Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagül 17

Polecane posty

Emira zatkało na widok żonki! 😂

Chyba dziś nie zaśnie z wrażenia i podniecenia 🤣🤣🤣

Galipowi chyba zrobiło się łyso! 😂

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, właśnie się zastanawiałam, czyj to był pomysł z nagłym powrotem Nihan. Obstawiałam Kemala, ale może i to być Leyla. 

Miałam chwilową przerwę w oglądaniu 😉

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dzięki! 😘

Jutro też KS jest wcześniej?

Dziś pamiętałam o tym😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KO.Nooo😁😁Czuprynkę Galip ma już lekko przerzedzoną😉 

*KO.Mam wrażenie,że to Leyla dodała dwa do dwóch, bo się zorientowała,że ten służbowy lot Nihan, to podstęp.

*KO,Barnaby.Dzięki dziewczyny😘

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja mówię pół godziny! Oni tak gapili się na swoje zegarki półtorej godziny! Wystarczająco dużo czasu, żeby naprawić skomplikowane stosunki rodzinne i trzymając się za ręce, pójść razem w stronę zachodzącego słońca albo do piaskownicy, żeby nadrobić stracony czas.

Stawiam na Leylę.

Dziękuję, dziewczyny 😘.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, to pasuje do Leyli. Punkt dla niej. Dobrze, że jest na miejscu i pilnuje Galipa.  Szkoda, że Leyla nie widziała jego miny 😂

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KO, mam wielką prośbę, możesz wykasować powyższy post? W laptopie wkleił się link z Google Maps ze startową lokalizacją, a nie Midyat w Turcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasiu, muszę spróbować opisowo, bo gdy próbowałam wkleić link z Google Maps, to pojawiała się moja lokalizacja startowa.

Rezydencja Bulutów (Konak na mapie satelitarnej) jest oddalona od rezydencji Inci (Midyat Konuk Evi) o dwie przecznice lekko (ok. 10-15°) na północny wschód. Przy tej samej ulicy ok. 50 metrów na południe od rezydencji jest miejsce o nazwie Bethil Kilisesi (pokazuje się przy powiększeniu obrazu). Dalej na wschód są już nieliczne zabudowania.

Na południowym skrzydle w zacienionej części patio widać basen jako błękitny prostokąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj pożegnam wcześniej👋

Dobranoc 🌚.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barnaby.Dziękuję😘Wszystko znalazłam🙂 Dziękuję też, że znalazłaś i czas i chęć na to, by mi ułatwić poszukiwania 😘 Mustafa pewnie gdzieś tam siedział przy herbatce i Cię obserwował, i na pewno się do Ciebie filuternie😉uśmiechał. 

>>>

W podziękowaniu dla Ciebie ,Barnaby "Kimse Bilmez" i ...Mustafa🙂

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

22:05

Dobry wieczór 😀
Dziś na Dobranoc posłuchamy trochę starych, różnych przebojów.... 🔊
<
Na początek Bobby Mc Ferrin i piosenka "Don't Worry Be Happy"(Nie martw się, bądź szczęśliwy)
ponad 125 mln wyświetleń :
.https://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU
<
W drugim klipie Louis Armstrong śpiewa piosenkę " What A Wonderful World"
( Co za wspaniały świat )
.https://www.youtube.com/watch?v=m5TwT69i1lU
<
W trzecim klipie Lou Bega śpiewa swój przebój " Mambo No. 5 "
.https://www.youtube.com/watch?v=EK_LN3XEcnw
<
W czwartym klipie Gloria Gaynor śpiewa " I love you baby"
.https://www.youtube.com/watch?v=TTTur3q-VKc
<
W kolejnym klipie Shania Twain i jej przebój " Man! I Feel Like A Woman"
( Mężczyzna! Czuję się jak kobieta )
.https://www.youtube.com/watch?v=ZJL4UGSbeFg
<
I na koniec piosenka "Somewhere Over the Rainbow"( Gdzieś ponad tęczą ), 
którą śpiewa Israel Kamakawiwo'Ole :
.https://www.youtube.com/watch?v=fahr069-fzE
<
Spokojnych snów
Dobranoc 🌜
GRA 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA, "Somewhere Over the Rainbow" kojarzy mi się z klipem pani Margarity i pięknym Tekiem - to nie ironia!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elfi, nie przekonałam się do WM, nie polubiłam bohaterów. Nie podoba mi się aktorka grająca główną rolę, ten typ urody nie trafia do mnie (to chyba finalistka Miss Turcji). CvG budził jakieś emocje, nawet jeśli były negatywne, przynajmniej niektóre postaci drugoplanowe dały się lubić, Korhan, Kemal, Şirin i Mihriban byli świetni i grający ich aktorzy wywiązali się znakomicie z zadania.

Krezus bierze do swojego domu obcą dziewczynę nie sprawdzając przez jakaś wywiadownię, kim ona jest i czy mówi prawdę i pozwala jej żyć pod jednym dachem ze śmiertelnie chorą siostrą i malutką bratanicą. Który trzeźwo myślący człowiek byłby takim lekkomyślnym głąbem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22:50

Dobranocka wysłuchana,pora dać szansę snom.Na koniec zostawiłam sobie Louisa Armstronga i "Wspaniały świat"...🙂 GRA.Pięknie Ci dziękuję za dobranockę 😘🌷Jeśli tablet się nie zbuntuje😛 to i do porannej kawki też sobie jej posłucham🙂

Barnaby.Dzięki za "Tęczę" i pięknego💕 Teka🙂

>

Spokojnej nocy Ekipo i niech się nam pięknie śni...🛌 👋

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Barnaby ,

A mnie ""Somewhere Over the Rainbow" kojarzy się przede wszystkim z Judy Garland - ona jako pierwsza śpiewała tę piosenkę w filmie z 1939 roku - " Czarnoksiężnik z Oz " :

.https://www.youtube.com/watch?v=PSZxmZmBfnU

 a potem z filmem " Masz wiadomość "

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

Elfi,

Dziękuję Ci bardzo za komentarz do serialu WM. Muszę przyznać , że podpisałabym się pod każdym Twoim słowem. Zbierałam się właśnie , żeby coś napisać na ten temat, ale mnie ubiegłaś....Szkoda, że Barnaby tak źle oceniła ten serial.

Ja na początku też byłam dość sceptycznie do niego nastawiona , wydawał mi się taki trochę drewniany, chociaż po "Łzach Cennet " znalazłam w nim chwilę oddechu i dlatego go oglądałam. Uroda głównej bohaterki też mnie nie powaliła, ale za to Erkan Meric to prawdziwy przystojniak ( niezłe ciacho ). Aleeee ......oglądałam ....oglądałam , i tak mnie zaciekawiło, co będzie dalej, że zaczęłam szukać na stronach TS.... no i się zaczęło........ której nocy oglądałam kolejne odcinki do białego rana.....Oczywiście serial ma swoje mankamenty, które świetnie wypunktowałaś, ale sama historia, tak jak Ciebie i mnie bardzo wciągnęła. Nawet nie podejrzewałam się o takie zainteresowanie po początkowych odcinkach. Obejrzałam już ich kilkadziesiąt i czekałam na koleją porcję.... A tu "masz babo placek" . Dziś się dowiedziałam , że został zlikwidowany kanał na YT , gdzie odcinki były wyświetlane ( licencje i wyświetlanie w TVP - odp. admin. ). Wszytko przez beznadziejnych oglądaczy, którzy wbrew regulaminowi udostępniali linki gdzie się dało.... Jestem strasznie zawiedziona, bo zostałam w połowie 1 sezonu , a  dopiero akcja się fajnie  rozkręcała...Z "braku laku"..... wzięłam się za 2 sezon ....bo tylko to jest jeszcze dostępne. Mam nadzieję , że może za jakiś czas uda się znowu gdzieś podstawić te odcinki z 1 sezonu - a jest ich jeszcze dużo. Zmieniłam także swoje zdanie na temat gry aktorów, faktycznie świetnie odtwarzają pewną sztywność ( on ) czy naiwność ( ona ). Nawet na ekranie rodzina o nim mówi, że jest jakby " kij połknął " i żartują sobie z niego.... Myślę, że to wynik pewnej konwencji,  w której się znaleźli aktorzy. Bohaterowie są w pewien sposób "wycofani" z życia, ... oczywiście z różnych powodów... traumy z dzieciństwa czy postępowania "mamusi/ macochy"..... Obydwoje postępują tak w obronie swoich rodzin. Omer , aby uszczęśliwić swoją ciężko chorą siostrę, a Zehra, aby uratować życie ojca.

Barnaby, myślę , po obejrzeniu pierwszych odcinków, że Omerowi dziewczyna spodobała się od pierwszego spotkania. Mieli stłuczkę na skrzyżowaniu, widział ją  w drugim samochodzie.... Potem zobaczył ją w niekorzystnym sytuacji, gdy przyszła do firmy złożyć swoje cv, a on ( z powodu zerwanego wisiorka ) źle ocenił sytuację, myśląc , że jego szwagier ma z nią romans. Może chciał jego i ją ukarać, złożył jej taką propozycję ( ona akurat w sytuacji podbramkowej ), aby mieć ich pod kontrolą.....

Barnaby, przecież to historia mówiąca o poświęceniu dla własnych rodzin... akurat główni bohaterowie nie walczą o własne szczęście , tylko o swoje rodziny i robią to, co robią , albo godzą się na to, co z tego wynika. I wydaje mi się to dość wiarygodnie pokazane w tym serialu. Fajnie oglądać, jak się zmieniają, jak zaczynają odkrywać drugą osobę, przez początkową " grę " zaczynają być sobie bliscy....A postać " kochanej mamusi " to chyba większy potwór niż Mukaddes...

Mnie tam ten serial bardzo się podoba ( choć może w całości jest średni ), oglądam z zainteresowaniem . I też, jak Elfi , uważam , że odbiór z napisami ( mimo kiepskiej korekty językowej - sporo błędów ) jest lepszy niż z lektorem, można wyłapać różne niuanse. Nawet nie przeszkadza mi tak bardzo to, że "gadają do siebie " - co mnie okropnie drażniło w " Elif " .

Mam tylko nadzieję, że drugą połowę 1 sezonu będę mogła obejrzeć szybciej niż w TVP.

Ale się rozpisałam.... sorrry... a jeszcze mnie czeka oglądanie dzisiejszych zaległości , skończyłam kolejną turę rehabilitacji, może wyjdę z zaległości.... albo już pójdę spać , bo jest jednak późno...

Elfi, specjalnie dla Ciebie 

.https://www.youtube.com/watch?v=ax6FV-C3S5g

Elfi ,  czy udało Ci się obejrzeć serial do końca ?  I napisałabyś ( jeśli można ) gdzie można oglądać WM po rosyjsku .... może bym spróbowała, bo ciekawość mnie ...zżera

Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRA

W klipie  piosenkę   "Aşk Esiyor  "(Miłość wieje ) śpiewa  Damla Özbilen i zespół  Pont Project 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

06:53

Witam 🙂

Pomyślnego i pogodnego dnia nam wszystkim 🙂👋

🙂...

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry☕🥐

Cześć Kasiu😄👋

Bardzo miłe  powitanie 😘

>

GRA 🙂

Dziękuję za przyjemny początek dnia! 😘💐🌻

O serialu WM.

Cyt.”...chociaż po "Łzach Cennet " znalazłam w nim chwilę oddechu i dlatego go oglądałam.”

I ja mam podobnie😉 

Dzięki za  rozpisanie się o WM😘 

 

Logując się teraz na laptopie zauważyłam, że  WM ma swój temat w „Seriale w TV”.  ŁC też miało i  CP również, CvG chyba też, a KS nadal nie ma, albo go przeoczyłam🤔😉

Fajnej środy Wszystkim życzę! 😘👋

 

 

Edytowano przez Pani KO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobrrrrrry Panie Michale! 😎👋

Kupiłam nowy router, teraz jestem ciekawa czy działa...???? 😉😉😉

Trzymaj się!!!!🍀😉

P. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂.

Witaj Kasiu 😘, witaj KO 😘. Miłego dnia nam wszystkim 👋.

GRA, Ty przepraszasz za rozpisanie się, a ja zawsze czekam na Twoje komentarze i niezmiennie uważam, że jest ich mało i za mało. Zachęcona Twoimi i Elfi rekomendacjami dziś w nocy przejrzałam kilka odcinków do przodu i przyznaję, że jest chemia między główną parą, spojrzenia i napięcie, które mogą przekonać. I kolejna noc zarwana... Ale koniec z tym, dziś kładę się spać po dobranocce 😉.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  🙂

Kasiu 👋, KO 👋, Barnaby 👋.

U nas słoneczko już świeci, zapowiada się ładny dzień.

Kasiu przy dźwiękach Despacito będzie jeszcze milszy.

Dobrego dnia Gromadko :classic_smile:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Barnaby, GRA witajcie w klubie nocnych oglądaczy:classic_biggrin: . Ja dla WM zarwałam 2 noce. Mąż rano myślał, że ja już wstałam i oglądam, a ja jeszcze nie zdążyłam położyć się spać:classic_smile:.

Szkoda, że cały serial jest taki sobie i zbyt rozwlekły. Chętnie wycisnęłabym go jak cytrynę i zostawiła tylko to co dobre. Niestety początek serialu nie porywa, wydaje się sztuczny i dlatego wiele osób go skreśla na początku.

Barnaby ciekawa jestem, czy po obejrzeniu większej ilości odcinków bardziej spodobała Ci się  Hazal Subaşı. Ona nie zawsze wygląda korzystnie, ale w większości odcinków bardzo mi się podoba. Ma piękne oczy i miły uśmiech.

Erkan , tak jak napisała GRA, gra sztywniaka, dlatego rzadko możemy zobaczyć Go uśmiechającego się, na ogół w scenach z córeczką Ayse.

Na prywatnych zdjęciach można zobaczyć Erkana uśmiechniętego od ucha do ucha.

Nie wiem, czy wiecie, ale w prywatnym życiu Hazal i Erkan są parą.

Barnaby oczywiście też zastanawiałam się, dlaczego Omer wybrał akurat Zehrę. Myślę podobnie jak GRA, że już od samego początku mu się spodobała. On często będzie wracał myślami do ich pierwszych spotkań. Być może, że przełomowe było ich spotkanie w szpitalu, kiedy to dosłownie wpadli na siebie. Wtedy zobaczyła ich Ayse i widząc ich wpatrzonych w siebie wyciągnęła błędny wniosek, że Zehra jest dziewczyną Omera. W pewnym sensie, to Ayse wybrała dziewczynę Omerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA 😉 

Ja również bardzo dziękuję Ci za komentarz do WM :classic_smile:.

Wiem, że nie ma już dostępnych tłumaczonych odcinków. Szkoda, że zdążyłaś obejrzeć tylko połowę 1 serii, bo te późniejsze odcinki są jeszcze bardziej wzruszające. W późniejszych odcinkach Omer będzie częściej pracował w domu w swoim gabinecie i częściej będzie pojawiał się ubrany na sportowo. To już będzie trochę inny Omer.

Tak, jak napisałaś, z biegiem czasu zmieniają się ich relacje. Wspólne przeżycia i pewne wydarzenia zbliżają ich do siebie. Bardzo długo zasłaniają się „grą”, nawet sami przed sobą. Oboje twierdzą, że robią to dla Ayse. Przepiękna będzie scena pod koniec 1 serii, kiedy Omer przełamie się w końcu i poprosi Zehrę żeby nie odchodziła, nie dla Ayse, a dla niego.

Ktoś pięknie napisał o tej parze, że oni całują się oczami.

GRA chociaż przewijam ( w 2 sezonie jeszcze więcej niż w 1), to jeszcze nie dobrnęłam do końca serialu, ale jestem już po połowie 2 sezonu.

Tytuł WM po rosyjsku to „Ты назови”

.https://www.yandex.ru/video/search?text=%D0%A2%D1%8B%20%D0%BD%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B8%20182

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA 😉 

Bardzo dziękuję za wczorajszy klip ❤️

W podziękowaniu podsyłam link do pięknej piosenki, która będzie przewijać się w serialu. Są klipy do tej piosenki, ale nie chcę zdradzać, co będzie dalej.

Korhan Nart & Işık Şimşek "Deli Oyun"

 

 

 

 

Czytałam, że Erkan od marca ma zacząć grać w nowym serialu.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×