Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 4

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia  æ
Jak dlugo trwa w Polsce "nowy porzadek" i co w tym czasie zdolano zmienic ? Czy istnieja zmiany , ktore same w sobie lub ich skutki mozna juz dzis uznac za nieodwracalne ? Mysle , ze mnie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś A czy przywrocenie "starego" do zycia w ogole jest teraz mozliwe praktycznie ? I ile czasu to zajmie oraz co sie bedzie dzialo w sadach do chwili przywrocenia ? Bo mam wrazenie , ze to wszystko jest latwiej powiedziec niz zrobic. Nawet przy dobrej woli stron. x x Będzie spory bałagan ale to wina pisiorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Jak dlugo trwa w Polsce "nowy porzadek" i co w tym czasie zdolano zmienic ? Czy istnieja zmiany , ktore same w sobie lub ich skutki mozna juz dzis uznac za nieodwracalne ? Mysle , ze mnie rozumiesz. x x Te przepisy o których mowa weszły w życie chyba od lutego tego roku. Wszystko można odwrocić i przywrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Ale mi chodzi o zwyklych ludzi. Takich , ktorzy w tym czasie znajda sie w sytuacji kiedy beda musieli z uslug sadow skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Ale mi chodzi o zwyklych ludzi. Takich , ktorzy w tym czasie znajda sie w sytuacji kiedy beda musieli z uslug sadow skorzystac. x x Wtedy może się zastanowią na kogo głosowali i jakie są tego konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciosu z tej strony władza się nie spodziewała. Ta decyzja może wywrócić do góry nogami poparcie dla PiS na wsi x PiS pragnął bowiem raz na zawsze wyciąć w pień lokalne struktury PSL i tym samym odesłać formacje na śmietnik historii. Byłby to bowiem ruch, który dawałby szansę na powtórzenie manewru z 2015 roku, kiedy znalezienie się lewicy pod progiem dało PiS samodzielną większość. Tymczasem rolnicy mogą na ostatniej prostej odwrócić się od dobrej zmiany, ponieważ pojawiło się przed nimi widmo strat idących w setki milionów złotych. x W PiS niespodziewanie uderzył bowiem sojusznik, z przekazów prorządowych mediów wydawało się najwierniejszy z wiernych sprzymierzeńców – Donald Trump. Stany Zjednoczone zawiesiły import polskiej wieprzowiny. Powodem jest rozprzestrzeniający się w naszym kraju wirus afrykańskiego pomoru świń (ASF), którego rząd nie potrafi w żaden sposób powstrzymać. Amerykanie ocenili surowo wysiłki Polski stwierdzając, że nie przestrzegamy wymogów mających na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się poważnych chorób zwierząt gospodarskich. /crowdmedia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
W niedziele wybory. One pokaza jakie sa naprawde nastroje w spoleczenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Nie zetknąłem się ale uważam, ze to jest świństwo. Miałem w swoim życiu podobną sytuację. I nawet nie chodziło, że ta osoba była brzydka czy tłusta czy też jakaś tam. Po prostu totalnie nie w moim typie. Usiłowałem zachowac się jak normalny człowiek, nie powiedzieć niczego co by ją uraziło i konsekwencję swojego kulturalnego i miłego zachowania ponosze do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Ja pierwszy raz dowiedzialam sie o takim "zachowaniu" na filmie. Ten temat byl poruszony w jednym z odcinkow amerykanskiego serialu Cold Case. Nie chodzilo nawet o internet. T Na filmie byly to szykany , ktore w efekcie doprowadzily do smierci nekanej dziewczyny. Z podobnymi szykanami i wyszydzaniem zetknelam sie rowniez na kafe. XXI wiek przyniosl ze soba internet. A ten pozwala na zawieranie znajomnosci w sposob odmienny od dotychczas znanych. Ale i w necie i w zyciu trzeba po prostu uwazac. Pytanie tylko na ile jest sie w stanie uwazac i gdzie jest granica. Pomijajac zarowno topik jak i Twoja prywatna relacje to czy na pewno uwazanie aby nie urazic kogos jest odpowiednia metoda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Powinno się postępowac tak, żeby nie urażac osoby niewinnej. Nie robić jej przykrości. Postępuj tak, żeby nikt przez ciebie nie płakał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Tu sie nie do konca zgodze. Ja sie bardzo ciesze , ze niektore osoby postepowaly ze mna na tyle bezpardonowo , ze nie pozostawialo to zadnych watpliwosci ani zludzen. Ja naleze do osob , ktore lubia wiedziec na czym stoja niezaleznie od relacji. Wracajac do Twojej sprawy. Czy cos by sie zmienilo gdybys nie mial za soba tego negatywnego doswiadczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia æ dziś Bardzo watpie czy ktos z sedziow zechce teraz powrocic z emerytury. x dlatego tak sądzisz? nie rozumiem jak na razie Pis probuje obracac kota ogonem, jak zawsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś Kancelaria Prezydenta czeka na oficjalne dokumenty w tej sprawie. /wPolityce/ x Czyli tłumacząc z pisowskiego na nasze to Dudula czeka na decyzje Kaczelnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Tu sie nie do konca zgodze. Ja sie bardzo ciesze , ze niektore osoby postepowaly ze mna na tyle bezpardonowo , ze nie pozostawialo to zadnych watpliwosci ani zludzen. Ja naleze do osob , ktore lubia wiedziec na czym stoja niezaleznie od relacji. Wracajac do Twojej sprawy. Czy cos by sie zmienilo gdybys nie mial za soba tego negatywnego doswiadczenia ? x x Nic by sie nie zmieniło. Po prostu nie zawiódłbym się na osobie w którą wierzyłem i uważałem za porządnego człowieka. Masz racje z tym "bezpardonowym" postępowaniem ale to też można zrobić na wiele sposobów. Mozna to zrobić po chamsku a można też z pozycji przyjaciela, kolegi, koleżanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Bruno Shatyn dziś Kancelaria Prezydenta czeka na oficjalne dokumenty w tej sprawie. /wPolityce/ x Czyli tłumacząc z pisowskiego na nasze to Dudula czeka na decyzje Kaczelnika x x Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia æ dziś Co oznacza w praktyce "nalozenie srodkow tymczasowych" ? Kto najbardziej i w jaki sposob odczuje skutki tego nalozenia ? x tere fele ku ku Udajesz czy nie widzisz, że chodzi o to żeby wyjść z UE bo wtedy bedzie mogł Pis z Jarem na czele robic co im się zywnie podoba, a tak UE mowi, że prawo jest po to żeby je przestrzegać i nie ma wolnej amerykanki. UE na bezprawie mowi NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś Ciosu z tej strony władza się nie spodziewała. Ta decyzja może wywrócić do góry nogami poparcie dla PiS na wsi <> To prawda, że PiSiakom chodzi o to żeby rozwalić PSL, bo chca zagarnąc wsie i trzeba przyznać, że ida do przodu... ale cos ostatnio rolnicy przejrzeli na szczęście na oczy i widzą, że żyje im się coraz gorzej, że nic się im nie opłaca ... i jak tak dalej bedzie to przyjdzie im zostawić ojcowiznę i przenieśc się do miasta, a to dla nich nie jest takie łatwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
Bruno Shatyn dziś Masz racje z tym "bezpardonowym" postępowaniem ale to też można zrobić na wiele sposobów. Mozna to zrobić po chamsku a można też z pozycji przyjaciela, kolegi, koleżanki.. X X X X Zgadza sie. Na bardzo wiele sposobow. Ale wiadomo tez , ze czlowieka nie poznaje sie na kawie czy na spotkaniu kiedy wsztyscy sie staraja , sa mili i grzeczni. Prawdziwe oblicze czlowieka poznaje sie wlasnie w sytuacjach podbramkowych , kiedy puszczaja hamulce , kiedy nie ma juz nic do stracenia i nie trzeba sie starac. Ja lubie znac przwdziwa twarz innych ludzi. Uwazam , ze to duzo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia æ dziś Bruno Shatyn dziś Masz racje z tym "bezpardonowym" postępowaniem ale to też można zrobić na wiele sposobów. Mozna to zrobić po chamsku a można też z pozycji przyjaciela, kolegi, koleżanki.. X X X X Zgadza sie. Na bardzo wiele sposobow. Ale wiadomo tez , ze czlowieka nie poznaje sie na kawie czy na spotkaniu kiedy wsztyscy sie staraja , sa mili i grzeczni. Prawdziwe oblicze czlowieka poznaje sie wlasnie w sytuacjach podbramkowych , kiedy puszczaja hamulce , kiedy nie ma juz nic do stracenia i nie trzeba sie starac. Ja lubie znac przwdziwa twarz innych ludzi. Uwazam , ze to duzo daje. x x I ja też wolę znac ludzi od ich najgorszej strony. Ale to raczej niewykonalne. Miałem wielu "przyjaciół" na których liczyłem a jak przyszło co do czego okazało się, że są innymi ludźmi niż mi sie wydawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia æ dziś W niedziele wybory. One pokaza jakie sa naprawde nastroje w spoleczenstwie. <> Problem w tym czy te wybory bedą w sposob uczciwy przeprowadzone przez PiS :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia  æ
gość dziś Zuzanna Amelia æ dziś Bardzo watpie czy ktos z sedziow zechce teraz powrocic z emerytury. x dlatego tak sądzisz? nie rozumiem. X X X X Po prostu pytam. Czas szybko plynie. Ponad pol roku to duzo. Ludzie nie stoja w miejscu. Musza sobie jakos ulozyc zycie. Przestawiaja sie na inne tory , zaczynaja zyc czyms innym. Poza tym taka "czystka" i oddalenie ich jako zbednych , skorumpowanych zostawia slad na psychice i podejsciu do swiata. No i niekoniecznie beda miec zaufanie , ze jak wroca to nie nastapi za chwile nastepne trzesienie ziemi. Ludzie to nie ziemniaki , ktore mozna dowolnie przesypywac z worka do worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś A teraz jeszcze dołoży im ta decyzja przyjaciół zza morza.. x Nastepny durny pomysł PiSiorow z którego nic nie wyjdzie :-D Trójmorza jako alternatywy UE dla wschodniej Europy, jako narzędzia jej rozbijania nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuzanna Amelia æ dziś x No nie bardzo się z toba moge zgodzić. Sędziowie odpoczęli od nerwowej stresującej sytuacji w pracy, poddawani ciagłemu mobbingowi, opluwani, zaliczani to jakies wyimaginowanej przez Kaczora i jego sp. zoo kliki ... i tak dziwię się, że nie wytoczyli mu procesy. Dzisiaj niektorzy uważam, że wróca to pracy bo lubią i kochaja to co robią, tym bardziej, że nikt nie mial prawa i zwalniać z pracy, mają ogromne doświadczenie zawodowe a to się ceni. Kto ma ich zastapić? Tacy prawnicy pokroju Dudy czy Ziobro ...???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy wybierać między silną Polską w Europie a polexitem. Między Polską otwartą a Polską rasistowską i ksenofobiczną, taką jak z ostatniego spotu PiS. Między Polską samorządną a scentralizowaną, którą zarządza prezes. Między niezależnymi sądami a takimi, w których wyroki wydaje Zbigniew Ziobro - mówi Jarosław Kurski, zastępca redaktora naczelnego 'Gazety Wyborczej', i zachęca do udziału w głosowaniu. - To ostatni moment, w którym jeszcze coś od nas zależy. Nie zawalmy tego. Obrońmy demokrację. Jarosław Kurski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnijcie isć na wybory. Potrzebna duza frekwencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×