Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Test ciążowy pozytywny, beta negatywna

Polecane posty

Gość gość

Witam, od jakiegoś czasu z mężem staramy się o dziecko. Mam bardzo nieregularne miesiączki, więc nie wiem kiedy powinna się pojawić, więc próby testu to dla mnie ciężka sprawa. Bo nie wiemy, czy już mogę, czy nie. Dlatego robiłam ich już kilka. 2 pierwsze negatywne. 3 wyszedł z drugą, bardzo blada kreska, więc powtórzyłam test ale pojawiła się tylko jedna kreska. Zrobiłam więc betę. Wyszedł 1.62 więc niestety brak ciąży. Ale dwa dni po becie (dziś ) zrobiła znów test i znów pojawiła się blada druga kreska. Czy macie pomysł co może być nie tak ? Czy któraś z Was miała podobny przypadek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli z bety wynika brak ciąży to brak ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blada kreska- pewnie tylko Ty ją widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ta kreska to był taki cień cienia który był miejscem na drugą kreskę a nie kreską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko ja ja widzę. Poza tym to nie jest pierwszy test w moim życiu, nigdy wcześniej nic takiego nie miało miejsca. Moja mama kiedy robiła testy, wychodziły pozytywne a sam ginekolog bardzo długo nie widział ciąży . Po czym się okazało,że jednak ciąża. Nie mam paranoi, tylko pytam, czy ktoś miał podobnie. Poczekam cierpliwie na okres. Ale tylko pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a możesz wstawić zdjęcie tego testu z drugą kreską ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest możliwe że test wykrywa ciąże a beta która jest o wiele bardziej czuła nie wykrywa. Więc albo ciąży nie ma albo wynik beta jest błędny. Powtórz betę to sprawa się wyjaśni bo nie ma opcji żeby test wykrył betę ok 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już go wyrzuciłam. Myślicie,że można aż tak wierzyć,że jest się w ciąży,że aż widzi się podowjnie ? Moja siostra chyba nie powinna mieć tego problemu, nawet jeśli ja bym trochę zwariowała. A widziała ten test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieregularne czyli od ilu do ilu dni? Kiedy był ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem jak pisałam nie ma kreski a tylko miejsce na kreskę. Testy są różne. Dlatego jest tylko blada kreska i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań się zastanawiać nas testem, który mógł być błędny lub widziałaś co chciałaś widzieć i powtórz betę, która jest stuprocentowa. Będziesz się teraz tydzień tutaj naradzala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badanie krwi jest z reguły bardziej wiarygodne, ale ktoś mógł w teorii podmienić próbkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia miesiączka była 18 października. Wcześniejsza np 12 września. W sierpniu np miałam 22. Dlatego czekanie na miesiączkę też jest ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtórzę betę w takim razie. Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×