Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet mnie zostawił

Polecane posty

Gość gość
Poznaliśmy się na dancingu przypadkiem poprosił mnie do tańca. Kujawy stąd jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomasturbuj sie jak cie swedzi, na tego faceta nie masz co liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo, takich idiotę nie ma. Będzie to ciągnąć przez 20 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na uczcuciowym twoje prowo bylo z mlodszym dzieckiem niz teraz piszesz tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez no poopisuj jak mu wyrzuty o te ubrania innej kobiety robiłaś i jak mu podrzucałas swoje kosmetyki. Mielismy ubaw z tych opisów na uczuciowym. Tam cię wreszcie rozszyfrowano, to nie miałas wyjscia, a i nie miałas juz pomysłu by tę prowokację ciągnąć wiec sie wycofałaś. Przerwa i jesteś teraz tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrzuty o ubrania były fakt faktem. Ale nigdy nie podrzucalam mu swoich kosmetyków ani nawet o tym tym nie pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej podbijasz to prowo. Po co ? przecież słabo to piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisz dokladniej wasza relacje. Jak szybko poszliscie do lozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciuchów się nie kupuje dla faceta, tylko dla siebie, naiwniaczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do łóżka poszliśmy dość szybko, jak dla mnie zbyt szybko. On prowokowal, zapraszał mnie do domu kupił szampana było miło i tak jakoś poszło, że po 3 tygodniach znajomości wyladowalismy w łóżku. Wiem że zaraz będziecie mnie szmata puszczalska nazywali, między nami było takie przyciąganie że ani on ani ja nie byliśmy w stanie powstrzymać się. Tęsknię za nim. I to nie jest zadna prowokacja, ja naprawdę potrzebuje opinii z zewnątrz, zdania innych ludzi. Nie jem bo z nerw nie mogę, śpię lekko o 3 się budzę serce mi wali spać nie mogę. Myślę czy nie jechać do niego, zapytać dlaczego tak milczy. Milczenie boli bardziej od powiedzenia wprost koniec między nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, masz objawy depresji. To ludzie z depresją gadają ciągle o tym samym, aż do znudzenia. Broń się przed depresją. Spróbuj znaleźć sobie coś, co Cię zajmie/pocieszy. Wykąp się, zrób maseczkę, połaź po sklepach, odwiedź jakąś kumpelę, kup sobie smaczne ciastko. Facet chciał sobie udowodnić, że młode dziewczę na niego poleci i zwyczajnie myślał tylko o sobie, a o Tobie wcale i Cię okropnie skrzywdził. Dziadyga Cię wykorzystała, żeby mieć fajne wspomnienia i chwilę przyjemności i nie pomyślała ta wstrętna dziadyga, że krzywdzi człowieka. Nie myśl już o tym egoistycznym staruchu. Postaraj się o kontakt ze swoimi rówieśnikami. Oni też potrafią być fajni, jeszcze fajniejsi. Nie szukaj kontaktu z dziadygą, bo nie jest Ciebie wart. Nie pytaj, czy to koniec, bo to KONIEC i bardzo dobrze, bo szkoda byłoby Ciebie dla starego dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze ja. Jest tylu fajnych facetów dookoła (chłopaków, a nie staruchów). Myśl o jakimś już na stałe, o takim, z którym mogłabyś założyć rodzinę, a tego potwora wykreśl z pamięci. Przecież on za 3 lata będzie już śmierdział starością, a za 10 lat jego luba będzie mu zmieniała pampersy. Tego chciałabyś od życia? Taka fajna dziewczyna, za którą niejeden równolatek się obejrzy? Chcesz być babcią dla jego wnuków, gdy Ty sama nawet dzieci jeszcze nie masz? Ojej dziadygę totalnie a jeśli go kiedyś spotkasz - spójrz na niego z obrzydzeniem. Jesteś młoda, MŁODA, M Ł O D A!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On z wnukami nie ma kontaktu bo z córką ma kontakt tylko przez adwokata. Chciałabym umówić się z nim w jakimś neutralnym miejscu dziś po południu napisze mu ze będę czekała w konkretnym miejscu jeśli nie przyjdzie odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz mi: jaki mężczyzna o dobrym sercu ma kontakt z córką tylko przez adwokata? Nie zastanowiło Cię to nigdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanowilo mnie to oczywiście że zastanowiło. Są różne sytuacje w życiu. Kobiety też bywają okrutne. Nie wiem. Zastanawiam się nad tym czy nie napisać mu smsa z prośbą o spotkanie chociaż ostatnie żeby wprost okreslil koniec między nami i dlaczego. Nie chcę byc zostawiona bez słowa jak śmieć. Nie zasłużyłam sobie na milczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iść do tej kawiarni prosić go o spotkanie czekać? A jak nie przyjdzie to będzie jeszcze bardziej bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co? I myślisz, że Ci powie prawdę? Że chciał puknąć młodą i w d***e ma to, że tę młodą skrzywdził? Będzie gadał, że zasługujesz na lepszego, mądrzejszego, młodszego bla bla bla... Albo nie przyjdzie, a Ty już się zupełnie załamiesz. Skreśl wszystkie myśli o nim i kontakt z nim. Wiesz, ilu jest fajnych mężczyzn na świecie? Musi być akurat ten staruch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jechać do niego do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic do Ciebie nie dotarło. Kompletnie. Jeśli lubisz być ponizana, to proszę bardzo,pisz,jedź,czekaj,blagaj....Beznadzieja totalna. Facet nie przyjdzie, nie odpisze,nic ci nie będzie tłumaczył, bo nie ma na to ochoty!!!! Czego tu jeszcze nie rozumiesz? Lepiej,żeby ci napisał "S********j" ?? Ten facet to jakiś palant, nie wart Twojego zachodu. Ale i ty jesteś jakąś zdesperowana psychopatka, normalne kobiety tak się nie zachowują. Ja też kiedyś miałam faceta,który mnie bil; pogonilam gnoja i jeszcze miał problemy,ale nie zaczęłam się z tego powodu zachowywac jak nienormalna, wręcz przeciwnie. Szanuj się dziewczyno. Ten idiota ma Cię gdzieś, twoja córkę tak samo. Smutne,ale prawdziwe. Swoją drogą, to dziwne,że córka tak szybko i łatwo powiedziała mu,że go kocha... Ona go przecież praktycznie nie zna, zresztą ty też niewiele o nim wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak,jedź do niego do domu. Proszę bardzo. Może jak ci w twarz powie ,że Cię nie chce i masz mu dac spokój, to się opamietasz. Chociaż pewnie ci nie otworzy. Albo wezwie policję i oskarzy Cię o nękanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę daj sobie spokój. Nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8'05 A TY UPARCIE CIAGNIESZ SWOJE PROWO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11'09 no jak moze coś do niej dotrzeć ? przeciez to prowokacja więc wymysla by temat się kręcił. Wbija was w historyjkę, którą juz opisywała jakis czas temu na uczuciowym. Tam ją szybko rozszyfrowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na uczuciowym to ja nic nie pisałam to nie jest prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ło matko, miałaś pomaranczowy nicj " gosc ja 32lata" czyjakos podobnie i pisałaś dość dawno temu to samo. Jota w jotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To naprawdę nie byłam ja. Nie pisałam na uczuciowym. Rzadko tam nawet wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za różnica gdzie pisałas? Wazne,że identycznie ta sytuacja była jakis czas temu opisana tylko więcej niby szczegołów,żeby prowo sie kreciło. 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×