Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 4

Polecane posty

Gość gość
Masowo rośnie liczba wniosków ludzi, którzy chcą dopisać się do rejestru wyborców w Warszawie. Łącznie złożonych jest prawie 31 tys. wniosków, to wielokrotnie więcej niż przed wyborami samorządowymi cztery lata temu (łącznie 4354 osoby). Czy wszyscy będą mogli zagłosować? x Tak to namawia się ludzi do nieprzestrzegania prawa polskiego SKANDAL!!! x https://natemat.pl/252259,wybory-samorzadowe-2018-ilu-nowych-wyborcow-zaglosuje-w-warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto na  temat
21 października zdecydujemy jakiej Polski chcemy. Czy Polski otwartej, demokratycznej i praworządnej, która szanuje wolności, prawa obywateli i wspiera potrzebujących. Polski w Unii Europejskiej. Polski naszych marzeń, dla siebie i bliskich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PiS robi wszystko żeby ukraść nam samorządy, ktore staną się bezwolnym narzędziem Kaczelnika. PiS jest wrogiem samorządów czyli wrogiem naszych Małych Ojczyzn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyl
PiS zrobi to samo z samorzadami co zrobił z Polską!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek73
Bruno Shatyn dziś Ksiądz Roman K. skazany w USA za napaść seksualną na 17-latkę od 9 lat jest proboszczem na Warmii. <> Kiedys było w Niemczech powiedzenie (nawiązujace do kradzież aut przez naszych rodaków): "przyjedź do Polski, twój samochód już tu jest". Teraz w USA będą mówić: "Jedź do Polski, twój spowiednik-pedofil już tam się przeniósł i ma się bardzo dobrze!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś Ksiądz Roman K. skazany w USA za napaść seksualną na 17-latkę od 9 lat jest proboszczem na Warmii. <>> czy ten sukienkowy osobnik jest w rejestrze pedofilów ??? ps to się nazywa samooczyszczenie kleru :( zaklamanie kleru jest porażające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś Dr Andrzej Kompa z Uniwersytetu Łódzkiego odmówił przyjęcia Medalu Brązowego za Długoletnią Służbę, przyznanego przez Andrzeja Dudę x BRAWO dla Pana Doktora !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Bruno Shatyn dziś Za to powinien być sąd. X X X X Jestes pewien , ze w Polsce potrzebny jest obecnie intensywny wzrost demograficzny ? Czy panstwo bedzie w stanie zapewnic dla tych dzieci odpowiednie warunki socjalne a w przyszlosci rowniez miejsca pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia æ dziś Jestes pewien , ze w Polsce potrzebny jest obecnie intensywny wzrost demograficzny ? x to nie podlega dyskusji, dziewczyno zastanów się co mowisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manifest Szarego Człowieka x Protestuję przeciwko ograniczaniu przez władzę wolności obywatelskich. x Protestuję przeciwko łamaniu przez rządzących zasad demokracji, w szczególności przeciwko zniszczeniu (w praktyce) Trybunału Konstytucyjnego i niszczeniu systemu niezależnych sądów. x Protestuję przeciwko łamaniu przez władzę prawa, w szczególności Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. x Protestuję przeciwko temu, aby ci, którzy są za to odpowiedzialni (m.in. Prezydent), podejmowali jakiekolwiek działania w kierunku zmian w obecnej konstytucji – najpierw niech przestrzegają tej, która obecnie obowiązuje. x Protestuję przeciwko takiemu sprawowaniu władzy, że osoby na najwyższych stanowiskach w państwie realizują polecenia wydawane przez bliżej nieokreślone centrum decyzyjne związane z Prezesem PiS, nieponoszące za swoje decyzje odpowiedzialności. x Protestuję przeciwko takiej pracy w Sejmie, kiedy ustawy tworzone są w pośpiechu, bez dyskusji i odpowiednich konsultacji, często po nocach, a potem muszą być prawie od razu poprawiane. x Protestuję przeciwko marginalizowaniu roli Polski na arenie międzynarodowej i ośmieszaniu naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... x Protestuję przeciwko niszczeniu przyrody szczególnie przez tych, którzy mają ją chronić (wycinka Puszczy Białowieskiej i innych obszarów cennych przyrodniczo, forowanie lobby łowieckiego, promowanie energetyki opartej na węglu). x Protestuję przeciwko dzieleniu społeczeństwa, umacnianiu i pogłębianiu tych podziałów. W szczególności protestuję przeciwko budowaniu „religii smoleńskiej” i na tym tle dzieleniu ludzi. Protestuję przeciwko seansom nienawiści, jakimi stały się „miesięcznice smoleńskie”: przeciwko językowi nienawiści i ksenofobii wprowadzanemu przez władze do debaty publicznej. x Protestuję przeciwko obsadzaniu wszystkich możliwych do obsadzenia stanowisk swoimi ludźmi, którzy w większości nie mają odpowiednich kwalifikacji. x Protestuję przeciwko pomniejszaniu dokonań, obrzucaniu błotem i niszczeniu autorytetów takich jak np. Lech Wałęsa czy byli prezesi TK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... x Protestuję przeciwko nadmiernej centralizacji państwa i zmianom prawa dotyczącego samorządów i organizacji pozarządowych zgodnie z doraźnymi potrzebami politycznymi rządzącej partii. x Protestuję przeciwko wrogiemu stosunkowi władzy do imigrantów oraz przeciw dyskryminacji różnych grup mniejszościowych: kobiet, osób homoseksualnych (i LGBT), muzułmanów i innych. x Protestuję przeciwko całkowitemu ubezwłasnowolnieniu telewizji publicznej i niemal całego radia i zrobieniu z nich tub propagandowych władzy. Szczególnie boli mnie niszczenie (na szczęście jeszcze nie całkowite) Trójki – radia, którego słucham od czasów młodości. x Protestuję przeciwko wykorzystywaniu służb specjalnych, policji i prokuratury do realizacji swoich własnych (partyjnych bądź prywatnych) celów. x Protestuję przeciwko nieprzemyślanej, nieskonsultowanej i nieprzygotowanej reformie edukacji. x Protestuję przeciwko ignorowaniu ogromnych potrzeb służby zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... x Przesłanie Piotra Szczęsnego x Protestów pod adresem obecnych władz mógłbym sformułować dużo więcej, ale skoncentrowałem się na tych, które są najbardziej istotne, godzące w istnienie i funkcjonowanie całego państwa i społeczeństwa. x Nie kieruję żadnych wezwań pod adresem obecnych władz, gdyż uważam, że nic by to nie dało. x Wiele osób mądrzejszych i bardziej znanych ode mnie, podobnie jak wiele instytucji polskich i europejskich wzywało już te władze do różnych działań i niezmiennie te apele były ignorowane, a wzywający obrzucani błotem. Najpewniej i ja za to, co zrobiłem, też takim błotem zostanę obrzucony. Ale przynajmniej będę w dobrym towarzystwie. x Natomiast chciałbym żeby Prezes PiS oraz cała PiS-owska nomenklatura przyjęła do wiadomości, że moja śmierć bezpośrednio ich obciąża i że mają moją krew na swoich rękach. Wezwanie swoje kieruję do wszystkich Polek i Polaków, tych którzy decydują o tym, kto rządzi w Polsce, aby przeciwstawili się temu, co robi obecna władza i przeciwko czemu ja protestuję. x I nie dajcie się zwieść temu, że co jakiś czas działalność władz uspokaja się i daje pozór normalności (jak choćby ostatnio) – za kilka dni czy tygodni znowu będą kontynuować ofensywę, znowu będą łamać prawo. I nigdy nie cofną się i nie oddadzą tego, co już raz zdobyli. x Wprawdzie to już dość wyświechtane powiedzenie, ale bardzo tutaj pasuje: Jeśli nie my, to kto? Kto jak nie my, obywatele, ma zrobić porządek w naszym kraju? Jeśli nie teraz, to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... x Każda chwila zwłoki powoduje, że sytuacja w kraju staje się coraz trudniejsza i coraz trudniej będzie wszystko naprawić. x Przede wszystkim wzywam, aby przebudzili się ci, którzy popierają PiS – nawet jeśli podobają się wam postulaty PiS-u, to weźcie pod uwagę, że nie każdy sposób ich realizacji jest dopuszczalny. Realizujcie swoje pomysły w ramach demokratycznego państwa prawa, a nie w taki sposób jak obecnie. x Tych, którzy nie popierają PiS, bo polityka jest im obojętna albo mają inne preferencje, wzywam do działania – nie wystarczy czekać na to co czas przyniesie, nie wystarczy wyrażać niezadowolenia w gronie znajomych, trzeba działać. A form możliwości jest naprawdę dużo. x Proszę was jednak, pamiętajcie, że wyborcy PiS to nasze matki, bracia, sąsiedzi, przyjaciele i koledzy. Nie chodzi o to, żeby toczyć z nimi wojnę (tego właśnie by chciał PiS) ani „nawrócić ich” (bo to naiwne), ale o to, aby swoje poglądy realizowali zgodnie z prawem i zasadami demokracji. Być może wystarczy zmiana kierownictwa partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... x Ja, zwykły, szary człowiek, taki jak wy, wzywam was wszystkich – nie czekajcie dłużej. Trzeba zmienić tę władzę jak najszybciej, zanim doszczętnie zniszczy nasz kraj; zanim całkowicie pozbawi nas wolności. x A ja wolność kocham ponad wszystko. Dlatego postanowiłem dokonać samospalenia i mam nadzieję, że moja śmierć wstrząśnie sumieniami wielu osób, że społeczeństwo się obudzi i że nie będziecie czekać, aż wszystko zrobią za was politycy – bo nic nie zrobią! x Obudźcie się! Jeszcze nie jest za późno!”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś, 19 października, mija pierwsza rocznica samopodpalenia Piotra Szczęsnego, człowieka, który "wolność kochał ponad wszystko", a Polską przejmował się bardziej niż większość nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sie naprotestowes dziadek? To wypiertalaj w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto by sie przejmowal losem jakiegos idioty co sie podpalil ja sie pytam? Ale moze ty tez szczekajaca lewacka szmato badz jego nasladowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze nie przebadano psychiatrycznie tego dekla zanim sie spalil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TrybunałSprawiedliwości UE przychylił się do wniosku KE o zastosowanie środka tymczasowego i zawieszenie stosowania przepisów ustawy o Sądzie Najwyższym - podają media i organizacje pozarządowe. Przyszło zawiadomienie ze strony TSUE - potwierdził premier Mateusz Morawiecki. x Według mediów Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej postanowił zawiesić przepisy dotyczące przechodzenia w stan spoczynku sędziów Sądu Najwyższego, którzy ukończyli 65 lat, i przywrócenia do pracy tych przesuniętych już w stan spoczynku - na warunkach, jakie obowiązywały przed wejściem w życie nowej ustawy o SN. /wPolityce.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carpe  diem
Bruno Shatyn dziś Dziś, 19 października, mija pierwsza rocznica samopodpalenia Piotra Szczęsnego, człowieka, który "wolność kochał ponad wszystko", x Rok temu podpalił się Piotr Szczęsny "zwykły, szary człowiek " taki jak my R.I.P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carpe  diem
Bruno Shatyn dziś x Czy nadal PAD uważa, że „pani Gersdorf nie jest już pierwszym prezesem Sądu Najwyższego”? Czy prawo UE nadal w Polsce obowiązuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carpe  diem
Nie ma planu, ale są działania. Żeby walnąć w drzewo samochodem rządowym, albo samolotem w Smoleńsku nie jest potrzebny plan. To co robi PiS, Duda i takie ścieki jak ten siłą faktów prowadzi do wyjścia Polski z Unii. Już wstrzymano ekstradycje do nas, bo przypominamy Białoruś. (Waldemar Kuczyński)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto na  temat
Minął rok od śmierci Zwykłego Szarego Człowieka ... >"Ja wolność kocham ponad wszystko. Dlatego postanowiłem dokonać samospalenia i mam nadzieję, że moja śmierć wstrząśnie sumieniami wielu osób, że społeczeństwo się obudzi i że nie będziecie czekać, aż wszystko zrobią za was politycy – bo nic nie zrobią!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carpe diem dziś Bruno Shatyn dziś x Czy nadal PAD uważa, że „pani Gersdorf nie jest już pierwszym prezesem Sądu Najwyższego”? Czy prawo UE nadal w Polsce obowiązuje? x x MAteuszek Kłamczuszek ma sie nad tym zastanowić...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmatyn kiedy ty sie spalisz na znak protestu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolnosc kocham ponad wszystko dlatego postanowilem dokonac samospalenia ahha co za zjeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×