Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość retro_rose
Wczoraj wypróbowałam ze pompeczki z zex-shopu i masakra ;/ Straszny ból, nie wiem jak dalej będzie. Ale jeszcze trochę powalczę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek12347
Ja używam nipletki od tygodnia no i w sumie już widać lekką poprawę:) przez pierwsze 3dni wszystko sie chowało jak zdjęłam ale teraz już zostaje:) chodzę z nią praktycznie cały dzień i zakładam też na noc bo można się przyzwyczaić,na początku troszkę bolało jak zasysałam ale już wszystko ok:)polecam wszystkim:) tylko mam pytanie do Ciebie veroni.que89 czy u Ciebie też się w tym naparstku zbiera taki lekko żółtawy płyn? bo tak trochę się martwię,nie wiem czy to normalne i co to jest?czy to ta limfa o której wspomniałaś?bo mi się gromadzi właśnie czasem takie coś i brzydko pachnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veroni.que89
do groszek12347: Tak, pytałam ginekologa. To jest limfa. Mi też się gromadziła, gromadzi i pachnie średnio przyjemnie. Ale lekarz powiedział, że w tej sytuacji to normalne i nie muszę się tym martwić. Zresztą taka informacja jest ujęta w ulotce. Z czasem tego płynu jest mniej :) pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek12347
o dzięki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiii 17
witam serdecznie mam mały problem... a więc moje sutki są wklęsłe i mają kolor różowy... czy to są może objawy jakieś choroby...??? trochę się martwię;( pomóżcie proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyrafa88
Witam, Uświadomiłam sobie czytając opinie na forum, że nie tylko ja zrobiłam z tego kompleks . Jak widzę wiele z nas boryka sie z tym problemem. Dzięki wam dowiedziałam się o niplettkach. Zainwestowałam ( zamówienie w aptece kosztowało mnie 300zł za 2 sztuki, czekałam ok 10 dni) . Od zeszłego piątku zaczełam stosować. I wiecie, bolało, piekło i było niewygodnie. Nocami spadają. Nosze je pod usztywnianym stanikiem, wiec nie widać ich wogóle pod bluzką. Chcę wam powiedzieć, że to działa! Dzisiaj rano obudziłam się i...moje sutki sterczały (niplettki zdjęłam ok. 22.00) . a i teraz wciąż sterczą, a były wciagnięte. Postanowiłam jeszcze parę dni ponosić te niewygodne niplettki, które znacznie poprawiły moje samopoczucie ...Same wiecie ile kosztuje rozebranie sie przed mężczyzną. Pozdarwiam i myślę, że jeśli wszystko będzie ok, chętnie sprzedam je kobiecie z podobnym problemem. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retro_rose
Kupiłam niplettki i polecam je zdecydowanie wszystkim kobietkom z tym problemem...Tamte pompki o których pisałam są do bani...Szukajcie na allegro, ja za 2 zapłaciłam 130 zł! Trzeba złapać okazję ;) Noszę je 5 dzień a efekty są oszałamiające. Mam je ciągle, na noc i dzień, w sumie tak 23 h na dobę ;) Warto się trochę pomęczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żyrafa88
Hm....nie mam zamiaru używanych niplettek przedawać za 300zł. Kiedy już bedę przekonana, że jest ok, odstąpię je za dogodną , ustaloną kwotę. Ale rzeczywiście warto zainwestować pieniądze i odrobinę niewygody....... Pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbirowa.
jak ktos ma sprzedać tanio niplettki to prosze pisać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek09
kobitki pomóżcie używam niplette dopiero 2 dzien ale podobno nie mogą tego używac kobiety w ciąży a ja juz jestem w 7 miesiącu. prosze pioszcie co mam robic odstawic czy uzywać jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluska1113
mam do sprzedania NIEUŻYWANE niplette(cena ok.140zl./szt.) mąz mi kupil ale nie zdążyłam sie nimi nacieszyć gdyż okazało sie że nie mogę ich używac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misialka91
Zadreczalam sie z tym ''czyms'' w staniku od czasow szkolnego basenu. Myslalam ze wszystko jeszcze bedzie ok, ale znalazlam to w necie i sie okazalo ze dorosle kobiety tez maja plaskie/wklesle sutki. Mieszkam w Angli. W drogeri 2 tyg temu kupilam sobie nipletki, oczywiscie wczesniej bylam u lekarza, lekarka mi powiedziala ze ona tez tak ma, wykarmila 3 dzieci i nie powinnam nic z tym zrobic. Ale ze ja jestem zakompleksiona i poprostu nie potrafie tego zaakceptowac. Na poczatku nosilam je przed ponad w tygodnie dzien, noc z przerwami godzinka ( kompanie ) dziennie. Popekaly mi masakrycznie sutki. zdjelam te nipletki i nie nosilam przez weekend. Wrocilam do forum i patrze ze wszyscy nosza po 2 miesiace. jak zdejme to mam piekne odstajace super normalnie.. ale kiedy ide spac i rano wstaje to mam takie plaskie guziki :| wyglada to conajmniej dziwnie:| Co to ma byc ? to dlatego ze nie nosilam za dlugo czy to juz takie bedzie. Owszem jak je powyciagam sa ok.. ale nie na dlugo bo w staniku sie splaszczaja tez. Czy to tak bedzie zawsze ? niech mi ktos odpisze prosze.. mam 17 lat, bardzo wstydliwa sprawa jak dla mnie, wiem ze nie jestem z tym sama dlatego potrzebuje rady:) z gory dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutne sutki
Czesc. Chcę zacząć nosic niplette, ale mam do was Kochane pare pytan. 1? Czy wasze sutki też są takie jakby popękane? Bo ja wlsnie nie dość ze mam wklęsle sutki to jeszcze jakby popękane. 2 Czy nosząc niplette można nabawić się raka ? moze to glupie pytanie, ale ja wlasnie obawiam się ze wzgledu na to, że moje sutki są jak... hmmm... jak kopiec kreta ( kiedy już wyjdą na wierzch) :P Nie wiem czy to normalne i czy mozna w takim przypadku nosic nipletki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek09
witam. co do twoich pytań to moje sutki też sa takie popękane i też sie bałam że niplette nic mi nie pomoże ale powiem ci że zaraz p ściągnieciu są zaje..... tylko tyle że odrazu wracają do stanu początkowego tak więc wydaje mi sie że efefty będą ale trzeba bedzie na nie troszke poczekać. co do raka to ja tez jestem taką osobą że pierwsze co to mysle o najgorszyn ale tak mysląc racjonalnie to chyba zanim to wypuścili na rynek to musieli to bardzo dokładnie przetestowac tak wiec wydaje mi sie że w tej kwesti możemy być spokojne. pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciuś20
Witam wszystkie dziewczyny, Przeczytalam chyba wszystkie posty na temat wkleslych sutek, gdyz sama mam z tym problem... :( to strrrrrasznie krepujace..widze, ze bardzo chwalicie tutaj nipletki i zaczelam powaznie myslec o ich zakupie :) jednak spotkalam sie tez z nieprzychylnymi opiniami...co o tym sadzicie? naprawde warto wydac te 150 zl? i jeszcze jedno, czy zakup Nipletek na Allegro jest bezpieczne? boje sie po prostu ze wyrzuce pieniadze w bloto... pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek09
witaj kiciuś20 jak możesz to napisz z jakimi to nieprzychylnymi opiniami spotkałaś? ja odkupiłam od jednej dziewczyny niplette ale były nieużuwane bo na alegro używanych to bym raczej nie kupiła chodżby i nawet dlatego że sama używam i widze jak to wyglada używane ja bym się nie odważyła sprzedać używanego a co dopiero kupić.jedna z dziewczyn na tym forum miała do sprzedania nie używane i to jest najlepsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciuś20
no czytalam, ze to niewiele pomaga, ze nie oplaca sie wydac takich pieniedzy, a kuracja jest za dluga i zbyt uciazliwa...jednak jestem gotowa sie o tym przekonac, na wlasne,hmm, piersi :P no tak, raczej nie chce kupowac uzywanych... ale w takim razie wiecie moze skad gdzie moge kupic nieuzywane po naprawde przystepnej cenie? jestem z Łodzi, a nie wiem czy ozna je gdzies kupic w tym miescie...poza tym to nie wiem rowniez gdzie moge znalezc osobe, od ktorej moglabym odkupic nieuzywane...z gory dziekuje za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misialka91
Ej zauwazylam ze to naprawde pomaga... ale sie przygniataja strasznie :( i pozniej sie robia plaskie;. dzis bylam na basenie .. imialam luzny stroj to to swietnie wygladalo. ale kiedy przyszlam do domku w staniku to byly takie strasznie suche popekane i dziwnie plaskie trzymam kciuki moze do sierpnia jak bede nosic to mi cos zmieni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Call_Kasia
Witajcie ;) Dzis zdecydowałam się i ja na zakup niplettek. Niestety mieszkam w małym mieście i idąc do aptek zazwyczaj słyszłaam ze nie słyszeli o czymś takim, gdy w końcu znalazłam bardziej "poinformowaną" aptekę kupiłam je aż za 180 zł ;/. Moja p. ginekolog też o niczym takim nie słyszała, wiec postanowiąłam wziąc sprawy we własne ręcę. Jutro moja pierwsza próba założenia :) Sutki narazie raczą same wyjść gdy zacznie im być zimno.. Inaczej się nie ruszają, też macie takie coś ? Mam nadzieje, że Niplettki pomogą, 3majcie kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek_09
witam dziewczyny! kicius20 jak chcesz to moge sie zapytac bo jedna moja znajoma ma do sprzedania nie używane tyle tylko ze jedna szt.mi sie wydaje że to spokojnie wystarczy ja też mam jedna i poprostu wymieniam sobie ,jedyny problem jaki jest to to ze wiecej roboty ale jak ci zalezy to ja mogę popytać. Call_Kasia u mnie też tak jest i z tego co słyszałam większość dziewczyn tak ma.3 mam kciuki napewno ci sie uda. u mnie narazie wielkiej rewelacji nie ma super wygladaja zaraz po ściągnięciu ale ogolnie to jest zdecydowanie lepiej niż było. życze wszystkim powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Call_kasia
Właśnie założyłam moje nipletki ;) a własciwie to jedna ;) jeszcze nie wiem za bardzo jak mocno powinnam je zaciągać. I mam wrażenie jakby sutki w tym naparstku były za duże ;P karolek_09 Mam nadzieję, że osiągniemy wymarzony efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek_09
mi też sie wydaje że są za dużo no ale widocznie tak ma być. ja zaciągam do oporu czyli do momentu jakby strzykawka wiecej nie wciągała. ja też mam nadzieje że osiągniemy wymarzony cel,pisz jak tam efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciuś20
karolek09 bylabym niezwykle wdzieczna gdybys mogla podac mi jakies namiary gg czy tez maila do Twojej kolezanki, gdyz baaaardzo chetnie odkupie Niplette, a jedna sztuka w zupelnosci wystarczy :) bardzo Cie prosze o jak najszybsza odpowiedz i bede wdziecna chyba do konca zycia :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek_09
kicius20 nr.gg 7891779 pogadaj sobie z nia bo ja nawet nie pytałam czy jeszcze ma bo nie wiedziałam czy będziesz chciała czy nie. tobie również życze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryt
Słuchajcie - te którym sutki wychodzą pod wpływem niższej temperatury - po co wam niepletki? - przecież to fizjologiczny stan. To żaden problem przecież... Jeśli idzie o mnie - to jak jest zimno to robią się dwie wielkie dziury. to jest dopiero problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciuś20
karolek09, wielkie dzieeeeki :) na pewno pogadam, mam nadzieje ze sie uda ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina00
czesc dziewczyny, czytam Wasze wpisy z wielkim zainteresowaniem i sama postanowilam kupic Niplette. czytalam troche stron na ten temat i na jednej z nich poznalam dziewczye,ktora jest gotowa sprzedac mi Niplette, nieuzywane. i mam do Was glupie pytanie troszke, ale moze dziewczyny ktore dokonywaly podobnych transakcji mi pomoga ;) jak mam dokonac zakupu, jesli nie moge spotkac sie osobiscie z ta dziewczyna? tzn. wiem, ze zakupu musze dokonac droga pocztowa, ale w jaki sposob mam dokonac platnosci? czy to kwestia zaufania do tej osoby, ze przeleje pieniadze na jej konto i dostane przesylke? wiecie, nie chce zostac oszukana...:( wiem, ze to moze glupie pytanie, ale prosze Was baaaaaaardzo o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×