Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Go艣膰 mama dw贸jki聽- 艣niadania s膮 takie sobie, raz smaczne raz nie bardzo, cz臋sto mam chleb ciemny z jak膮艣 niedobr膮 past膮 (przyk艂ad: dzisiaj - 2 kromki chleba z past膮 rybn膮 i og贸rkiem kiszonym)聽i owocem.. Drugie 艣niadania ju偶 brzmi膮 lepiej, jakie艣 bu艂ki grahamki czy pszenne i do tego w臋dlinka pomidorek czy papryka, raz jest jogurt z bananem . 馃檪

zo艂za40聽- oj tak 馃檪聽Powiem Ci 偶e og贸lnie w tej diecie smaczne posi艂ki to gdzie艣 40%/ 30% to zjadliwe, ale bardziej na nie, a 30% to fuuuj. 馃槃聽Jak m贸wi艂am - jestem fank膮 fastfood贸w, a nie ziemniaczk贸w z broku艂em. 馃槈

Co do g艂odu - najgorzej na psychik臋 to jedzie, bo b贸l to b贸l, da si臋 prze偶y膰.. ale jak ja na diecie jestem i np. mnie ssie w 偶o艂膮dku i w og贸le takie niedobre jedzenie mam to strasznie za艂amuj臋 si臋 i p艂aka膰 mi si臋 chce. 馃槥

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dziewczyny聽 nie straszcie聽 聽 聽tymi聽 聽 kabanosami聽 聽 tak. Qkartko kabanosy sa聽 drobiowe,聽 bo syn聽 nie聽 聽 聽 聽lubi聽 innego miesa.

聽Edzia pewnie weszla聽 na calego w zwiazek z tym chlopakiem聽 聽 聽 i聽 聽 聽 nie聽 聽 ma czasu聽 聽przesiadywac聽 聽 przy聽 聽 聽 聽 komputerze.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

Ajenka pewnie masz racje, a co do kabanosow to spojrz ile kcal maja na opakowaniu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

dziewczyny po prawej stronie jest opcja zgloszenia postu - zglaszajmy

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 M jak M

Was kurrwy trzeba wyciac z tego forum bo kazdy wie o co chodzi wy szmaciska kurewskie.Macie tyle do gadania i decydowania co zwykly szarak na ulicy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Zglosilam wszystkie komentarze. Zalosne i tyle.聽

Nalka ja jak nie lubie to glod odrazu przechodzi 馃榿 ale tylko przy kolacji, bo wtedy nie czuje takiej potrzeby jedzenia. Na szcz臋艣cie tez nie mam tego strasznego ssania w 偶o艂膮dku i bolu z glodu, jak normalnie mam kiedy jem jak 馃惤 馃ぃ

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dw贸jki ja si臋 wa偶臋 tylko w sobot臋 i nie chc臋 tego zmienia膰 .

A ten m jak mi臋czak musi psychiatr臋 zmieni膰 bo leki od obecnego kompletni nie dzia艂aj膮 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja jutro si臋 wa偶臋. 馃檪聽Co prawda wpad艂am teraz troch臋 w ob艂臋d i wa偶y艂am si臋 codziennie, ale jutro zwa偶臋 si臋 偶eby zaktualizowa膰 status i dopiero nast臋pne wa偶enie w poniedzia艂ek. 馃槣聽聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Qkartko bardzo Ci dzi臋kuj臋 za wskazanie od razu, 偶e te pszenne s膮 najmniej kaloryczne i 偶eby bra膰 - wzi臋艂am i w艂a艣nie zjad艂am z tym moim niskokalorycznym twaro偶kiem waniliowym bez cukru :) by艂o pyszne, a ba艂am si臋, 偶e b臋dzie ohyda :) doda艂am 艂y偶eczk臋 偶urawiny, by艂o s艂odkie i pycha! Z ciekawo艣ci sprawdzi艂am tabel臋 owsianych - 2-3 razy tyle kalorii, co pszenne! wow!

Oby tylko podzia艂a艂y... boj臋 si臋, 偶e przesadzam teraz w drug膮 stron臋, bo odk膮d nie mog臋 si臋 za艂atwi膰 to ci膮gle siemi臋 lniane jem/pij臋 i inne b艂onnikowe produkty :D byleby tylko zn贸w poczu膰 si臋 dobrze, bo serio 藕le mi z tym, czuj臋 si臋 jak balon.

Pami臋tam, 偶e kiedy艣 jad艂am w Polsce, ale takie granulowane i chyba w艂a艣nie ze 艣liwkami. Teraz wzi臋艂am najzwyklejsze w 艣wiecie pszenne, b臋d臋 dodawa艂a do jogurtu :) ale z tego co czyta艂am, to nie wolno przesadzi膰, bo mog膮 wtedy spowodowa膰 efekt odwrotny - b臋d膮 zaparcia :)聽

Chyba mnie co艣 omin臋艂o i m jak m zn贸w nas nawiedza :)聽

Robimy dzi艣 w ko艅cu sushi, b臋dzie pyyszne :) nie mog臋 si臋 doczeka膰 i ju偶 nied艂ugo b臋dzie gotowe tylko czekam, a偶 ry偶 wystygnie, a przy okazji...uwielbiam ten marynowany imbir! dlaczego kupuj臋 go聽tylko jak mi si臋 przypomni do sushi? ja bym mog艂a z nimi je艣膰 kanapki :D聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Moje聽 聽 dzisiejsze kalorie to聽1718,44.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Dobrze zolza poczekam do soboty.聽

To jak zaloze sobie konto to bede widziala jakiescwasze wagowe postepy?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ehhhhhh dziewczyny jak膮 mia艂am pyszn膮 kolacj臋... 馃槃 Zapiekank臋 z dw贸ch ziemniak贸w, 艂y偶ka oleju z przyprawami(jakie chcesz - ja da艂am przypraw臋 do ziemniak贸w, smak dzieci艅stwa 鉂わ笍聽i ostr膮 papryk臋) i do tego 2 plasterki chudej w臋dlinki i 1 plaster sera. 馃檪聽Wymiesza艂am wszystko, zapiek艂am i wysz艂o super, w臋dlinka si臋 zrobi艂a taka chrupi膮ca, a ser si臋 rozpu艣ci艂 idealnie, ale troch臋 przesadzi艂am z ostr膮 papryk膮, pali艂o troch臋 w buzi臋, ale przyjemnie pali艂o! Dawno nie jad艂am tak pysznej rzeczy.. 馃槃

Jutro na 艣niadanie 2 kromki chleba pszennego z bia艂ym serem i pomidorem + owocek. 馃槢

A teraz uciekam spa膰! Dobranoc kochane moje. 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja od samego rana nie zjad艂am 艣niadania, i ca艂y dzie艅 podjadam. Chyba ju偶 wch艂on臋艂am z 5000 kalorii 馃槴 jednak to prawda 偶e 艣niadanie to najwa偶niejszy posi艂ek dnia. Zjad艂am obiad walentynkowy, a za p贸艂 godziny znowu by艂am g艂odna. Nawet kilka chips贸w zjad艂am,聽 no nie mog艂am si臋 oprze膰. Czuj臋 si臋 okropnie. Ju偶 nigdy nie opuszcz臋 艣niadania 馃槴

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰 go艣膰

kabanosy drobiowe konspol w biedronce maj膮 dobry sk艂ad.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Martyna no troch臋 polecialas, ale to nie koniec 艣wiata :), dzi艣 zaczniesz od poczatku i wszystko b臋dzie jak powinno :).

U mnie dzis na 艣niadanie grahamka z rukola i wedzonym lososiem posypana pieprzem i bylo dobre.聽

Na drugie 艣niadanie b臋dzie salatka makaronowa z pomidorkami, og贸rkiem, salata, papryka, og贸rkiem konserwowym, jogurtem homo naturalnym z keschupem i przyprawami. Wydaje si臋, ze tez b臋dzie dobre:)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczynki

W ko艅cu zjad艂am normalne 艣niadanie - dwie ma艂e grahamki z mas艂em i drobiow膮 w臋dlin膮 plus ma艂y kubek s艂odkiej herbaty . W sumie wystarczy艂a by jedna ta bu艂eczka bo czuj臋 si臋 nadal przejedzona mimo 偶e od 艣niadania min臋艂a prawie godzina , a o 11tej zn贸w co艣 trzeba zje艣膰 , ale chyba b臋dzie to tylko jab艂ko . P贸藕niej zrobi臋 sobie kurczaka z papryk膮 i makaronem z czarnej fasoli ( pierwszy raz b臋d臋 go jad艂a ). M臋czy艂am si臋 na tych sokach , ale 偶o艂膮dek jakby mniejszy bo nie przyjmuje zbyt du偶ej porcji jedzenia .

Mama dw贸jki chyba tak jest 偶e trzeba si臋 zalogowa膰 偶eby widzie膰 sygnatury .

Martyna niestety trafia si臋 taki dzie艅 偶e p艂yniemy po ca艂o艣ci , bez opami臋tania , ale nie ma co prze偶ywa膰 tylko wr贸ci膰 do dietowania :)

Nalka ta zapiekanka bardzo smakowicie wygl膮da , a jak jeszcze by艂a pikantna to w sam raz dla mnie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Fatsecret z tel

Mama dwojki jesli wchodzisz z telefonu, to ja z telefonu nigdy nie widze sygnatur, a z laptopa zawsze widze, wydaje mi sie ze nie trzeba byc zalogowanym nawet, bo kiedys nie mialam konta tutaj i tylko czyta艂am w膮tki sprzed lat,聽a normalnie widzia艂am sygnatury, ale nie mam pewno艣ci jak jest teraz.聽

Jem wlasnie znowu twarozek waniliowy z otr臋bami, doda艂am do tego 艂y偶eczk臋 偶urawiny i kilka g miodu gryczanego i jest pyszne, ale... niestety nadal nie bylo zadnej rewolucji w toalecie, waga stoi, nadal czuj臋 si臋 jak balon :( boooo偶e, jakie to do艂uj膮ce, nic si臋 cz艂owiekowi nie chce.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Fatsecret ja kupuje otreby z M艂yny Stois艂aw i tu pszenne maja 269kcal, a owsiane z tego samego producenta 335 kcal - wiec roznica jest, ale nie jakas 2krotna czy cos... Ale uwaga pszenne maja az 42g blonnika, owsiane juz tylko 18g. A te granulowane pszenne maja ponad 330/350kcal - ze wzgl na sklad: tu moze byc dodatkowo kupa siajstwa olej bawe艂niany i/lub olej s艂onecznikowy i/lub olej rzepakowy, 偶urawiny s艂odzone suszone 6%, cukier trzcinowy, nierafinowany cukier trzcinowy itp w zaleznosci od smaku czy jablko czy sliwka czy zurawina

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

zolza40 - oj uwierz 偶e by艂a. 鉂わ笍聽Dzisiaj zrobi臋 j膮 ch艂opakowi po pracy. 馃槃

Hej dziewuchy ja dzisiaj zjad艂am po przebudzeniu 2 kromki chlebka z bia艂ym serem i pomidorkiem. 馃槈聽Do tego p贸艂 jab艂ka.Zaraz mam kolejne jedzonko - chleb ciemny, ryba z puszki i sa艂atka z og贸ka i cebuli, ale sa艂atk臋 sobie odpuszcz臋 nie mam si艂y ani ch臋ci jej robi膰.聽

Do tego jestem za艂amana, bo wczoraj si臋 wa偶y艂am, a dzisiaj z rana przybra艂o mi si臋 0,6kg!! I nie wiem co mo偶e by膰 powodem..聽 聽 聽 聽 聽 聽 Za to z rana czu艂am sie taka nabita, a w聽偶o艂膮dku takie dziwne uczucie, do tego prawie nic nie sika艂am... Mo偶e mi si臋 woda zatrzyma艂a ehh... bo wczoraj na wiecz贸r mi si臋 sko艅czy艂a i ju偶 nic nie pi艂am wi臋cej... Niewa偶ne... Mo偶liwe te偶 偶e co艣 nie tak z wag膮, bo wypi艂am wode po przebudzeniu, zjad艂am 艣niadanie, wypi艂am kaw臋, stan臋艂am na wadze a tam dalej ta sama liczba...聽Mam nauczk臋 by si臋 nie wa偶y膰 cz臋艣ciej... bo motywacja spada.... W poniedzia艂ek si臋 zwa偶臋 nast臋pny raz bo obieca艂am i potem ju偶 co tydzie艅 w poniedzia艂ki b臋d臋.. 偶eby nie popa艣膰 w obl臋d... jednak waga to najgorszy wr贸g. 馃槥

A tak poza tym wszystkim mi艂ego dnia kochane.. 鉂わ笍馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Zolza brawo cel osiagniety, spr贸buj臋 tego kiedys:)聽

To moze kiedy艣 wejde z komputera, bo ja zawsze z telefonu.聽

Mi tez waga stoi, ale i woda stoi, dzi艣 mialam jakie艣 plamienie i si臋 zastanawiam czy okres b臋dzie i od tego problemy z zatrzymaniem wody.聽

A ja dzi艣 bylam pewna, ze b臋dzie zly dzien, bo mialam napiety grafik do poludnia, a dzi艣 dzie艅 膰wicze艅, a tu wszystko super zd膮偶y艂am. By艂am. Mala u lekarza i jeszcze troszk臋 kaszle, ale w ko艅cu jest osluchowo czysta i mo偶emy zacz膮膰 wychodzic z domu, pocwiczylam i teraz jem obiad. Zapiekanka z patelni z makaronem, zolta fasolka, pomidorkani, cebula, szynka parmenska i ziolami i na wierzch starta mozzarella 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dw贸jki mam nadziej臋 偶e na d艂u偶szy czas to zadzia艂a bo z pewno艣ci膮 drugi raz na trzy dni z sokami nie dam si臋 wrobi膰 :)

Ten makaron z czarnej fasoli poszed艂 w 艣mietnik bo paskudny聽 i zamiast tego ugotowa艂am ry偶 , plus do tego filet i papryka . Teraz kawa z cukrem i mlekiem plus kawa艂ek czekolady ( wczorajszej walentynkowej ) . Jeszcze do zjedzenia zosta艂a mi bu艂ka ziarnista z mielonym i sa艂at膮 .

Nalka dlatego ja si臋 wa偶臋 tylko w soboty bo tak w艂a艣nie jest 偶e waga skacze do g贸ry z dnia na dzie艅 nie wiadomo dlaczego ,ale przewa偶nie to jest zatrzymana woda , a to cholerstwo niestety cz臋sto nas dopada .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Nienawidze fasoli blee.. Ja kupi艂am makaron z czerwonej soczewicy, najpierw na dzieciach sprawdze馃榿, ciekawa jestem smaku.聽

Ale obiad byl pyszny, tak mi brakowalo takich smak贸w, ze az za szybko zjadlam wprost zezarlam馃ぃ

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja uwielbiam fasol臋 - tego wielkiego ja艣ka i szparagow膮 zielon膮 , ale ten makaron to tragedia , strasznie gorzki . Czarna fasola ma tago goryczkowaty posmak , ale bez przesady .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Fasolke szparagowa to ja tez kocham, ale fasola, groch i bob to nie moje klimaty.馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Witam wszystkie聽 igielki. Moje聽 kalorie z dzisiejszego dnia to聽1547,10.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Ja dzisiaj dobi艂am pierwszy raz od ponad 40 dni do 1250 kcal. Taki wynik zaliczy艂am zjadaj膮c kostk臋 ciasta "g贸ra lodowa" kt贸ra zrobi艂am na walentynki 馃檪 Jutro wa偶enie 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Hej dziewuchy a ja zjad艂am na drugie 艣niadanie rybk臋 z puszki z ciemnym chlebkiem i na obiad zjad艂am pulpeta, ziemniaka, mizeri臋 z jogurtem i szklank臋 zupy. 馃槈聽Jeszcze kolacja - sa艂atka ry偶owa z kurczakiem i przyprawami. No i fajrant. 馃槃

Co do wagi to chyba z bateriami co艣 nie tak, bo wyj臋艂am, w艂o偶y艂am z powrotem i 2 kilo wi臋cej wysz艂o. XD A po 10 minut sprawdzi艂am i zn贸w p贸艂 kilo tylko wi臋cej. No ale trudno no , mam nadziej臋 偶e te p贸艂 kilo to woda, a w poniedzia艂ek strac臋 z nawi膮zk膮. 馃槃聽Milego wieczorku!! 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Ja dzi艣 na kolacje mialam kanapki z kielbasa z piersi kurczaka, jajkiem i chrzanem, kt贸rego nie znosz臋, ale bylo to tak malo, ze posmarowalam nim jedna kanapk臋 i z g艂owy :D.

Dzis 1373 kalorie.聽

Dobranoc 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

o to ja pierwsza dzis otwieram:)

U mnie spadek 50.8kg

zadowolona jestem, teraz tylko utrzymywac te wage. Zolza a u Ciebie jak po diecie soczkowej?

milego dzionka kobitki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×