Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość orchidea_26
Witam miłe Panie i może nie tylko ;-) Ja poddałam się zabiegowi pod koniec sierpnia zeszłego roku w Bydgoszczy. Zabieg, bo nie można tego nazwać operacją refundowała kasa. Jako, że jest polityka prorodzinna.. Wiedziałam, że zabieg może się nie udac, ponieważ moje brodawy naprawdę były mocno wciągnięte. Po zabiegu było ok, ale potem brodawki się niestety wciągnęły.. I teraz stosuje jak wiecie niplette. To co mówiłaś, Nefretete, że ginekolog na Ciebie nakrzyczał, to po częście prawda. Bo zabieg takowy nie musi zakończyć się fiaskiem, jak u mnie. Bo można od razu zdecydować się na przeciecie kanałów mlekowych i ma się eleganckie brodawki. Wtedy nei można jednak oczywiście karmić piersią i w czasie ciąży trzeba zażywac jakieś leki na powstrzymanie laktacji. Nie chciałam tego i postanowiliśmy spróbować uformować brodawki na wierzchu z nadzieją, że jak będęje wyciagać ciągle za wystające szwy to nie nastąpi regres. Nie potrafiłam jednak być w stosunku do siebie masochistką i nie ćwiczyłam brodaw dostatecznie często. Wiem jednak, że ten zabieg mi pomógł teraz w czasie kuracji niplette. Bo wszystko szybciej idzie. kiedy mam uformowane odpowiednio brodawy. Co do blizn owszem są, ale nie wielkie wokół brodawki. A co do zabiegu odnośnie kresek, to raczje się zdecyduję, bo to dla chirurga jest chwilka. Znieczulenie strzykawą zszycie trochę kreski i do domu. Nawet siędo szpitala nie idzie. Tak sądzę, bo jak mi ściągali szwy, to babka uznała, że jeszcze jednak za wcześnie no i zaraz na nowo mi kilka szwów wstawiła. Nic wielkiego. Ale się napisałam. Trochę Wam problem wyjasniłam? Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
Witam miłe Panie i może nie tylko ;-) Ja poddałam się zabiegowi pod koniec sierpnia zeszłego roku w Bydgoszczy. Zabieg, bo nie można tego nazwać operacją refundowała kasa. Jako, że jest polityka prorodzinna.. Wiedziałam, że zabieg może się nie udac, ponieważ moje brodawy naprawdę były mocno wciągnięte. Po zabiegu było ok, ale potem brodawki się niestety wciągnęły.. I teraz stosuje jak wiecie niplette. To co mówiłaś, Nefretete, że ginekolog na Ciebie nakrzyczał, to po częście prawda. Bo zabieg takowy nie musi zakończyć się fiaskiem, jak u mnie. Bo można od razu zdecydować się na przeciecie kanałów mlekowych i ma się eleganckie brodawki. Wtedy nei można jednak oczywiście karmić piersią i w czasie ciąży trzeba zażywac jakieś leki na powstrzymanie laktacji. Nie chciałam tego i postanowiliśmy spróbować uformować brodawki na wierzchu z nadzieją, że jak będęje wyciagać ciągle za wystające szwy to nie nastąpi regres. Nie potrafiłam jednak być w stosunku do siebie masochistką i nie ćwiczyłam brodaw dostatecznie często. Wiem jednak, że ten zabieg mi pomógł teraz w czasie kuracji niplette. Bo wszystko szybciej idzie. kiedy mam uformowane odpowiednio brodawy. Co do blizn owszem są, ale nie wielkie wokół brodawki. A co do zabiegu odnośnie kresek, to raczje się zdecyduję, bo to dla chirurga jest chwilka. Znieczulenie strzykawą zszycie trochę kreski i do domu. Nawet siędo szpitala nie idzie. Tak sądzę, bo jak mi ściągali szwy, to babka uznała, że jeszcze jednak za wcześnie no i zaraz na nowo mi kilka szwów wstawiła. Nic wielkiego. Ale się napisałam. Trochę Wam problem wyjasniłam? Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
sorrki że aż 3 razy! Ale pisał mi że nie można wyswietlić strony wariat! Więc ponawiałam próby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem sama
Do niedawna myslalam,ze jestem jedyna kobieta na swiecie z takim problemem,tzn.z wkleslymi sutkami.Jakis czas temu pytalama o to na jakims forum a,le bez odzewu,pozniej trafilam na ten temat,ale tez nie widzialam,zadnego zainteresowania,jednak dzieki stronka podanym przez Harry Silver'a zobaczylam,ze to nie tylko moj problem.Jeszcze nigdy nie uslyszalam od zadnego mezczyzny,ze nie podobaja im sie moje piersi (czy sutki) wrecz przeciwnie,ale mnie zalamuje ten wyglad.Jestesmy jednka w mniejszosci i nie uwazamm,ze w tej lepszej,bo przeceiz kazda z NAs (z takim "problemem") jednak marzy o tym zeby miec sterczace ,a nie wklesle sutki.Ja jakis czas temu zanim przeczytalam o Niplette probowalam cos ze soba zrobic na wlasna reke,nawet wpadlam na taki pomysl wyciagania sutkow wlasnie w podobny sposob jak dziala Niplette,tzn."zasysalam" sutki przykladajac do nich np. jakas mala buteleczke po czyms,ale wiadomo -musilam to sama przytrzymywac ,a nie moglam raczej tego robic przez kilak godzin....nawte gdyby taka buteleczka sie sama utrzymywala to bym jej nie ukryla raczej pod bluzka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem sama
Chcialabym kupic sobie to urzadzonko,ale nie wiem czy nie poczekac z tym jeszcze.Chcialabym poczytac jeszcze komentarze dziewczyn,ktore juz go uzywaja,a poki co chyba tylko dwie sie na to zdecydowaly.A moze zamiast czekac dolacze do nich,aby relacjonowac o postepach innym z Was,ktore tez na to czekacie.Pewnie trafi sie znowu jakas niedotknieta problemem i stwierdzi,ze jestem kolejna osoba reklamujaca ten produkt,ale przeciez dobrze wiemy,ze tak nie jest.MAm tylko nadzieje,ze efekt bedzie trwaly,a nie tylko chwilowy.Dziewczyny....te ktore korzystaja z Niplette gdzie go kupilyscie,czy z tej stronki podawanej na poczatku prezz jedna z forumowiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej NIE sama
Przejrzyj dokładnie moje posty, bo nie pamiętam gdzie było najtaniej jesli chodzi o net. Chyba w bobasmarkecie. Ja porównywałam ceny w różnych sklepach internetowych. Zamówiłam niplette najprawdopodobniej właśnie w bobasmarkecie, ale akurat nie mieli tego produktu na stanie. Zakupiłam niplettki w sklepie dla niemowlaków i dzieci. Obdzwoniłam kilka sklepów, gdyż chciałam też zorientować sięw cenach i zdecydowałam się na ten, gdzie było najtaniej. W zasadzie nigdzie nie mogłam dostać niplettek od razu, tylko musieli zamówić, ale to była chwilka. Ja naprawdę jetem zadowolona. Tez mam nadzieje, ze efekt będzie trwały. Tymczasem napawam sięwidokiem brodawek po ściągnięciu niplettek, Są super! I cieśzę się, że jest nas coraz więcej. Człowiek faktycznie wie, że nie jest sam z tąprzypadłością. Pozdrawiam Acha! Wejdź najlepiej na www.google.pl i poszukaj niplette. Jakbyś miała problemy pisz, pomogę papa orchidea_26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem sama
orchidea_26 JA wlasnie chcilam kupic nippletki w bobasmarkecie,ale jeszcze rozejrze sie na google.Ile Ty placilas za swoje,bo w bobasmarkecie to kosztuje jedna 157.50 nie wiem czy do tego jeszcze bedzie jakis koszt przesylki,juz o to zapytalam,teraz czekam na odpowiedz.Pewnie w najblizszych dniach gdzies to kupie i mama nadzieje,ze bede zadowolona z efektow(nareszcie! )tak jak Ty.:)Pozdrawim cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem sama
O,znalazlam za 136 + 15 zl przesylki....to juz lepiej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem sama
O,znalazlam za 136 + 15 zl przesylki....to juz lepiej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ja też chce
możesz podać adres:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
ja kupowałam podwójne. Mój Ukochany zobaczył jaka jestem podekscytowana i postanowił dorzucić mi pieniążków żebym mogłą sobie kupić od razu 2 i nosić na obu piersiach jednocześnie. Dziś kurka spałam znowu z niplettkami i wyobraźcie sobie że jedna niplettka prawie by mi w kibelki wylądowała! bo taka zaspana poszłam rano do kibelka i spod kozuli mi wypadła! Kurcza tyle forsy! Ale już raz też prawie mi na patelnie wpadła! Ja mogę Wam spokojnie powiedzieć, że nie mam już wklęsłych brodawek, tylko płaskie. Aledla mnie to już duża różnica. Pozdrowionka dla Was papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochideo a po ile
kupowalas te dwoe nipletki,pamietasz dokladna cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
A ja odkupiłam niplette (pojedyncze) za 70 zł... znalazłam ogłoszenie na forum gazety wyborczej, trochę się bałam takiej transakcji, ale załatwiłyśmy to jako paczkę "za pobraniem" i zapłaciłam dopiero listonoszowi jak już pakunek miałam w ręce. Dziewczyna, od której kupowałam, twierdziła, że jednocześnie dostała niplette od męża i od mamy jak już była na porodówce i jest nieużywane, tylko wypażone. Faktycznie chyba tylko otworzyła paczkę, bo skala na strzykawce była cała, a później od kremu bardzo szybko mi się starła... a nawet jeśli używała, to ostatecznie tylko kawałek plastiku, który bez problemu można zdezynfekować. Jesli się nie boicie oszustów, spróbujcie w ten sposób, sporo można zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
Chyba 300 zł wyszło. Wydatek spory, ale no cóz... Jak sięchce byćpięknym ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
Pewnie, ze warto jeszcze gdzieś poszperać w ogłoszeniach! ja na to nie wpadłam. Z tego co sięzorientowałam, to niplettki podrożały. Tak mi w sklepie powiedziały kobietki. Chyba jest to dowód na to, że jest to produkt chodliwy. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki24
witam wszystkich:) moja radość jest ogromna ,że po tak długim czasie poszukiwań dotarłam na to wspaniałe forum. Skoro tutaj jestem to mam podobny problem co wy dziewczyny i wcale nie jest mi z tym dobrze. O niplette slyszałam już dość dawno temu ale nikt nie był w stanie powiedzieć mi o efektach:( teraz wiem już troszkę więcej i wiem, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Poza tym chciałabym dowiedzieć się więcej o możliwości wykonania zabiegu korekcyjnego(jeśli juz wszystko inne zawiedzie). Od czego zacząć, gdzie się zgłosić, ile się płaci itp. Z góry dziekuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam was wszystkie i Ciebie Harry Silver za to, że wpadłeś na ten genialny pomysł i utworzyłeś to miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki24
witam wszystkich:) moja radość jest ogromna ,że po tak długim czasie poszukiwań dotarłam na to wspaniałe forum. Skoro tutaj jestem to mam podobny problem co wy dziewczyny i wcale nie jest mi z tym dobrze. O niplette slyszałam już dość dawno temu ale nikt nie był w stanie powiedzieć mi o efektach:( teraz wiem już troszkę więcej i wiem, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Poza tym chciałabym dowiedzieć się więcej o możliwości wykonania zabiegu korekcyjnego(jeśli juz wszystko inne zawiedzie). Od czego zacząć, gdzie się zgłosić, ile się płaci itp. Z góry dziekuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam was wszystkie i Ciebie Harry Silver za to, że wpadłeś na ten genialny pomysł i utworzyłeś to miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki24
a i jeszcze jedno.Na tej zagranicznej stronce znalazłam 3 stopnie wciągnięcia brodawek. Ja mam chyba te 3 go stopnia. i teraz moje pytanie jest takie czy jest sens kupowania nipletek?? czy będą działać też na moje brodawki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
Witaj u nas NIKI! Wiesz ja teżmam ten 3 stopień, dlatego zabieg nie przyniósł dobrych rezultatów. Nie dałam sobie bowiem przeciąć kanałów mlekowych. Tak więc noszę niplettki więc nic się nie martw, bo na mnie działają. Zasada działania niplette powinna Cięprzekonać, bo one zasysająbrodawkę i trzymają ją ciągle napiętą. Kanały mlekowe muszą sięwreszcie rozciągnąć! Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
Mi się wydaje, że działanie niplette podobne jest do długotrwałego karmienia piersią... Kiedy ginekologa i onkologa pytałam o możliwość korekcji takich brodawek, to raz że powiedzieli, taka moja uroda, a dwa, twierdzili, że to się pewnie zmieni jak urodzę dziecko.... więc pewnie wiele kobiet z podobnym problemem leczyło się przez sam fakt karmienia piersią.... ... tylko, że teraz późno rodzi się dzieci, a po co mieć kopmpleksy przez tyle lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ja też chce
do Nie jestem sama napisałaś ,że znalazłaś za 136 zł Niplette mogłabyś podać adres?Czekam na dalsze relacje jak tak dalej będziecie zadowolone to za tydzień kupuję:-)) Pozdrowienia i powodzenia dla wszystkich wklęsłych brodawek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
Ja już w sumie mam naprostowany sutek... ale moja brodawka nie była mocno wciągnieta... nosze co 2 dni po kilka godzin, bo nie wiem, czy efekt sie nie cofnie... pewnie przeciągnę to noszenie tak do okresu, bo wtedy piersi się powiększają i przewody mlekowe się robiły u mnie za krótkie... wtedy się dowiem na 100% jaki efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
Gratuluję Nefretete! Masz racjęz tym pomysłem, by przedłużyć nieco kurację. Tak będzie bezpieczniej! Pozdrawiam gorąco papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyah_27
cze wszystkie wklesle kobitki mam ten sam problem ..... :-( i jestem w ciazy lekarz mi powiedzial ze natura juz sobie sama poradzi i ze nic nie musze robic ..... nie wiem czy rzeczywiscie tak bedzie? troche sie obawiam ...... zebym nie miala problemow z karmieniem .... natomiast wczesniej jak bylam u 2 ginow (takich po 55lat) to mowili ze mam sobie kupic laktator (ale dopiero jak bede w ciazy) i wyciagac brodawki nie wiem co myslec moze oni mieli jakies stare informacje? moze nie mieli racji? a jak mieli? co robic? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do heyah_27
Jesli chodzi o niplette i ciązę, mozesz je stosować, ale we wczesnej fazie ciązy i po konsultacji z ginekologiem... wiem, że pod koniec pod wpływem stymulacji brodawek wydzielaja się hormony, które moga przyspieszyć poród... więc absolutnie nie mozna stosować niplette od ok. 7-8 miesiaca ciąży. Jeśli nie masz mocno wciągniętych brodawek, byc może pomoze w ich ukształtowaniu karmienie piersia. jesli natomiast sa mocno wciągnięte, dziecko może nie umiec uchwycic brodawki. Pozdrawiam nefretete_24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI NEISTETY NIE POMOGLO
Uzywalam Niplette ,bo mialam taki sam problem jak wy dziewczyny,niestety nic nie pomoglo.Pieniadze wrzucone w bloto.Nie mailam bardzo wkleslych sutkow,byly raczej plaskie.Stosowalam niplette dosc dlugo i zadnych rezultatow.:( MAm tez kilak znajomych ,ktrym tak samo to wcale nie pomoglo.Nie wiem czemu.Kiedys rozmawialam na jakims zagranicznym forum o tym i bardzo wiele kobiet bylo niezadowolonych z dzialania Niplette,a tam pojawil sie duzo szybcij niz w Polsce.Niestety to przereklamowane.Oczywiscie sa tez kobitki,kotrym to pomagaa,le jest ich naprawde niewiele,widze ,ze na forum tez jest tylko kilka takich.Nie watro wyrzucac kasy,lepiej stosowac sopecjalne "cwiczenia".Jka znajde stronke ,na ktorej dokladnie jest to wytlumaczone to wam przesle-mi naprawde pomogly.Wole jednak nei tlumaczyc jak to robilam ,bo to troche trudne opisac to,ale jak zbaczycie na obrazkach z podpisami to bedzie latwiutko.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI NEISTETY NIE POMOGLO
Uzywalam Niplette ,bo mialam taki sam problem jak wy dziewczyny,niestety nic nie pomoglo.Pieniadze wrzucone w bloto.Nie mailam bardzo wkleslych sutkow,byly raczej plaskie.Stosowalam niplette dosc dlugo i zadnych rezultatow.:( MAm tez kilak znajomych ,ktrym tak samo to wcale nie pomoglo.Nie wiem czemu.Kiedys rozmawialam na jakims zagranicznym forum o tym i bardzo wiele kobiet bylo niezadowolonych z dzialania Niplette,a tam pojawil sie duzo szybcij niz w Polsce.Niestety to przereklamowane.Oczywiscie sa tez kobitki,kotrym to pomagaa,le jest ich naprawde niewiele,widze ,ze na forum tez jest tylko kilka takich.Nie watro wyrzucac kasy,lepiej stosowac sopecjalne "cwiczenia".Jka znajde stronke ,na ktorej dokladnie jest to wytlumaczone to wam przesle-mi naprawde pomogly.Wole jednak nei tlumaczyc jak to robilam ,bo to troche trudne opisac to,ale jak zbaczycie na obrazkach z podpisami to bedzie latwiutko.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI NEISTETY NIE POMOGLO
Uzywalam Niplette ,bo mialam taki sam problem jak wy dziewczyny,niestety nic nie pomoglo.Pieniadze wrzucone w bloto.Nie mailam bardzo wkleslych sutkow,byly raczej plaskie.Stosowalam niplette dosc dlugo i zadnych rezultatow.:( MAm tez kilak znajomych ,ktrym tak samo to wcale nie pomoglo.Nie wiem czemu.Kiedys rozmawialam na jakims zagranicznym forum o tym i bardzo wiele kobiet bylo niezadowolonych z dzialania Niplette,a tam pojawil sie duzo szybcij niz w Polsce.Niestety to przereklamowane.Oczywiscie sa tez kobitki,kotrym to pomagaa,le jest ich naprawde niewiele,widze ,ze na forum tez jest tylko kilka takich.Nie watro wyrzucac kasy,lepiej stosowac sopecjalne "cwiczenia".Jka znajde stronke ,na ktorej dokladnie jest to wytlumaczone to wam przesle-mi naprawde pomogly.Wole jednak nei tlumaczyc jak to robilam ,bo to troche trudne opisac to,ale jak zbaczycie na obrazkach z podpisami to bedzie latwiutko.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MI NEISTETY NIE POMOGLO
Uzywalam Niplette ,bo mialam taki sam problem jak wy dziewczyny,niestety nic nie pomoglo.Pieniadze wrzucone w bloto.Nie mailam bardzo wkleslych sutkow,byly raczej plaskie.Stosowalam niplette dosc dlugo i zadnych rezultatow.:( MAm tez kilak znajomych ,ktrym tak samo to wcale nie pomoglo.Nie wiem czemu.Kiedys rozmawialam na jakims zagranicznym forum o tym i bardzo wiele kobiet bylo niezadowolonych z dzialania Niplette,a tam pojawil sie duzo szybcij niz w Polsce.Niestety to przereklamowane.Oczywiscie sa tez kobitki,kotrym to pomagaa,le jest ich naprawde niewiele,widze ,ze na forum tez jest tylko kilka takich.Nie watro wyrzucac kasy,lepiej stosowac sopecjalne "cwiczenia".Jka znajde stronke ,na ktorej dokladnie jest to wytlumaczone to wam przesle-mi naprawde pomogly.Wole jednak nei tlumaczyc jak to robilam ,bo to troche trudne opisac to,ale jak zbaczycie na obrazkach z podpisami to bedzie latwiutko.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
Szkoda, że Ci nie pomogło. To mało budujące! Ja miałam bardzo wciągnięte brodawki. Jednak mi pomaga. Jedną mam już prawie normalną! Ciekawe od czego to zależy. Bo widać, że nie od stopnia wklęśnięcia, bo ja wtedy nie miałabym sznas. Ile uzywałaś niplette? Ja noszę tyle, ile się da. W zasadzie ciągle jak jestem w domu. Nawet śpię w niplettkach. Po ściągnięciu sama je jeszcze palcami formuję i wyciągam. Chciałam Ci jeszcze powiedzieć, że na forum są tylko 2 osoby, które stosują niplettki i sązadowolone. Natomiast Ty jesteś pierwsza, której to nie pomogło. Więc narazie trudno jest stwierdzić na większą skalę jak to jest. 3 osoby to mało. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×