Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny z reka na sercu, czy wasze niemowiace dzieci ogladaja czasem TV?

Polecane posty

Gość gośćMArianna88
Nie wyobrażam sobie, że tak możecie żyć. My wykorzystujemy nowoczesne technologie do nauki i zabawy i dlatego korzystamy z serwisu Skakanka - mam aplikację Skakanka w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka ma 9 miesięcy i włączam jej codziennie 2-3 razy jej piosenki na youtube np jagodki czy jadą misie. Cieszyć się niesamowicie na te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn nie oglada w ogole TV, ma 20 m-cy i mowi kilkanascie slow a corka sasiadki ma niecale 18 miechow i gada wiecej od niego. Jej corka TV non stop, jak nie bajki to jakies seriale, wiadonosci, bo siedzi z babcia a ta tylko TV klepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, bo tv w ogóle nie mamy. I problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn nie oglądał bajek jak był maly i zaczął mówić po 3 roku życia. Z córką juz się tak nie spinalam. Nieraz im puściłam bajki wiadomo przy dwójce trudniej. Corka ma 22 miesiące i gada pełnymi zdaniami także to chyba nie ma większego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy telewizora, więc nie ma problemu. Czasami u dziadków tylko popatrzy. Ja jedynie czasami "serwuję" Super Simple Songs - "Baby shark" ratuje najtrudniejsze sytuacje ;) Dziecko ma 17 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety często ogląda w tel smoka edzia na YT. xxxxxxxxxxxxxxxxx I pewnie sam sobie bierze ten tel. i włącza yt. Wobec tego nie mów niestety, bo mogłabyś tak powiedzieć gdyby dziecko robiło coś, na co ne masz wpływu. A ty przecież sama mu dajesz tel. więc o żadnym niestety tu nie chrzań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozumiecie w końcu, że TV opóźnia mowę, wiele badań i tym było, ale to jest jak z wieloma innymi rzeczami sprawa indywidualna! Niektóre dzieci są na to bardziej podarne inne mniej. Ale TV zawsze rozleniwia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×