Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość nefretete_24
Ktoś ty pytał o efekty... cóż... moje efekty można już chyba nazwać trwałymi... jestem pierwszą lub jedną z pierwszych użytkowniczek tego "brodawkowego forum" :D A wiec tak.... jedna brodawka była płaska, druga wciągnięta... i juz nie są :) Nawet jeśli nie nosiłam niplette przez jakiś czas, a moje brodawki są miękkie, to i tak sa wystające :D Mi się efekt podoba... w ogóle mam wrażenie, że stwardniałe brodawki zrobiły się większe w stosunku do tego co było kiedyś.... Pozdrawiam kobietki, jestem z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem sama
A Ja dokupilam sobie druga nipletke ,bo denerwowalo mnie ciagle zmienianie i pamietanie po ile godzin ,na ktorym sutku mialam nipletke.:)Teraz moze szybciej doczekam sie efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Cześć kochane babeczki!!!! Strasznie się cieszę, że znalazłam to forum( gratuluje pomysłu Harry)> Ja też zmagam się z tym kompleksem, w sumie mam to od zawsze i kiedyś nie było to dla mnie takim problemem, ale moj chłopak( były) ciągle się pytał czy nie mogłabym czegos z tym zrobic i fakytycznie zrobiło się to dla mnie krepujace. To od was dowiedziłam sie o tym cudeńku. Już zamowiłam jedna nipletke i nie moge się jej doczekac:). Będe pisac o efektach. Sukcesy Nefretete i Orchidei są budujące:))), mam nadzieje, ze za jakis czas tez bede sie mogła pochwalic pieknymi piersikami. ps. piszcie babeczki jak wam idzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
Witam Kobitki! Dawno mnie tu nie było! Niestety praca pochłania mnie niesamowicie. Cieszę sie, że nasze grono się powiększyło. Ja muszę się jednak przyznać, że zasługuję na naganę! Pracując od rana do wieczora zaniedbałam moją kurację!!! Proszę Was o porządny opiernicz!!! Jestem tak zmęczona po pracy, ze nawet nie myslę o niplettkach! Leżą i się kurzą! Chyba będzie tak, że Wy wszystkie będziecie chodziły z pieknymi brodawkami, a ja kurcza dalej będę się kurować! Jedną brodawkę mam już śliczniutką, ale drugą jeszcze nie. Pozdrawiam Was gorąco i piszcie co u Was!! papasiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
ee a ja cie Orchidea pochwaliłam chyba przedwczesnire myslałam ze masz juz brodawy jak nowe (hyhy). Ja czekam na moja nplettke i czytam wasze wpisy, mam nadzieje ze u mnie tez to zadziała. Ibede mogła paradowac bez kopmpeksow z odkrytym biustem( oczywiscie w domu)hihi. piszcie jak wam idzie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
No właśnie! Zamuliłam jak smok! Ale spokojnie! Już siedzę z niplettami przed kompem! Tak więc fakt, że się przyznałam do winy zmobilizował mnie natychmiast! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
do: Orchidea_26 Spróbuj z tym stanikiem, to naprawde bardzo wygodne, ja cały czas noszę niplette w pracy i nawet o tym nie myślę. Ale też miałam chwile lenistwa, tak naprawdę najbardziej mi pomógł nowy facet na horyzoncie... nagle zaczeło mi bardzo zależeć, żeby te sutki były cacy... I wiecie co? Mój nowy chłopak, powiedział, że mam sliczny biust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nefretete_24
No koniecznie muszę wypróbowac ten stanik. Podaj mi jeszcze raz jak możesz namiary na niego. Nie będę musiała przeszukiwać wszystkich postów. Gdzie najlepiej go dostać/ Co do Twojej motywacji... Super! Mój mężczyzna mnie w tym temacie nie motywuje! Moje kosmiczne piersi mu nie przeszkadzają! ;-) Pozdrawiam papa - orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie
mam pytanie..chyba mam problem jeden sutek mam zdrowy ale mam problem z lewym.Lewa piers jest mniejsza aler to naturalnie zazwyczaj tak jest ale sutek nawet w momencie podniecienia nie ukazuje sie :((co robic??nie stac mnie na zdne srodki mam 19 lat i ucze sie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co dp allegro
Ale te nipletki sa uzywane,podobno kiepsko takie dzialaja,sa juz nieco starte i nie chac sie dobzrze trzymac jak nowe,Ja poki co wole jednak uzbierac pieniazki na nowiutenki komplet.Nie bedzie latwo ,ale sie postaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomóżcie... cóż, może warto zacząć od ćwiczeń... trudno oceniać w jakim stopniu twoja brodawka jest wciągnięte, być może ćwiczenia wystarczą http://www.breastfeedingbasics.com/html/flat_inverted.shtml to link do stronki (niestety w mowie Szekspira) na której idea tych ćwiczeń jest po krótce wyjaśnona... przejrzyj też poprzednie posty, w których dziewczyny piszą o swoich doświadczeniach i \"eksperymentach\", być może pomogą Ci wybrać metodę dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ćwiczenia Hoffmana Polegają one na uchwyceniu podstawy brodawki dwoma palcami i rozciąganiu w przeciwnych kierunkach. Ćwiczenia wykonuje się 2 – 3 razy dziennie po 10 ruchów w każdą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych wszystkich, którym temat postu jest obcy lub nie są pewne czy właśnie o to chodzi rysunki poglądowe i zdjęcia: http://www.4woman.gov/Breastfeeding/print-bf.cfm?page=230 http://www.prplastic.com/new_page_382.htm i porcja fotek (przed i po zabiegu operacyjnym) http://www.prplastic.com/inverted_nipple_5.htm proszę też wszystkie dziewczyny, które mają już pozytywne doświadczenia z nipletkami o ustosunkowanie się do powyższych fotek i ocenę: czy u was wyglądało to podobnie i jak opisałbyście efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sansi
Czytam te wszystkie posty i nasuwa mi się takie pytanie... Dziewczyny, czy Wy naprawdę wierzycie, że Harry jest tą osobą za którą się podaje?! Podobno jego Pani ma problem o którym tu piszecie i sama jest jakby nim nie zainteresowana... Natomiast jej mężczyzna zajmuje się tym tematem niczym najlepszym hobby. To bardzo zastanawiające. A jak tylko ktoś mu zaproponował, by wciągnął do forum swoją kobietę, to nawet tego nie skomentował... Ciekawe o co w tym wszystkim chodzi? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z osobliwymi piersiami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka 26
Przyznam szczerze, że sama się nad tym zastanawiałam, bo kiedyś zapytałam co u jego kobiety słychać i zdecydowanie pominął to milczeniem. Jednak szczerze mówiąc, niezależnie od tego kto sie kryje pod tym pseudonimem, jestem wdzięczna za poruszenie tego tematu, bo to właśnie na tym forum dowiedziałam się o niepletkach i natychmiast je kupiłam. Mija drugi miesiąc odkąd ich zaczęłam używać i efekty są super. Jedna jest już całkowicie wyciągnięta i właściwie powinnam nosic nipletkę tylko na jednej brodawce, ale skoro i tak muszę nosić, to zakładam na obydwie. Myślę, żę to jest kwestia krótkiego czasu i obydwie będą w porządku. Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zostałem zdemaskowany... Przyznaję, rzeczywiście nie jestem tym za kogo się podaję. Nie nazywam sie Harry Silver. Moje prawdziwe nazwisko to... :D Miłe Panie, bez obaw. Choć pozostaję anonimowy jak wszyscy, nie jestem maniakiem ani zboczeńcem, nie robię nikomu krzywdy. Bardzo cieszę się z faktu, że poruszany tu temat spotkał się z tak szerokim odzewem. Czy traktuję to jako hobby? Nie do końca. Jest to poniekąd temat zainteresowań który obejmuje moja profesja. Co do mojej Pani... cóż tu pozostanę tajemniczy. Powiem tylko tyle, że życie nie zawsze układa się tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Od dzis nosze niplettke( a raczej usilnie probuje) i choc przeczytałam wszystkie posty, to nadal nie wiem jak to nosic. Ona ciagle mi spada!!!!!Nie probowałam jeszcze zadnego smarowidła, ale sprobuje chociaz nie wierze ze zadziała.nie udało mi sie jej nosic dłuzej niz 10 min. Czy jest mozliwe ze z moja niplettka jest cos nie tak???? Moze jest zepsuta ???? Jak wy to robicie????? Jak wycigam strzykawke to mi to ciagle spada. Masakra!!!! Help, help, help Ps Tak myslałam ze Harry jest ginekologiem albo jakims innym medykiem od kobiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Od dzis nosze niplettke( a raczej usilnie probuje) i choc przeczytałam wszystkie posty, to nadal nie wiem jak to nosic. Ona ciagle mi spada!!!!!Nie probowałam jeszcze zadnego smarowidła, ale sprobuje chociaz nie wierze ze zadziała.nie udało mi sie jej nosic dłuzej niz 10 min. Czy jest mozliwe ze z moja niplettka jest cos nie tak???? Moze jest zepsuta ???? Jak wy to robicie????? Jak wycigam strzykawke to mi to ciagle spada. Masakra!!!! Help, help, help Ps Tak myslałam ze Harry jest ginekologiem albo jakims innym medykiem od kobiet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Harry jest (...) innym medykiem od kobiet\" jak to okropnie brzmi... brrr... ginekologiem też nie jestem... Pozdrawiam! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Hej Harry. przepraszam ze cie to uraziło, nie miałam nic złego namysli. Poprostu odrazu sie zorientowałam ze twoje zainteresowanie tym tematem ma podłoze zawodowe :) Ps Jestem bardzo wdzieczna za poruszenie tego tematu. Własine tu siedze z moja nipletka, bo juz sie z nia uporałam:) Czekam na rezultaty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka31
3 tygodnie temu zaczęłam nosić nipletki. po 5dniach stosowania brodawki były całe w ranach /opisuję to na tym topiku nieco wcześniej/, bolące, z popękaną skórą. nie dąło się już ich stosować dłużej. dałam sobie czas 1 tygodnia na zabliźnienie ran o odpadnięcie strupów. po tygodniu odzyskały swój wygląd. ponieważ strupy odpadły postanowiłam wrócić do kuracji. zassałam brodawkę prawie do połowy nipletki i ... omal nie zemdlałam. nipletka wypełniła się krwią. zasysające powiertrze zrobiło z brodawki jedenki krwiak! szybko to gówno ściągnęłam, ale jeszcze dziś moja brodawka jest krwisto czerwona... cóż, może trzeba odczekać z miesiąc zanim wznowię kurację :( Tylko że producent każe to nosić całodobowo 3 tygodnie na 1 brodawce na maksymalnej próżni. czy oni na prawdę te testy wykonali? na jakiejś masochistce jeśli już. oby mnie tylko wiosna nie złapała bo pod podkoszulką tego gówna się nie ukryje. nosze stanik z gąbką wyścielającą, swetr i marynarkę, a mimo to w pracy muszę się ukrywać za papierami noszonymi namiętnie w ręce, po stronie zassanej brodawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem sama
Moje sutki wygladaja coraz lepiej,na noc ich nie zakladam ,bo i tak szybko spadaja i musze ich rano szukac.:)Rano nie sa nigdy wciagniete caly zcas sobie stercza.:) Co do HArrego to nie jest to chyba istotne czemu zajmuuje sie ta sprawa...coz moze takie hobby,ale jakie opomocne dla NAs.:)Jak kiedys wspominalam kilkakrotnie pytalam o jakas pomoc w tym temacie,ale jedynymi poradami byla...ciaza.JAk sie jednak okazuje ona wcale nie musi prowadzic do poprawy wygladu sutkow. JA dopiero dzieki temu topicowi dowqiedzialam sie o Nopletkach.:) Olla24 przede wszytskim naloz na sutki przed zalozeniem nipletek troche oliwki dla dzeici,jets naprawde pomocna.Poza tym noc usztywniany stanik lub jelsi jestes w domu cos luznego,powinno byc o wiele lepiej. Co do Ciebie kobieta31 to widocznie przesadzilas na poczatku,Ja tez pisalam o tym jak po kupieniu nipletek probowalam wciagnac sutki prawie do samego konca.Myslalam ,ze umre z bolu,nie moglam przez to myslec o niczym innym,a sutki byly cale w ranach.Odpuscilam sobie troche i nie wciagalam ich do konca,teraz tez jak zakladam to na poczatku wciagam do plowy ,a dopiero pozniej do samego konca-jest juz ok.Ty widocznie przesadzilas jeszcze bardziej wiec poki co daj im odpoczac jakis czas,a pozniej nos je ,ale nie wciagaj od razu do konca. MAm nadzieje,ze pomoglam choc troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Juz sie nauczyłam zakładac to urzadzenie i faktycznie w staniku sie trzyma sie nawet bardzo długo, chociaz nie uzywam zadnych oliwek ani masci ( ale chyba zaczne na noc). Jeszcze ani razu nie udało mi sie zassac brodawki do konca, wiec nosze tak zassana na 3/4 albo nawet 2/3. PO sciagnieciu brodawka trzyma sie na wierzchu( jest tylko strasznie wrazliwa na dotyk, az boli)w zasadzie przez cały czas choc stosuje to niecały tydz., tylko spie bez nipletki i rano jak sie budze jest wciagnieta:(, ale i tak widze roznice. Na szczescie nic mi z niej nie leci ani ta wydzielina o ktorej pisza w ulotce ani krew, wole to stosowac dłuzej i delikatniej, nie wyobrazam sobie nosic tego na maksymalnej prozni. Tez zastanawiałam sie nad tym co oni napisali: 3tyg. na maksymalnej prozni!!!!!!To nie wykonalne!!!!!!Producent powinnien zmienic te inf. w ulotce. Nie mam pojecia jak oni te testy przeprowadzali!!!!!!! MAM PYT. do dziewczyn, które maja juz trwałe albo prawie trwałe rezultaty. Ja mam tylko jedna brodawke wciagnieta(3 stopien chyba)a tak wogóle moje brodawki kiedy wystaja wydaja mi sie duze i nie chciałbym miec wiekszych. Czy moze zdarzyc sie tak, ze po zakonczeniu kuracji ta korygowana brodawka bedzie wieksza od tej drugiej???? Napiszcie jeszcze po ile godz. dziennie nosicie niplettki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
do Olla24 Ja też miałam tylko jedną brodawkę wciągnietą (lekko- tylko przed okresem) a druga płaską... po prostu stosowałam różne długości noszenia niplette i oceniałam efekt wizualny... Co do wielkości, to mam wrażenie, że brodawki twarde sa ciut większe niz przed kuracją... ale nie jest to dużo. Najważniejszy efekt, to że są wystające także gdy są miękkie. Ja nosiłam niplette po 6 godz. nieprzerwanie na jednej brodawce dziennie... na pełnym zassaniu. Tylko, że najpierw zasysałam do połowy na pół godz. żeby się przyzwyczaiła, a dopiero potem na maxa. Stanik mi bardzo pomagał, w pracy po prostu zapominałam o niplette. Życze sukcesów, jak macie pytania, to pytajcie... bo jeszcze tu czasami zaglądam... z czystej sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita30
nie przesadzam. nigdy nie wciągnęłam jej do samego końca. już do połowy to wystarczający ból! poniżej połowy w ogóle się nie trzymają pomimo stosowania różnych kremów, które niepotrzebnie rozmiękczają tylko skórę, bo jest ona przez kilka godzin morka. pomimo tego wcale nie rezygnuje ze stosowania, musze tylko odczekać z miesiąc aż zapomną o udrękach i może tym razem uda mi się stosować je nie przez 5 a może przez 10 dni. całe szczęscie, że jestem desperatką w każdym przedsięwzięciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
wszystkie macie juz piekne piersiatka i nikt tu nie zaglada?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psi
Ratunku. jestem w 8 miesiącu i nie mogę stosować nipletków. Doradżcie coś drogie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Do psi: Hej!Nie wiem jak jest ze stosowaniem niplettek w czasie ciazy, oto warto by sie zapytac ginekologa. A jesli chodzi o karmienie, to słyszałam, ze jest to wykonalne, potrzebne sa tylko jakies nakładki. Sa tez jakies specjalne masaze, ktoras z dziewczyn tutaj pisała cos o tym, wiec moze warto poszukac czegos takiego.:) A moze nasz Harry bedzie mogł cos powiedziec na ten temat, bo chyba cos niecos sie zna;) I jeszcze cd o uzywaniu tego cudenka. Poki co wszystko chyba idzie dobrze, nic tragicznego mi sie nie dzieje:)Tylko moje brodawa jest juz obolała i bardzo jestem ciekawa kiedy beda stałe rezultaty, juz nie moge sie doczekac:S I pyt. do Nefretety:) Czy ty juz wogole nie nosisz tego, wszystko działa ci jak powinno? Efekt rzeczywiscie jest stały i sie nie cofa? bo jakos po tylu latach tak przywykłam do tej wciagnietej brodawki ze trudno mi uwierzyc ze mogłaby działac normalnie Pozdrowionka!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×