tyg po okolo 4 h na dobe i nie widze zadnych rezyltatów. totalnie nic. kapturek zasysa mi prawie caly suter a brodawka sie nie wyciąga. co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatta26
dzięki Karolinko ,jutro pójdę do apteki i jak będą mieć to odrazu zakupię i zacznę używać,bo fakt w ciazy mozna ale własnie jak pisalas do szostego miesiaca a ja narazie jestem w polowie czwartego wiec mysle ze zdaze:)zycze powodzenia Wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbasia
Do agatta26. Co do noszenia nipletek w ciąży to możesz je nosić w I i II trymestrze ciąży. W III podobno może to spowodować zbyt wczesne rozpoczęcie akcji skurczowej (nie mam na to dowodów, ale tak mówią). Istnieje także możliwość noszenia nipletek po porodzie, np pół godziny przed karmieniem. Wtedy brodawka jest świeżo wyciągnięta co zdecydowanie ułatwia dziecku uchwycenie piersi. radzę spróbować coś zadziałaś z wklęsłymi brodawkami, bo sama przeszłam nieudane karmienie piersią ze względu na wklęsłość brodawek. W szkole rodzenia "specjaliści" przekonywali mnie że nawet z taką piersią jestem w stanie wykarmić dziecko. niestety uwierzyłam i się zawiodłam. Życzę łatwego porodu i powodzenia w karmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Do niezdecydowanej! Zeby było widac rezultaty musisz nosić najlepiej 24h na dobę a nie 4 ;] Jak już pisałam wczesniej noszę nipletki ponad 2 m-ce, rezultaty są super przy regularnym stosowaniu, natomiast gdy przestaję nosić na 2 dni bardzo trudno sutki ''postawić'' :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mussy23
Agatta26 ja rowniez jestem w ciazy i mam ten sam problem i to spory Staram sie codziennie cwiczyc sutki Moja siostra tez mam wklesle ale swoje dzieci karmila do skonczenia roczku Owszem było to na początku trudne wymagało poswiecenia i duzo cierpliwości...Noszenie nipletek w ciazy skonsultuj ze swoim ginekologiem bo mozna tylko do pewnego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×