Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet z fobią społeczną nie ma szans na

Polecane posty

Gość gość
W sumie znam nawet ludzi bez fobii, którzy poznali się przez internet, więc czemu nie? Po prostu trzeba uważać i dotyczy to każdego. Gorzej, że ja nawet z takiego portalu boję się korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup se buty za 600 czyli 150 euro. Spodnie za 400 czyli 100 euro. Bluza za 500 czyli 125 euro i kazda wiesniara twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu taki jeden co poluje na fobiczki. A przynajmniej sprawia wrażenie takiego desperata. Czy jakąś upolował? Nie wiem. Jest jakoś tak po czterdziestce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jest tu taki jeden co poluje na fobiczki. A przynajmniej sprawia wrażenie takiego desperata. Czy jakąś upolował? Nie wiem. Jest jakoś tak po czterdziestcepechowiec.gif X To prawda, ostatnio nawet jedną upolował :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upolował młodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To proscie o zdjecia, imie, nazwisko, fb jak sie wykreci to wiadomo, zeby sie nie spotykac. Miejcie przygotowane pytania. Ja potrafie wyczuc zbyt mila kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:41 Tak z czego pamietam to ktos tu zostawil jej maila i tak ochoczo odpisala. Ten ktos 41 to ja i nie jestem zadnym zbokiem. Takie porownanie byloby dla mnie przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Jak nie zagadasz to możesz mieć garnitur za 10k i wysiąść z samochodu za 100k a żadna nie podjedzie. A dla mnie powiedzenie zwykłego "cześć" do obcej dziewczyny jest niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest wykonalne, ale: wiek? Czy jest wolna? Raz zdarzylo mi sie do nieznanej mi odezwac sie:"fajny piesek". Ona na to ani slowa. Tyle bylo rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz zdarzylo mi sie do nieznanej mi odezwac sie:"fajny piesek". Ona na to ani slowa. Tyle bylo rozmowy. X Boś desperat. Kobiety wyczuwają takich gości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na czesc by bylo inaczej? Przeciez nie zna to nie odpowie. Po prostu musiala byc za mloda lub not interesred in, chlopaka ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wrażenie że okres na szukanie dziewczyn był w szkole a teraz już każda jest zajęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w podstawowej tylko byly. Wnioskuje, ze aby poznac,trzeba uczestniczyc w zajeciach wspolnie z nimi czy pracy, a nie jakims cudem z doskoku, ulicy, przystanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy u mnie są głównie mężczyźni więc odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To nie do Ciebie napisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był temat, rozmowa, włączyłem się. Więc było nas dwóch facetów. Ten około 30 chyba latek błyskawicznie zgadał się z tą młodszą i maile sobie wymienili i chyba napisała. Ja tylko powiedziałem jakie województwo i wiek. Nie było nikogo w podobnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to nie Ty założyłaś tamten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:55] Nie, włączam sie tylko jak widzę, że ktoś chce poznać, bo może jest w tym jakas szansa na poznanie się przez rozmowę. On założył i podał maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam tamten temat i też się włączyłam do rozmowy, ale napisałam tylko dwa lub trzy posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i nawet pisaliśmy chwilę ja jestem z kuj-pom mam 41 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z mazowieckiego. Pisałam o tym że nie wierzę, że coś mnie czeka. Mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy to był ten temat. Była jeszcze dziewczyna z wielkopolskiego, ale zniknęła, nie znam jej wieku. Ale też daleko może być to z 50 ale i 150 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup se buty za 600 czyli 150 euro. Spodnie za 400 czyli 100 euro. Bluza za 500 czyli 125 euro i kazda wiesniara twoja. xyz Powodzenia. Zapomniałeś jeszcze napisać o wypożyczonej furze. Tylko zrozum, że niektórzy nie mają ochoty wyrywać wieśniar na lans badziewnymi szmatami 3 razy przepłaconymi. Nie szata zdobi człowieka, a z blacharami ze wsi niech zadają się ludzie podobnego pokroju:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fobiczka też nie ma szans na szczęście chyba że jest ładna. Ja jestem brzydka i już pogodziłam się ze staropanieństwem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:23 jakbyś napisała że jesteś ładna to zaraz pojawiłoby się tu z propozycjami paru zboków udających fobików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gadacie brednie to własnie fobiczka ma szanse bez problemu na partnera, ale jej partner specjalnie ją bierze bo ona się na wszystko godzi nie ma swojego zdania!!! Mój kolega sie pochwalił jak traktuje swoją żone moją kolezanke ze studiów (wiem jaka była ona na studiach wystraszonq cicha spokojna ale tez dosyc ładna i ją spotkałem mają 2 dzieci ale ona z charakteru nadal taka sama wudac ze jest całkowicie poddana mojemu koledze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jak dwoje fobików se żyje razem, lepiej się dogadują i żadnen nie chce dominować nad drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 13:23 jakbyś napisała że jesteś ładna to zaraz pojawiłoby się tu z propozycjami paru zboków udających fobików X Kafe słynie z takich akcji:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady. Kafe słynie bardziej z prowokacji:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×