Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama po raz 5 ty

Mamusie pazdziernikowki 2018

Polecane posty

Gość MamMAMA

O tak, doskonale wiem co znaczy przyjazd rodziny i ''prawdziwe'' obiady 😄 To i tak dobrze. Jedyne co udaje mi się do połowy przeczytać to gazetki promocyjne, a i tak zawsze próbuje mi zabrać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RillaFord

Ależ oczywiście. Gazetki promocyjne są TAAAAAAAAAAAAKIE fascynujące. I najlepiej na koniec je zjeść 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz 5 ty

Czesc mamusię:) a chodzą już wasze dzieciaczki? Wicio jeszcze nie.Coś nie chce mu się jeszcze,a reszta moich dzieciaków szybko chodziła,najwcześniej najstarszy syn i mlodszy mieli po 7 miesięcy.Ale Wicio za to jest największym rozrabiakiem 🙂 ale przynajmniej nie ma problemu z jedzeniem bo zje wszystko,ogólnie lubi zjeść.

Tylko pobudki w nocy są meczace, bo coś częściej się budzi,choć głodny nie jest ale może to zeby.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RillaFord

Moja też jeszcze samodzielnie nie chodzi. Z nami czy przy meblach to jak najbardziej. Pcha sobie też krzesła i jakieś większe zabawki i chodzi z nimi 😄 Z jedzeniem też generalnie okej, ale jakiś czas temu "odeszły jej" wszelkie zielone rzeczy typu cukinia, groszek, brokuł i bardzo nad tym boleję, bo mi sporo obiadków odpadło. No ale może się znów przekona. W nocy dramat, dwie pobudki to standard. Teraz wydaje mi się, że idą jej zęby, bo się ślini i ciągle sobie w buzi coś sprawdza, ale wcześniej z nockami to samo. 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamMAMA

Witajcie mamusie? Co u was ciekawego słychać? Dawno tu nikt nie zaglądał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama po raz 5 ty

Hejka 🙂 jakos leci.Wicio od prawie miesiąca chodzi i coraz lepiej mu to idzie,czasem chciałby biegać ale to jeszcze kończy się glebą 🙂 je wszystko,śpi coraz lepiej choć budzi się w nocy dwa razy na jedzenie ale szybko rośnie i chyba dlatego często je.Zeby ma prawie wszystkie oprócz czwórek.Mowic nie mówi po ludzku tylko po swojemu:) no a problem jest taki że gryzie i bije.Mam nadzieję że to minie z czasem bo to pierwsze moje dziecko które tak się zachowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×