Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

No w艂a艣nie wczoraj jak by艂am to widzia艂am jaki艣 makaron z lubczykiem i chyba z majerankiem, a dzisiaj wpad艂 mi w oko te偶 z soczewicy i groszku (bez glutenu). Wzi臋艂am ry偶 br膮zowy, ale p贸藕niej 偶a艂owa艂am 偶e nie wzi臋艂am tego makaronu. W sumie cenowo nie ma jakiej艣 tragedii, bo nieca艂e 6 z艂.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

czesc dziewczyny, nie zapomnialam o was :) mialam ostatnio duzo bieganiny i nie za duzo czasu na pisanie :P ale od dzis bede sie do was starala zagladac codziennie :)

Wczoraj bylam na urodzinach u tesciowej, wciagnelam dwa male kawalki sernika ..a wieczorem odkurzylam mojego orbitreka, zeby chociaz troche spalic tej slodkosci ;-)

mama dwojki tez chce wyprobowac ten makaron z soczewicy, ciekawa jestem smaku.. bo szczerze mowiac, to mi tak jak Martynie te ciemne makarony za bardzo nie podchodza..

Wczoraj wieczorem upieklam chleb, zaraz ide robic sniadanko :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ni to czas odespa膰 nock臋. Musz臋 dzisiaj wsta膰 wcze艣niej, bo jutro id臋 na rano do pracy, a jak si臋 wy艣pi臋 w dzie艅 to nie mog臋 spa膰 w nocy i na nast臋pny dzie艅 jestem nieprzytomna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Ja makarony wymyslne pokupowalam, ale bede z nich kombinowa膰 dopiero za 6 tygodni. W biedronce kupi艂am tez taki dla dzieci ze szpinakiem, chyba jakie艣 zwierzaczki.

Ja ostatnie dni mialam ten ciemny makaron i nie jest jakis straszny, ale nie ma 偶adnego smaku i nie czuc w og贸le, ze byl gotowany w osolonej wodzie.聽

Najgorzej jak po nocce ma si臋 potem rano..聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Witajcie. Dzis na sniadanie jajka i herbatka. Na obiad bedzie wczorajszy barszczyk bialy.聽

Ja raz kupilam ciemny makaron ale tez mi nie smakowal.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 viola

Wszystko latwo pow ale zeby sie odchudzac to trzeba miec pieniadze. Warzywa owoce te wszystkie dietetyczne produkty jakie to wszystko drogie jest.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

No drogie jest, ale syfiaste dobre jedzenie tez kosztuje.聽

U mnie dzis na 艣niadanie twarozek z rukoka i lososiem i kromka chleba, ale ja sobie tego lososia polozylam na chleb, jakos z twarozkiem mi si臋 nie widzial.

Na drugie 艣niadanie byly kanapki z szynka, og贸rkiem kiszonym i na to pokrojona cebulka dymna.聽

Na obiad b臋dzie leczo z cukinia, cebula, czosnkiem, papryka 偶贸艂ta i czerwona, pomidorem i przyprawami i dwa ziemniaki.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

viol-u moze nie do konca... wez kapuste kiszona, tanizna a najzdrowsza z tych wszelkich owocow i warzyw - drogie sa te sprowadzane glownie, a ze zdrowiem maja tyle wspolnego co i nic, chemia naladowane coby sie w podrozy i na sklepach nie popsuly

a nasze warzywa i owoce - jablka nie sa drogie, marchew czy wloszczyzna ogolnie tez niezbyt kosztowne. Z warzyw typu brokuly, kalafior聽 to ja mrozonki teraz kupuje, tez patzre zeby to krajowe bylo. Bo np truskawki mrozone to akurat trafiam na - z Unii, nawet nie wiadomo dokladnie skad...

a najlepszy odchod to M呕 - wiec jak mniej to taniej - he he:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

tak mowilyscie o tym makaronie z soczewicy, ze weszlam do lidla i zakupilam :P

przy okazji zrobilam spacerek, teraz zabieram sie za obiad. Dzis znow zabiegany dzien... po poludniu mam kolko muzyczne z moja 2-latka, a wieczorem zebranie w szkole ...

Na kolacje zrobie chyba jakas salatke z tunczykiem..albo moze jakas paste z tunczyka na chleb ..cos co mozna zjesc szybko, gdy przyjde z zebrania..

A co do drogiego zdrowego odzywiania: Ja staram sie kupowac sezonowo..ale zwracam tez uwage na promocje- roznych makaronow, czy np. nasion chia..albo np. jogurtu greckiego (wtedy kupuje odrobine wiecej) Co jakis czas kupuje wieksza ilosc roznych przypraw i w sumie nie wychodzi mnie to jakos bardzo drogo.. Wiadomo, jak ktos chce jesc lososia 3 razy w tygodniu.. no to wtedy jednak wyjdzie drogo ;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Dieta

Najlepsze oszcz臋dzanie pieni臋dzy na jedzeniu to jego nie kupowanie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Dziewczyny ale porcja tego leczo wyszla szok, jak za starych grubych czasow馃ぃ moze wkoncu poczuje, 偶e si臋 najadlam馃榿

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

qkartka聽- nieeeeee, broku艂 mro偶ony jest obrzydliwy!! Nie idzie go prze艂kn膮膰.. Za to ten 艣wie偶y jest PRZEPYSZNY! A najbardziej ten pie艅.聽 Za paczk臋 mro偶贸nek dawa艂am oko艂o 5 z艂, za broku艂a 艣wie偶ego chyba 3.50... W mili s膮.... kup!! Na pewno zdrowszy a ile smaczniejszy! 馃槃

Hej dziewczyny ja dzi艣 w og贸le przekr臋cony dzie艅, nie mog艂am wsta膰 ca艂y dzie艅... 馃槷聽Zaraz zmykam robi膰 zapiekank臋 ziemniaczan膮 mojemu...;) Przepyszna jest!!聽

No i jem 2 po艂贸wki bu艂ki, jedna z paprykarzem i pomidorem, druga z sa艂at膮, bia艂ym serem i pomidorem.;) A na obiad ry偶 z kurczakiem.聽

Mi艂ego!:*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Ja ostatnio kupilam brokul w kauflandzie za 2.99 byly dwa zapakowane Z jednego zrobilam salatke a drugi jeszcze mam w lodowce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Dzie艅 dobry :) Znikam ostatnio, ale nadal mam problem z zaparciami i nie wiem sk膮d to, pij臋 bardzo du偶o i jem du偶o b艂onnika, a nadal problem si臋 mnie trzyma, wi臋c i waga stoi niestety. Nie wiem o co chodzi, ale chodz臋 strasznie znerwicowana, pr贸bowa艂am wszystkich rzeczy, kt贸re zazwyczaj dzia艂a艂y, a i spr贸bowa艂am tych, kt贸re nie dzia艂a艂y... nie wiem ju偶 co robi膰 :/ ale odechcia艂o mi si臋 wa偶y膰, bo ju偶 nie mog臋 na to patrze膰.聽


Ja te偶 kupuj臋 mro偶onki, podobno maj膮 takie same warto艣ci jak 艣wie偶e warzywa :) bo jednak one nie musz膮 by膰 mocniej napawane chemi膮 偶eby sta艂y pi臋kne i d艂u偶ej w sklepach, po prostu s膮 od razu mro偶one, a wtedy wcale nie trac膮 cennych warto艣ci聽:) a je艣li chodzi o smak, to smakuj膮 mi tak samo jak te 艣wie偶e warzywa, nie wszystkie, ale broku艂y, szpinak, kalafior - nie mam problemu :)聽



Mam w weekend go艣ci i od wczoraj sp臋dzam po艂ow臋 dnia na pracy i drug膮 po艂ow臋 w kuchni, ale wychodzi mi pyszne jedzenie聽:) jestem z siebie bardzo dumna, upiek艂am pyszne piero偶ki ze szpinakiem i mozarell膮, z mi臋sem i聽warzywami,聽do tego zrobi艂am te偶 mini pizze (przepyszne wysz艂y!) ale ze wzgl臋du na to, 偶e zabrak艂o kilku sk艂adnik贸w i nie mia艂am czasu wczoraj kupi膰, to dzi艣 dokupi艂am sk艂adniki do farszu i dzi艣 znowu robi臋 takie piero偶ki pieczone w piekarniku :) robi臋 te偶 tureckie "lahmacun"聽takie tortille (domowy wypiek) z mi臋sem i sosem pomidorowym pieczone w piekarniku :)聽

m膮偶 ma urodziny jutro, w weekend b臋dzie sporo go艣ci, dlatego b臋dzie wy偶erka i przygotowuj臋 si臋 powoli bo nie chc臋 nagle w sobot臋 si臋 obudzi膰 z r臋k膮 w nocniku, 偶e trzeba te偶 co艣 na s艂odko zrobi膰聽i wysprz膮ta膰 ca艂y dom - wol臋 mie膰 wi臋ksz膮 cz臋艣膰 z g艂owy i wi臋kszy spok贸j, nie lubi臋 nic robi膰 na szybko :) ale wysz艂y mi takie pyszno艣ci, 偶e umiera艂am z zachwytu jakie pi臋kne i pyszne to wysz艂o :) lubi臋 艂adne jedzenie, oczy si臋 ciesz膮 :D聽

no nic, ciasto wyrasta, farsze ju偶 gotowe, wi臋c lec臋 znowu wa艂kowa膰 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

I can聽widz臋 偶e nie b臋d臋 sama je藕dzi艂a ma orbitreku 馃檪 ja staram si臋 minimum 3 razy w tygodniu je藕dzi膰.聽Fatsecret聽ile pyszno艣ci wyliczasz, te偶 bym zjad艂a 馃槰 ja szukam jaki艣 prostych smacznych i ma艂okalorycznych przepis贸w, ale zawsze mi jakie艣 niedobre rzeczy wychodz膮 馃槃 najbardziej lubi臋 ostre dania, jakie艣 chi艅skie czy meksyka艅skie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Fatsecret niezle jedzonko:), a co do Twojego problemu to mamy to samo, tyle, ze ja si臋 zalatwiam, ale sikam i wiele mniej niz pije, stad u mnie spadek znikomy, albo stoi waga, chyba po prostu musimy to przeczeka膰 i si臋 nie denerwowa膰.聽

Dzis na kolacje mialam jogurt naturalny z jajkami, szczypiorkiem i rzodkiewka plus chleb, gdyby zamiast tych jajek by艂 twarog to Marzenie, bo sobie taki cz臋sto robilam, ale nie bylo zle.

膯wiczenia kuleja od niedzieli, a to slaba bylam, a dzi艣 mialam zaraz cwiczyc, ale nie dam rady do tego ciagle jestem zm臋czona i jak pomysle, ze zaraz mam przygotowywac jedzenie na jutro to mi s艂abo..聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja jutro super drugie 艣niadanie. 馃槈 Bu艂ka grahamka z 偶贸艂tym serem, sokiem marchewkowym + banan. 馃槈 A na obiad pyzy z mi臋sem z zup膮 mmmmm! 馃檪 A dzie艅 uwa偶am za udany, gdyby nie to 偶e po艂膮czy艂am zn贸w oba 艣niadania, trudno. 馃槢聽Mi艂ej nocki! 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Pyzy z mi臋sem ? To zart chyba聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Fatsecret mo偶esz poda膰 przepis na te tortille? Czuj臋 偶e to jest to co my mi zasmakowa艂o聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

dzien dobry, witam sie z rana, poki moja mala spi :P

Martyna..to co..jedziemy dzis na orbim? ;) w sumie mam zamiar wskoczyc dzis na orbitreka na wieczor na pol godzinki , wczoraj tylko zrobilam spacer, ale przeszlam w sumie ponad 16.000 krokow, wiec moge byc zadowolona. Moze rozchodze jakos ten tluszcz ;-)

fatsecret ja tez poprosze tez przepis.. ja lubie takie dania

A ja ostatnio stwierdzilam, ze jem za malo warzyw i musze to zmienic. Wczoraj zrobilam sobie brukselke w piekarniku... wyszla bardzo dobra ( takiej z wody jakos nie lubie) .

Przegladalam wlasnie jedna z moich ksiazek i znalazlam przepis na lasagne z pomidorow i szpinaku, a poniewaz pomidorow mam pod dostatkiem to zrobie te lasagne i zobacze czy warte to zachodu :P a ..i roszponke tez musze wykorzystac, zeby sie nie zepsula...聽 Wyglada na to, ze bedzie dzis mega warzywnie :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Dzie艅 dobry :).聽

Mi si臋 marzycw domu trampolinka do 膰wicze艅, moze sobie na urodziny sprawie :).聽

Nie wiem czy tak mnie meczy ta dieta czy pogoda, ale cz臋sto mnie ostatnio boli glowa i jestem zm臋czona, a dzi艣 jeszcze od rana pada..聽

Dzis chce przed drugim 艣niadaniem zrobi膰 trening wczorajszy, mam nadziej臋, ze dam rade. Zeszly tydzie艅 i ten sa treningi co dwa dni, a juz nast臋pne 6 dni w tygodniu i tylko niedziela wolna馃槼.聽

Ja chc臋 ju偶 wiosne, wiem, ze wtedy bede miala wiecej energii, ze b臋dzie si臋 wszystko chcia艂o, a z tego co czytalam to mo偶emy si臋 w kwietniu jeszcze sniegu spodziewa膰, masakra. A w zesz艂ym roku przecie偶 w kwietniu juz bylo lato.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nalka a skad pewnosc ze ten 艣wie偶y zdrowszy od mrozonego...hmmm???...???
聽raczej nie:)
mrozony - tez jest dobry, tylko nie wolno za bardzo go rozgotowac czy udusic, wtedy to fakt robi sie kluch i dla niektorych moze by膰 nie do przelkniecia - ale ja generalnie to wszystko lubie, jak sie oszcz臋dza na kazdej kalorii to wszystko smakuje:)
Fatsecret wlasnie myslalam czemu sie nie odzywasz - ooojjjj nie kus, nie kus tymi pysznosciami, wiesz jak ostatnio skonczylam po Twoim serniczku;)
pierozki - ale dla rodzuny to bym zrobila - jak je robisz? chodzi o ciasto, masz jakiegos gotowca? czy sama cos zagniatasz? zapodawaj:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

I can聽ja dzisiaj mam w planach je藕dzi膰 55 minut. Staram si臋 wybiera膰 ten czas kiedy leci co艣 fajnego w tv, bo tak tylko je藕dzi膰 bez niczego to nuda. Jak robi艂a艣 brukselke w piekarniku? Z przyprawami?聽聽

Og贸lnie dziewczyny jak macie jakie艣 sprawdzone przepisy to wrzucajcie tutaj, ja ch臋tnie poszukam inspiracji 馃檪

Ja na 艣niadanie dzisiaj mia艂am 2 kanapki z chleba razowego. Na 2 艣niadanie jab艂ko i jogurt naturalny z 偶urawina suszon膮. Na obiad mam udko z kurczaka z warzywami i sosem pomidorowym i ry偶em. Dzisiaj chyba zrobi臋 ryb臋 z piekarnika, taka mnie ch臋膰 nasz艂a, ju偶 dosy膰 mam tego drobiu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

A co do jedzenia warzyw i przepis贸w, to mo偶e ja kogo艣 zainspiruje. Cho膰 mi to danie wysz艂o za ostre (doda艂am za du偶o cebuli) to sama idea jest dobra, i musz臋 to jeszcze raz zrobi膰. Daje si臋 warzywa do blendera, jakie艣 pieczarki, papryka, pomidor - co kto lubi. Wydaje mi si臋 偶e najwa偶niejsze jest doda膰 cukinie, ktorej ja nie kupi艂am bo cena by艂a powalaj膮ca (23 z艂 za kg), a cukinia jest ma艂o intensywna w smaku, i mo偶e robi膰 za sos.聽

Wszystkie warzywa si臋 blenduje z dodatkiem wody i mleka albo jogurtu, i zalewa si臋 tym podsma偶one mi臋so z przyprawami. Gotuje si臋 to jaki艣 czas i podaje z kasza czy ry偶em. Og贸lnie to nazywa si臋 gulasz z indyka, ale ka偶dy mo偶e doda膰 mi臋so jakie lubi. Ja akurat kupi艂am w promocji w Lidlu mi臋so na gulasz z indyka, ale spokojnie mo偶na doda膰 co艣 innego.聽

Kurcze kole偶anki mnie namawiaj膮 na pizze dzisiaj 馃い my艣la艂am 偶eby i艣膰 z nimi i sobie zam贸wi膰 sa艂atk臋, ale to聽 sa艂atki z panierowanym kurczakiem i jakim艣 sosem, czyli pewnie 艣rednio fit i kaloryczne pewnie tyle samo co pizza.聽

Czeka mnie wiecz贸r w domu chyba 馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

A ja b臋d臋 dalej narzekac, przebralam si臋 w stroj do 膰wicze艅, ale nawet rozgrzewki nie by艂am w stanie zrobi膰. Mam nastr贸j depresyjny jakis.. Odk艂adam 膰wiczenia na czas, az b臋dzie lepszy, bo nie chce robic czegos na sile i si臋 zniechecac, ale diete trzymac bede oczywi艣cie.聽

Mi tez nie robi czy warzywa mrozone czy swieze, w wiem, ze mrozone sa na 艣wie偶o wiec wartosci maja dobre.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dw贸jki聽聽najgorzej jest zacz膮膰, a p贸藕niej jako艣 p贸jdzie. Przede wszystkim trzeba znale藕膰 tak膮 form臋 aktywno艣ci kt贸r膮 si臋 lubi. Ja np mam aplikacje z 膰wiczeniami na telefonie i ci臋偶ko mi si臋 膰wiczy, wol臋 jecha膰 na fitness do klubu. W domu ju偶 pr贸bowa艂am wszykiego, hula hop, skakanka. Dopiero jak kupi艂am orbitreka to mam ochot臋 膰wiczy膰, i nie musz臋 si臋 zmusza膰. A m贸j narzeczony ma rowerek stacjonarny, kt贸ry znowu jemu pasuje, a mi nie. 膯wiczenia to ma byc przyjemno艣膰 a nie przykry obowi膮zek 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Go艣膰 Go艣膰聽- a w艂a艣nie 偶e nie! I co najwa偶niejsze waga spada. 馃槈

qkartka聽- z regu艂y wi臋kszo艣膰 艣wie偶ych produkt贸w jest zdrowsza od mro偶onek, ale fakt - ja nie znosz臋 mro偶onego broku艂a, marchewki czy kalafiora, tak偶e jak Ty wolisz to mi nic do tego.;)

Martyna252聽- ja wczoraj te偶 przesadzi艂am z cebul膮 w sur贸wce. Jak ko艅czy艂am je艣膰 to ju偶 spala艂o mi jam臋 ustn膮...:)聽

Mi艂ego dnia dziewczyny! 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 qkartka

Nalka swieze z np bazaru to sie zgodze - ale ten kalafior to co krajowy myslisz?:) nafaszerowany chemia zeby przetrwal trasport i lezenie na sklepie... tylko o to mi chodzi - o gustach - pewnie i o smakach tez - sie nie dyskutuje wiec ja nie zamierza艂am przekonywac Cie absolutnie o wyzszosci smaku takiego od takiego... kazdy lubi to co lubi, mi tez nic do tego, tylko na marginesie wspomnialam ze sposob przyzadzenia mrozonego moze miec wplyw na jego smak i tyle, mi np. czasem takie rady co do gotowania itd itp co inni pisza to sie przydaj膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

qkartka聽- no fakt, ale co w tych czasach nie jest nafaszerowane chemi膮. 馃槢聽Mi smakuje mro偶onka warzywna np. w zupie jarzynowej, ale ja mam na diecie gotowany w wodzie i bez przyprawiania - wtedy jest md艂y, wodny i w og贸le nie do zjedzenia..... Mo偶e przyrz膮dzi膰 nie umiem, ale robi臋 jak jest podane - trudno.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Ja og贸lnie zawsze lubilam 膰wiczenia, lubie skakanke, ale nie mam energii i ten bol glowy czesto. O silowni czy fitnesie moge pomarzyc przy mojej marudzacej coreczke, ktora praktycznie non stop jest ze mna, zostanie z tylko trzema osobami i tylko u nas w domu, z czego maz za granic膮, brat pracuje teraz poza miastem, a mama nie zawsze moze, a jednak systematycznosc jest wa偶na.. Kocham trampoline duza, ale moze mala tez mi si臋 spodoba.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×