Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Jej Dziewczyny ja nie wiem jak wy kupujecie a raczej jakie macie dobre apteki tylko pozazdroscic. Ja poszlam do swojej i chcialam kupic ale nie bylo wiec spytalam sie czy mogla by mi sprowadzic zaczne od tego ze nawet nie wiedziala co to jest ale zobaczyla na internecie i powiedziala ze zamowi spytalam sie o cene tez nie wiedziala wiec zadzwonina do hurtowni Co sie okazalo jedna sztuka kosztowala 177 zl a po 2 pakowane nie bylo. Wiec podziekowalam :/ Na Internecie zamowilam 2 szt. za 229zl. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
O Nilpetki warto pytac w sklepach dla dzieci, prawie w kazdym maja artykuly firmy avent wiec nawet gdyby nie mieli na sklepie to mysle ze bez problemu moglbyscie zamowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżamelja
Do Orchidei_26: Przeczytałam na początku o stosowaniu zwykłej strzykawki do wyciągnięcia brodawek. A możesz mi powiedzieć ile razy powtarzać to "wyciąganie" i jak często? Jak narazie nie stać mnie na Niplette, a od kiedy pamiętam mam wklęsłe brodawki i myślę teraz, że to jest takie...mało kobiece :) Z góry będę wdzięczna za podpowiedź :) Pozdrawiam ciepluchno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh
Dziękuję Wam bardzo za te odpowiedzi na temat kupna nipletek. Ja pytałam chyba w 3 aptekach, w jednej sprawdzili nawet w internecie i powiedzieli mi że nie mozna tego zamówić :/ Straciłam wtedy nadzieje na dalsze poszukiwania w aptekach, spróbuje popytać w tych sklepach z artukułami dla dzieci:) Mam jeszcze do was pytanko: Nipletki mozna stosować nie tylko spodziewając sie dziecka i obawiając sie problemów z karmieniem, prawda? Chodzi mi o to, że ja jak narazie o dziecku nie myśle, za młoda jestem, a chce po prostu lepiej czuc sie bo to jest chyba mój jedyny kompleks :/ Pozdrawiam Was! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dżamelja . Ja tez probowalam ze strzykawka zeby zobaczyc czy to cos daje i czy opalaca mi sie kupic niplette. Pytasz sie jak czesto i ile razy powtarzac hm... Dziewczyny ktore sie Tu wypowiadaly napisaly ze nosza po kilka godzin dziennie wiec to nie jest tak ze zalozysz na kilka minut po kilka razy i juz bedzesz miala rezultaty. Niestety zeby rosciagnac przewody mleczne trzeba nosic dlugo i czesto. Niektore dziewczyny po noszeniu klka godzin dziennie przez miesiac i tak nie maja rezeulatow zbyt dobrych. Takze odradzam Ci strzykawke bo jest duza i nie wiem w jaki sposob umiescila bys ja tak zeby trzymala Ci sie przez pare godzin dziennie no chyba ze chcesz zakladac przez chwile ale to Ci nic nie da. Niplette jest mala wiec spokojnie mozesz miec ja pod Staniczkiem i wyjsc z domu. Ze strzykawka niestety tak nie zrobisz. Ale puki co mozesz sprobowac ze strzykawka i zobaczyc na czym to polega i jak twoje sutki na to zareaguja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ahhh. Niplette jest przeznaczony dla Mam. Ktore nie moga karmic dzidzi poprzez wklesle sutki. Zakladaja wtedy kilka minut przed karmieniem i juz. Calkowiete \"wyleczenie\" jest mozliwe z tm ze trzeba nosic czesto i dlugo ile? Nie wiem tyle az przewody mleczne sie na tyle rozciagna i sutki beda normalne. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh
Ale to chyba nie znaczy że nastolatki nie mogą ich nosić? Czytałam że Niplette można używać w każdym wieku:) Powiedzcie że to prawda!:( Dzięki z góry :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh. Nastolatki, babcie, wszyscy moge je nosic. Poprostu chodzilo mi o to ze Przewaznie mamy ktore maja klopoty z karmieniem uzywaja je tylko kilka minut przed zeby dzidzia miala za co zlapac. Ale zeby miec rezultaty czyli zeby przewody mleczne byly na tyle rozciagniete zeby sutek byl ladny potzreba troche czasu. Spokoujnie mozesz uzywac Niplette jak i zreszta kazda kobieta ktora ma z tym problemy. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh
Dzięki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewica84
Dziewczyny!! nosze nipletki drugi tydzień. Jestem zadowolona, mimo iż sutki nadal sa wklęsłe to już nie tak bardzo, poza tym ładnie reagują na zmianę temperatuty, na dotyk, ogólnie, na podrażnienie:). A nawiązując do Waszych wypowiedzi- w duzym mieście na prawdę można kupić nipletki. Co prawda, zanim trafiłam na aptekę, w której aptekarka wiedziała co to w ogóle jest, przeszłam wiele kilometrów i odwiedziłam mnóstwo aptek... ale w końcu się udało. Dziwi mnie tylko fakt, że u Was w aptekach jedna nipletka kosztuje tyle, co u mnie dwie:(. Ja na prawdę zapłaciłam 177 zł za dwie sztuki, zapakowane odzielnie, każa z osobną strzykawką. Poza tym też nie palnuję na razie potomstwa, i być może jest to z mojej strony egoistyczne, ale kupiłam je po to, żeby lepiej poczuć się w swoim ciele i pozbyć się wsytdliwego uczucia nie-kobiety... Po dwóch tygodniach noszenia nipletek pozbyłąm się prawie całkowicie kompleksu braku sutków, ponieważ nie dość, że mogę ich wreszcie dotknąć i w ogóle zobaczyć, to jeszcze niekiedy czuję je, gdy zrobi się zimno! Niesamowite uczucie! Jestem z nich taka dumna! Nie zroumie tego kobieta, która nie miała takiego problemu. Ja trzymam za nas wszystkie kciuki!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh
Do ewica84: Swoją wypowiedzią dałaś mi tyle nadziei, że od jutra zaczynam poszukiwania od początku:) Pytałam u mnie w mieście w kilku aptekach i tak samo - żadna farmaceutka nie wiedziała o co mi chodzi. Ale pojadę do Katowic, to duże miasto i mam blisko, rozpocznę poszukiwania, a jak już dostane to czego szukam, będe chyba skakała z radości:) Oczywiście w pełni szczęscia będe dopiero po widocznych efektach, dlatego już Ci zazdroszcze ale też ciesze sie razem z Tobą:) Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewica84 Dlaczego egoistyczne??? ;) Ja tez nie mam dzieci a stosuje je zeby sie lepiej poczuc i jak Ty napisalas zeby moc je w koncu tak naprawde zobaczyc ;) Dziewczyny to przeciez my mamy sie dobrze czuc w swoim ciele! Dlatego je polecam. Ja tez juz widze rezultaty. I jak ty napisalas tez reaguja na zimno na dotyk itp. Takze gratuluje rezultatu oby tak dalej. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ahhh. Wiesz u mnie w aptece tez nie bylo a jak poszlam sie zapytac tez nie wiedziala babka co to takiego. Ale zaczela wydzwaniac sprawdzac i chciala mi sprowadzic niestety mieli pakowane tylko po 1 szt. i ta 1 szt. Miala by mnie kosztowac 177zl.!!! Wiec podziekowalam i zamowilam przez internet za 2szt, 229zl. Zycze powodzenia w szukaniu i pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewica84
Kochane! pamiętam pierwszy raz, gdy zapytałam o nipletki... oczywiście czekałam, aż wszyscy opuszczą aptekę... z zacisniętym gardłem wypowiedziałam nazwę, ale efekt był mizerny- zdziwiona mina miłej pani zza aptecznej lady... zaczęłam sugerować na jaką cześć ciała się to zakłada, w końcu wypowiedziałam słowo- sutki, a później jeszcze- wklęsłe... uf... w kolejnych aptekach było już o wiele lepiej, przestałam się wstydzić o to pytać. Prosto z mostu, przy ludziach bądź nie, pytałam jednym zdaniem: "czy dostanę specjalne nakładki na wklęsłe sutki o nazwie niplette firmy avent?" Dzisiaj nie wstydzę się o tym mówić. Być moze dlatego, że mój kompleks znika, a raczej się "uwypukla";P. Od kilku godzin moje piersi odpoczywają od nipletek, mimo to sutki są na zewnątrz, trochę wklęsłe, ale na zewnątrz! Kiedyś przy największym mrozie mogłam tylko o tym pomarzyć;P A nawet było odwrotnie- gdy robiło mi się zimno, sutki jeszcze bardziej się chowały... brr... mam nadzieję, że to nigdy nie powróci... Ściskam Was mocno moje drogie! Piersi do góry;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwolag
do invi -mam nadzieje ze jeszcze tu zagladasz ,przepraszam ze tak dlugo nie odp ale musialam wyjechac za granice....otoz wydaje mi sie ze masz podobny problem co ja bo ja tez mam jakos tak dziwnie i duzo szukalam na necie o tym i chyba znalazlam!byc moze mamy trzeci sutek,albo jest to sutek przedzielony na pol-takie cos tez wystepuje.przynajmniej z opisu wynikalo ze ja tak mam ale ciebie nie jestwm pewna.wiem tez ze mozna to skorygowac chirurgicznie.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabii
o zakupie niplette myslalam od stycznia..dzisiaj usiadlam przy kompie i zaczelam szperac w necie...zaczelam dzwonic do roznych aptek, sklepow dla niemowlat..i w koncu dodzwonilam sie do sklepy -smyk..(znajduje sie w kazdym wiekszym miescie) okazalo sie ze nieosiagalne niplette mozna bez problemu nabyc w tym sklepie:) tak wiec ubralam sie i pojechalam po to cacko hehe:P zaplacilam 235zl za 2szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnka
kochane kobitki z wkleslymi i plaskimi sutkami, ja nie mam wkleslych, za to plaskie, ktore stercza tylko gdy jest mi zimno i czasem w intymnej sytuacji z moim chlopakiem. Powiem Wam ze tu gdzie jestem nipletki kosztowaly mnie tylko 30 funtow. W przeliczeniu na zlotowki daje to kwote o jakiej piszecie, ale gdy ja zarabia tu w funtach, zobaczcie jakie to tutaj jest szalenie tanie! To dla mnie jak u Was 30 zl!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnka
zapomnialam napisac najwazniejszego-uzywam nipletek od ponad miesiaca, widze efekty wylacznie od razu po sciagnieciu, niestety po jakims czasie wszystko wraca do normy, czyli sutki staja sie znow plaskie.....jednak nie poddaje sie i nosze je, byc moze za krotko, dlatego wiem ze moze trzeba mi wiecej czasu. Nie wiem, nie umiem odpowiedziec czy kiedys efekt utrzyma sie dluzej niz godzine po sciagnieciu.....ale jestem dobrej mysli, pozdrawiam wszystkie kobitki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnka
co to nagle wszystkie kobitki ozdrowialy i nikt juz nie pisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewica84
świnko! po ile godzin dziennie nosisz nipletki? bo ja około osmiu. I widze efekty:). ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Invi
dziwolag -> ale tzn ze tylko chirurgicznie? Nie ma innego sposobu? Bo na zabieg sie niestety nie zgodze... Wiec chyba bede musiala to polubic i zaakceptowac:/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milikrotka
...czyli po niplette moje sutki będą stawać w reakcji na temperaturę lub nastrój? Pytam, ponieważ odkąd sięgam pamięcią, są wklęsłe, a reagują stwardnieniem i jeszcze większym wklęśnięciem... szczerze mówiąc do niedawna uważałam, że to moje sutki są w porządku, a innych nie, ale w końcu zaczęło mnie to dziwić... Czy takie stojące sutki sprawiają, że odczuwa się inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizeta
Ja juz nie uzywam ich bo nie moge jestem w ciazy w 3 trymestrze.Teraz zamowilam sobie wkladki medela formujace sutki, zobaczymy jak podzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIASTA
czesc, ja rowniez posiadam nipletki, a wlasciwie jedna zeby nosic na zmiane. kupilam ja w zeszlym roku ale nosilam przez krotki okres czasu, potem sie zniechecilam :( chce znow wrocic do tego i regularnie nosic tylko powiedzcie mi, czy wy je czesto czyscicie? bo ja juz sama nie wiem, niby czytsa ale nie zasysa tak mocno jak wczesniej i w nocy mi sie zsuwa z brodawki i znajduje ja gdzies na przescieradle :( stosowalam i na sucho i na krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZERWONIASTA
mysle ze fajnie by bylo gdyby jakies dziewczyny zamiescily zdjecia swoich sutkow po "kuracji" nipletkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewica84
do Czerwoniastej! Czyszczę je po każdym uzyciu, czyli codziennie, ciepła wodą z mydłem:). Poza tym ja też chętnie zobaczyłam "naprawione" sutki. pozdrawiam i zyczę wytrwałości w noszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh
Do gabii: A mogłabyś zapodac numer do tego sklepu?:P Albo jakiegos linka czy coś:P A tak ogólnie do wszystkich to musze powiedzieć, że w końcu trafiłam na aptekę w której mają produkty z Avent i że najprawdopodobniej bedzie mozliwośc zamówienia Niplette, ale babka z apteki będzie tam dzisiaj dzwonic żeby sie upewnić:) Oby była taka mozliwość! Dowiem się najpoźniej jutro, a może jeszcze dzisiaj zadzwonie do tej apteki.. Jestem pełna nadziei, pozdrawiam wszystkie kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh
OK, już sobie znalazłam numer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewica84
Kochane! rzeczywiście, noszenie nipletek jest żmudne... nie zakładałam ich przez weekend i kuracja cofnęła się do fazy, kiedy sutki wypełniały 3/4 nipletki.. Teraz po trzech dniach ponwnego zakładania znów są takie, jak przed weekendem... poza tym forsuję je pratycznie przez cały dzień, bo w czasie, kiedy nie noszę nipletek, obklejam sutki plastrem... teraz są już na tyle wydatne, że mogę je wziąc w palce i spokojnie oblkeić.. wczesniej, przed kuracją nipletkami, było to niemożliwe.... I będe nosić nipletki choćby pół roku, bo mam nadzieję, że w końcu moje sutki przestaną się ukrywać... oj, życzę nam wszytskim wytrwałości:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×