Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

skąd zainteresowanie... hmm... moja ukochana ma ten sam problem zawsze chciałem jej w jakiś sposób pomóc, stąd moje wzmożone zainteresowanie tematem... Wasze posty dały mi orientację, że nie tylko moja kobieta musi się zmagać z tą drobną \"niedoskonałością\", to ważne również dla niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Harrego
Powinieneś skontaktować Ukochaną z nami. Ja przez długi czas myslałam, że jestem sama z takim problemem. Poczułam się o wiele lepiej, kiedy zorganizowałeś to forum. Teraz wiem, że nie jestem sama. Mój Ukochany udowodnił mi kiedyś, że są takie kobiety jak ja. Pokazała mi w jakijś "męskiej" gazetce taką kobietkę. Ale to mnie nie przekonało, bo pomyślałam sobi, że co tam, jakaś baba w playboyu.. I wiesz co? Chyba najbardziej pociesz fakt, że się poznała choć na necie takie kobitki kosmitki ;-) Owszem, fakt, że mnie mój mężczyzna akceptuje też jest ważny! Ale i tak, żadne zapewnienia, że to żaden problem mnie nie przekonają. Wiem, że dopiero, kiedy uda mi sięnaprawić naturę mnie uszczęślwi. Więc jakby co, posadźswoją kobitkę przed kompa i pogadamy! Co Ty na to? Albo może jakoś mailem, czy na gg? Pozdrawiam Ciebie i Twoją Ukochaną no i wszystkie kobitki z osobliwymi piersiami ;-) orchidea_26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moribunda
odświeżam temat... i czekam na kolejne wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka26
dziewczyny napiszcie prosze czy nieplette dziala! po jakim czasie widac efekty i czy warto zakupic to urzadzenie czy lepiej od razu oddac sie w rece chirurga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka26
dziewczyny napiszcie prosze czy nieplette dziala! po jakim czasie widac efekty i czy warto zakupic to urzadzenie czy lepiej od razu oddac sie w rece chirurga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia19
a tak w ogole to dlaczego nikt jeszcze nie napisala o swoich wynikach? he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny
co z wami??? wszyscy czekamy na wrażenia z kuracji. Piszcie jakie są efekty, odczucia, wszystko co związane z noszeniem nipletek. Czekamy na kolejne posty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
HEj! Temat tak ucichłwięc się nie odzywam. Choć często sprawdzam, czy ktoś się odezwał. Ja uważam, że warto kupić niplettki. Noszę je 2 tygodnie i naprawdę widać, że jest lepiej. Brodawki są trochę obolałe, ale nie poddaję się. Wiem, że jeszcze trochęto potrwa zanim będę super zadowolona, bo jeszcze się cofają po ściągnięciu. Jeśli chcecie zobaczyć jak niplette działa, to spróbujcie ze strzykawką jak pisałam wcześniej. Po 2 tygodniach mogę powiedzieć, że moje brodawki nie są jużwciągnięte, tylko płaskie. A to chyba już dużo jak na tak krótki czas kuracji, co? Możecie jeszcze poczekać z kupnem. BędęWas informować dalej. Nosze niplettki po kilka godzin dziennie. Tylko w domu, bo je po prostu widać, a jak założęstanić nawet taki luźniejszy to czuję dyskomfort. Staram się też spać z niplette, ale kurcza nie wychodzi mi to za dobrze, bo boję się, że mi się obsuną, albo, że mnie mój facet uderzy w sensiepodczas snu hihi. Tak mnie nie bije :-) Mówi, że dopiero po ślubie zacznie. Ale wracając do tematu.. Uwielbiam spać na brzuchu i to teżnie jeste dobre przyzwyczajenie w kuracji niplette, bo najlepiej sapćna plecach albo ewentualnie na boku. Kapturki niplette są wykonane z takiego twardego przezroczystego tworzywa no i wbijałyby sięw ciało gdyby się spało na brzuchu. Co jeszcze chcecie wiedzieć? Pozdrawiam Was gorąc o i papapa. A moze jakiś klub wklęsło- płako brodawców założymy hihi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
No i zobaczcie same! Jak tylko się odezwę to odzewu nie ma hihi! Żyjecie?! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
No i zobaczcie same! Jak tylko się odezwę to odzewu nie ma hihi! Żyjecie?! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ja też chce
Ja cały czas jestem i śledzę temat:-D myśle że inni też .Jka tylko wydacie werdykt-tak rewelacja.Lecę do apteki i kupuję:-) Tyle lat czekałam to i poczekam jeszcze.Strzykawke sobie daruję ,coś sobie nie wierzę i swoim możliwośćiom🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka 26
Orchideo kochana trzymam za Ciebie kciuki caly czas i czekam na kolejne informacje. Mam nadzieje, ze beda pojawiac sie troche czesciej. Znalazlam sie na tym forum, kiedy podjelam juz decyzje o zabiegu. Ale poki co go odkladam i czekam na Twoje wyniki. TRZYMAJ SIE CIEPLO! WSZYSCY TRZYMAMY KCIUKI! Duza buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
Dzięki wielkie, że 3macie kciuki! Nie wiem jednak jak to teraz będzie z tym noszeniem niplettek, bo nie mam czasu! Ciągle siedzę w pracy! Będę sie jednak starała pisać Wam na bieżąco co i jak. Całuski papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja nie używałam tego urządzenia ponieważ podczas stumulacji sutków wydziela sie hormon odpowiadający za skurcze macicy... niegroźne ale ja nie mogłam ze względu na zagrożenie porodem w 20 tyg sutki wklęsłe jak jasna cholera mówili ze nie dam rady karmic piersią... ale jak juz dzidzia sie urodziła w aptece moja mama kupiła mi nakładki silikonowe aventa imitujące sutek kobiecy moje dziecko zaakceptowało bez problemów, a po 2 miesiącach sutki moje tak się wciągły w te silikonowe (dziecko mocno ssało) ze przestałam je potem używać gorąco polecam koszt chyba około 20 złotych firma avent w aptekach mozna kupić pozdrawiam mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
Witaj Reniko na naszym forum! Super, że się odezwałaś. Jest nadzieja, że sutki wklęsłe jak jasna cholera ;-) choć po ciąży będą się lepiej prezentowały. Pozdrawiam Ciebie i maleństwo papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
I jeszcze coś.. Fakt, że śledzicie temat i 3macie kciuki działa na mnie motywująco, więc choć jakieś pozdrowienia przesyłajcie! W sumie tamat ciągnętutaj i z jedną miłą osóbką na GG. To tyle jak na tąchwilkę papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej
orchidea_26 nefretete_24 kto wam placi za te reklame?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
JAK UKRYĆ NIPLETTE Ja mam prosty sposób... usztywniany biustonosz... one z reguły mają bardziej szpiczasty profil niż naturalny kształt biustu. Ja mam z Konrada, a także Hirsh ma podobny fason. Poza tym rewelacyjnie uwypukla piersi, polecam dla Pań z miseczką B! Dzięki temu stanikowi moge niplette nosić cały dzień i nic nie widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
JAK UKRYĆ NIPLETTE Ja mam prosty sposób... usztywniany biustonosz... one z reguły mają bardziej szpiczasty profil niż naturalny kształt biustu. Ja mam z Konrada, a także Hirsh ma podobny fason. Poza tym rewelacyjnie uwypukla piersi, polecam dla Pań z miseczką B! Dzięki temu stanikowi moge niplette nosić cały dzień i nic nie widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
JAK UKRYĆ NIPLETTE Ja mam prosty sposób... usztywniany biustonosz... one z reguły mają bardziej szpiczasty profil niż naturalny kształt biustu. Ja mam z Konrada, a także Hirsh ma podobny fason. Poza tym rewelacyjnie uwypukla piersi, polecam dla Pań z miseczką B! Dzięki temu stanikowi moge niplette nosić cały dzień i nic nie widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nona
Jak wygladaja plaskie brodawki bo wydaje mi sie ze tez takie mam, robia sie wieksze i sterszczace jak sie je pomaca albo jestem podniecona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
EFEKTY Ja noszę niplette powiedzmy pół dnia od jakiś 2-3 tygodni. Mam wklesłą jedną brodawkę, więc mam porównanie. Sutek korygowany jest teraz ciut większy od tego normalnego, więc pewnie niedługo zacznę nosić niplette naprzemiennie na obu piersiach. Efekt kuracji jest na razie taki, ze brodawka nie wciąga się już do środka, tylko ładnie twardnieje. U mnie wciąganie się sutka było uzależnione od cyklu hormonalnego. Brodawka wciągała się przed okresem, w innym czasie twardniała normalnie. Jednak zawsze, kiedy była "miękka" wyglądała jak taka kreseczka. Otóż ta kreseczka nadal jest, jednak nie wciąga już ona brodawki do wewnątrz. Brodawka normalna i korygowana twardnieją identycznie. Jak wspomniała Ochidea, brodawki są faktycznie nadwrażliwe i lekko obolałe. Po sciągnięciu niplettki widoczne jest kółko na sutku, króre jednak szybko znika. Moim zdaniem lepsze to, niż operacja. Nie ma blizn, bedzie można karmić dziecko... no i znikną kompleksy.... Pozdrawiam. Jak macie pytania, piszcie, czasami tu zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nona
Myślę, że nie masz się czym martwić. Mówimy tu o takich brodawkach, które kiedy twardnieją, wpadają do środka, są tak jakby wsysane przez za krótkie przewody mleczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nona
mi sie podobaja te moje brodawki jak tak fajnie stercza ale jak napisalam zeby tak bylo trzeba je dotknac czy jesli kupilabym sobie ten przyrzad to jest sznsa ze takie brodawki bade miec caly czas, wiem ze inne kobiety maja caly czas takie sterczace brodawki, i tez tak bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
do "ej" Nie zauważyłam Twojej odpowiedzi, dlatego komentuję po fakcie. Za reklamę nikt mi nie płaci. I życzę Tobie żebyś kiedyś miał tak wielki kompleks jak ja. Podejrzewam, że jakiś tak masz, bo każdy w sobie czegoś nie akceptuje. Tak więc mam nadzieję, że nie uda Ci saięgo nigdy pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
Do wszystkich na poważnie podchodzących do tamatu ;-) Już 2gą noc śpię w niplettkach. Zaczynam się odzwyczajać od spania na brzuchu i cieszę się, że będę mogła nosić niplettki dłużej. Nefretete super opisała Wam jak wyglądają brodawki w tej kuracji. Ja teraz dochodzę do wniosku, że żałuję że kreski są nadal widoczne, mimo, że brodawka zaczyna się 3mać na zawnątrz nie cofając się. Jak zakończe kurację i brodawka będzie się juz na tip top utrzymywać na wierzchu, to pójdę do chirurga, żeby ładniej uformował brodawkę, tak kosmetycznie. To będzie chwilka. Kwestia założenia kulku szwów. Wiem, że tak można zrobić, ponieważ po zabiegu, któremu jak wiecie poddałam się kiedyś i wydawało siębyć wszystko super, to babka chirurg powiedziała mi, że na chwilę obecną jest ok, że potem możemy jedynie elegancko uformowac brodawkę. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do orchidei
dziewczyno napisz blagam gdzie robilas zabieg, bo ja mam problemy ze znalezieniem dobrego fachowca :( Caly czas trzymam kciuki i czekam na opis efektow. Duza buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
Hmm... mówisz operacja... Ja jak byłam nastolatką i spytałam się o to ginekologa, a później onkologa, to na mnie nakrzyczeli... taka moja uroda, nie będziesz mogła dziecka karmić, ble ble... W sumie, jezeli niplette da mi trwały efekt, to tylko z powodu kreski na miękkiej brodawce bałabym się poddawać operacji... A tak w ogóle, to są po tej operacji blizny?... bo w sumie kreska może okazać się mniej widoczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
Witam miłe Panie i może nie tylko ;-) Ja poddałam się zabiegowi pod koniec sierpnia zeszłego roku w Bydgoszczy. Zabieg, bo nie można tego nazwać operacją refundowała kasa. Jako, że jest polityka prorodzinna.. Wiedziałam, że zabieg może się nie udac, ponieważ moje brodawy naprawdę były mocno wciągnięte. Po zabiegu było ok, ale potem brodawki się niestety wciągnęły.. I teraz stosuje jak wiecie niplette. To co mówiłaś, Nefretete, że ginekolog na Ciebie nakrzyczał, to po częście prawda. Bo zabieg takowy nie musi zakończyć się fiaskiem, jak u mnie. Bo można od razu zdecydować się na przeciecie kanałów mlekowych i ma się eleganckie brodawki. Wtedy nei można jednak oczywiście karmić piersią i w czasie ciąży trzeba zażywac jakieś leki na powstrzymanie laktacji. Nie chciałam tego i postanowiliśmy spróbować uformować brodawki na wierzchu z nadzieją, że jak będęje wyciagać ciągle za wystające szwy to nie nastąpi regres. Nie potrafiłam jednak być w stosunku do siebie masochistką i nie ćwiczyłam brodaw dostatecznie często. Wiem jednak, że ten zabieg mi pomógł teraz w czasie kuracji niplette. Bo wszystko szybciej idzie. kiedy mam uformowane odpowiednio brodawy. Co do blizn owszem są, ale nie wielkie wokół brodawki. A co do zabiegu odnośnie kresek, to raczje się zdecyduję, bo to dla chirurga jest chwilka. Znieczulenie strzykawą zszycie trochę kreski i do domu. Nawet siędo szpitala nie idzie. Tak sądzę, bo jak mi ściągali szwy, to babka uznała, że jeszcze jednak za wcześnie no i zaraz na nowo mi kilka szwów wstawiła. Nic wielkiego. Ale się napisałam. Trochę Wam problem wyjasniłam? Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×