Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
Pani KO

Grzech Fatmag├╝l 17

Polecane posty

15:46

Witaj Barnaby­čîĚ W┼éa┼Ťnie wiem,┼╝e lubisz frezje­čśë┬áJa te┼╝ je bardzo lubi─Ö.Za to samo.Za ten pi─Ökny,subtelny a jednocze┼Ťnie intensywny ale niedusz─ůcy zapach,i za ich delikatne kwiatki.Cudne s─ů!­čśŹ Bardzo lubi─Ö te┼╝ hiacynty ale niestety ich zapach szybko mnie m─Öczy i powoduje b├│l g┼éowy, i zazwyczaj stoj─ů(teraz te┼╝-bia┼ée) w takim miejscu by cieszy┼éy tylko moje oczy...czyli w okolicy otwartego okna­čÖé┬á Og├│lnie na zapachy jestem bardzo! wra┼╝liwa.Nawet bardzo nadwra┼╝liwa!

Barnaby*cyt:" Misia´╗┐ przybieg┼éa do mnie po pierwszych taktach koncertu b-moll Czajkowskiego. Jeszcze mi si─Ö muzykalny kot zro´╗┐b´╗┐i´╗┐".

┬áNo i...?­čśü┬áMisia po prostu wie co dobre!┬áKoneserka!­čśś

>

Cze┼Ť─ç KO­čÖé┬áPrezenty od Ciebie dla Barnaby te┼╝ podejrza┼éam.A co ­čśŤ

Waaarto by┼éo! ­čśŹ ­čśś

>

Cze┼Ť─ç Aa­čÖé...­čśü­čśéNo i czy┼╝ to odkrycie ameryka┼äskich naukowc├│w nie jest genialne?!­čśü

• Like 2

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach

Barnaby ­čÖé

Składam Ci najserdeczniejsze życzenia Urodzinowe. 

┼╗ycz─Ö Ci du┼╝o zdrowia,┬á szcz─Ö┼Ťcia, rado┼Ťci,┬á spe┼énienia najskrytszych marze┼ä. Samych pogodnych i s┼éonecznych dni.┬á

Pi─Öknego dnia Barnaby ­čśśÔŁĄ­čîĚ­čî╣­čîĚ­čî╣­čŹ╣­čŹż­čÄŐ­čÄü.

Bardzo dzi─Ökuj─Ö za znakomity komentarz do IM.

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

Dzie┼ä dobry ­čśÇ

Serdecznie Was pozdrawiam­čśś.

Ja dzisiaj kr├│tko, bo mam rodzinn─ů niedziel─Ö i go┼Ťci.

Te┼╝ bardzo lubi─Ö frezje i hiacynty.

Mi┼éego popo┼éudnia ­čĺť­čśÇ.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç GRA

Dobry wiecz├│r

Barnaby,┬á┬á­čîĚ­čîĚ­čîĚ­čîĚ­čîĚ­čĺľ

Ja, jak zwykle na końcu , ale też , jak wszyscy nasi forumowicze, z serdecznymi życzeniami  dla Ciebie : 

samych pogodnych dni i dużo siły do walki o zdrowie, żeby go starczyło na długie lata,

┼╝eby┼Ť mia┼éa wen─Ö do pisania interesuj─ůcych komentarzy ,┬á

no i mo┼╝e bardziej radosnych film├│w z Enginem ( ┼╝eby┼Ť jednak nie musia┼éa przy nich p┼éaka─ç ).

Muzyczny dodatek - kompozycja Ennio Morricone do filmu " Misja " - orkiestr─ů dyryguje sam kompozytor :

.https://www.youtube.com/watch?v=oag1Dfa1e_E

┬á­čĺľ┬á­čĺľ­čĺľ

GRA

Udost─Öpnij ten post

21:46

Barnaby.Przyznaj─Ö si─Ö,┼╝e otworzy┼éam Tw├│j prezent od GRA i ...wybacz,ale nie mam wyrzut├│w sumienia­čśë­čÖé­čśś Pi─Ökny prezent!...(GRA­čśë­čÖé)

>

KO.Tym razem ja mam do Ciebie pro┼Ťb─Ö ­čÖé Gdyby┼Ť znalaz┼éa chwilk─Ö usu┼ä prosz─Ö┬ám├│j┬ápowt├│rzony┬ápost z godz.21:04:49 bo robi zamieszanie, dobrze? Z g├│ry dzi─Ökuj─Ö ­čśś(Post by┼é r├│┼╝owy! ­čÖé...?)

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç GRA

22:04┬á­čśÇ

A dzi┼Ť na Dobranoc troch─Ö ciekawych klip├│w z Enginem ....kt├│re powsta┼éy ostatnio....
Autorka -┬áAngela Bernardes - mocno si─Ö napracowa┼éa przy ich tworzeniu ....wida─ç, ┼╝e jest wielbicielk─ů Engina ....­čśŹ
<
Engin - precio cidade - cena miasta
.https://www.youtube.com/watch?v=HlJ8rqyXglc
<
Engin forever - piosenk─Ö "To Love Somebody" ┼Ťpiewa Michael Bolton
.https://www.youtube.com/watch?v=nuoJJd3WZa0
<
"Amor I love you" Engin Aky├╝rek - piosenk─Ö ┼Ťpiewa Marisa Monte
.https://www.youtube.com/watch?v=x7Njvu1GAtk 
<
Nowe zdj─Öcia Engina - A┼čk - ┼Ťpiewa Toygar Isikli
.https://www.youtube.com/watch?v=MXQtJEbaHNk
<
Engin - seguire te amando sempre - piosenk─Ö "Longe De Voc├¬" ┼Ťpiewa Leonardo
.https://www.youtube.com/watch?v=p2M62VVvC5c
<
Engin Aky├╝rek - " Jeste┼Ť moimi piosenkami " - ┼Ťpiewa grupa G├╝ndo─čarken
.https://www.youtube.com/watch?v=FhZcoS6SA1I
<
I na koniec piosenka "I Will Always Love You", kt├│r─ů ┼Ťpiewa Whitney Houston
.https://www.youtube.com/watch?v=op3hisSuy9k
<
To teraz┬á ....mo┼╝e spokojnych sn├│w... z Enginem ?┬á­čśť
Szczeg├│lnie ┼╝yczymy tego Barnaby.­čśë­čĺ×
<
Dobranoc┬á­čîť
GRA┬á­čśś

Udost─Öpnij ten post

Elfi, dzi─Ökuj─Ö za ┼╝yczenia ­čśś. Mam nadziej─Ö, ┼╝e sp─Ödzi┼éa┼Ť mi┼éo czas z rodzin─ů.

GRA, dzi─Ökuj─Ö za ┼╝yczenia i dedykacj─Ö ­čśś. Ta kompozycja zawsze robi na mnie du┼╝e wra┼╝enie, ┼Ťciska mi serce mo┼╝e dlatego, ┼╝e przypomina mi bardzo sugestywne wydarzenia z filmu. Tak te┼╝ jest z motywem przewodnim z "Listy Schindlera".┬á

By┼éoby ┼Ťwietnie zobaczy─ç Engina w komedii, na spotkaniach z przyjaci├│┼émi czy w rozmowie z Berg├╝zar Korel na ├ľnedio sprawia wra┼╝enie osoby bardzo pogodnej. Ale Ty wiesz, ┼╝e ja BBO ani Mustafy na ┼╝adn─ů komedi─Ö nie zamieni┼éabym┬á­čÖéÔŁĄ´ŞĆ.

Kasiu, a prosz─Ö bardzo! Ogl─ůdaj moje prezenty┬á­čśś.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

Kasiu, jak uwielbiam zapach hiacynt├│w, to - gdy zaczynaj─ů przekwita─ç - robi si─Ö mdl─ůcy nie do zniesienia. Obrywam wtedy dolne kwiatki lub wy┼éamuj─Ö starsz─ů ┼éody┼╝k─Ö, je┼Ťli s─ů dwie. Teraz mam doniczk─Ö z trzema cebulkami i p┼éatki s─ů w─ůskie ciemnor├│┼╝owe.

Raz zdarzy┼éo mi si─Ö kupi─ç wi─ůzank─Ö dziesi─Öciu ci─Ötych bia┼éych hiacynt├│w, ale┼╝ pachnia┼éo w ca┼éym domu.

*GRA, dzi─Ökuj─Ö┬á­čśś­čĺ×.

Edytowano przez barnaby

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç GRA

A teraz dla wszystkich Pa┼ä ... gor─ůca " dziesi─ůtka "┬áz Turcji┬á - kolejna lista - teraz na 2019 rok┬á :┬á­čśť

.https://www.youtube.com/watch?v=Qv9U25E7oVM

Udost─Öpnij ten post

GRA, ja wszystko wiem, gusty s─ů r├│┼╝ne, ale ja si─Ö zawiesi┼éam na 4 i nie trzeba mnie resetowa─ç.┬á

Udost─Öpnij ten post

┬áGRA ­čśŐ

Nie podoba mi si─Ö ta lista ­čĄö­čÖâ.

Zg┼éaszam sw├│j odr─Öbny protest ­čśë­čśť.

Erkan usun─ů┼é zdj─Öcia Hazal, a Ona jego ze swojego Instagramu.

Czyli ta wiadomo┼Ť─ç o Ich rozstaniu mo┼╝e by─ç niestety prawdziwa.

• Haha 1

Udost─Öpnij ten post

GRA ­čÖé

Szkoda ,  ale nie udało mi się trafić na klipy z Enginem. 

Oj trudne jest ┼╝ycie bez laptopa ­čśĽ­čśş.

Barnaby ­čÖé

Dzi─Ökuj─Ö ­čśÇ.

Mam nadziej─Ö, ┼╝e i Tw├│j wyj─ůtkowy dzie┼ä te┼╝┬á by┼é mi┼éy i udany­čÄł­čÄë­čÄŐ.

• Thanks 1

Udost─Öpnij ten post

23:14

Ale si─Ö naEngini┼éam­čśŹ­čśŹ...

GRA­čÖé Bardzo Ci dzi─Ökuj─Ö za dobranock─Ö z Enginem.Oczywi┼Ťcie nie by┼éo si─Ö bez powt├│rek ­čÖé┬á

*Hmm...Ok┼éad├│w na oparzenia nie musz─Ö sobie robi─ç...Wy┼é─ůczy┼éam z tego zestawienia nr 4. bo i tak bije na g┼éow─Ö pozosta┼éych wi─Öc w og├│le nie bra┼éam go pod uwag─Ö.I tak wszystko by┼éo jasne­čśŹ

BTW.Alp Navruz 10.? a┬áCan Yaman 1.?! (4:25??­čśľ­čśľ­čśü)┬á

>

Elfi­čÖéPrzy┼é─ůczam si─Ö do Twojego protestu­čśü

>

KO ­čśś­čÖĆ

Udost─Öpnij ten post

Mo┼╝e Hazal by┼éa zazdrosna?┬á­čśť

• Haha 2

Udost─Öpnij ten post

23:30

Oj...temu kotkowi┬áErkana chyba nie bardzo┬ápodoba┼éy┬ási─Ö┬ájego s┼éowa i ten u┼Ťcisk ­čśč┬ábo budzi┼é si─Ö w nim tygrys.┬á

Udost─Öpnij ten post

23:33

Dobranoc ­čîÖDziewczyny ­čÖé

Enginowych sn├│w ­čśś­čĹő

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç M...

Dobry wiecz├│r!

Elfiku - to ja jestem ostatni!!! ;)

Barnaby - z okazji urodzin ┼╝ycz─Ö Ci tego, czego Ty sobie ┼╝yczysz! I du┼╝o, du┼╝o zdrowia!

Prezent:

Dire Straits i On:

.https://www.youtube.com/watch?v=qpMHDrO57x8

Rolling Stones i On:

.https://www.youtube.com/watch?v=5C5G63_Yt-8

(Autorka popełniła więcej takich filmików.)

KO- słucham muzyki od Ciebie!

Dobranoc!

M.

Udost─Öpnij ten post

Dobry wiecz├│r­čśë

Kasiu, prosz─Ö ­čśë­čśë

>

GRA ­čśś­čĺÉ

Super Dobranocka! ­čśŹ Dzi─Öki! ­čîĚ­ččî╝­čî║┬áZas┼éucha┼éam si─Ö, a piosenki lecia┼éy dalej, a┼╝ trafi┼éo na Fatmagul i Kerima, mi┼éo by┼éo powspomina─ç ­čśś­čśŹ­čĄę

>

Dzi┼Ť rownie┼╝ nie obejrza┼éam IM, b─Öd─Ö mia┼éa za tydzie┼ä 2 odcinki­čśë

>

Lista z Top Most┬á... Ja te┼╝ protestuj─Ö! ­čśŤ┬á

Edytowano przez Pani KO

Udost─Öpnij ten post

Witaj Panie M! ­čśë­čĹő

Jakie mi┼ée spotkanie­čśë

P. 

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç GRA

Elfi,

Jeszcze funkcjonuje wsp├│lny instagram Hazal i Erkana

.https://www.instagram.com/hzrmrc/?hl=pl

Erkan zamie┼Ťci┼é tam list ( O┼Ťwiadczenie ) - jeszcze nie jest u nas przet┼éumaczony┬á, ale i tak ju┼╝ go pokazywa┼éy r├│┼╝ne kana┼éy...

( nie mogę go skopiować do tłum. )

Barnaby , masz trochę racji - Erkan w wywiadzie mówił ,że  z Hazel kłócił się m in tylko o kotkę....

ma w domu i koty i psy ....

Zastanawiałam się, nad tym co mówił w wywiadzie - że szuka ciszy i spokoju, dlatego kupił dom tak daleko od Stambułu.

Mo┼╝e ju┼╝ ma do┼Ť─ç pracy w ┼Ťwietle jupiter├│w.....i mo┼╝e potrzebuje troch─Ö samotno┼Ťci ? On ma teraz 33 lata, ju┼╝ si─Ö troch─Ö nagra┼é i nawyst─Öpowa┼é na wybiegach , Hazal ma dopiero 23 lata , kariera chyba dopiero przed ni─ů... Mo┼╝e o to posz┼éo ?

W ka┼╝dym razie szkoda ... taka ┼éadna by┼éa z nich para... a┼╝ przyjemnie by┼éo na nich patrze─ç... zawsze obj─Öci, przytuleni a do tego jeszcze u┼Ťmiechni─Öci....

U nas dopiero zaczyna si─Ö " mania" na nich ( na niego ), przed nami jeszcze tyle odcink├│w - przyjemnie by┼éoby w tym czasie my┼Ťle─ç , ┼╝e si─Ö kochaj─ů i ┼╝e s─ů razem.....

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç M...

Dzień dobrrry wieczór Pani Wróbel!!! ;)

Udost─Öpnij ten post

Dobrrrrrry Panie M! ­čśë

O tej porze na Kafe? Fiu, fiu, fiuuuu...

Udost─Öpnij ten post

Michale, dzi─Ökuj─Ö bardzo za ┼╝yczenia. Na razie nie mog─Ö otworzy─ç klip├│w na smartfonie, spr├│buj─Ö p├│┼║niej na laptopie. Mam bardzo dobre skojarzenia z Dire Straits, s┼éuchali ich nami─Ötnie moi przyjaciele ze studi├│w, a jedn─ů ze scen, kt├│re zrobi┼éy na mnie najwi─Öksze wra┼╝enie ever (BBO jest poza konkurencj─ů) by┼é fina┼é serii "West wing" (u nas "Prezydencki poker") z podk┼éadem muzycznym "Brothers in Arms".

*GRA, Erkan traktuje swoj─ů kotk─Ö Bell─Ö z najwi─Öksz─ů czu┼éo┼Ťci─ů, nazywa swoj─ů jedyn─ů i c├│reczk─ů, prosi, ┼╝eby nie by┼éa z┼éa na niego. Chyba jednak nie o to posz┼éo. Na pewno trudno jest utrzyma─ç zwi─ůzek wystawiony na widok publiczny, gdy ka┼╝de spojrzenie, s┼éowo i gest poddane s─ů wiwisekcji i interpretowane. Oni do pewnego stopnia nie mieli z tym problemu, je┼Ťli tak ch─Ötnie dzielili si─Ö swoj─ů prywatno┼Ťci─ů.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç GRA

Znalazłam tłumaczenie tego, co napisał Erkan na instg.  do Hazal :

"Kocham to. ┼Ümiali┼Ťmy si─Ö razem, walczyli┼Ťmy, wspominali┼Ťmy tysi─ůce moment├│w.

M├│wi─ů ┼╝e separacja r├│wnie┼╝ wpisana jest w mi┼éo┼Ť─ç.┬á

Wszystkie Twoje marzenia spe┼éni─ů si─Ö z g┼é─Öbi serca, ┼╝ycz─Ö sukcesu, zawsze z Tob─ů.

Powierzam Ci Ciebie. Dbam o Ciebie, dbaj o to, niech Twoja ┼Ťcie┼╝ka b─Ödzie otwarta i pe┼éna szcz─Ö┼Ťcia."

<

Wygl─ůda na to , ┼╝e to Hazal go opu┼Ťci┼éa ..... ( M├│wi─ů , ┼╝e dla kariery ..? )┬á

Udost─Öpnij ten post

Na mnie te┼╝ pora...

GRA­čśś

Elfi­čśś┬á

Dzi─Öki za info o Erkanie i Hazal. Szkoda, ┼╝e plotki okaza┼éy si─Ö prawd─ů.┬áOgl─ůdam czasem WM i fakt, ┼╝e s─ů par─ů w ┼╝yciu prywatnym w pewnien spos├│b wp┼éywa┼é na ich odbi├│r. Na planie WM narodzi┼éo si─Ö ich uczucie i to pozostanie bez zmian...­čśë

>

Micha┼éku­čśë

Podejrza┼éam Twoje prezenty dla Barnaby­čśŐ Jak zawsze potrafisz znale┼║─ç┬á┬á┼Ťwie┼╝ynki. Przejrza┼éam inne filmki tej autorki, sporo ma nowych klip├│w z ┬áEnginem­čśë

>

Spokojnej nocy i pi─Öknych sn├│w, dobrrrrrnranoc­čśś­čîč

Udost─Öpnij ten post

Dzie┼ä dobry ­čÖé

Cze┼Ť─ç Kasiu­čśä­čĹő

Poniedzia┼éek i┬á┬áPrima Aprilis­čśë­čśů

Prima+Aprilis+-+1+kwietnia.jpg

Udanego i pogodnego dnia­čśś­čĹő

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto