Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 4

Polecane posty

Gość gość
I co na to doktor prawa, ktory jest prezydentem kraju należącego do UE ???!!! Jak długo mozna się uczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazcie wy p********e lewackie zjeby kogo sie w naszym kraju przesladuje a jak nie macie na to zadnych dowodow a nie macie to zamknijcie w koncu swoje p********e ryje wy j****e k***y bo zostaniecie wylapani co do jednego i w*******leni na p**de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Śmierć dla syna", "Ja cię znam, ty judaszu! Proszę, idź do spowiedzi" - własną ulotkę z takimi napisami otrzymała Grażyna Kohut, kandydatka na radną w Rybniku. Stało się to niedługo po tym, jak jej syn napisał tekst do lokalnego tygodnika, w którym odniósł się do filmu "Kler" Wojciecha Smarzowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbychu z
gość dziś I co na to doktor prawa, ktory jest prezydentem kraju należącego do UE ???!!! Jak długo mozna się uczyć? <> Ano różni są uczniowie ;) Może PAD tej lekcji jeszcze nie przerabiał ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyl
zbychu z dziś <>> Pan doktór musi przede wszystkim zapytać swojego pana. Wtedy odpowie! To trochę potrwa bo nie wiadomo kiedy go pan przyjmie, kolejka jest więc ... trochę potrwa ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To na razie wiadomość medialna, jeśli taki dokument zostanie mi udostępniony, poddam go ocenie" - zapowiedział w piątek szef MS Zbigniew Ziobro na pytanie o to, że TSUE przychylił się do wniosku KE ws. zastosowania środka tymczasowego i zawieszenie stosowania niektórych przepisów ustawy o Sądzie Najwyższym. x x Ocenie poddać możesz swoją żonę Ziorro. To jest wniosek TSUE który nalezy wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powszechnie wiadomo Kaczyński był przeciwny wchodzeniu Polski do UE, ale ponieważ Polscy tak bardzo Polacy chcieli wejść do UE schował się za pozorną zgodą. Kaczynski Europy nie zna, nie rozumie i nienawidzi, ale jako polityk wiedział, że nie może przeciwstawić sie 80 % obywateli Dzisiaj jest to 70% dzięki propagandzie pisowskiej. Dyktatura i on jako dyktator to jego cel, a jak widzimy czopików nigdy nie zabraknie ... :(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche szacunku lewacka nowohucka szmato moze co? Dawno w pape nie wylapales ? Znowu ci sie zbiera znowu musisz po p*****e dostac i latac jak kot z pecherzem i szukac bedziesz sojusznikow. Ze ja nje znam twojego adresu a bede w twoich okolicach w srode to bym cie j****a k***o uleczyl z tej twojej lewackiej fobii ty p********y niezaslugujacy zyc smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jak powszechnie wiadomo Kaczyński był przeciwny wchodzeniu Polski do UE, ale ponieważ Polscy tak bardzo Polacy chcieli wejść do UE schował się za pozorną zgodą. Kaczynski Europy nie zna, nie rozumie i nienawidzi, ale jako polityk wiedział, że nie może przeciwstawić sie 80 % obywateli Dzisiaj jest to 70% dzięki propagandzie pisowskiej. Dyktatura i on jako dyktator to jego cel, a jak widzimy czopików nigdy nie zabraknie ... x x Nic dodać, nic ując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Durny trollu pisowski może naucz się pisać po polsku jeżeli uważasz się za wielkiego pisowskiego patriotę, o logice przez grzeczność nie wspominam. Moje posty są o patriotach nie nie idiotach takich jak ty. Widać, po twoich wypocinach, że CO IDIOTA TO PATRIOTA - potrafisz to zrozumieć ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś <> A jednak pisowski troll > gość dziś nie potrafi zrozumieć faktów o logice nie wspominam ;) Nie wiem czy za te kilka groszy warto tak się ośmieszać ?! :( w necioe nic nie ginie i może ta pisowska niegojda tego nie rozumie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort
Do 15:55 typowy pisowski "intelektualista", jak nie wyzwie nie obrzuci błotem to nie jest sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wasze fakty to ja sram zaslepione propagqnda tvnowska gownozjady j****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś <> oj joj joj pisowska durnoto, jaki ty gieroj w necie :-D :-D :-D nie ten adres imbecylu gdybym była głupcem i ślepcem jak ty na pewno by się z toba zgodziła :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/4 z was to sa pedaly chore do odstrzalu na ktore zwyczajnie sie sra. Nikt cie kurfo obsrana tu nie przesladuje a jak ci tutaj zle to wypiertalaj do francji zbudowac sobie szalas na ulicy posrod czarnuchow i sraj na chodnik pedalski pedofilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno Shatyn dziś Powoli zaczynam podejrzewać, że to po prostu otulona w coś tam, bo to jest jej poziom... x Głupich nie sieją a ciągle są niestety :( Nie ma to jak byc takim kozakiem w necie. Niestety lekarz konieczny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz k***o j****a cos do dodania madrego procz cytowania swojego jedynego zrodla informacji? Kiedy k***o zrozumiesz ze miejsce baby jest w kuchni ? Czy wy cos wymyslilyscie w zyciu przydatnego do zycia? Masz szmato rodzic bachory i nie wp*****lac sie do polityki i rzadzenia spojrz na ta k***e merkel jaki burdel zrobila we wlasnym panstwie wiec wypieedalaj w podskokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ndz znowu pociumkacie pisowskiego k****a wy lewackie osraj d**y oszczane. Mozecie sobie organizowac bojowki co najwyzej na forum baujhahahahhahahahaha. A ty nowohucka k***o ciebie powinno sie zbadac czy nie masz ciagatow do malych dzieci bo ciagle p********z o tym w kolko miernoto p********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bruno Shatyn dziś Powoli zaczynam podejrzewać, że to po prostu otulona w coś tam, bo to jest jej poziom... x Dla mnie zastanawiające jest to, że modera przymyka na to oczy i nie daje takim imbecylom chociażby za ten rynsztokowy język bana W ten sposób z forum dla kobiet robi sie niestety rynsztok, o prawie nie wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co juz sraczka minela po filmie fabularnym kler? Jaki teraz nowy temat szykujecie popychadla j****e ? A ty udzielajaca sie tu szmato to bachorow nie masz zeby sie nimi zajmowac czy jestes z tych nowoczesnych co to urodzic nie chcesz ale bedziesz doradzac w tych sprawach ty j****a szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Masz k***o j****a cos do dodania madrego procz ... x tylko na tyle ciebie stac :9 jeszcze, jeszcze ... dalej, dalej ... :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwo peobuje ci zrobic zagrozenie demokracji na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Prosze po polsku, język pisowski jest mi obcy :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stac mnie jeszcze na to zeby oddac na ciebie dymiacy stolec i rozsmarowac wtedy bedziesz mogla szczekac do woli na pis i zagrozona demokracje tepa szmato p********y k***iszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpal tvn k***o i powtarzaj w kolko swoja mantre ty zagrozona demokracjo pffff co za zj****e szmaty z was sa amatorka murzynskiego k****a ty k***o p********a pseudo polska szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś K**wo peobuje ci zrobic zagrozenie demokracji na forum x O mój alfonsie, mow do mnie jeszcze, za taka rozmową tęskniłam lata, każde twoje słowo w sercu mym wywołuje dreszcze, mów do mnie jeszcze ... :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×