Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem ładna, ale nigdy nie bylam adorowana przez mężczyzn.

Polecane posty

Gość gość
Klamiesz albo nie jestes ladna i cie podrywaja albo jestes brzydka i nie podrywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze miec wyje/bane na te gowniane ludzkie wymysly hihi. I dla beki czytac sobie te bzdury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to jakie kobieta ma powodzenie świadczy właśnie o jej urodzie. Jeśli faceci nie interesują się Tobą, nie oglądają za Tobą i nikt Cie nigdy nie podrywał- możesz być co najwyżej przeciętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewidentnie musisz mieć w sobie coś odpychajacego, i to nie w wyglądzie, a w zachowaniu. Ja w życiu miałam różne etapy, bywałam przy kości i bardzo szczupła, miałam buzię ładna, chwilami piękna, a czasem nie za ciekawa, i w każdym z tych etapów adoratorzy byli zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie kobiety bez wyjatku są próżne. Jesli ktoras mowi, ze jej nie zalezy na tym by sie podobac facetom to po prostu klamie albo jest lesbijką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu temat, gdzie dziewczyna napisała, że jest ładna. Potem wkleiła fotkę. Hm, nie jest ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:29 możesz dać linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jestem ladna" - nie, nie jestes. jestes najwyzej przecietna. w dodatku zerowe przyjecie odmiennego niz sama o sobie forsujesz z oslim uporem(a wiec glupio) osadu - zarozumialosc. kilka wypowiedzi dokladnie to zaakcentowalo, musisz byc , autorko, strasznie glupia i zapatrzona w siebie osoba zeby tego nie zrozumiec - twoje zdanie o sobie mezczyzn KOMPLETNIE NIC NIE OBCHODZI. mozesz sie uwazac nawet za strategiczny bombowiec b-2 - dla mezczyzny nie przestaniesz byc przecietna dziewucha o przerosnietym ego, zadzierajaca nosa i nie potrafiaca nikomu poza soba przyznac racji, malostkowa idiotka. i sie dziwisz, ze w naszych oczach jestes w najlepszym razie przezroczysta, jesli nie odpychajaca przy probie poznania? no coz, skoro jeszcze nic nie dotarlo to juz nie dotrze. naucz sie lubic psy lub koty i zyc z nimi - to ci w przyszlosci zostanie i gorzkie zale. ale sama sobie jestes winna. a po drodze pewnie nieraz sobie splamisz sumienie, szukajac u mezczyzn akceptacji swojej wlasnej samooceny i desperacko usilujac ja udowodnic. co bedzie zenujace dla ciebie... i sprawi, ze bedziesz bardzo latwa dla chocby sredniej jakosci manipulanta. wystarczy ci poslodzic i bedziesz z reki takiemu jadla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.18 nawet jeśli nadal nie masz aż tyle kasy na markowe ciuchy, to polecam latanie po lumpach! Sama mam mnóstwo ciuchow z lumpeksow- są ładne, często niebanalne z ciekawymi fasonami i markowe, niekiedy nawet z cenami bo widac ktoś od razu oddal, nienoszone. Można znaleźć perelki za parę złotych, tylko trzeba sporo szukać nieraz, byc cierpliwa (bo tez jest szporo szmatek). Polecam polowanie w lumpach! Ja mam niektóre wrecz zaje...e ciuchy, a niektore laski na ulicy tylko mnie mierzą z gory do dołu ze skrzywiona miną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry Autorko, ale jesli nikt nigdy Cie nie adorował przez cale zycie to szczerze watpie zebys byla ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego watpie? Bo ja sama nie uwazam sie za miss swiata, a wielu mnie adorowalo, wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje Piperinox od blisko 3 miesięcy i nie mogę wyjść z podziwu dla tego suplementu. Wcześniej miałam problemy ze zrzucenie nadmiernej wagi, jednak po zastosowaniu Piperinox schudłam już blisko 4 kilogramy! http://nplink.net/Wf8OO7u4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ile masz lat? 19 to ok, ale .... Zgłoś Ty krwa durna jesteś? każesz jej się ubierać jak ostatnia szmata, biust eksponować? Ty masz rozum ludzki wogóle? JPRDL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez od zawsze wiadomo ze najladniejszymi sa te ktorych nikt nie podrywa, najfajniejszymi sa te samotne, najlepszymi zonami sa wielokrotne rozwodki itp itd....a i jeszcze te bez makijazu one to juz w ogole wymiataja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i to cała prawda jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka klamie.Pisze ze nigdy nie byla adorowana przez facetow a ma juz swoja polowke :D wiec jak to jest autorko hmmm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem i ta "idealna" okiem facetów mi się wcale nie podoba, czyli co teraz ze mną? x Może spróbuj z chłopcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci mowil ze jestes ladna i w jakich okolicznosciach. Moze cie pocieszali;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanka idz spac chlopoe nie truj d**y tym ładniejszym i bystrym kobietom. Ogol bobra pooglondsj tvn 24 zapal i idz w cholere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można być ładną, ale mało seksi. Albo mieć w mimice, sposobie mówienia coś co odpycha facetów. Znam taką dziewczynę, bardzo ładna i fajnie zbudowana, ale jakoś nigdy mnie do niej nie ciągnęło i pojęcia nie mam dlaczego. Po trzydziestce i wciąż sama, więc chyba nie tylko ja mam takie odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka zwyczajnie nie jest ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzn przyciaga usmiechnieta kobieta albo te smutna ktora chce pocieszyc ale jak ma na twarzy brak emocjo albo taka wrednosc to malo ktory podejdzie. Tak samo jak z pieskiem jak merda ogonkiem i sie cieszy to chesz podejsc ale jak szczerzy kly to odpuszczasz chocby i byl ladny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×