Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość Kaśką_80_
Cześć ja też mam ten sam problem ale wpadłam przypadkiem na pewien pomysł odnośnie tych napletek , dla mnie są one troszkę drogie i jest wyjście kupiłam sobie 2 smoczki uspakajające aventu i obciełam końcówki ,które po przyłożeniu do sutka zassają go , i to też działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pytanie do Mam. Czy jak karmiliscie to dzidzia wyciagnela wam troszke sutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewica84
Mała! po to, aby sutki cały czas były na zewnatrz.Bo gdy ściagam nipletki sutki jeszcze się chowają. Poza tym po nipletkach sutki są obolałe, po plastrze nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka_80_
ja zrobiłam największy bład mały nieumiał chwycić sutka zaczełam odciągać i dawać mu z butelki tak przez 2 tyg w tym tydzień gechenny bo z zapaleniem piersi i tak zakończyłam karmić piersią mam nadzieję że teraz nie sięgnę po odciągacz lekarz powiedział mi że dziecko nie zna innego sutka i miał chyba trochę racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnka
do ewicy; nosze nipletki czasem w dzien po pare godzin, ale najczesciej w nich po prostu spie.Cala noc to jakies 6-8 godzin dla mnie. Widze super efekt zaraz po sciagnieciu nipletek, natomiast po okolo godzinie wzystko wraca do normy, czyli plaskosci. Jesli ktos chce to zdjecia moge zrobic przed i po, dajcie znac jakby co. Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh
Cześć dziewczyny.. Ja noszę nipletki 2 dzień, bo wreszcie po żmudnych poszukiwaniach apteki w której była możliwośc zamówienia, zdobyłam je!:) To jak dla mnie już sukces:) Narazie noszę ja jednej brodawce, bo niestety mam tylko jedną niplette. Ale za to mogę porównywać i muszę stwierdzic że po zdjęciu nipletki sutek rzeczywiście wygląda obiecująco. Oczywiście po kilku minutach cofa się, ale trudno się dziwić, w końcu to dopiero 2 dzień. Noszę je praktycznie cały czas, nawet w nocy, chociaż nie jest to komfortowe i czasem nipletka się zsuwa:/ Ale i tak jestem zadowolona. Piszcie o Waszych spostrzeżeniach. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
Do świnki, jeżeli to nie problem to zamiesc foto, jestem ciekawa efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnka
nie ma sprawy, tylko napiszcie jak mam to zrobić, bo nie wiem jak stworzyc link na którym mogłabym zamieścić zdjęcia. (głupiutka jeszcze jestem, nie?) Korzystam z netu od niedawna i nie znam się jeszcze na wielu rzeczach. Właśnie ściągnęłam moje nipletki i sutki zajefajnie sterczą, ale co z tego skoro po jakiejś godzinie przestaną? Jednak jak już pisałam wcześniej nie poddaję się. Byłoby fajnie jakby dziewczyny z pierwszych stron forum napisały o efektach, minęło już trochę czasu i ciekawa jestem efektów. Pozdrawiam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze normalna
dziewczyny uwazajcie!ja nie mialam wkleslych sutkow, normalnie reagowaly na bodzce ale ja chcialam zeby byly wieksze.i co teraz?moje sutki sa czasami wklesle!moj chlopak zawsze uwialbial je ssac i one wtedy robily sie twarde i wieksze a teraz niestety po dlugich staraniach ,owszem robia sie wieksze ale nie twarde tylko takie miekkie, jak sama skora.i po chwili cofaja sie.na dodatek moge je sobie normalnie schowac do srodka.jestem zdolowana i totalnie rozczarowana tymi pieprzonymi nipletkami.bylam u lekarza ktory powiedzial `DZIEWCZYNO SPIEPRZYLAS SOBIE SUTKI NA ZAWSZE`.teraz mysle powaznie o operacji...dziewczyny sprawdzcie czy u Was nie robi sie podobnie.przerwijcie kuracje i sprawdzcie jak Wasze sutki reaguja.a poza tym wszystkie prawie widzicie ze efekt utrzymuje sie tylko po zdjeciu a potem mija.pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze normalna U Ciebie to inna sprawa te dziewczyny ktore maja wklesle sutki i tak nie maja nic do stracenia. Ja osobiscie mam wklesle ale u mnie normalnie reaguja na zimno na dotyk doslownie na wszytsko i staja sie twarde nie wiem co sie stalo u Ciebie ze nie reaguja ale moje reaguja jak nigdy. Wiesz Noszenie Niepletki to indiwidualna sprawa jedemu pomoga innemu nie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
Do Świnki, nie wiem jak zamiescic fotki na forum, ale bylabym ci bardzo wdzieczna gdybys przeslala mi fotki na maila karo_lina123@wp.pl , bo zastanawiam sie nad kupnem nipletek a to w koncu kupa kasy, wiec chcialabym najpierw zobaczyc efekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh
Dziewczyny! Ja noszę Niplette 5 dzień i jestem zadowolona. Jak dotąd, nie ściągałam nipletki na więcej niż kilka minut, więc nie mogłam dostrzec efektu 'cofania się'. Myśle, że nie powinny narzekac te osoby które noszą nipletki z długimi, kilkugodzinnymi przerwami. Przecież na ulotce wyraźnie pisze 'żeby uzyskać najlepsze i najszybsze rezultaty noś Niplette bez przerwy w ciągu dnia i nocy'. Jak narazie mi to całkiem wychodzi, zobaczymy jak będzie po tych 3 tygodniach:) Mam nadzieję że wtedy będe już mogła zacząć kuracje drugiego sutka, bo niestety posiadam tylko jedną Niplette. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewica84
Do może normalna! ja, podobnie jak Świnka, mam wklęsłe sutki, które nie reagowały prawie na nic, a jeśli już reagowały, to jeszcze większym wklęśnięciem.. A teraz reagują pięknie, nie muszę się nawet zbytnio wysilać, żeby je zobaczyć, jak mi się zachce:P Nie moszę nipletek w nocy, bo uwielbiam spać na brzuchu i nie potrafię się od tego odzwyczaić. Ale i tak jestem zadowolona, sutki nie są aż tak wklęsłe, fajnie reagują, wszystko jest ok:) pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze normalna
Moze nie napisalam tego wczesniej,ale u mnie bylo tak ze przez jakies miesiac po `odstawieniu` nipletek bylo wszystko w porzadku,a nawet lepiej ze tak powiem.Takie niepokojace objawy zaczely sie dopiero pozniej i chodzi mi oto ze potem mozecie miec jeszcze bardziej wklesle.Oczywiscie nie jestem pewna czy tak u Was bedzie ale jak czytalm te Wasze wypowiedzi i widzialam jakie macie przez to kompleksy to poprostu pisze zebyscie byly tego swiadome ze tak sie moze stac.Ze moze bedziecie miec gorzej niz przed,czego oczywisice Wam nie zycze.A tak na pocieszenie,to ostatnio widzialam niemieckiego playboya i na rozkladowce byla sliczna dziewczyna z wkleslymi sutkami,serio!Nie odjelo jej to w ogole uroku.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo/25
czytam juz od dawna to forum i powiem tak:ja mialam przed ciaza zupelnie normalne sutki a po ciazy zrobily sie wklesle.wiec mozliwe ze MOZE NORMALNA ma troche racji w tym ze po jakims czasie takie wyciagniete brodawki zaczynaja sie robic takie miekkie i rozlazle ze mozna je wyciagac ale i schowac do srodka.nie mam jednak pojecia jak to bedzie z tymi dziewczynami ktorych sutki sa wklesle.trzymajcie sie kobietki,pamietajcie ze nie jestescie same z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Te Kobietki ktore maja wklesle nie maja nic do stracenia. Ja mam wklesle i nosze Nipletki Dla mnie sa super teraz jak jest mi zimno to nie chowaja sie jeszcze bardziej do srodka tylko mi stercza i reaguja na dotyk. Na noc ich nie zakladam bo jest mi nie wygodnie i nie trzymaja sie. Ale rano jak sie budze czesto mam sutki plaskie juz nie mam ich wciagnietych do srodka. Jak juz napisalam to Indywidualna sprawa kazdej z nas nie zawsze ten sam produkt pomaga wszystkim. Ja jestem zadowolona i widze rezultaty. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh
Ja też jestem zadowolona i polecam wszystkim ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bledzizna
hej dziewczyny:) aż sama sie dziwie ze siedząc tyle na kafe, dopiero teraz was zauwazylam... tez mam problem z sutkami, jakos do tej pory mi to az tak bardzo nie przeszkadzalo, ale za niedlugo mam miec dziecko wiec same wiecie... moje sutki w stanie spoczynku sa wklesło-płaskie, ale raguja normalnie na bodzce zewnętrzne tzn. zimno, podrażnienie mechaniczne. teraz od kilku miesiecy hartuje je do karmienia, ale nie wiem na ile skutecznie i czy bede mogla karmic. czytajac posty znalazlam jak ktos pisal ze sutki ma wklesle nawet po stwardnieciu. prosze napiszcie mi, jak to do konca z tym jest, wlasnie zaczelam sie zastanwaiac ze moze nie potrzebnie sie zamartwiam ze nie jest tak zle i jakos uda mi sie dziecko wykarmic. z pozdrowieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 17 lat, moje sutki sa wklesle od kiedy pamietam zastanawiam sie nad kupnem Avent Niplette tylko jest to preparat przeznaczony dla osob w ciazy. Czy ja 17-latka moge użyć ten preparat, poniewaz jak wiadomo jest to dosc krepujace \"wklesle sutki\" i chcialabym by byly normalne. Powiedzcie cos na ten temat szczegolnie osoby ktorego go wyprobowaly i nie mialy doczynienia z ciaza. Z gory dziekuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewica84
Odpowiezcie mi Kochane od czego zależy ten nasz "urok"? dlaczego Może Normalnej zaszkodziły nipletki? mnie już nic zaszkodzić nie może, uzywam ich, bo i tak nie mam nic do stracenia. Szczerze przyznam, że nienawidzę wklęsłych sutków i uważam je za największa karę, jaka może spotkać kobietę... NIenawidziłam patrzec w lustro, kiedy byłam rozebrana, nie wyobrażałam sobie rozebrać się do naga w szatni dla kobiet, gdy chodziłam na basen, a przecież dziewczyny tak robiły... I zazroszczę wszytskim kobietom ich normalnych sutków... Smuci mnie, że Może Normalna straciła możliwośc posiadania normalnych brodawek, bo wiem, co może przeżywać w związku z posiadaniem "nienormalnych". Dla mnie posiadanie czegoś takiego jest największym wstydem i porażką. Niestety, ale nikt i nic mnie nie przekona, że kobieta z wklęsłymi sutkami jest pociągająca... Nie potrafię zaakceptować tej deformacji, więc próbuję ją skorygować.. Swoją drogą.. zastanawiałyście się jak to jest z powiększanymi piersiami? Skoro nasze przewody mleczne są za krótkie i tyle trwa, zamin się rozciągną, to co, gdy pierś powiększona zostaje o 2 rozmiary? Logiczne rozumowanie podpowiada mi, że sutki w takim wypadku powinny zginąć w środku piersi... Ech... pozdrawiam Was wszystkie! Mimo, że się nie znamy czuję z Wami malutką więź. Trzymam kciuki za naszą nipletkową kurację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam wypowiedz poprzedniczki, wstydze sie byc naga :(:( Dlatego prosze mi powiedziec czy 17-latka moze to uzywac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguskaq Kazdy moze je uzywac to ze jest napisane dla kobiet w ciazy aby ulatwic karmienie dzidzi to nic nie znaczy. Sutek to sutek kazdy moze tego uzywac tak jak Ty majac 17 lat czy babcia ktora ma 60 i ma ochote sobie nosic. Nie ma znaczenia co do wieku i do tego czy ktos ma dziecko czy jest w ciazy czy nie. O nic sie nie martw mozesz spokojnie Nipletkami koregowac swoje sutki. pozrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaa
czy ktoras z was po stosowniu niplette ma obolale piersi i to po wielu godzinach od sciagniecia ich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewica84
do lalaa! rzeczywiście, bolą mnie sutki, nie cały czas, ale np przy dotyku.. po prostu są "przewazliwione":) myslę, że to nic złego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh
Moje tez są obolałe, ale to nawet fajne uczucie, bo przynajmniej czuje je :):) Ewica, a jak Tobie idzie kuracja? Ile juz nosisz Niplette? Ja dzisiaj mam równo tydzień, a ja zdejmuje nipletke to po prostu aż chce sie żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewica84
ahh!! kuracja idzie powolutku, ale coraz bardziej widać efekty:D. o ile sie nie myle, to już trzeci tydzien, odkąd używam nipletek. Robię to jednak z przerwami, w weekendy prawie wcale ich nie nosze, więc na trwały efekt musze jeszcze poczekać. Po wpisach dziewczyn, które mają problemy z sutkami po użyciu niplette mój zapał troszeczkę ostygł.. ale nadal wierzę, że kuracja zakończy się sukcesem i będę mieć w miarę normalne sutki:). Pozrawiam Ciebie gorąco i tzrymam kciuki za nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhh
Ja wierzę że nam się uda i że wreszcie nasze sutki będą normalne :) Nie wiem dlaczego akurat nam się to przytrafiło, ale jesli jest mozliwość i szansa dla nas w postaci Niplette to czemu miałybysmy nie skorzystać, tym bardziej że tak jak pisałaś - nic nam juz zaszkodzić nie może.. Może nam tylko pomóc, może spowodować że wreszcie poczujemy się świetnie i pozbędziemy się tego kompleksu raz na zawsze! Życzę nam tego z całego serca, a oprócz tego wierzę że tak będzie, a więc głowa do góry! Pozdrawiam gorąco i życzę wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyork
Do swinki, to jak moglabys mi przeslac te fotki? bylabybm ci bardzo wdzieczna! karo_lina123@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×