Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Córka spaliła ubrania, żeby nie oddać ich do domu dziecka

Polecane posty

Gość gość

Co jakiś czas staram się wspierać lokalny dom dziecka. Zawożę tam słodycze, zabawki albo inne przydatne rzeczy. Tym razem chciałam też zaangażować moją szesnastoletnią córkę. Zauważyłam, że zrobiła porządki w swojej szafie i wystawiła do wyrzucenia dwa worki z ubraniami. Zaproponowałam jej, żebyśmy zawiozły to dla dziewczynek z domu dziecka, a ona dostała szału. Padły słowa, że nie pozwoli, żeby takie (tu może nie będę cytować obraźliwych słów) nosiły modne i markowe ubrania. Powiedziała, żebym kupiła im byle jakie ubrania na bazarze, a nie dawała ubrania ekskluzywnych marek, bo ona nie chcę nosić tego samego co sieroty. Bardzo mnie to zmartwiło, tym bardziej, że potem córka pod moją nieobecność spaliła za domem te ubrania, które chciała wyrzucić. Próbowałam z nią rozmawiać, ale się nie da. Ona nie przyjmuje żadnych argumentów. Wścieka się tylko, że takie dziewczynki nie mogą nosić takich ubrań jak ona, bo przestaną być modne. Nie wiem czy jakoś zareagować? Dać karę? Tłumaczyć? Czy dać jej już spokój? W końcu to jej ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beznadziejne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górolka
Człowiek wychowuje swoje dzieci najlepiej jak potrafi a tu potem taki zonk... Nie zostawiaj tej sytuacji bez zadnego odzewu, musisz koniecznie z nią pogadać, wytlumaczyc jej ze te dzieci są przecież takie same jak ona, maja po prostu bardziej zycie skomplikowane bo wychowuja sie bez rodzicow. Twojej córce mial kto kupic te ciuchy, tym dzieciom nie. Czy to jest ich wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawaj jej już kasy na ubrania albo kup jej na bazarze to się gówniara nauczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domy dziecka nie przyjmują używanych zabawek i ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram wpis z 3:24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie wiem czy jakoś zareagować? Dać karę? Tłumaczyć? Czy dać jej już spokój? W końcu to jej ubrania." Od razu widac ze to prowo. Jej ubrania to beda jak sobie sama na nie zarobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO. S********j głupia. Ile ci płacą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jej za taka akcje spalila reszte ubran i zostawila jedne spodnie i sweter. Na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oddaj córkę do szkoły z internetem prowadzonej przez siostry zakonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ludzie takie beznadziejne teksty wypisują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha jak można spalić ubrania szok twoja córka ma gruba d**e i brzydki ryj i ja zgwałcą w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domy dziecka nie przyjmują używanych zabawek i ubrań. X Przyjmują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×