Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Obcokrajowiec544

Jestem facetem z Ukrainy. Chciałbym z kimś pogadać

Polecane posty

Gość gość
Raczej wódki mlodzi Polacy piją mało więcej piwo. U nas też jest stereotyp że Ukraińcy duz o piją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znajdziesz prace na Ukrainie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ukrainki piją więcej niż Polki he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za ierzasz studiować czyli kim będziesz w przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masz dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jedynakiem serio, pewnie piszesz tak bo nie chcesz opowiadać nic o rodzeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się wydaje że taki steoretyp o Ukraińcach( że piją duże, zachowują się niekulturalne) wynika z tego powodu, że do Polski najczęściej przyjeżdzają ludzi z ukraińskiej wsi, małych miast, którzy nie mogą realizować siebie na ojczyźnie. Nie mają dobrego wykształcenia. Najczęściej pracują na budowie, produkcji, na fabrykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Tak jak Polacy w Holandii to niestety patologia w większości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic podobnego do Polskie przyjeźdzają przecież pielęgniarki i dobrzy fachowcy, nie iest prawdą że do Polski przyjeźdzają niewykształceni Ukraińcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 13:09: Nie zgadzam się. Większość Ukrainek nie pije dużo. Moja była w ogóle nie pije alkohol. I wśród znajomych mam dziewczyn, którzy nie piją w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda gdyby do Polski przyjeźdzali niewykształceni Ukraińcy to by nie znaleźli nigdzie pracy coś wciskasz kit albo jesteś niepoinformowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sąsiad ożenił się z Ukrainką.Po 13 latach małżeństwa zostawiła go i syna bo w pracy poznała innego faceta-też Polaka.Jest z nim już 5 lat.Ona ładna kobieta,nie widać że Ukrainka,ale czasami akcent ją zdradza.Jak się z nią dłużej rozmawiało to zaciągała,można było poznać że nie Polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:22: Chodziło mnie o tym że większość Ukraińców pracują na budowie, na produkcji, w sklepach, restauracjach, w fabryce, sprzątaczkami, na składach, kurierami. Oczywiście że są Ukraińcy którzy pracują lekarzami, programistami, pracują jako inżynierowie ale to nie liczna grupa emigrantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś za mądrze piszesz jak na 19 latka i za dobrze znasz polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*****a mnie juz ten ukrainski cwel prowokator, syp*****laj lachu z naszgo kafe, my tutaj ukraincow nie chcemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Warszawie Ukraińców od groma w recepcji oczywiście Ukrainka gdyby nie znała angielskiego nikt by jej nie zatrudnił, przy wykańczaniu mieszkań oczywiście Ukraińcy widziałam jacy z nich fachochowcy, do Polski przyjeźdzają Ukraincy co coś potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:27 to ty wynoś się stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem na myśli że z dobrym wykształceniem i znajomością języka można siebie realizować na ojczyźnie lub w innym państwie bardziej rozwiniętym niż Polska. Do Polski przyjeżdzają 70-80% Ukraińców, którzy pochodzą z biednych rodzin, nie mogą siebie realizować na Ukrainie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ukraincy na razie nie mają możliwości pracy w innym państwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystyki pokazują że właśnie na Ukrainie jest najwięcej pijacych kobiet. Oczywiście nie potępiam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 13:32: Mają dostęp wykwalifikowani pracownicy. Jeśli ktoś jest lekarzem, programistą, inżynierem może łatwo dostać wizy do innego państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś dobrze poinformowany do Polski przyjeźdzają dobrzy fachowcy gdyź na Ukrainie zarobki są marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×