Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość angi30
zdjęcia po zabiegu są na linkach strony nr 1 tego forum i jeszcze gdzies na nie trafilam (nie pamiętam dokładnie strony) natomiast co do zabiegu chyba masz rację, że nie można po nim wogóle karmić, widocznie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona/
Dziewczyny ja mam do Was ogrooomną prośbę... Widze ze wiekszosc z Was ma tu facetow... powiedzcie mi jak im powiedzilyscie ze natura nie byla dla Was łaskawa??? jak na to zareagowali??? jak ja mu to mam powiedziec???? Prosze napiszcie do mnie na maila(błagam) To mój mail: ika-lwica90@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikii
czy mozna dostac niplette w aptece????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikii Tak mozna ale nie we wszystkich u mnie np. nie ma. Zalezy w jak trafisz jesli nie to sa tez apteki internetowe gdzie mozna Niplette zamowic. Albo poprostu idz do swojej apteki i popros zeby dla Ciebie sprowadzili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikii
no wlasnie w tym jest problem ze nie moge pozwolic sobie na zakup przez internet poniewaz przesylka przychodzi do domu..a mieszkam z rodzicami...ale dziekuje za odp..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikii To idz do swojej apteki i poros zeby dla Ciebie sprowadzili przeciez sa leki na zamowienie tak samo mozesz poprosic o Niplette i napewno nie bylo by problemu zeby dla Ciebie sprowadzili... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam swojemu nic nie mowilam. Teraz czasami sama sobie lapie za sutki i ciagne. Moj sie smieje ze sa naprawde wieksze, ale to nie daje ciaglych efektow, bo one sa wtedy gdy jest mi zimno albo jestem podniecona Ja o niplette dowiedzialam sie po urodzeniu synka i powiedzialam o tym mamie, bo ma taki sam problem i ta odpowiedziala "szkoda, ze wczesniej o tym nie wiedzialysmy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizeta
Ja kupilam niplette dopiero niedawno.Sa drogie bo widzialam ze za dwie trzeba zaplacic 250zl, ale ja mialam szczescie.Przypadkiem bylam w opolu i widzialam te cudo po 55 zl az nie wierzylam.Nic wiecej tylko kupilam i mam niplette 2 sztuki za 55 zl.Mysle ze ta sprzedawczyni nie wiedziala co mi sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
Do Dzizety Prosze Cie powiedz gdzie mozna kupic nipletki w Opolu? Jestem z okolic wiec bylabym wdzieczna, juz nie chodzi tyle o cene co o fakt ze nie bede musiala zamawiac ich przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizeta
Dokladnie nie podam Ci ulicy bo nie wiem jak ona sie nazywa.Ale w Opolu jest niewiele sklepow.Jak dobrze wiem to miesci sie oboj placu, jak moj maz mowi pedalow.To jest sklep dla dzieci i jest tam bardzo tanio.Niplettki sa super.Ja teraz przechodze do III trymestru ciazy wiec musze je odlozyc i juz sobie zamowilam wkladki silikonowe formujace brodawke i mozna ja stosowac od 28 tygodnia do konca ciazy.Podobno tak samo dziala jak nipllete.Pozdrawaim serdecznie i polecam niplette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
Dzizeta wielkie dzieki, chyba wiem o który sklep chodzi, na dniach polece sie zapytac czy sa, a jakby sie okazalo ze to nie tam to jeszcze cie wypytam;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizeta
Moim zadaniem kobieta nie wiedziala co mi sprzedaje.Bo nie wierzylam ze place 55 zl za 2 sztuki a obok w aptece kosztuja 280 zl.Smiechu warte.Ale jak moj maz mowi zrobilam interes roku, 200 zl w kieszeni mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
Dzizeta bylam dzis zapytac o nipletki, czy chodzilo ci o sklep dla dzieci "bobas" jak sie jedzie jednokierunkowa obok niego to jest po lewej stronie i pozniej sie mija plac pedala tez po lewej? Bo zadnego innego sklepu dla dzieci nie widziam. Nipletek nie bylo, mozna zamowic ale ja interesu zycia to chyba nie zrobie, po ekspedientka powiedzial ze kosztuja cos ok 100 zl, tylko nie wiem czy miala na mysli 1 czy 2 sztuki. Mam zapytac za kilka dni . Powiedziala tez, ze inna firma (nie pamietam nazwy, nazwa chyba wloska) tez produkuje cos a'la nipletki, ale sa duzo tansze. Czy ktoras z was sie moze orientuje o jaka firme moze chodzic i czy sa tak dobre jak te aventu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
Dziewczyny poszperalam troche na necie i znalazlam to o co chodzilo Pani w sklepie - korektor sutka firmy chicco. Kosztuje ok. 35 zl, jestem ciekawa czy jest tak samo skuteczny jak nipletki aventu. Choc wydaje mi sie, ze ten korektor pomaga jedynie troszke wyciagnac sutek zeby dziecko moglo latwiej chwycic, ale nie wydaje mi sie zeby potrafil "uleczyc" wklesle sutki. A wy jak myslicie? Moze ktoras z was go uzywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza sie... http://www.chicco.pl/index.php?p0=1&o=413 Polega to na tym samym z tym ze noszenie trgo jak Niplettki bylo by uciazliwe poniewaz jest wieksze To raczej by sie nadawalo przed karmieniem... Ale dziala na tej samej zasadzie bo tez zasysa... Ale jednak do korekty polecila bym Niplett sa mniejsze i napewno lapiej sie je nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona M 19
Przez dlugi czas myslalam ,ze pewnie ja jedna zyje z tym problemem , ze wklesly sutek to moza jakas choroba , rak albo cos.. Dopiero ginekolog mnie uspokoil ,ze to normalne. Troche mi glupio o tym mowic,ale chcialabym o cos zapytac.. Czy wy tez tak macie ,ze z tych waszych wkleslych sutkow wydobywa sie taka jakby biala maź? Niewiele tego jest , a jak zasycha to tworzy zolta skorupke. Martwie sie,ze moze to jakas choroba, nie wspominalam o tym lekarzowi,mysle nad tym by znow sie tam wybrac,ale jakos tak mi wstyd:(To bardzo krepujaca sprawa. Chcialabym cos z tym zrobic , jakos je uwypuklic, czytalam tu na tym forum o tym jak mozna to zrobic,ale troche sie boje,ze to nie jest zdrowe... A poza tym gdy odrywam z siebie ta zolta skorupke to czuje lekki bol... Jestem przerazona.. Prosze niech ktos odpisze i mnie pocieszy... Czy wy tez tak macie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto to może być rak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona M 19
No rak chyba nie, bo w koncu wydzielina nie jest zielona , brazowa ani krwista... Jest biala. Nie ma jej tez duzo , jedynie w samym srodku sutka. Jak zaschnie tworzy zolta skorupke. Czytalam gdzies, ze moga to byc po prostu zmiany hormonalne. Co o tym myslicie? Wy tez tak macie? Dodam ,ze biore tabletki anykoncepcyjne od ponad roku,ale wydaje mi sie,ze ta wydzielina byla juz wczesniej , choc nie pamietam dokladnie , bo wtedy jeszcze tak pilnie siebie nie obserwowalam. Wklesle sutki nie przeszkadzaly mi dopoki nie zaczelam wspolzyc.Chyba dopiero wtedy zauwazylam ta wydzieline i troche mnie ona krepuje w sytuacjach intmnych.. Ale nie to jest najwazniejsze , poniewaz moj chlopak mnie akceptuje i mnie kocha , ale po prostu martwie sie o moje zdrowie. Czy to aby na pewno normalne czy nie jest to zadna choroba. Prosze niech ktos mi odpisze cos szerzej , a nie tylko : "TO MOZE BYC RAK KOBIETO", bo to nie jest zbyt pocieszajaca odpowiedz a poza tym bez zadnych argumentow. Dodam tylko,ze mam 19 lat , ale nie wiem czy ma to jakies znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmartwiona M 19. Najlepiej jak bys udala z tym do lekarza ja osobiscie nic Ci nie powiem bo nie wiem a nawet jesli by Ci ktos powiedzial co to jest to i tak lekarz powinien to zobaczyc. Nie mowmy tu o czarnym scenariuszu bo to nie koniecznie musi byc jakas choroba. Ale jak najszybciej powinnas sie udac z tym do lekarza wiem ze to moze byc dla Ciebie wstydliwe ale zdowie jest wazniejsze... Trzymam za Ciebie kciuki ze to nic takiego Pozdrawiam Cie Cieplutko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona M 19
Czyli rozumiem,ze Ty tak nie masz? Ani zadna z was...? Tak sobie mysle ,ze gdyby to bylo cos powaznego to moze juz by mi cos bylo , bo w koncu tej wydzieliny nie mam od wczoraj tylko od dawna..A ogolnie czuje sie dobrze, wiec moze to nic takiego... Sama nie wiem co myslec.. boje sie isc do lekarza. Nie chcialabym uslyszec diagnozy ,ze to rak albo cos:/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmartwiona M 19 Ale to nie jest uspawiedliwienie ze masz to od dawna i nic Ci nie jest... Musisz koniecznie isc do lekarza. Boisz sie to zrozumiale ale lepiej wiedziec co to jest i w razie czego to leczyc niz zycz w nieswiadomosci i codziennie sie o to martwic... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noproblemo
Dokładnie, dziewczyno, wydzielina z brodawek może być objawem raka, więc lepiej to sprawdzić. Wolę nie uspokajać Cię hasłem, że BYĆ MOŻE to objaw zaburzeń hormonalnych.....Nie powinno być żadnej wydzieliny z sutków jesli nie jesteś ani w ciąży ani matką karmiącą. Koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona M 19
No wiem, ale naprawde sie boje;/ Czasem mysle ,ze jakby to np mial byc rak to moze lepiej nie wiedziec:/ Chociaz z drugiej str czytalam ,ze rakowe to jak wydzieliny sa z krwia albo zielona czy brazowe a ja cale szczescie tak nie mam. Wiem ,ze nie jestes lekarzem, ale powiedz co okogolnie myslisz? Myslisz,ze to jakas choroba? Czy jakies niegrozne zmiany hormonalne albo cos w tym rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
Powiem ci, ze tez mam czasem bialawa wydzieline z sutka, ale jej usuniecie nigdy nie boli. Musialabys przeczytac dokladnie to forum, bo wiem ze gdzies juz ktorac dzieczyna o tym pisala. Nie wiem czy pamietam dokladnie, ale to chyba wynik \"pocenia\" sie sutka i w przypadku wkleslych sutkow moze sie tak dziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona M 19
Do Yyork : nawet nie wiesz jak mnie pocieszylas. Jako jedyna napisalas cos co mnie nie przerazilo. Inni tutaj wrozyli mi raka i az w nocy nie moglam spac ze zmartwienia:( Sama sie kiedys nad tym zastanawialam czy moze to byc wynikiem pocenia sie sutka.. Albo czegos w tym rodzaju.. Bo skoro on jest wklesly i jakby to powiedziec, to jego wnetrze jest w srodku to w sumie nic dziwnego ,ze gromadza sie tam bakterie..Bo gdy np jest goraco na dworzu i moje cialo sie poci to zauwazylam ,ze tej wydzielinki jest wiecej.. Mam nadzieje,ze masz racje. A prosze napisz cos wiecej.. Jak dokladnie to u Ciebie wyglada? Czy ta biala maź u Ciebie ma jakis zapach? Bo u mnie troche taki nieprzyjemny. Szczegolnie jak mocno probuje ten sutek wydobyc na zewnatrz...A gdy to zasycha to tworzy zolta skorupke i boli jedynie wtedy gdy mocno staram sie to zdrapac tak calkiem w zaglebieniach. No a skoro sutek jest wklesly to musze troche sie nameczyc ,zeby dokladnie to zetrzec.Moze dlatego czuje lekki bol. Co o tym myslisz? Oczywiscie wiem,ze mimo to powinnam sie udac do lekarza a nie tylko polegac na opinii jednej z forumowiczek , ale dzieki Twojej wiadomosci bede miala lepsze nastawienie:) Caly czas sie balam ,ze to jakas choroba ,ze to cos powaznego i czulam lek przed uslyszeniem diagnozy:( A teraz moze bede sie mniej stresowac , jak bede miala mysl ,ze to moze nic takiego. Dzieki bardzo za Twoja wiadomosc:* Ale prosze odpisz jeszcze , napisz cos wiecej , jak dokladnie to u Ciebie wyglada i czy ma jakis zapach:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodziutka...
Nie martw sie, mysle ze to normalne. ja tez tak mam. Zwroc uwage na wieksza higiene, co zapobiegnie schnieniu tej wydzieliny. Glowka do gory! Nie masz powodow do obaw! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona M 19
Do Slodziutkiej: A u Ciebie tez gdy ta maź zaschnie to tworzy zolta skorupke?:> I ma to troche nieprzyjemny zapach?:>A gdy ta skorupke chcesz z siebie zdrapac to czujesz lekki bol?:> A skad wiesz,ze to jest normalne , pytalas kiedys lekarza o to?:> Naprawde nie wiesz jak sie ciesze , ze sa takie osoby jak Ty , co pociesza i powiedza dobre slowo:* Dzieki bardzo:) Ale prosze odpisz jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmartwiona M 19
Staram sie usuwac ją jak najczesniej , ale nie zawsze moge , gdy np wracalam do domu po calym dniu szkoly to wtedy na sutku juz jest zolta skorupka. A gdy Ty nie usuniesz tej bialej mazi, tylko pozostawisz ja na dluzej to tez zaschnie Ci to w zolta skorupke?:> A pytalas kiedys lekarza czy jest to normalne? Czy na pewno to nie jest wynik jakichs zmian hormonalnych czy cos?:> Dzieki za odpowiedz:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka miała taki problem, wyciekała jej z brodawek taka biała wydzielina, lekarz mowił, ze to problemy z prolaktyną, leczyła sie i było ok. Od jakiegoś czasu znowu się to pojawiło a całkiem niedawno odkryła w piersi guza i to wielkiego, nowotwór złośliwy. Nadmieniam, że bada się często, guz był schowany prawdopodobnie za gruczołem i dopiero jak urósł to wyszedł na wierzch. Może to przypadek, ale lepiej się dokładnie zbadaj, zrób usg itp. Moja koleżanka ma dopiero 36 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×