Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

ze strony producenta: \"The Niplette can be used in the first six months of pregnancy by women who are concerned that they might find breastfeeding difficult. If the breasts are too sensitive during pregnancy, it can be used after the birth of the baby, for a few minutes only, before each feed.\" Czyli mówiąc po naszemu: w ciąży stosować tylko do 6 miesiąca (ale mimo wszystko polecam skonsultować to z położnikiem, który prowadzi ciążę). Po urodzeniu dzidziusia, można stosować niplettki na krótko przed karmieniem. Wystarczy trochę \"pomóc\" brodawkom na starcie, potem dziecko powinno już sobie poradzić. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa31
mam wciągniętą jedną brodawke a drugą płaską zawsze mnie to krępowało prosze niech ktoś mi powie co mogę zrobić by były normalne. Większość pisze tu o niplette ale czy są jakieś inne sposoby? ile kosztuje to nipllete? Prosze pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alternatywa
Niplettki sa okropnie drogie, obcięta strzykawka mało profesjonalna więc może warto wypróbować takie urządzenie: http://www.skleperotyczny.pl/product_info.php?cPath=36_43_52&products_id=1226&osCsid=1e7de4af5f201c6b768145530154873d Będzie wesoło jeśli okaże się, że rozwiązanie problemu znajdziemy w sex shopach :D Zasada działania taka sama jak w Niplette, nie wiem tylko czy to ustrojstwo jest w stanie utrzymać sie na sutku dłużej Natomiast cena jest zachęcająca i chyba warto wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa31
Dziękuje Ci bardzo spróbuje zobaczymy co z tego bedzie ale musze zaczekac do stycznia bo narazie są świeta i portfel pusty! A Ty próbowałaś tego? pozdrawiam Najserdeczniejsze życzenia świąteczne papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszka
JA kiedys probowalam tego urzadzonka z sex shopu.Zupelniie przypadie,bo dostalam to od bylego,a poniewaz mailam wklesle sutki ot myslalam,ze moze to pomoze,ale to badziewie nic nie dalo,dopieor nipletki pomogly.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Tysiaca choinek w lesie, prezentow ile Mikołaj uniesie, bałwana ze siegu i mniej zycia w biegu oraz tyle radości ile ma karp ości!!!! No i oczywiscie wymarzonych piersiątek!!:) Pozdrowionka!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita30
od wczoraj po 3 tygodniowej przerwie na wygojenie się brodawek po tygodniu ich stosowania założyłam je na nowo. jedna brodawka już popękała. dziś molestuję drugą. może chociaż z tydzień uda mi się je ponosić, żeby tylko zdążyć przed wiosną, bo potem nie da się ich ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem sama
A Ja sie ostatnio troszke zmartwilam.Juz tyle czasu nsze nipletki,myslalam,ze jest wszystko ok,na noc ich nie zakladam,ale rano dalej stercza,nie cofaja sie.Zrobilam jednak sobie statnio dobe przerwy i znowu byly wciagniete po takim czasie,ale jak twardnialy to sie uwypuklaly.Myslalam,ze po takim czasie noszenia nipletek wszytsko bedzie juz ok,ale widze,ze na 100%-owe efekty bede musiala jeszcze troche poczekac.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita30
to ile to gówno trzeba nosić??? ja mogę tylko przez 5 dni je nosić, na zmianę, no i bez nocy bo spadają. potem miesiąc przerwy na wylecznie. dziś założyłam na prawą i po kilku godzinach wyssało mi wodę ze skóry, zrobił się pęcherzyk z wodą. lewa 3 tygodnie temu po 2 tygodniowej przerwie w noszeniu ich przez 5 dni na zmianę z prawą zareagowała olbrzymim krwiakiem. jak to gówno nie przyniesie skutków to po moich cierpieniach fizycznych, estetycznych i opróżnionym portfelu ... nie wiem co zrobię, ale coś zrobię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobita30
nie da się ich nosić. po kilku godzinach nipletka zapełniła się w całości płynem przezroczystym :( zrobiła mi odciski, takie same jakie powstają z obtarcia stopy w niewygodnych butach, zapełnione wodą które popękały :( jedne pękly, a już nowe są na wierzchu. jedyne co mi wystaje z piersi to odciski, baloniki z płynem :( za 160zł, 1,5 miesiąca od pierwszego ich założenia mam odciski, popękaną skórę, krwiaki i ciągle płaskie brodawki. ludzie, nie dajcie się tak jak ja nabrać na to gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobita30
od dziś zamiast nipletek noszę opatrunki. boze, jak to dobrze, że okres mojej głupoty i naiwniactwa przypadł na zimę a nie czas, kiedy chodzi się w bluzkach czy podkoszulkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
do : Kobita30 Ciężko mi uwierzyć w takie złe efekty niplette... przychodzą mi do głowy 2 mozliwości.... 1. masz niesamowicie wrażliwe sutki 2. zasysasz sutek do samego końca, mimo, że dopiero zaczynasz nosić niplette i sutki są nieprzyzwyczajone... a nawet ja po 2 miesiącach stosowania najpierw zasysałam sutek do połowy, a po 15-30 min - cały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka 26
Do: kobitka 30 Również trudno mi w to uwierzyć. Noszę nipetki trzeci miesiąc - niestety niezbyt reguarnie, aczkolwiek staram się - i nigdy nic mi sie nie działo. Zresztą jesteś chyba pierwszą osobą, która opisuje tak straszne efekty działania nieplette - były opisywane pekające pęcherze, ale dziewczyny same przyznawały, że to przez przesadne zassanie. Może rzeczywiście zbyt mocno zasysasz brodawki. a jesli uważasz, że wszytsko robisz dobrze, to po prostu przestań je nosić. Naprawdę ciężko mi to przyjąć to wiadomości. Dla mnie to błogosławione urządzenie - juz prawie całkowicie wyciagnęło brodawki. Teraz tyko utrwalam efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
do kobitka30: i mi ciezko wyobrazic sobie co opisujesz, bo rzeczywiscie masz z tym okropne przygody, moze nie zasysaj tak na maksa brodawek tylko tak do 2/3, ja robie tak jak tutaj dziwczyny opisuja czyli po jakis 20 min zasysam mocniej i nic mi sie nie dzieje, raz tylko miałam malego pecherzyka i to wszystako, acha no i sa pozniej bardzo wrazliwe, ale nic mi z nich nie cieknie. kurcze a moze sprobuj porozmawiac o tym z ginem, moze bedzie mogł cos poradzic. i powodzenia mimo wszystko!!!! a i mam pytanko do nefretety, czy u ciebie efekt sie utrzymuje i nie musisz juz ich wcale nosic i wszystko jest ok?? pozdrawiam was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefretete_24
ostatnio prawie wogóle nie nosze niplette... efekt jest trawały, ale kreska na miękkim sutku czasami jest... bardzo rzadko, bo brodawki dużo szybciej twardnieją niż kiedyś. Myśle, że z tą lekką kreseczką, wgłębieniem czy jak to nazwać, też można się uporać... ale ja już spoczęłam na laurach i pasuje mi tak jak jest:D Na pewno sutek nigdy się nie wciąga. Wcześniej miałąm dosyć nieczułe brodawki, a teraz lekki dotyk, chłodek itp. i już sterczą:) Prawdziwy efekt widać po 1-2 tyg. od odstawienia... ja wtedy zauważyłąm, ze brodawka leczona jest minimalnie mniejsza od tej, która była płaska... choć na płaskiej nosiłąm niplette krócej, tylko dla wyrównania wielkości... widać źle wycelowałąm Teraz noszę niplette bardzo sporadycznie i tylko na "byłej wklęsłej" brodawce i nie przejmuję się, że po noszeniu wydaje się za duża... to się i tak wyrówna po jakimś czasie. Buźka dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka 26
DO NEFRETETE: ILE LACZNIE NOSILAS NIPLETKI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
Hmmm, a mi sie przestawiło teraz ta druga brodawka czasem jest wklesnieta, szczegolnie przed okresem, nigdy wczesniej tak nie miałam, zawsze była ok. Chyba bede musiaął isc do lekarza, co to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem sama
Ale Ty kobieta30 to niezle przesadzilas.JA tez mam bardzo wrazliwe sutki i w dodatku na poczatku przesadzalam starajac sie wciagnac caly sutek do nipletki.Odpuscilam jednak sobie jednak takie drastyczne zabiegi i jest lepiej.NA efekty trzeba cierpliwie poczekac,ale sa one widoczne.JA teraz nie mam juz takich problemow jak na poczatku noszenia,ale teraz np. robia mi sie jakby obtarcia w miejscu gdzie koncza sie nipletki.Nie twierdze jednak,ze nie sa skuteczne,beznadziejne itp,chociaz to nie moja wina ,ze tak mi sie robi.Wczesniej nosilam zwykle staniki i czesciej mi spadaly kupilam wiec sobie usztywniany i jest ok,tylko ,ze Ja nosze obcisle bluzki i praktycznie caly czas nipletki sa przyciskane do skory,bo stanik jest naprawde sztywny.:)Kiedy jednak zdejmuje nipletki na noc ot rano jets juz o wiele lepiej.Nie ejst zle,Ja w dzien zupelnie zapominam o tym ,ze je nosze,a tylko wspomnieniem jest to jakie mailam na poczatku problemy,przez wlasna glupote,wiec i Ty kobieto zanim skrutykujesz cos zastanow sie jak to prawidlowo uzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necia
dziewczyny, mam 18 lat, mogę zacząć tego używać ?? czasami to mi się normalnie taka dziura robi, ochydnie to wygląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necia
dziewczyny, mam 18 lat, mogę zacząć tego używać ?? czasami to mi się normalnie taka dziura robi, ochydnie to wygląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necia
dziewczyny, mam 18 lat, mogę zacząć tego używać ?? czasami to mi się normalnie taka dziura robi, ochydnie to wygląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necia
dziewczyny, mam 18 lat, mogę zacząć tego używać ?? czasami to mi się normalnie taka dziura robi, ochydnie to wygląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka 26
Nienormalny to jest tu chyba ktos kto sie wypowiedziec nie umie (nie trzeba wysylac wiadomosci 100 razy zeby dotarla). A z ginekologia to ja akurat mam wiele wspolnego. Radze sie troszke doksztalcic przed wypowiadaniem sie. zreszta nie bede sie klocic - jesli nie masz problemu to nikt Cie tu nie zapraszal, wiec zegnam ozieble. a tych epitetow radze uzywac w stosunku do rodziny badz znajomych jesli sobie na to pozwoli, bo ja na pewno tego tolerowac nie bede. Szkoda tylko, ze ktos tak zalosny nie ma odwagi sie podpisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ginekologia praktyczna: po pierwsze: nie rozumiem w jaki sposób nabiłem sobie kasę??? niczego nie sprzedaję, podałem jedynie do ogólnej wiadomości, że istnieje takie urządzenie jak Niplette, bardziej interesowała mnie skala problemu płaskich i wklęsłych brodawek. Jak się okazało pomogłem (mam nadzieję) kilku z Was chociaż oswoić się ze swoją \"odmiennością\" i dowiedzieć się, że nie jesteście same. pod tym względem nie mam sobie nic do zarzucenia po drugie:linki do zdjęć z zabiegów chirurgicznych zamieściłem po to aby obrazowo przedstawić problem. dla tych wszystkich, którzy nie wiedzieli o co chodzi było to mam nadzieję pomocne. co innego opowiedzieć, choćby najbardziej obrazowo, a co innego zobaczyć zdjęcie jak wygląda taka brodawka. nic w ten sposób nie chcę uwiarygadniać po trzecie:nikogo nie namawiałem do kupna Niplette. jest to pewna alternatywa dla operacji czy ćwiczeń. ginekolodzy być może jeszcze o tym nie wiedzą z racji słabego marketingu firmy Avent. do tego dochodzi kosmiczna cena tego urządzenia: dla większości Polek nie do pokonania po czwarte:co do bezpieczeństwa. Po prawdzie nie dotarłem do publikacji medycznych na ten temat (w bazie Medline jest dostęp jedynie do abstraktów, ale badania nad Niplette były prowadzone) ale nie wyobrażam sobie aby uznana na rynku firma Avent, od lat pomagająca w trudach macieżyństwa wypuściła na rynek urządzenie niebezpieczne dla zdrowia po piąte: dziewczyny stańcie w mojej obronie!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybka 26
Zdecydowanie popieram Harry'ego. I analogicznie: po pierwsze - dzieki temu forum, dowiedzialam sie o tym cudownym urzadzeniu, ktore to - poki co - swietnie sobie radzi z eliminacja mojego kompleksu po drugie - urzadzenie nabylam przez apteke, z ktora prawdopodbnie Harry nie ma nic wspolnego po trzecie - ROZSĄDNE stosowanie niplette (kobitka 30 i takie tam wykluczone) naprawde przynosi efekty po czwarte - zwykle cwiczenia majace wyciagnac brodawke takze rozciagaja przewody mleczne (zreszta to chyba o to chodzi zeby rozciagnac przewody, ktore przez to, ze sa zbyt krotkie wciagaja brodawke do srodka...) po piate - silnie zakorzeniona w medycynie ma rodzina stwierdzila, ze to ZDECYDOWANIE mniej inwazyjny i niebezpieczny sposob od zabiegu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem sama
Tez popieram Cie Harry.ZAstanawiam sie skad biora sie takie zlosliwe osoby jak ginekologia praktyczna.NAwet gdyby HArry chcila na NAs zarobic to co w tym zlego?Tyle ,ze on tego nie robi,przeciez nie podaje Nam strony swojego sklepu czy apteki.Watpie tez aby byl glownym producentem,bo to chyba nawe w Polsce nie jest produkowane.JAsne ,ze Harry NAm pomogl,Ja wszedzie szukalam pomocy ziazanej z wkleslymi sutkami i jedyna pomoc jaka otrzymalam to wiadomosc,ze jak urodze dziecko to sutki juz nie beda wklesle.To oczywiscie bzdura jak juz wiemy. Czytalam wiele wypowiedzi lekarzy ,ktorzy zalecaja nipletki kobietom z problemami takimi jak nasze,wiec watpie aby to bylo szkodliwe. Lepiej wiec jednak ,zeby osoby ,ktore nie maja takiego problemu oi dodatkowo nie znaja sie na rzeczy nie odzywaly sie. Pozdrawiam Ciebie Harry i inne forumowiczki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olla24
I ja rownież popieram Harrego i jestem mu bardzo wdzieczna za ten topik. Tak naprawde to tu znalazłam najwiecej informacji na ten temat i dowiedziałam sie ze nie jestem sama z takim problemem. Ginekolodzy zawsze mi powtarzali ze mam sie nie martwic tym i to wszystko. Teraz to ja ich oswiecam w tym temacie:P. ps. z niplettek jestem baaardzo zadowolona i nie mam zadnych problemow ze zdrowiem sutek, maja sie całkiem dobrze, a nosze niplettki juz około miesiaca:D Pozdrawiam wszystkie kuracjuszki i Harrego(jestes wielki:) !!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bardzo sceptyczna: widzę, że spiskowa teoria dziejów bierze górę... powtarzam po raz kolejny NIE CZERPIĘ Z TEGO ŻADNYCH ZYSKÓW, no może poza satysfakcją, że komuś pomogłem. nie mam nic wspólnego z firmą AVENT, mało tego uważam, że stosuje zbójecką politykę cenową i jej produkty kosztują zbyt wiele proszę mieć pewność, ze gdyby inne firmy produkowały podobne urządzenia (o co będzie pewnie trudno, ponieważ nipletki są prawdopodobnie opatentowane)i miałbym jakąkolwiek wiedzę na ten temat, informacja o nim znalazłaby się w tym wątku. nie mam zamiaru dłużej się tłumaczyć. to ostatni mój post w odpowiedzi na bezsensowne ataki. DZIEWCZYNY!!! WIELKIE DZIĘKI ZA SŁOWA POPARCIA!!! :D i jeszcze jedno: nie wszyscy, w przeciwieństwie do firm farmaceutycznych i ich przedstawicieli próbują zbijać kasę na chorobie/nieszczęśćiu/odmienności innych i ostatnia uwaga: NA NIEPEŁNOSPRYTNYCH NIE MA RADY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orchidea_26
Witam! Co tu się do diaska dzieje?! Nie rozumiem za bardzo po co pojawiają się na naszym forum ludzie, którzy z omawianym problemem nie mają nic wspólnego? Nie uważam sięza naiwną osobę! A do tego efekty stosowania niplettek są niesamowite i wiem to z całą pewnością, ponieważ widzę je na własnych piersiach! A co do karmienia, to i tak nie ma niestety pewności, czy osoby z takimi brodawkami będą mogły karmić. Przd, czy po noszeniu niplettek. Rpzmawiałam o tym i z chirurgiem, który mnie operował i ginekologiem. Najlepiej więc, jak dacie nam spokój, bo i tak nigdy naszego problemu nie zrozumiecie. PS Kurcza zgubiłam gdzieś moją jedną niplettkę! Jestem wściekła na maxa!!! Ale pozdrawiam wszystkie niplettkowe kobietki . A może ktoś niezadowolony chce odsprzedać swojej? Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×