Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet mnie zostawił

Polecane posty

Gość gość
Gosciu z 9:44 rewelacyjne rady dajesz, bardzo uniwersalne dzieki :-) A ty autorko odpusc sobie starszego o 20 lat playboya jtory cie wpedzi w nerwice. Szukaj odpowiedniego wiekiem i charakterem, z tej maki chleba nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja bym chciala, zeby mnie moj zostawil. Odzyskalabym siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał przyjechać do mnie, mieliśmy porozmawiać, ale zero odzewu nie odbiera nie odpisuje wcale choć w południe sam napisał że przyjedzie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18'17 ale ona nie musi sobie jego odpuszczać tylko odwrotnie : on jej nie chce, bo chcial tylko luznej znajomości. Z kobietą to on spotykal się od bodaj pięciu lat, ktora do niego przyjeżdzała i tak sobie to trwało. A tu mu wpieprdzieliła się mlodsza. I tak to prowo kręcilo się na kafe jakis czas temu.Zdemaskowano i zaprzestała je pisać. A wy lykacie i przeżywacie "jak mrówka okres".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18'17 ale ona nie musi sobie jego odpuszczać tylko odwrotnie : on jej nie chce, bo chcial tylko luznej znajomości. Z kobietą to on spotykal się od bodaj pięciu lat, ktora do niego przyjeżdzała i tak sobie to trwało. A tu mu wpieprdzieliła się mlodsza. I tak to prowo kręcilo się na kafe jakis czas temu.Zdemaskowano i zaprzestała je pisać. A wy lykacie i przeżywacie "jak mrówka okres".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 3 lat jezdzila do niego. I też zrobił tak z nią jak ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz jak poległaś tymi ostatnimi dwoma postami. Potwierdzasz treść poprzedniego prowo. A tam pisałaś,że 5 lat tak się spotykali i ona była kobietą starszą od niego. I wciąż w jego domu są jej rzeczy. I ty chcesz te kilka lat porownać do twoich parunastu tygodni? No wez popraw tę prowokację, nudna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×