Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 23skąpy

Jestem skąpy jak się wyleczyć?

Polecane posty

Gość gość
Studia nie zwalniają go od zarabiania. Może mieć jakąś stronę www kanał na YouTube lub cokolwiek innego. I tak go podziwiam że myśli o dziewczynach mając tak mało w portfelu. I dobrze bo za tysiąc można przeżyć z 20 randek. Nie ma co sobie żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jestem młody 23 lata i zauważyłem, że jestem bardzo skąpy. Wynika to z tego, że jestem z biednej rodziny i oszczędzaliśmy na wszystkim. Nie potrafię wydawać pieniędzy. Radość sprawia mi tylko cyfra na koncie, ale wydawanie już nie. Potrafię sobie odmówić wielu rzeczy, byle przyoszczędzić choćby 2 zł. To jest powodem dla którego nie mam dziewczyny, bo by mnie w środku coś skręciło, jakby miał jej postawić bilet do kina za 25 zł(!). Jestem młody i wiem, że skąpstwo to coś złego. Pomożecie mi? Jak stać się rozrzutny, żeby mieć kobietę. PS Mam 23 lata, niecały tysiąc na koncie, jestem z biednej rodziny. X Mam tak samo. Moja rada traktuj wypad z dziewczyną jak inwestycje. Pamiętaj że dziewczyna to wartość. Tak średnio 20 buzi, 80 lodzik, 200 seks. I bierz co swoje. Zapisz wszystko a potem odbierz w naturze. Co ciekawe one to lubią najbardziej jak chłopak bez pytania ich molestuje. Wtedy sobie myślą oooo to ten alfa on wie czego chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23skąpy
Dzięki za rady. Myślę, że wydam te 500 zł na jakąś akcje, a resztę przeznaczę na wydawanie na mieście. Może po roku akcja będzie warta więcej, niż te 500 zł... Tylko czy przy kobiecie trzeba grać rozrzutnika? Np. mówić ciągle, że coś postawię albo że jej to kupię? Może lepiej od razu powiedzieć, że jest się biednym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23skąpy
Jeżeli ktoś chce coś dodać, to zachęcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ci coś powiem Tym 1000 to se możesz podetrzeć dupę :D Sorry ale taka prawda hahaha Hehe jak bym chyba sprzedał butelki to miałbym więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23skąpy
pommmpek dziś [00:44 Bogaty nigdy nie zrozumie biednego, a zdrowy chorego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pommmpek
Hehehe Wiesz do wszystkiego doszedłem ciężka praca Nikt nic mi nie dał 11 lat zagranica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem oszczędny robię przemyślane zakupy, nie napalam się hehehe Przynajmniej staram się Staram się trochę kombinować ;) A twoje 1000 zł to Na waciki Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty pompek ile odlozyles przez te 11lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem Ale dużo Hehehe ciężko nawet policzyć Czesc mam w walucie :D Na ładny dom samochód itp wystarczy Ładne mieszkanie, albo nawet kilka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla niektórych to szczyt marzeń, albo w ogóle sumy nieosiągalne itp Moi znajomi rozmyślają nad jakimiś kredytami na mieszkanie albo spłacają A ja sobie mogę kupować za gotówkę hahaha Oczywiście nie chwalę się tym udaje że nie mam chajsu Nigdy się nawet nikomu nie przyznam Hahaha Też byłem bardzo biedny ojciec pijak nie rozmawiam z nim połowę życia Nigdy mi nic nie dał obiecywał rower, wieże itp Widziałem to jak świnia niebo Nie miałem nigdy urodzin, nie byłem na studniówce hahaha Nie było na to pieniędzy Jak byłem w wojsku nikt mnie nie odwiedził, Po przysiędze sam przyjechałem pociągiem do domu Nie mogłem nigdy nikogo do domu zaprosić bo w domu chujnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nieciekawą mlodosc miales:( a matka nic z tym nie robila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co to: Dobrze wygladam, jestem przystojny młodo wyglądam jak na swój wiek itp Dużo się uśmiecham Pieniądze mnie juz tak nie cieszą hahaha Nie chce mi się już za nimi 'ganiac' Odpuściłem na trochę Mam więcej czasu dla siebie Wolę się przejechać po mieście rowerem, spotkać ze znajomymi Hehehe Postawić im po piwie Idę spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ona mogła?? Pracowała ciężko Mam jeszcze rodzeństwo Nigdy nie byłem na wycieczce szkolnej itp Rzeczy miałem z lompeksu Hahaha Mamy koleżanka miała lompeks to zostawiała co lepsze To nawet miałem Wranglera gap'y i levisy Ludzie myśleli że mam w miarę hajsu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Szczerze to mi szkoda tych 11 lat Mojego życia Tego czasu i z********ania i nic poza tym Jesteśmy aby niewolnikami pieniądza Hahaha Chciałbym się cofnąć 20 lat wstecz Nie miałem pieniędzy ale chyba byłem bardziej szczęśliwy Cieszyłem się z 5zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to co mogla? mogla dziada pogonic i znalezc sobie kogos kto by was szanowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet dzisiaj o to baaaardzo trudno singielkom a co dopiero dzieciatympaniom. Pommmpek narzeka że forsa go nie cieszy i że stać go na wszystko, ale ON NIE MUSI PRACOWAC A CO DOPIERO ZAPIER.ALAC U OBCYCH. Nie musi. tak chcesz i tak robisz pommmpek, gupio. rzuc to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23latek, student stypendium socjalne, praca na weekend w markecie, barze, korepetycje A w wakacje 3 miesiace pracy w holandii czy niemczech i pieciocyfrowe oszczednosci bys miał. 19lat 20lat 21 lat 22 lata obecnie to5x wakacje za granica i mialbys odlozone 50 tys zl nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem jedzie jeden z drugim za granicę, murzynują, za ukraińców robią, a potem jak przyjadą to do Polski po 10 latach to Pan i władca hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21skąpiec
Hej, też jestem skąpy ale 2 lata młodszy. Mam na koncie 11k, jak to rozłożyć na życie, oszczędności, biznes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Ja tam nie murzynyje :D Jakoś też się już nie przepracowuje :D Trzeba się szanować ;) Pojechałem zagranice z ciekawości i tak zostało A mama do dzisiaj go nie zucila ma dobre serce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Żuciła"... typowa cebula, która wróciła do Polski i nie potrafi ojczystego języka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21skąpiec
Zastanawiam się czy 800 zł nie dać na miasto, a resztę 10200 nie dać na konto oszczędności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz znaleźć dziewczynę, z którą byś zaczął od kumplowania się. Piwko z żabki u Ciebie, film na kinie letnim, jak basen- to włamać się w nocy za darmo XD coś, co można zrobić za malo pieniędzy. Można zrzucać się na pizzę, pogotować w domu, pojechać stopem w Europę, możliwości jest mnóstwo. Skoro musisz pytać- to znaczy, że brakuje Ci jaj i polotu ;) JAkbym słyszala od chłopaka "postawić Ci piwo? Chcesz żebym zapłacił" to byłaby to ostatnia randka w życiu. Nienawidzę gadki o pieniądzach. A swoją drogą, nigdy nie pozwalałam za siebie płacić i myślałam, że jestem taką równą laską. Tylko nie czaiłam, dlaczego faceci mnie nie szanują. Pierwszy chłopak, któremu pozwoliłam sobie stawiać i dawać prezenty oświadczył mi się... Faceci, wy sami mierzycie swoją z******tość grubością portfela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze odpowiedz sobie na pytanie- jak poderwiesz jakas wydajac caly hajs, to co dalej? Bedziesz mial dziewczyne, ktora zakocha sie przy sushi i potem co, pojdziecie do lasu na jagody, zeby zaniesc na skup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:29 fajne poczucie humoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jest młody to brakuje mu jaj i polotu. Doradź mu, a nie go obrażasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pommpek dlaczego ciągle piszesz hahaha? Jesteś ułomny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×