Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 4

Polecane posty

Gość gość
Poucz sie historii Polski bo masz braki szmatlawy k*********e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie z wikipedii prostacka obciagaro wiesniaro latajaca do lidla na promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wypiertalaj szmato x :-D :-D :-D ooo alfonsie oooo .... pisowski alfonsie .... :-D :-D :-D :-D :-D :-D Mów do mnie jeszcze... Ludzie nas nie słyszą, słowa twe dziwnie poją i kołyszą, jak kwiatem, każdym słowem twym się pieszczę mów do mnie jeszcze... oooo alfonsie .... Mów do mnie jeszcze... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedzialem ze jestes prosta dziewucha ktora mysli ze rozumie polityjke bo uslyszala dwa haselka i teraz powtarzac je bedziesz w kolko. Tak trzymaj nie dawaj sie hej hej siekierka i do przodu zaloz koszulke konstytucja wywiez flage unii na balkonie a za granica wstydz sie ze jestes z Polski i ssij murzynom k***sy na znak protestu w jakim kraju zyjesz hej siekierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko nie z wikipedii prostacka obciagaro wiesniaro latajaca do lidla na promocje x ale powtarzasz się alfonsie,daj cos nowego .... nudzisz mnie ... mów, mów, mów, mów do mnie jeszcze, jeszcze, ale nie powtarzaj się ... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ndz wbiegnij i wskocz do urny powyrzucaj wszystkie glosy oddane na pis powiedz ze bronisz demokracji konstytucji prostytucji czy hooj wie czego glupia ruro. Na koniec wsadz sobie w d**e choragiewke platformy i zawisnij na znak protestu na zyrandolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie schowal sie brunopedofil naczelny bredzista tego forum? Zassales kutacha lewacka szmato i zemdlales? Za adres tego komucha przelewam 5 tys na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz usmieszkow nie wysylasz zachlysnelas sie kutachem prostytutko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj joj joj rozczarowałeś mnie pisowski alfonsie ... przynudzasz, masz ograniczony repertuar ... :(:(:( musze ciebie wymienić na nowszy model :( jesteś jak stara zdarta płyta ... żegnaj ... 😭 👄😭 👄😭 👄😭 👄 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godz do garow szorujesz pewnie bo maz z pracy wraca a obciaganiem sie nie naje co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Holota cie splodzila holota pozostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort
Ja tam z takim PiSowskim prostakiem nie wchodzę w rozmowę bo to nie ma z kim rozmawiać, najlepiej ignorować chama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepny pedal wyznawca tvnu nadciagnal z odsiecza kolejny amator wedzonej kielbasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorszy sort dziś Ja tam z takim PiSowskim prostakiem nie wchodzę w rozmowę bo to nie ma z kim rozmawiać, najlepiej ignorować chama. x Też tak uważam, nie ma to jak PiSowskie chamstwo na PiSowskich forach z PiSowskimi chamami, którzy mogą sobie pozwolić tylko tutaj na takie teksty, bo na innych forach sa natychmiast zbanowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Czesc Shatyn. Witam Cie piatkowo przedweekendowo. Jak nastroj przed zblizajacym sie dniem wyborow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
To znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn że Trybunał Sprawiedliwości UE zdecydował o zastosowaniu tzw. środków tymczasowych i zawieszeniu stosowania przepisów ustawy o Sądzie Najwyższym. TSUE przychylił się w pełni do wniosku KE w tej sprawie. Chce m.in. przywrócenia wysłanych na emeryturę sędziów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli potwierdzą się informacje dotyczące nałożonych przez Trybunał Sprawiedliwości UE środków tymczasowych, to wydaje się, że konieczna będzie nowelizacja ustawy o Sądzie Najwyższym - powiedział w RMF FM prezydencki minister Błażej Spychalski. x Jeżeli mówimy o tym, że pan prezydent - tak przynajmniej wynika z tych przekazów medialnych - nie może powołać I prezesa Sądu Najwyższego, przypominam nie uczynił tego do tej pory. Jeżeli nie może powoływać sędziów, którzy odeszli w stan spoczynku, to wydaje się, że trzeba jakieś decyzje podjąć i powinien je podejmować polski rząd. Być może jedną z takich decyzji mogłaby być decyzja o nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym. x Jak dodał, nowelizacja ta miałaby zmierzać na przykład do przywrócenia poprzedniego stanu prawnego. Zaznaczył równocześnie, że Kancelaria Prezydenta czeka na oficjalne dokumenty w tej sprawie. /wPolityce/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Bardzo watpie czy ktos z sedziow zechce teraz powrocic z emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Jesli sprawa ma dotyczyc tylko jednej osoby to szybko moze powstac zarzut o nieprofesjonalne relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Co oznacza w praktyce "nalozenie srodkow tymczasowych" ? Kto najbardziej i w jaki sposob odczuje skutki tego nalozenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
I uwazasz , ze to zalatwia sprawe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Teraz odbędzie się rozprawa i zostanie wydany wyrok czy to co zostało zablokowane, tak już zostanie na zawsze (do następnej zmiany prawa) czy też przywrócone do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jesteśmy członkami Unii Europejskiej i będziemy przestrzegać prawa Unii Europejskiej — zapewnił prezes PiS. Ale będziemy oczywiście korzystali z naszych praw - mamy prawo do odwołania — zaznaczył. x x Biduś nawet nie wie, że nie ma żadnego odwołania. Może co najwyżej odwołac sie do składu węgla albo do ślepej kiszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
A czy przywrocenie "starego" do zycia w ogole jest teraz mozliwe praktycznie ? I ile czasu to zajmie oraz co sie bedzie dzialo w sadach do chwili przywrocenia ? Bo mam wrazenie , ze to wszystko jest latwiej powiedziec niz zrobic. Nawet przy dobrej woli stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×