Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

KO  🙂 Michale  🙂

Dzięki Wam za super zabawne komentarze do ALA, ale się ubawiłam 😂😂😂.

U Hayat i Murata doskonale sprawdza się cytat: „Z tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz”. No, ale gdyby nie obrażali się na siebie, to co byśmy oglądali?

KO, Twoje wczorajsze streszczenie ALA wierszem – fantastyczne! 🏆

„Przygląda się zdenerwowanej żonie.
Milczy!
Tylko w myślach krzyczy.
Bliżej pochodzi.
Wzrokiem ją zwodzi.
Całuje w czoło, w szyję i dotyka...
Ale czar szybko znika!”💔

Michale, Twoje krótkie podsumowanie ALA też jest super.🏆

Świetnie Wam wychodzi rymowanie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA  🙂

Dopiero dzisiaj wysłuchałam dwóch zaległych Dobranocek.

W tej z czwartku Nr 1 dla mnie był Chris Rea i Jego utwór  "Looking For The Summer". Nie tak dawno już nam prezentowałaś tego wykonawcę i też podobała mi się Jego piosenka, bo facet ma głos, który bardzo mi się podoba.

Jeszcze przykuła moją uwagę piosenka Eltona Johna i ciekawy klip.

>>> 

W piątek zaprezentowałaś nam Queen Latifah, mnie jednak najbardziej podobała się dynamiczna piosenka Pharrella Williamsa  "Happy" (z tańczącą na bosaka Queen Latifah).💙Dziękuję za wszystkie utwory:classic_smile:🌹🌹🌹🌹:classic_smile:.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA,

*Tuba znów nam przypomina „Elif”😲.

*Jeśli chodzi o klip, to ciekawe jaki ma wspólny mianownik??

Młody! Kivanc Tatlitug + Tuba Buyukustun (Elif) + Kaan Urgancioglu (Emir)=??? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20:47

Dobry wieczór🙂

Powoooli,bardzo powoli nadrabiam swoje zaległości na kafe...jeszcze nie wszystko czytałam i mam "w zapasie" również trochę linków i muzyki z dobranocek🙂(GRA😘💕🌷)
>
Bardzo mi miło,że o mnie pytaliście🙏 💕 Dziękuję, Kochani 😘 💕
>
Aa,Basiu.Nie wiedziałam,że u noworodków nie można określić grupy ich krwi dlatego nawet nie przyszłoby mi do głowy by o tym poczytać.Dziękuję Dziewczyny.To już kolejna rzecz,której się dowiedziałam dzięki naszym tutaj rozmowom🙂😘🌷
>   
Aa😀Masz dar !👏👍 Jednym zdaniem, jednym słowem potrafisz ująć całą istotę rzeczy😀😉  
*Aa😀😀Suuuuper obrazki😀👍Dzięki😀!
Jaki rozczulający był ten śpiący szczeniaczek,Aa😍
>
Elfi🤣Rozwaliłaś mnie tym rączym jeleniem Emirem😂😂😂👍👍
Elfi😀Aa😀Jesteście obie mistrzyniami🏆😀Te Wasze "pigułki"są świetne!👏   
>
KO 🙂 Oczywiście jak zawsze super i streszczenia KS👏🌷 i pisane na gorąco wrzutki do ALA😀👏 Dzięki,KO !!
Michale😁Tobie również dzięki za zabawne komentowanie ALA😀👍Świetny z Was z KO duet😁😉👏 
Nie ustawajcie w działaniu😉Super się Was czyta😀
>
GRA🙂
Specjalnie zwróciłam uwagę na piosenkę z 74.odc.serialu ALA - 00:15: ...., o której wspomniałaś w poniedziałkowym poście z godz. 20:48 i pomocny Shazam podpowiedział mi,że ta piosenka to piosenka pt.: "Sokak Lambası" zespołu Yirmi7. Posłuchałam sobie jeszcze porównawczo kilku różnych utworów,które śpiewają Mehmet Güreli i Okan Şarli-wokalista tego zespołu , i rzeczywiście 🙂 ...chwilami głosy obu panów są dość podobne🙂 Jeszcze bardziej to podobieństwo słychać w starszych piosenkach M.G. (ur.1949r.) ....Okan Şarlı jest o połowę młodszy od M.G. 
*GRA👏👏 🏆🌷Dziękuję za suuuuper opisy odcinków WM🙂 i komentarz do KS🙂💐
>
No i nie obejrzałam IM😁
>
 Miłego wieczoru Ekipo😘


 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22:50

😴....🛌....

DOBREJ NOCY Gromadko 🙂

Śnijmy pięknie 😘 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Dobry wieczór 😀

Dziś na Dobranoc kolejna porcja klipów z melodiami filmowymi....🎶 📽️
Tym razem będą to filmy, do których muzykę pisał jeden ze znakomitych
kompozytorów filmowych - Henry Mancini....amerykański kompozytor i aranżer 
pochodzenia włoskiego, który żył w latach 1924 - 1994 ...

Na początek melodia do filmu " Borsalino " 'w którym grali Alain Delon 
i Jean-Paul Belmondo - film z 1970 roku :
.https://www.youtube.com/watch?v=dJ95rO1NvV4
<
Kompozycja do filmu " Szarada " z Audrey Hepburn i Cary Grantem z 1963 roku:
.https://www.youtube.com/watch?v=95VqZ083LuY
<
Melodia "Something For Cat" ( Coś dla kota ) z filmu "Śniadanie u Tiffany'ego "
z Audrey Hepburn i Georgem Peppardem z 1961 roku :
.https://www.youtube.com/watch?v=eddjmpfyPWQ
<
Melodia z tego samego filmu - "Moon River " - śpiewa Audrey Hepburn
.https://www.youtube.com/watch?v=Q7SI7N22k_A
<
Melodia do filmu "Days of wine and  roses " z Jackiem Lemmonem i Lee Remick  z 1962 roku :
.https://www.youtube.com/watch?v=wP9KxqyIpAA
<
Henry Mancini - temat " Love" z filmu  " Sunflower " ( Słoneczniki )
z Sofią Loren i Marcello Mastroiannim  z 1970 roku:
.https://www.youtube.com/watch?v=BvwSctFUJNY
<
Temat z filmu " Romeo i Julia " z 1968 roku, w którym grali  Leonard Whiting i Olivia Hussey :
.https://www.youtube.com/watch?v=trWoUFihU34
<
Temat prowadzący z  kryminalnej  serii amerykańskiej tv  -  " Peter Gunn" 
.https://www.youtube.com/watch?v=MIKSQT-oXfc
<
Dynamiczna melodia tytułowa z filmu " Arabesque" - czy ktoś pamięta ?
Film z Sofią Loren i Gregorym Peck'kiem - z 1966 roku .
W klipie zdjęcia z innych filmów, do których Henry Mancini też pisał muzykę : 
.https://www.youtube.com/watch?v=x1ymAoUptXE
<
I na koniec melodia do filmu " Różowa Pantera " z 1963 z Peterem Sellersem.
Świetna melodia i świetna była czołówka do tego filmu :
.https://www.youtube.com/watch?v=9OPc7MRm4Y8
<
Dziś było więcej do słuchania niż do oglądania...

Trochę późno.... ale wszystko przez tę robotę....która mnie dziś męczyła...
<
Spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Nowe video z Enginem - odpowiada na pytanie  - może ktoś coś zrozumie ;

Engin Akyürek yeni sezonda bir dizide rol alacak mı? Açıkladı

( Czy Akyürek weźmie udział w nowym sezonie?)

.https://www.youtube.com/watch?v=kjFxUKrIYIM

*

 i jeszcze dodatkowo  " Bir Aşk İki Hayat " :

.https://www.youtube.com/watch?v=NrsLuIPrMNI

*

Piosenkę " Bu Sana Son Mektubum "  śpiewa   Nil  Ipek

.https://www.youtube.com/watch?v=M4O7t1NyGwE

<

Piosenkę " Celos"  ( Zazdrość )  śpiewa Fanny Lu :

.https://www.youtube.com/watch?v=bEwHmRFAiE

<

I jeszcze... znaną nam dobrze piosenkę  " I Put a Spell on You " śpiewa IZA :

" ENGIN AKYUREK 😍 SUPER SEXY "......

.https://www.youtube.com/watch?v=MkJtWpOVOLQ

<

Tę ostatnią piosenkę.... na dobry sen.... może wreszcie komuś  się przyśni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Gromadko :classic_smile:.

Elfi  :classic_smile: rzeczywiście jeszcze nie podpisałam listy, bo dzisiaj cały dzień byłam na działce i ciężko pracowałam. Przyjechałam padnięta i musiałam trochę odpocząć.

Witaj Kasiu :classic_smile:, troszkę Cię tu nie było. Mnie też się zdarza jak  każdemu z nas, że muszę trochę bardziej pobyć w realu.

Już wczoraj obejrzałam 26 odcinek IM, bo troszkę się za tym serialem stęskniłam.

W iskrzących humorem streszczeniach KO :classic_smile: jest niezrównana więc wybaczcie mi moje mało wdzięczne wypociny. Mam nadzieję Paulinko, że nie pogniewasz się na mnie za próbę wyręczenia Ciebie 😘.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IM26

Szura jak na skrzydłach przyjeżdża do hotelu, żeby spotkać się wreszcie z Seyitem. Jej wiara w niego będzie nagrodzona! A tu Ayse w ich pokoju roznegliżowana. Odtrącona przez Seyita uknuła wredną intrygę. Sytuacja nie jest dwuznaczna dla Szury, jest jednoznaczna!  Na widok Ayse leżącej w ich wspólnym łóżku stanęła jak skamieniała.

Szura jest tak przybita zdradą Seyita, że nie chce nikogo widzieć. Nawet Celila, który próbuje się z nią skontaktować. Ale on nie daje się cioteczce spławić i pyta ją, dlaczego chce zniszczyć tak piękną miłość, nie pozwalając na rozmowę z Szurą. Na jaw wychodzi, że oszukała Seyita, mówiąc mu, że Szura ma nowego adoratora i nie chce mieć już z nim nic wspólnego. Świadkami tej rozmowy są Tina i syn ciotki. Zza drzwi słyszy to też Szura. Celil występuje w roli adwokata Seyita tłumacząc go, że ogarnęła go rozpacz, bo uznał że Szura go porzuciła. Wszyscy są kłamstwem  ciotuni oburzeni.

W hotelu oprócz Ayse nikt naprawdę nie wie co się między Seyitem a Szurą wydarzyło. Tylko Ayse i Petro wiedzą i mają wspólną tajemnicę. Nie trzeba dodawać, ze Petro jest bardzo zadowolony, że jego plan nie spalił na panewce i Ayse godnie zastąpiła baronową.

Ayla ma swój plan zemsty względem kapitana Williama. Ma pistolet, który sobie „pożyczyła” od obleśnego właściciela pralni. Chce wykorzystać fakt, ze kapitan właśnie przyjechał do hotelu. Swoją drogą nie podoba mi się jak Ali i Yahia ją traktują. Ali brzydko się do niej odzywa – co tu robisz, po co tu przyszłaś i takie tam. Traktuje ją jak jakieś popychadło, bez szacunku mimo, że nieraz przysłużyła się im ważnymi informacjami.

Do hotelu wraca też Seyit i dochodzi do ostrej wymiany zdań między nim a kapitanem. Kapitan wściekły wychodzi, Ayla ma go już na celowniku i wtedy wkracza Celil, który nie dopuszcza do tragedii. Mam tu na myśli tragedię Ayli, bo kapitana nie byłoby mi wcale żal, gdyby ten zamach na jego życie się udał.

Celil bardzo pięknie zaopiekował się roztrzęsioną Aylą, przytula ją. Widzi to Guzide i jest bardzo zazdrosna, tym bardziej że ludzie z hotelu sugerują romans miedzy Celilem a Aylą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IM26

Tymczasem Celil opowiada Seyitowi, że był u Szury i uprzytamnia mu jak wielki błąd popełnił poprzedniego dnia. Tym rzekomym adoratorem Szury z którym Seyit ją widział,  był syn jej ciotki Borys Bogajewski!

Nareszcie Seyit przejrzał na oczy i zrozumiał, że Petro specjalnie mu nie powiedział kim jest facet u boku Szury, chociaż go dobrze znał.

Baronowa za to dobrze zna Petra i jego podłości. Jeszcze niedawno była jego wspólniczką w intrygach, ale teraz chce się na nim zemścić za to, że ją uwięził. Ma asa w rękawie. Już wie po której stronie stał Petro, gdy rodzina Seyita ginęła z rąk bolszewików. Ma nawet podejrzenia i ciekawe czy wie jak jest blisko prawdy,  że może to Petro zabił Osmana. Szantażuje go zdjęciami  i groźbą, że wszystko opowie Seyitowi.

Szura z Tiną wyprowadzają się od cioteczki Nadii, która błaga ją żeby tego nie robiła. Tłumaczy się, że oszukała Seyita dla dobra Szury. Ciotka myśli, że Szura chce wrócić do Seyita, odwołuje się do jej godności i dumy, przypominając, że Seyit zdradził ją przy pierwszej okazji. Obie kobiety mają na myśli Ayse i nie domyślają się, że chodzi o kogoś całkiem innego. Szura wyprowadza ją z błędu. Nie wróci do Seyita, ale nie może już z nią mieszkać pod jednym dachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IM26

Seyit składa wizytę Petrowi i nie jest to wizyta towarzyska. Domaga się wyjaśnień dlaczego Petro go okłamał. Seyit poukładał sobie już pewne fakty z przeszłości i dotarło w końcu do niego, że nie jest to pierwsza intryga Petra. Zawsze chciał rozdzielić go z Szurą . Dochodzi do bójki, Petro krzyczy, ze Seyit nie jest godzien Szury i na nią nie zasługuje. Przyznaje się w końcu, że zrobił to wszystko, bo kocha Szurę. Gdyby Seyit wiedział w tym momencie, że sprawa z Szurą to nie jest jedyna podłość Petra pewnie na bójce by się nie skończyło.

Szura i Tina znajdują schronienie w skromnym domku Yusufa i rozpoczynają trudne zmagania z codziennością. Zdrada Seyita Szurę złamała. Poczuła się całkowicie bezbronna, ale duma nie pozwoliła jej prosić o wyjaśnienia, co się stało tamtej nocy, gdy zastała Ayse w ich łóżku. Szura rzuca się w wir pracy, która pozwala jej nie myśleć o Seyicie. Oprócz pracy w aptece, dodatkowo postanawia robić dżemy i je sprzedawać.  Tina razem z Yusufem grywa w restauracjach.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IM26

Po pewnym czasie w hotelu zjawia się ciotka Nadia z synem. Chcą porozmawiać z Seyitem i dowiedzieć się czy wie gdzie jest Szura. Cioteczka nie jest miła, mówi Seyitowi bez ogródek, że jej opinia o nim nie uległa zmianie. Prosi go jednak o pomoc w odnalezieniu Szury i Tiny, bo chce je zabrać do Anglii. Dodaje, że Szura nigdy nie wybaczy mu zdrady. Ciekawe co sobie wtedy pomyślał Seyit? Ciotka wie, że się zadał z prostytutką? Świadkami tej rozmowy są wszyscy ludzie z hotelu. Niezły wstyd dla Seyita.  Teraz już chyba cały Stambuł wie!

Dzięki Galipowi Seyit odnajduje Szurę. Podgląda ją z ukrycia, ale nie ma śmiałości się z nią spotkać.

No i na koniec piękna scena rozmowy Celila z młodym chłopakiem (zapomniałam jego imienia) o miłości. Guzide nie musi być chyba zazdrosna o Aylę, ale o zmarłą Tatię może tak. Ona kocha Celila, a on nie ma o tym pojęcia. Czuje do niej sympatię, ale na razie chyba nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IM26

Wracając do konfrontacji  Seyita i Petra, to ciekawa jest ta scena. Gdy już się nieźle potarmosili, Petro nie omieszkał zwalić całą winę za zaistniałą sytuację na ciotkę Nadię, twierdząc, że to był jej pomysł, aby odsunąć Seyita od Szury. Ciotka zawsze czuła niechęć do Seyita,, prawdopodobnie z powodu jego reputacji a może również pochodzenia. Uważała, że Seyit umie tylko ranić Szurę. Petro zarzuca Seyitowi, że zareagował zgodnie z przewidywaniami ciotki, tak jakby  cały ten plan miałby być jakimś testem wiarygodności uczuć Seyita. Petro wykrzykuje, że Seyit rzucił się w ramiona innej kobiety mając na myśli Ayse, Seyit nie ma pojęcia o roli Ayse, ale wie ze zarzut zdrady jest słuszny, tyle tylko, ze każdy z nich ma na myśli inną kobietę. Czy to jednak może mieć jakieś znaczenie dla Szury?

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc Gromadko :classic_smile:.

GRA :classic_smile: puściłam sobie motyw z Romea i Julii, który bardzo lubię. Reszta już jutro :classic_smile:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...

Dziękuję pięknie za pochwały!

90% z nich należy się naszemu Prrrracusiowi!

Dobrrrrranoc Ekipo!

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dobry wieczór Wszystkim 😉👋

Dziękuję za miłe słowa😘🏆💙💙💙💙🌹🌹🌹🌹🌹 

Widzę, że Michałek bardzo umniejszył swoje zasługi w komentarzach ALA 😉😉😉 SkromMiś! 😁 

>

Basiu😘 

Pracusiu!  😁Po ciężkim dniu na działce, takie streszczenie 26 IM! Brawa i ukłony się należą! 👏💗

Pięknie się rozpisałaś 🤩🌸🌸🌸 Super!!!  Dziękuję! 😘🏆 Czy ja mogłabym się gniewać za komentarze? 💞 Po tak fantastycznej  lekturze,  odcinka można już nie oglądać😃 Oczywiście z chęcią dodam kilka słów😉

Ale to dopiero  w dzień, teraz już pora na pora😁

Basiu🙂 

Ten młody chłopak z hotelu, to Sabri😉 Widać, że dobrze dogaduje się  z Celilem. Fajne są ich wspólne rozmowy, Sabri  jest zapatrzony w Celila i ciekawy jego wojennych przygód. Po śmierci Tatii i stracie dziecka, myślę, że na tego radosnego i ciekawskiego chłopaka Celil przeniósł swoje uczucia😉

>

GRA 😘

Filmową dobranockę zostawię na rano, ale na Engina chętnie spojrzę 😊😍😁 Może się przyśni 😊😉

Dobranoc 💗 Gromadko 😘🌟

 

 

 

Edytowano przez Pani KO
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michałku!😉

Coś słabo poszły Tobie obliczenia 📝w podziale udziału w komentowaniu ALA 😛 

Dobrrrrrej nocy...

Niech Tobie też się ktoś przyśni... 😃

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M...

Dzień dobry Gromadko! :-)

Udanej niedzieli!

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry🙂
*milego-dnia_015.jpg
Witaj Michale🙂👋
Miło Cię widzieć🙂 Dziś Ty otworzyłeś nasze kafejkowe podwoje😀
>
Basiu🙂Pięknie rozpoczęłam dzień czytając Twoje super streszczenie 26.odcinka IM🙂Czytałam je, a było tak jakbym ten odcinek oglądała. Bardzo mi się podobało🙂 Dziękuję 😘🌷
>
*629.gif
Przyjemnej,pogodnej niedzieli Ekipo

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry☀️

o_ihesu_christe_to_juz_niedziela_9697.jp

Witaj Michale! 😎👋

Tobie też życzę niedzieli udanej! 🙃😁

>

Witaj Kasiu 😃👋

U mnie od rana pogodnie i słonecznie, 17 st . 🌞🌻🌸🌼🌺  na popołudnie zapowiadają deszcz😏 

Miłej niedzieli, Gromadko! 😘🍦🍨☕

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KO :classic_smile:, Michałku :classic_smile:, Kasiu :classic_smile:witajcie.

Dzień dobry Ekipo :classic_smile:.

Paulinko 😘Kasiu 😘,  dziękuję za miłe słowa. Wiem, że moje streszczenie jest zbyt rozwlekłe i może nużyć, ale może przyda się tym, którzy nie zdążyli obejrzeć odcinka. Nie mam syntetycznych zdolności Aa, aby w trzech zdaniach celnie podsumować odcinek. Ani dowcipu Paulinki :classic_biggrin:.

Aa 😘, KO 😘 bardzo Wam tych cech zazdroszczę.

W związku z 26 odcinkiem pojawiło się u mnie trochę pytań i uwag, ale o tym napiszę wieczorem, bo teraz muszę przygotować się na wizytę Młodych.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie tych którzy już dzisiaj byli na kafe i tych którzy dopiero się pojawią :classic_smile:.

Miłej niedzieli :classic_smile:.

PS. U mnie też pogodnie ☀️.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  🙂

Witaj Michale👋

Witaj Kasiu👋

Witaj KO👋

Witaj Basiu👋

Dziękuję za fajne obrazki😀🏵️🌺.

Basiu, Twoje streszczenie IM 26 zostawię na później, po obejrzeniu odcinka.

GRA,

Dziękuję za wczorajszą Dobranockę z melodiami filmowymi i linki z Enginem👏🎖️🌷.

Jeśli chodzi o wywiad z Enginem, to wiem, że powiedział, że chciałby w nowym sezonie wziąć udział w projekcie telewizyjnym, bo dawno Go w TV nie było. Jednak obecnie nie ma jeszcze nic konkretnego.

>> 

Dzisiaj w Turcji obchodzony jest Dzień Matki 💐.

Wszystkim Mamom naszych ulubionych aktorów życzymy wszystkiego najlepszego i gratulujemy tak utalentowanych Dzieci 💝. Zdajemy sobie sprawę, że to One miały duży wpływ na ukształtowanie, wrażliwość, empatię, rozwój talentu naszych ulubieńców.

>> 

KO, Basiu u Was pogodnie i słonecznie, a u nas i ZG ciągle pada i jest szaro, buro i ponuro.

Wspaniałej niedzieli Gromadko😘:classic_smile:.

http://www.pozytywniej.pl/upload/a4585c56b2e47e234fa8dc26ba965f627572.jpg

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14:06

KO👋,Basiu👋, Elfi👋 - Witajcie Dziewczyny🙂

...a u mnie jest 9st.i od rana pada deszcz.Czyli podobnie jak u Elfika🙂

*Elfi😁Przeczekaaamy 😁Deszcz też jest czasem potrzebny.Słoneczko mamy w duszach🙂😘

*Ja dziś też tak jak ten cudak z Twojego obrazka,Elfi😁Wszystko idzie zgodnie z planem.. 😜😉😁

>

GRA🙂Bardzo dziękuję za piękną dobranockę z fantastyczną!! muzyką  Henryego Manciniego 😘

*Ja nie pamiętam,GRA 😏Nie kojarzę filmu "Arabesque" 🤔

*Przy słuchaniu tematu(i to każdym kolejnym😁) "Peter Gunn" , z dzioba😉 nie schodził mi uśmiech😁 Suuuper!!!

*Dzięki 😘 również za klipy z... Enginem😍💕💕

Piosenka"Celos"- Fanny Lu, już niestety nie jest dostępna ale odnalazłam ją(tę z Enginem😍) na YT😁

*Nie wiedziałam czy bardziej słuchać piosenki"I Put a Spell on You ",którą śpiewa IZA,czy oglądać te cudne zdjęcia SUPER SEXY Engina😍😍😍😜Chyba jednak bardziej skupiałam się na tych cudnych zdjęciach😍🙂...i to nie raz 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aa..

Dzień dobry😀

Fajnego niedzielnego popołudnia życzę☀️

.http://superkartki.pl/kartki/6/1/d/1624.gif

Basiu, dziękuję za wspaniały, szczegółowy opis IM💐.Nic dodać, nic ująć, po prostu super👍😘

Dziś ja jestem pod obserwacją😁Gość w dom, Bóg.....wie czego😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aa 👋

Ciężkie jest nasze życie w weekendy :classic_laugh:. Big Brother czuwa ...:classic_biggrin:.

Dzięki za obrazek 💙.

U mnie nadal okropna pogoda :classic_sad:.

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! 👋

Basiu 😁

Elfi 😁

Aa 😁

Czas na przerwę i herbatkę, tej od Aa dla każdego wystarczy. Dzięki!  😘😄 

Ja dziś odrabiałam lekcje, byłam pod kontrolą swoich dzieci 😂 

Basiu😃 My tutaj się fajnie uzupełniamy! 👍💞😍😘

Teraz i ja przyłączam się do zmoczonych deszczem oraz bez słońca 😏😧 U mnie zapowiadają nawet ciepły, bo od 18 do 23 st. ale deszczowy☔️ i burzowy tydzień⛈😲 Zobaczymy... 😉

Miłego wieczoru! 😄👋

52514231_779207705774869_197521625812634

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Basia😘  już nam piękne streściła 26 IM, ale i mi wyszło streszczenie,  zamiast komentarza 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IM 26

>

Serce Szury, które z miłości biło tylko dla Seyita, tej nocy pękło! Widok nagiej Ayse w pościeli  nie pozostawiał złudzeń. Dla Szury nie było sensownego wytłumaczenia na ten przykry widok. (Nie żeby Ayse była brzydka, zwyczajnie postąpiła paskudnie!) Tylko Petro był zadowolony z takiego obrotu spraw! Ach, jaki fart, jaka wspaniała intryga, to szczęśliwy dzień dla tego zdrajcy. (Przybij sobie piątkę łajdaku, pięścią w twarz!)

Szura milczała o zajściu w swoim dawnym hotelowym pokoju. Duma nie pozwala jej porozmawiać o tym Seyitem. (I to przesądziło o ich dalszych losach?)

/c.d.n./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

/c.d./

Petro i Ayse oczywiście też milczeli, ale w zgodnym porozumieniu. A co zrobi Ayse, kiedy Seyit się o tym dowie? Uwaga! Ona nie wie! Aż tak daleko nie przewidziała konsekwencji swojego podłego zachowania! (I tu na myśl mi przyszedł cytat z mojego Teścia - „Włos długi, rozum krótki” O matko! Przepraszam wszystkie długowłose Koleżanki! 😊😘🌹) A co zrobią mieszkańcy hotelu, kiedy się o tym dowiedzą?! (Osobiście jestem bardzo ciekawa! Yahya powinien ją na kopach na ulicę posłać!)

/c.d.n./

Edytowano przez Pani KO
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/c.d./

Celil nie zostawił Szury samej. Nie mógł milczeć nadal kryjąc ciotkę Nadię. Przy zebranej rodzinie Szury wydaj jej intrygę. Ciotka milczała! Cóż mogła powiedzieć. Tego łachudry, zdrajcy nie było obok! 

Uwaga! Kapitan na horyzoncie! Dla Aylin  to znak do ataku. Z „pożyczoną” wcześniej bronią od Rizy ruszyła do hotelu „Cheref” Tak przy okazji... Riza podziękował Aylin za zdrowotną herbatkę  i poprosił o więcej. Nie dziwię się. W końcu się wyspał, nie śledził i węszył po okolicy, ot cała magia cudownego naparu. Oczywiście, że może liczyć na więcej. Nawet na podwójną porcję.  Naiwny dziad! 

/c.d.n./

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×