Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość Lola22
a z tymi gumkami to ja Ci nie radze, bo jeszcze sobie biedy narobisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjdr
czy są jakies przeciwskazania żeby stosować niplette podczas ciąży? rozważam taka opcje i waham się czy nie lepiej poczekac do porodu.. jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa gumki tez odradzam ja probowalam i po 5 minutach moje sutki zrobily sie fioletowo sine i wygladaly jak by zaras mialy odpasc i natychmiast je zdjelam no hmmm a te kolczyki ;pp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaro
do bjdr.. W czasie ciąży nie polecam niplette,moze dojsc do wczesnego porodu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Przyglądam się waszyemu forum od jakiegoś czasu, może powiem coś, co pewnie każda z nas pisząc tu, \"a już myślałam, że jestem sama na tym świecie z takim kompleksem, chorobą\"... Różne metody radzicie, od niplette, poprzez ćwiczenia, operacje, strzykawki a nawet kolczyki niedawno. Jakoś steptycznie niestety patrze prawie na wszystkie, czy naprawde jesteście zadowolne z efektów któregokolwiek ze sposobu? Naprawdę chcę tę wadę skorygować, chociażby na ciąże która jednak kiedyś mnie czeka:) Pomyślałam, że jak pójdę do ginekologa, to wspomnę o tych ciekawych metodach, i poradzę się... Jak się czegoś dowiem, napiszę:) A może i wy się już pytałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
Mała_Madziu ja jestem zadowolona z mojej nipletki. Mam niestety tylko jedną i efekt nie jest taki jakby był pewnie po dwóch, ale pomimo tego zauważyłam ogromną różnice. Nie wiem po co miałabym pytać, o ten problem ginekologa, skoro on prawdopodobnie na ten temat wie mniej niz niejedna z nas i tak naprawde mało go to interesuje...Ja w przeciwieństwie do Ciebie, wole robić coś, niż nie robić nic, bo i tak nie mam nic do stracenia. Na razie zrobiłam pierwszy krok kupując niplete i nie żałuje, bo już jest coraz lepiej. Teraz myśle nad następnymi, zeby było jeszcze lepiej. Marzenia sie spełniają droga Madziu, trzeba tylko w nie uwierzyć i zacząć działać...bo samo sie nic nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
No chyba mnie juz przekonalyscie do tego wynalazku. Obiecuje Wam (moze to mnie bardziej zmoblizuje, jak dam slowo) ze pod koniec lutego je kupie. Zaloze i na wakcje bede juz 'cala piekna '. Przeraza mnie troszke ta suma, jesli sie okarze ze 300zl wyrzucilam na marne. A powiedzcie jak reaguja na kosmiczne piersi wasi facieci? Ja sie spotkalam z naprawde roznymi reakcjami. jednymi milszymi innymi dosc zawstydzajcymi. Napiszcie jak reaguja mezczyzni, bo to tez jest dla mnie pewien kompleks... Pozdrowienia dla Kosmitek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie, dzisiaj nie napisze za wiele- brak czasu i godziny nocne... ale czekam na kolejne posty i trzymam kciuki w walce z naszym kompleksem. buziaaaki dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! P.S. Gdzie moge sprawdzic poziom wklesniecia sutkow i jak???????? z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
Fajnie ze poruszyłaś ten temat(Nie mam nicka) bo ja też miałam o to zapytać. Ja do tej pory nie spotkałam sie z żadną chamską reakcją moich facetów. Nigdy mi nie ublizyli z tego powodu, nawet dostałam kilka komplementów. Jedynie jeden mój były, zawsze jak sie ze mną pokłóci to mi zaczyna jeździć od mojego kompleksu, bo wie że go mam na tym punkcie, ale reszta jest i była w porządku. a Wy miałyscie jakies przykrości? napiszcie bo to jest ciekawy temat. Chciałam jeszcze zapytać, zanim dojdzie do jakiegoś zbliżenia miedzy Wami a facetem, to mowicie im coś na temat swoich piersi, czy też liczycie na to że nie zauważy:) albo zignoruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała panikara
Nipletki działają - jasne, że wolałabym szybszą reakcję, ale skoro wiele się juz zmieniło, to poczekam. Nie zmieniło się jednak na tyle, żebym pokazała je mojemu facetowi. Wciąż kombinuję, jak mogę, bo mnie dalej ten kompleks zżera, on się domyśla, coś tam wspominał. Ale chłopina nie rezygnuje, bo poza tym mam 75e:) Jakie to głupie - może nie będzie w tym widział większego problemu, a ja przeżywam........ W każdym razie - zakup nipletek był udany, nie zmarnowałam kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hormony a niplette
mam pytanie, uwaga moze byc glupie! tak sie zastanawialam nad noszeniem nipletek a zmianami hormonalnymi w organizmie, przeciez poziom hormonow sie zmienia podczas karienia piersia, wydaje mi sie ze po jakim czasie noszenia niplette ingeruje sie w organizm zaburza sie jakos ta gospodarke hormonalna, wywolujac tzw sztuczne karmienie piersia- czy to w ogole mozlowe?, czy nie zauwazyla ktoras z was np wzmozonego wypadania wlosow albo jakis innych zmian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
Ja osobiście nie zauważyłam żadnych zmian hormonalnych w moim organizmie, oprócz tego że odczuwam wzmożony instynkt macierzyński...ehhehehe to był żart oczywiście, wybaczcie. Tak poważnie, wszystko jest tak jak było kiedyś. Nie zaobserwowałam u siebie niepokojących skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona z kompleksu
czesc dziewczyny.Widze ze zastanawiacie sie (niektore) nad tymi kolczykami.Jak juz mowilam tez uzywalam nipletkow ale chyba zbyt dlugo trzeba czekac na trwaly efekt a mi sie spieszylo :P . Wiem ze mozna sie obawiac tego przeklucia ale ja mowie na wlasnym przykladzie ze efekty sa znakomite i gdybym miala sie zdecydowac jesczze raz to napewnobym to zrobila.Jedyny problem moga miec wlasnie te dziewczyny ktore wogole nawet na chwile nie moga wyciagnac sutkow bo wtedy chyba jednak trzeba zaczac od nipletkow. Jedna z dziewczyn ktore rozniez mialy ten problem (tyle ze z jednym sutkiem) zrobila sobie tez kolczyka i juz teraz sie cieszy ze caly czas jest na zewnatrz ale boi sie wyciagnac kolczyka bo mysli ze znowu sutek sie schowa i dlatego chce ponosic go dluzej:P. Jeszcze raz polecam ten sposob bo jest naprawde skuteczny.Najpierw popytajcie sie w salonach co i jak.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
"Przekłuwanie sutków było praktykowane już przez rzymskich centurionów. Kolczyki do sutków były niezwykle popularne w latach dziewięćdziesiątych XIX wieku, o czym świadczyć może fakt, że sprzedawane były w najdroższych paryskich sklepach jubilerskich. Niektóre kobiety przekłuwały oba sutki, łącząc je delikatnym łańcuszkiem. Kłucie sutków było także praktykowane przez Indian Karankawa w rejonie dzisiejszego Teksasu. Po dziś dzień tę formę piercingu stosują kobiety w górach Algierii. Kolczyki sprawiają, że sutki stają się większe i bardziej wrażliwe; stanowią również dla nich dodatkową stymulację. W czasach wiktoriańskich (1837-1901) lekarze zalecali przekłuwanie sutków matkom karmiącym, co miało powodować efektywniejsze karmienie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
do Loli 22 moze tez do Innych U mnie bylo tak ze moj pierwszy pierwszy w ogole jakby nie widzial roznicy, nigdy nic nie wspomnial, nie pytal wlasciwie, uwazal to za normalne i nic mu nie przeszkadza. mi natopiast tak bo chcial zeby w pelni mogl sie cieszyc moimi piersiami. Inny niby tez mu nie przeszadzalo ale zaptal mnie kiedys wprost, i to bylo dosc nie mile, bo nie mol tego zrozumiec ze tak mam. i cogorsza jakos wtedy czulam sie zle, jakby gorsza. Natomiast jeszcze inny, jak sie pierwszy raz zblizylismy to mu powiedzialam, ze takie mam piersi, nie mowic co w nich jest takeigo tylko poprostu, a on zareagowal jakby byly calkowicie takie jak u innych kobiet, to bylo najmilsze spotkanie moich piersi z facetem ;) co jednak nie oznacza ze pozbylam sie kompleksu... ale to bardzo ciekawe, jak reaguja faceci. Czy mowicie im wczsniej ze wasze piersi takei sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
i jeszcze jedno chcialam dodac. Jak juz mowlilam, zdecydowalabym sie na okolczykowanie. tylko jak zmusic sutek zeby wystawil glowe z dziurki? moze ktos zna jakas kosmetyczke kt jest w stanie wyciagnac sutek i go szybko przekuc? dodam ze interesuje mnie miasto warszawa chyba najbardziej, ale okolice tez by bylo dobrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan_dee
Mam 16 lat i moje sutki nie mają konkretnego kształtu nie sątakie ładne sterczące jak koleżanek, czy muszę już działać w kierunku naprawy ich czy może mogą się jeszcze zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, pisze po razpierwszy:) kupilam nipletki jakis czas temu, ale czekanie na efekt jest dlugotrwaly i nie codziennie jest mozliwosc niszenia. Np. w nocy w moim przypadku nie sprawdza sie calkowicie. Jestem bardzo ciekawa na jakiej \"zasadzie\" dziala kolczyk w sutku? WYLECZONA Z KOMPLEKSU mozesz napisac cos jeszcze? czy noszenie kolczyka jest bezbolesne? jaki rodzaj kolczyka nosilas? dzieki z gory z a odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska
dla karola i lukasza jestem nikim jezeli nie chce im pokazac piersi ale ja po pierwsze sie wstydze a po drugie mam brzydkie piersi.Mam 19 lat i szukam kogos kto moglby mi powiedziec nie boj sie jestes piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejlo
Mam 17 lat i spore piersi, jednak od zawsze miałam wklęsłe sutki, czasami lewy jest sterczący jak jest zimno;) strasznie sie tego wstydze, dlatego mam obawy przed zbliżeniem z chlopcami. Nie wiem co mam zrobić, do jakiego lekarza powinnam się udać po radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
Zastanawiam sie coraz poważniej nad zrobieniem kolczyków. Ale musze najpierw poszukać jakiegoś dobrego salonu, w którym jest kobieta, bo do faceta nie pójde, wiadomo dlaczego:) Jeżeli moge Wam coś poradzić to nie róbcie sobie kolczyków u kosmetyczki, a jedynie w porządnym salonie. To jest powazniejsza sprawa, a wiem z doświadczenia (bo mialam przekłuwany pępek) ze po kosmetyczce mogą byc opłakane skutki. Oczywiście nie po każdej ale po co ryzykować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejlo
u mnie zrobienie kolczyków odpada, bo piercing w tym miejscu zupełnie mi się nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
Kejlo mi tez sie nie podoba, ale z dwojga złego trzeba wybrać mniejsze zło, bo moje cycki również mi sie nie podobają, a poza tym kolczyki zawsze można wyjąć po czasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
a tego oszołoma powyżej to ja juz gdzieś widziałam, nie wiem w jakim celu on sie tak namiętnie udziela... może mu sie znudziło walenie głową w ściane i teraz musi pomaltretować klawiature..no cóż sa różne hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona z kompleksu
hmmm cos wiecej...no poprostu ja poszlam do salonu kosmetycznego i powiedzialam jaki mam prolem i poradzili sobie z przekluciem. Dziewczyny pamietajcie ze te kolczyki mozna wyjac po jakims czasie a efekt zostaje.Ja teraz moglabym codziennie patrzec na moje piersi i juz sie ich nie wstydze przed moim nowym chlopakiem bo on naszczescie zobaczyl je juz w "normalnym" stanie nie to co byly ktory niby mowil ze to mu nie przeszkadza ale jednak czasami zulam jakies dziwne spojrzenie zreszta nawet tego nie lubilam bo sama sie z tym strasznie czulam i wolalam kiedy na mnie nie patrzyl. noszenie kolczykow nie boli ale sutki sa przez jakis czas obolale dlatego lepiej nosic chociaz lekko usztywniany stanik zeby je chronic.Kolczyk chyba nie ma roznicy.Ja mialam kulka bo wydawalo mi sie to bezpieczniejsze i kobieta w salonie te powiedziala ze chyba mniej sie zachacza niz pozostale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
do wyleczonej! to ja sie powtorze po raz enty.. ale moze mnie niewyraznie sie czyta:) Gdzie robilas te kolczyki?polska duze panstwo ale moze akurat sie zdazy ze robialas w miescie do ktorego mam dostep.fajnie by bylo pojsc w miejsce sprawdzone. no bo jak to?dzwonic po salonach i sie pytac czy ktos umie wyciagac sutki i mije przebije?dziwna sparawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
....o i jeszcze napisz ile zapłaciłaś, ale nie ile ok. tylko KONKRETNIE ile Ty zapłaciłas, ale prosze nie pisz że nie pamiętasz, bo nie uwierze. z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyleczona z kompleksu
hehe sorki dziewczyny widocznie naprawde nieuwaznie czytam. Ja robilam we wrzeszczu (gdansk) i zaplacilam 120 za oba kolczyki. Salon nie wyglada jakos super ale kolej jest profesjonalista i babka tez taka stara ale doswiadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millenium
niesmialo spytam, a macie moze zdjecia przed przekluciem i po? wiem ze to wstydliwe i prywatna sprawa, ale bardzo ciekawe jaka jest zmiana po przekluciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×