Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Harry Silver

Płaskie lub wklęsłe brodawki sutkowe

Polecane posty

Ja też tak mam :/ Myślałam nad tym czy to czasem nie powód tego że sutki nie wykrztaciły się tak jak powinny przez to że tyle lat były wciągnięte??? A Ty masz jakieś inne podejżenie???? Pytałaś może ginekologa??? Ja jak powiedziałam mojemu o nipletkach to i tak powątpiewał bardzo w ich skuteczność, a ja natomiast dostrzegam gigantyczną różnice !!! :D I mam wrażenie że on po prostu w ogóle nie wiedział o czym ja mówie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelincia
Lekarz sam zalecil mi ich stosowanie,ale od tamtego czasu nie bylam na zadnej wizycie,pojde dopiero w lipcu jak bede w polsce zobaczymy co wtedy powie,ale do tego czasu nie mam zamaru przestac ich uzywac :) moze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszę szczyptę fajntazji
Do frustratka91 ja bym powiedziala ze płaskie bo moje sa wklesłe poprostu dwie dziury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszę szczyptę fajntazji
yy nick mi nie wchodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszę szczyptę fajntazji
co tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Call_kasia
Do frustratka91 Moje piersi są praktycznie identyczne jak Twoje a nawet dodałabym ze mniejsze.. I też sie ich wstydze i nawet nie wiem jak tenb wstyd przełamać zeby powiedzieć mojemu chłopakowi, a co dopiero pokazywać .. Mimo, że wiem ze on to zrozumie i zaakceptuje, to tak bardzo chciałabym miec normalne piersi, że narazie chce wierzyć, że niplette pomoże ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..nikaa
Hej dziewczyny mam chyba taki sam problem jak wy, ale nie jestem pewna, mam sterczące piersi a moje brodawki niedojż że są prawie w ogole nie widoczne to na dodatek bardzo małe , pokazują się jedynie gdy jest zimno , nie wiem co robić , mam niecałe 17 lat i nie wiem czy to z czasem przejdzie czy to jest coś poważniejszego , nie chcę mieć takich piersi , a z mamą nie moge o tym porozmawiać , bo mam z nia bardzo słaby kontakt proszę o pomoc i jakies rady, nie wiem czy mam jeszcze poczekać czy zacząć juz stosowac niplette?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelincia
Do NIKAA, jak masz pieniadze to lepiej je juz kup, pamietaj im wczesniej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna 23
Hehe, czyli ja też nie jestem sama ;) Witam w klubie jako nowicjuszka ;) Zmagam się z tym problemem od dawna i przez to miałam ogromne kompleksy. Unikałam bliższych kontaktów z mężczyznami... Teraz mam męża i choć on doskonale mnie zna to wciąż jestem skrępowana przy kochaniu w jasnym świetle... Moim problemem jest dodatkowo bardzo mały biuścik. Od jakiegoś czasu myślałam o operacji powiększenia piersi i przypadkiem natknęłam się na ofertę zabiegu plastyki wciągniętych brodawek sutkowych. Szukając informacji o tym wpadłam na to właśnie forum. Dzięki niemu zrozumiałam na czym polega mój defekt i jakie są alternatywne metody "leczenia" (?)... Tymczasem zastanawia mnie kwesta wciągniętych brodawek sutkowych i powiększenia piersi... Być może ten temat został już poruszony ale mogłam go ominąć. Może któraś z dziewcząt wie coś na ten temat. Jeżeli nawet udałoby mi się przy pomocy kuracji niplletkami przywrócić właściwy wygląd wciągniętych brodawek to czy po operacji powiększenia piersi problem wraca...? Przypuszczam, że tak.., być może nawet ze zdwojoną "siłą" ;) co pewnie zależy od wielkości implantów. Tak czy siak będę się wybierać z tymi pytaniami do chirurga ale jakoś dopiero na jesieni... Pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 27
Witam, Ja kupiłam nipletki troche z innego powodu. Mam płaskie brodawki ale nigdy mi to jakoś szczególnie nie przeszkadzało. Ba powiem więcej dowiedziałam się że są płaskie kiedy urodziłam dziecko o okazało się że przez płaskie brodawki nie będe mogła karmić piersią. Wszyscy lekarze położne i najmądrzejsze poradniki piszą że wystarczy trochę cierpliwości wziąć dziecko na przetrymanie i ono samo wyciągnie brodawki na wierch - ale jak się okazało guzik prawda. nie kariłam piersią i miałam z tego powodu wyrzuty sumienia żal do lekarza że mi tego nie uświadomił wczesniej i poczucie niespełnienia. Dlatego teraz ponieważ planuje drugie dziecko kupiłam nipletki. Postanowiłam zrobić tym razem wszystko żeby móc karmić. Dlatego chciałabym przestrzec dziewczyny które takie brodawki mają - nawet jesli wam to nie przeszkadza albo brakuje wam cierpliwości żeby nosić nipletki - zróbcie wszystko aby ta wadę zniwelować, żebyście później nie były rozczarowane i sflustrowane. Mam nadzieje że mi sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlowMotion
Witam serdecznie ;*. Odkryłam to forum i jestem niewiarygodnie zadowolona, że są kobiety (i mężczyźni ;)), z którymi można o tym problemie tak otwarcie porozmawiać... Może Was to rozbawi, ale ja mam dopiero 14 lat i naprawdę spory problem. Do dnia dzisiejszego moje płaskie, zupełnie płaskie i wielkie sutki były problemem tylko estetycznym, ale co innego, gdy przeczytałam, że mogę mieć problemy z karmieniem, gdy będę mieć dzieci... Podłamałam się. Mogłabym pogadać z mamą, ale ona ma to do siebie, że zaraz będzie chciała oglądać, zbagatelizuje i powie mojej siostrze, która zaraz wypaple narzeczonemu (jak zwykle). Tak to jest, chociaż uparcie proszę, żeby nikt nic nikomu nie mówił :(... Zastanawiam się, czy uzbierać pieniądze na Niplette, ale głupio mi tak zamawiać przez internet, a później tłumaczyć się w domu, dlaczego wydałam pieniądze w błoto. Jestem niezadowolona i nie wiem, co robić. Połowa z Was pewnie śmieje się teraz ze sfrustrowanej nastolatki, i że przecież w moim wieku takie \"przewrażliwienie\" jest normalne, ale mnie to naprawdę nie śmieszy... Liczę na zrozumienie i na pomoc przede wszystkim! Odezwijcie się szybko ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Call_kasia1
Ja mam 18 lat i uzbierałam pieniądze, żeby kupić w aptece :) Mama nie wie ani o moim problemie, ani o tym ze używam niplette.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oalkkka
Dziewczyny ja polecam. Odkryłam Nipllete dzieki temu forum. To już było trzy lata temu i po trzech miesiącach noszenia przestało mi wciągać brodawkę, a wcześniej przez kilka lat była w środku. Teraz raz na jakiś czas wchodzi do środka i wychodzi, ale bardzo rzadko...sama nie wiem czym to jest spowodowane. I nie wiem czy to zasługa Nipllete czy może moję hormony zaczęły pracować inaczej( zresztą nie wiem czy to ma jakiś wpływ) W każdym bądź razie ja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżołanna
nosilam nipletki kilka miesiecy, z przerwami oczywiscie bo zapominalska jestem. Bywaly okresy ze brodawki sie nie wciagaly przez kilka dni choc nigdy nie bylo tak ze zostaly juz na zawsze na wierzchu... Ale jakis czas temu stwierdzilam ze schowane brodawki to wielki dar, bo dzieki temu ze nie sa stymulowane non stop sa duzo bardziej podatne na pieszczoty i przynosza o wiele wiecej przyjemnosci kiedy juz moj mezczyzna sie nimi zajmuje. Poza tym po 22 latach wciagnietych brodawek nie moglam sie przyzwyczaic do tego ze sa na wierzchu, wciaz przeszkadzalo mi to ze tak wystaja i ze wciaz sa draznione. Dlatego tez nipletki polecam jak najbardziej, sa bardzo pomocne.. ale jak widac czasami mozna po prostu dojsc do wniosku ze wciagniete brodawki sa lepszym rozwiazaniem:) Pozdrawiam i wytrwalosci zycze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ak34
witam.ja stosuję niplette od tygodnia po kilka godzin dziennie (5-6godz). zauważyłam znaczną różnicę, brodawka się już wyciągnęła ale jeszcze nie jest do końca uformowana na zewnątrz. myslę, że jeszcze kilka tygodni i bedzie wszystko ok. jestem zaskoczona jej działaniem i bardzo zadowolona. wydałam 200zł na 2 sztuki. gdyby ktoś chciał to po zakończeniu kurację mogę sprzedać tanio używane.naprawdę warto to zastosować.przede wszystkim po to aby pozbyć się kompleksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnoludekkk
hej panienki a co sadzicie, mam kupowac to czy nie? skoro moje sutki są wklesłe...ale nie zawsze.wkurza mnie to. wychodzą mocno jak jest zimno, jak mam gęsią skórkę itp. a tak normalnie, to widać że są, ale widać też że się chowają:( co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania94
hej dziewczyny Mam taki sam problem jak wy (no niestety) mam dopiero 15 lat. Ale moje sutki są już od 2 lat wklęsłe. Na początku myślałam że to tylko bedzie przejściowe i że minie ale stwierdziłam, że to już za długo to trwa i jak nic nie zrobię to takie pozostaną. :( . Nie wiem czy powinnam powiedzieć o tym mamie (wstydzę się) czy poczekać aż bedę trochę starsza i uzbieram sobie pieniądze na niplette???????? Tak bardzo chciałabym mieć normalne piesi. Kiedy zaczełam szukać coś na ten temat zobaczyłam to forum i ucieszyłam się ze przynajmniej istnieje jakiś sposób żeby temu zaradzić a już sie bałam, że tylko ja mam takie problemy i że zawsze się będę się wstydzić moich piersi. Pozdrawiam. Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaaaaaaaaay
dziewczyny co to sa te NIPLETKI???? nie mam czasu czytac tego wszystkiego ale zaciekawilo mnie to! jak to dziala? czy dlugo trzeba tego urzywac? mam takie brodawki jak piszecie i sa nie fajne jak dla mnie.... moze moglabym spróbowac? Prosze o odpowiedz>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEFRETETE 31
Witam mam 31 lat i 8 letniego synka , przed urodzeniem dziecka nie miałam większych problemów z sutkami,były płaskie ale przy najmniejszym bodźcu robiły się sterczące . Małego oczywiście karmiłam w nakładce przez 7 miesięcy,potem zaczął się mój problem .Sutki się schowały całkowicie i często nawet pod działaniem bodźców zewnętrznych jest problem żeby zrobiły się sterczące,oczywiście mąż twierdzi że mu to nie przeszkadza i nie widzi żadnej różnicy, ale ja czuję się fatalnie wręcz unikam zbliżenia.Czy ktoś może ma podobny problem a zaczął używaż nipletki i mu pomaga ??? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEFRETETE 31
Mam jeszcze jedno pytanie Jakiej firmy są najlepsze nipletki ?? Z góry dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nexo
Witam mam problem ponieważ jestem mężczyzna hmm no razczej mam 15 lat ale moje suty sa wklęsłe wystaja tylko jak np. jest mizimno albo je tak jagby "zkrece" palcami wtedy wychodza jestem troche gruby i moze to wlasnie przez to ale teraz trenuje i nie wiem moze jest na to jakis sposob oprocz tych urzadzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhsdgnjdf
Hej. Mam 16 lat i mam chyba podobny problem co wszystkie na tym forum. Nie jestem pewna czy to co ja mam da się skorygować. Mianowicie, mam dużą brodawkę, ale zamiast sutka mam dziurkę. Na razie mi to nie przeszkadza, ale w przyszłości na pewno zacznie. proszę o odpowiedź, czy mój problem dałoby się rozwiązać niplette. Z góry dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluewave
Dziewczyny, też się cieszę, że coś takiego wynaleziono, zawsze miałam kompleksy z powodu wklęsłych brodawek, chociaż moje akurat po delikatnym podrażnieniu robią się sterczące, więc nie jest tak źle. Proszę o radę od kogoś, kto używał nipletek. Ja kupiłam sobie komplet jakieś dwa miesiące temu. Niestety nie mogę nosić ich codziennie, bo po pierwsze byłby to widoczne pod bluzką,nawet jeśli są pod stanikiem, a po drugie, często spadają (być może przyczyna tkwi w niewłaściwym naciągnięciu). Noszę je tylko jak jestem sama w domu. W nocy nie mogę, bo się kręcę, śpię dużo na brzuchu i mogłabym je uszkodzić i byłoby mi niewygodnie. Moje pytanie: czy w przypadku takiego okazyjnego noszenia też uda mi się uzyskać zamierzony efekt? Czy jednak trzeba bez przerwy je nosić i przez 3 miesiące nie zdejmować? Dziękuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hexxxxe
Hej! Cieszę się, że odkryłam to forum. Ja również skusiłam się na nipletki (175 zł 2 szt. na allegro - nowe, nieużywane!). Używam ich od kilku minut, więc o trwałych efektach na razie nie ma mowy. Mogę jedynie stwierdzić, że noszenie nipletek nie jest bolesne, o ile oczywiście nie przesadzimy z siłą ssania. Nie wiem jednak, czy możliwe jest noszenie ich pod stanikiem, bo te kapturki są dość spore (ja w każdym razie tak wielkich sutków bym mieć nie chciała). Postaram się napisać o efektach, jeśli jakieś będą. Dodam jeszcze, że moje sutki są płaskie, a pod wpływem bodźców kurczą się, ale nie wychodzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalus19
witam ja tez mam wklesle sutki i bardzo sie tego wstydze chce to zmienic ,lecz boje sie ze po zastosowaniu naplette moje sutki beda ogromne , chcialabym tez wiedziec na jak dlugo o dziala i czy jednym naplette moge wylwczyc oba pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w-aszka
Cześć dziewczyny, czy któraś z Was podczas stosowania Niplette miała problemy z sutkami? Jakieś drobne ranki, przypominające zadrapania (wynikające zapewne z przesuszenia)? Ostatnio nawet miałam kilka maleńkich pęcherzyków (przezroczystych). Stosuję nipletki rzadko, ale w związku z przypadkami, o których wspomniałam nie mogę ich używać jednorazowo dłużej niż kilka godzin, później kilka dni przerwy (gojenie), i od nowa. Efekty więc nie są oszałamiające, choć różnice zaczynam dostrzegać. Zastanawiam się tylko czy nie są - w moim przypadku - szkodliwe? Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi. PS. Pytałam się, zanim zaczęłam ich używać, o zdanie gina. Nie miał pojęcia o czym mówię...Dlatego pytanie kieruję do najlepiej zorientowanych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie kupię
jeśli ktoś ma do odsprzedania byłabym zainteresowana - proszę wstawić linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam 25lat i od zawsze mam wklęsłe sutki!Nigdy nie były wyciągnięte!Czuję,że pod skórą są wielkie sutki,ale od zewnątrz są dziurki.Moim największym problemem jest zbliżenie z partnerem,nigdy nie dotyka moich piersi!!!Mam z tego powodu straszny kompleks...Dziewczyny,czy jeśli nigdy nie miałam wyciągniętych sutków,to urządzenie mi pomoże?Nie wiem czy wydawać tyle kasy,na coś co mi nie pomoże:*(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×