Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zazdroszcze mezatkom jaki maja luksus dzieki mezom

Polecane posty

Gość gość
10:07 Nie uważam się za feministkę, uwielbiam facetów są mi bezwzględnie potrzebni do życia :), ale nie jako wsparcie czy dofinansowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak taki męźuś zechce wymienić źonkę na młodszy model? Jak będzie cwany to pieniądze ulokuje na tajnych kontach firmę doprowadzi do pseudobankrucji i co taka nieogarnięta kobieta zrobi? Skoro sama mówi, że zginęłaby bez męża. Znam takie małżeństwa, które na pozór sielanka, a w rzeczywistości kobieta nie ma na nic wpływu, może na kolor dywanika w łazience. ☺ Musi robić to co mąż każe bo jak nie to odcięcie od konta .☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdajesz sobie sprawę, że większość z nich gada głupoty? :D Tyle jest facetów, którzy liczą kobiecie każdy grosz, chcą wszystko pół na pół, hehe, i w twoim miejscu pracy każda ma sponsora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu zaraz wszyatko co najgorsze i paranoje jakies. Jak maz bedzie zlym czlowiekiem to trudno, rozwiode sie i dalej do pracy za minimum krajowe i glodowanie bo co innego zrobie, gorzej nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:27 Tez mnie bawią te skrajne opisy, ale zawsze może być gorzej...jeżeli brniemy w pesymistyczne klimaty ;). Twoja motywacja dla opcji „mężatka” jest trudna do przełknięcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wole to niż mieć h**ka na głowie z głodu nie zdechnę''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak autorka trafi na takiego :D najwiecej to jest tych - płacimy po połowie - masz wyglądać jak modelka z twojej kasy - i pretensje non stop bo masz nie takie włosy, usta jakie mi się podobają, chociaż wydalas już swoją kasę na nas, ale gowno mnie to obchodzi :D:D wolnych do zgarnięcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:52 Rozważ jeszcze raz kwestie „na głowie” jako osobliwe indywiduum mogłabyś zarobić krocie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:47 Kobieta też może mieć wolność bezwzględna, nikt jej nie każe tkwić przy mężczyźnie, i to przy takim który mniej zarabia a za to da jej więcej wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pier**l się buraku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:54 Co to znaczy trafi ? To jest jakiś przydział bez możliwości wyboru coś jak kinder niespodzianka ? Dopiero po przyniesieniu do domu wiesz kogo trafiłaś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj JPRDL, ale masz pustaczki w tej pracy, może zmień prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:57 Pewnie, że może :) wolność jest każdy może co lubi ;) A ja głupia zawsze myślałam, ze dwoje ludzi zakochuje się w sobie ze względu na osobowość, fizyczność, chemię a tu o wyciąg z banku chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:58 Gratuluję kultury i dobrego wychowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego tu zazdroscic, ze co ze bez meza by sobie tak nie poradzily ,jak by sie cos w domu popsulo. to jakby niemialy tych mezosiow to by musialy do wszystkiego wolac fachowcow i placic, a zazdroscic to im mozna tego ze, ktos je chcial ,ze maja takie cos w sobie, ze facet sie nimi zainteresowal i ze ktos je puka co noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:54 Dokładnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:03 Powiedz to tej pani, która pisała, że woli mało zarabiającego męża, który za to da jej więcej wolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż to pasożyt który patrzy żeby zar**chać na boku to ci wspaniali mężowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:05 Zg z tym co napisałam wcześniej każdy może woleć co lubi. Pani, która to napisała- także :D A dlaczego uważasz, ze nie może układać sobie życia na swoich zasadach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest glupia, niekazda ma nadzianego faceta kasa. ale zadna sie nie przyzna ze nieraz nie ma chleba na stole, czy w lodowce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:07 A kobieta to pasożyt, który wisi na kasie męża czyli pełna symbioza :D A na serio to każdy ma to „co” sobie wybrał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohydne jak modelki
gość dziś 10:57 Pewnie, że może usmiech.gif wolność jest każdy może co lubi oczko.gif A ja głupia zawsze myślałam, ze dwoje ludzi zakoch*je się w sobie ze względu na osobowość, fizyczność, chemię a tu o wyciąg z banku chodzi smiech.gif >dla wielu bab tylko wyciąg z banku teraz, bo faceci nie patrzą na to ile baba zarabia, a baby często tak, więc takie gniją zwykle same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak taką masz cóż weż się leniu za robote bo ci kasy dla niej zabraknie co robisz przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józef Filip
do ru/chania nie potrzebna żona wy durne pustaczki, oraz żona wcale nie ma wyglądać jak modelka, nie wiem kto wam te farmazony opowiada, za dużo TV oglądacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wdepnąc w gòwno
dlatego babe trzeba "sprawdzać" czy leci na kase i jak tak to MOCNY KOP W DU'PE i za dżwi, na co komu taki pasożyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>dla wielu bab tylko wyciąg z banku teraz, bo faceci nie patrzą na to ile baba zarabia, a baby często tak, więc takie gniją zwykle same. x Gdyby świat był jak „forum na kafeterii” pewnie byłoby w tym sporo racji , ale na szczęście „nie jest” :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11;22 Glupek jestes moj byly maz byl biedny, w ogole nie lecialam na kase i co, i tez sie malzenstwo rozj***lo. Udawalal przedemna ze on tak wielce zarabia po 4 kola, a w ogole to chodzil ubrany jak dziad ,dzieciakowi nic nie klupil ,do szpitala do dziecka nie przyjechal, jak sie urodzilo i to ja go koplam w d**e, bo mu zaczela przeszkadzac moja choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:29 No właśnie, i ja też miałam takiego z***** teraz nie mam... nikt nie zrzędzi, nikt nie wymaga, żebym zarabiała tyle, co prezes banku, nikt nie ma pretensji czemu nie ćwiczę :D Walcie się faceci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym zyciu tak jest ze te przebojowe suki dostaja tylko dobrych facetow bo maja ryj a te spokojne kobiety maja huji co im wydziela pieniadze i chca rzadzic a to niepowinno tak byc w malzenstwie powinno sie dorabiac wszystkiego razem a teraz to jeden patrzy na drugiego i ustawic sie kosztem czyis rak jednym slowem chamstwo niewarto wychodzic w ogole zamaz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:41 napisała prawdę - ludziom się ogólnie teraz w d****h poprzewracało...kobieta z mężczyzną powinni wspólnie budować swoje życie i angażować się, miłość powinna być wyrażana poprzez szacunek,uczciwość,empatię, opiekuńczość itd a w dzisiejszym świecie miłość dla faceta to super zrobiona (sztuczna) laska, którą wygrzmociło już w czasach nastoletnich stado niewyżytych pelikanów,łykających to,że niby ona taka piękna naturalnie oraz wyszczekane i chamskie dziunie z charakteru (nie patrzą na te kobiety,które mają klase, są mniej sztuczne i wyzywające), a kobiety patrzą głównie na grubość portfela i co sobie za kase faceta mogą kupić i zoperować i ewentualnie by przy wypchanym portfelu wyglądał jak enrique... brak już jest normalnego i zdrowego patrzenia na drugiego człowieka - liczy sie tylko hajs i goła dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×