Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Gość retro_rose
Do wszystkich dziewczyn które mają popękane sutki po nipletkach...Ja je używam od jakiegoś czasu, efekty są powalające! No ale nie o tym...Przed założeniem ich smaruję sutki oliwą z oliwek. Nie mam żadnych problemów z popękanymi czy krwawiącymi sutkami, tyle że w miejscu gdzie odchodzi ta rureczka to mi się do niej trochę skórki wciąga i potem czasami krwawi...:/ Ale nie ma się co przejmować, ta oliwka naprawdę pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Ja używam niplette od (!) roku i 9 m-cy non stop i ... zero trwałej poprawy. Faktycznie trochę stoją przy nizszej temp. lub podrażnieniu ale gdy odstawię nipletkę np na tydz to sutki wyglądają tak jak kiedys - wciągnięte. Nipletka nigdy nie spowoduje trwałego wyciągnięcia sutków, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Aha i jeszcze jedno. Oczywistym jest fakt, że przed zastosowaniem nipletki należy nasmarować sutek najlepiej balsamem do ciała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubby
witajcie. czytam i czytam o tych waszych problemach i niplette i zauwazylam pare wpisow na temat kolczykow w sutkach. mialam ten sam problem i tez wpadlam na pomysl aby zrobic kolczyki. mialam 2 wielkie czarne dziury i musze powiedziec jedno-podpisuje sie własna krwia pod piercingiem. od roku czasu moje sutki ani razu sie nie schowaly, wlasnie dzieki dwom malym kolczykom. koszt za jeden kolczyk -50 zl. nie dosc ze taniej niz niplette to do tego w 100% efektywne... i zwieksza doznania... :p jestem ogromnie zadowolona i pozbylam sie mojego najwiekszego kompleksu!! pozdrwaiam i zycze powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Hmmm ale jak zrobiłaś te kolczyki skoro masz wklęsłe sutki??? Ja też się zastanawiałam nad tym ale to chyba bardzo boli :/ Ile czasu trwało gojenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquqrius27
no niestety trwałego skutku nie ma:( od 2lat ich uzywam, ale nic lepszego na rynku nie ma i nosząc je codziennie nawet 2/3godziny sutki streczą, a mój maz jest zachwycony:):) no i fakt jka tylko kilka dni ich na sobie nie mam wracaja do stany sprzed dwóch lat. No ale dziewczeta, za nic w swiecie bym ich nie oddała!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubby
tuz przed zabiegiem bawilam sie nimi i na sile je wyciagnelam staly przez te 2 minuty robienia kolczyka a potem juz nie mialy mozliwosci sie schowac. Ogolnie jest to tak bolesne jak przekluwanie innych partii ciala jak piercinger jest dobry w tym co robi jest to sekunda bolu jak by Cie ktos ugryzł. Mowi sie ze proces gojenia sie sutkow trwa od 3mcy do pol roku nawet ale to nie jest prawdą. trzeba przemywac i oczyszczac, mi np sie zagoilo w 2 tyg :) naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatsi
bubby, moglabyś wrzucić jakieś zdjęcia? Najlepiej z bliska, samego sutka. Jeśli to nie problem. Sama o tym myślałam ale znajomy lekarz mi odradził:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubby
tylko nie sugeruj sie wystajacymi sztangami z 2 stron-to bylo z tydzien po przekluciu i jeszcze nie moglam tak skrocic zeby same kuleczki bylo widac. teraz juz jest normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Ja tez chciałam zobaczyc ale na tej stronce są tylko jakies rysunki animowane ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Kurcze ja właśnie się boję bo mi się pępek po pircingu goił jakieś pół roku ale to pewnie dlatego że ciągle go nadrywałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny !!! Dokładnie dziś dostałam paczke z moimi nipletkami i już jestem zachwycona widokiem !!! Póki co to tylko tyle, ale jak dla mnie i moich oczu to AŻ TYLE !!! :D :D Najważniejsze jednak jest to co chciałam Wam przekazać, a mianowicie namiary na najlepszą ofertę cenową jaką znalazłam. Poniżej wklejam link. Towar został wysłany z Wielkiem Brytanii. Zamówiłam go 10 maja a już dzisiaj dumnie biegam po mieszkaniu w moich nipletkach. To co najważniejsze to ich cena !!! Otóż za 2 szt. zapłaciłam dokładnie 190,00 zł + 15,00 zł za wysyłkę :) Towar jest nowiutki i po prostu IDEALNY !!! http://www.allegro.pl/item632559316_philips_avent_niplette_korektor_brodawek_2_szt.html A osobiście najbardziej ciesze się z tego, że mam całe pół roku!! :) Mój chłopak właśnie na tyle wyjechał na drugi koniec świata, więc jak wróci będzie go czekać bardzo pikantna niespodzianka !! ;) :] I chociaż uwielbia moje piersi takimi jakie są i zupełnie mu to nie przeszkadza (dla pocieszenia koleżanek powiem wam że nigdy nie spotkałam się z inną reakcją ;)) To myśle że będzie mile zaskoczony ich nową odsłoną :) Hi,hi... Pozdawiam cieplutko i oczywiście bacznie śledzę moje ulubione forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny !!! Dokładnie dziś dostałam paczke z moimi nipletkami i już jestem zachwycona widokiem !!! Póki co to tylko tyle, ale jak dla mnie i moich oczu to AŻ TYLE !!! :D :D Najważniejsze jednak jest to co chciałam Wam przekazać, a mianowicie namiary na najlepszą ofertę cenową jaką znalazłam. Poniżej wklejam link. Towar został wysłany z Wielkiem Brytanii. Zamówiłam go 10 maja a już dzisiaj dumnie biegam po mieszkaniu w moich nipletkach. To co najważniejsze to ich cena !!! Otóż za 2 szt. zapłaciłam dokładnie 190,00 zł + 15,00 zł za wysyłkę :) Towar jest nowiutki i po prostu IDEALNY !!! http://www.allegro.pl/item632559316_philips_avent_niplette_korektor_brodawek_2_szt.html A osobiście najbardziej ciesze się z tego, że mam całe pół roku!! :) Mój chłopak właśnie na tyle wyjechał na drugi koniec świata, więc jak wróci będzie go czekać bardzo pikantna niespodzianka !! ;) :] I chociaż uwielbia moje piersi takimi jakie są i zupełnie mu to nie przeszkadza (dla pocieszenia koleżanek powiem wam że nigdy nie spotkałam się z inną reakcją ;)) To myśle że będzie mile zaskoczony ich nową odsłoną :) Hi,hi... Pozdawiam cieplutko i oczywiście bacznie śledzę moje ulubione forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubby
no napewno od tego ze nadrywalas. jak dobrze sie dba o miejsce takie to sie napewno ladnie zagoi. a jezeli bedzie sie mazac polecam OCTENISEPT jest najlepszy na wszystkie miejsca piercingowe i wszelkie powiklania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Call_kasia
No nie !! Dlaczego ja wcześniej gdzieś nie dorwałam tego linku ;p ale uważam, że 190 zł za 2 niplettki to bardzo korzystne rozwiązanie dla tych kobiet, które jeszcze nie zdecydowały się kupic ;) Hmm karolek 09 piszesz, że do momentu kiedy strzykawka więcej nie zaciąga, ja mam natomiast taki problem ze nie moge zassać do całości ponieważ gdy zassam więcej niż połowę sutki po prostu mnie bolą :( jestem sama z takim problemem ? Ostatnio gdzies po paru dniach noszenia musiałam zrobić nawet przerwę, żeby one sobie odpoczęły,, POzdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22_1984
Jasne, że na początku całej nie zassiesz bo bedzie bolało, troche kremiku i powoli, powoli, stopniowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelincia
Hej dziewczyny,nosze nipletki dopiero od dzis,(szkoda ze wynalazlam je tak pozno,no ale coz...) i zastanawiam sie jak dajecie sobie z nimi rade w pracy??czy nie spadaja wam??No i jak to jest z biustonoszem,nosicie go czy nie??, ja musze je poprawiac co jakis czas,moze dlatego ze to moj pierwszy dzien i nie mam jeszcze wprawy hihihihi :):)::)) Moze w koncu jak nipletki zaczna dzialac pokaze je mojem facetowi,az wstyd bo jestem z nim prawie dwa lata a on biednak wciaz czeka,no ale podobno mowi sie ze jak kocha to poczeka :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Call_kasia
hehe evelincia widzę, że mamy podobnie;) ja jestem z moim rok i on też nadal czeka bo w obecnym stanie moich piersi ja nie jestem przygotowana aby mu je pokazać.. po prostu się wstydzę i nawet gdyby on je zaakceptował to czułabym sie strasznie skrepowana ;/. Jeżeli chodzi o jakieś wyjścia to mi nie spadają , noszę normalnie biustonosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelincia
Jak zaczelam czytac wpisy dziewczyn to sie w koncu przelamalam no i mu powiedzialam w czym tkwi problem,ale nie pokazalam mu ich moze stopniowo dojde do tego,balam mu sie powiedziec jak cholera pewnie dlatego ze jest to ten facet na ktorego czekalam caly czas,przed zadnym z moich bylych tego nie ukrywalam, a ten biedak czeka caly czas, mimo tego ze wiem, ze on mnie naprawde kocha to w mojej podswiadomosci siedzi taka mysl ze moze mnie zostawic z tego powodu,głupota no ale coz..... Nadal nie moge poradzic sobie z tym biustonoszem i napletkami moze dlatego ze nosze usztywniane??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja moje nipletki nosze już jakiś tydzień :) W końcu odkryłam też odpowiedni biustonosz do noszenia ich także w czasie pracy. Aby nie spadały, miseczki muszą być trochę większe, wówczas jest miejsce na nipletki i wszystko trzyma się na swoim miejscu ;) Zgodnie z wypowiedziami bardziej doświadczonych i wprawionych już w temat koleżanek również zauważyłam że w miarę przyzwyczajenia wklęsłych brodawek można bardziej naciągnąć strzykawkę. Niestety jak na razie nie mogę robić tego więcej niż lekko ponad połowę, ponieważ z jednej piersi poza lekko żółtawo-bezbarwnym płynem od 2 dni wydobywa się też troszkę krwi... Na szczęście nie czuje bólu.... Najbardziej cieszę się z ogólnie widocznej poprawy :) Kiedyś jeden sutek był zawsze wciągnięty i nigdy nie wychodził. Teraz pod wpływem zimna lub delikatnego podrażnienia jeden sam wychodzi, a drugi chyba przeciera szlaki :) Dla mnie to ogromny postęp. Bo chociaż nie wierze że kiedykolwiek będą stale i niezmiennie na zewnątrz, to wystarczy mi fakt aby były widoczne pod wpływem zimna lub ich podrażnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frustratka91
Dziewczyny, ostatnio dużo się zastanawiałam nad tym czy moge sutki są płaskie (bo że wklęsłe to już wykluczyłam oglądając zdjęcia na internecie). oceńcie same: http://images37.fotosik.pl/126/7f58ad37fbff5e6amed.jpg http://images47.fotosik.pl/130/7be10096630375ebmed.jpg http://images43.fotosik.pl/130/291bd5536806b5aamed.jpg powiedzcie, co o tym myślicie, bo ja się strasznie wstydzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelincia
nie jest tak zle,pociesz sie tym ze u mnie sa dziury i juz bardziej wklesle byc nie moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunka23
cześć właśnie weszłam na tą stronę i wszystko przeczytałam bardzo dokładnie. Boże dziewczyny Wy na prawdę robicie z tego takie problemy? ja mam wklęsłe brodawki i do tego nieduże piersi a mimo to nie narzekam na to!! miałam już kilku partnerów przedtem jak poznałam mojego męża i na prawdę to nie był dla mnie powód do wstydu, że mam wklęsłe brodawki. Powiem nawet, że to się im podobało, że one są inne niż wszystkie!!! na prawdę nie mam z tym żadnych kłopotów i mój mąż też nie narzeka:) pozdrawiam i życzę więcej optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwunka23
co zadziwiłam was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frustratka91
moje piersi nie są specjalnie piękne, a choćby nwet jedrne, nigdy nie były, pewnie taka ich uroda. Ładnie się prezentują w staniku, bez już nie bardzo. Mój facet bardzo się "napala" na to, żeby je zobaczyć, a ja po prostu się boję jego reakcji. i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelincia
jak widac jedni sie tym przejmuja a drudzy nie,kazdy ma inne oczekiwania i ambicje wobec samego siebie. To nie jest az taka wielka katastrofa jak brak reki itp. ale mimo to ja chce miec wszystko na swoim miejscu,i czy komus sie podoba czy nie bede robic z tego problem,i dazyc do tego aby moje cialo bylo bez zarzutow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magira
Do magwy1 Witam Jestem zainteresowana adresem i wynikiem operacji.Bardzo proszę o kontakt na forum-gdzie , ile i jaki jest efekt? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelincia
Hej dziewczyny nosze nipletki 5 dzien nie wiem jak to powinno wygladac ale wydaje mi sie ze cos jest nie tak,poniewaz po sciagnieciu ich moje sutki wygladaja nie jak jeden normalny tylko jeden przeciety na 10 czesci,miala ktoras z was takie cos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×