Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ajena

Odchudzanie babeczek.

Polecane posty

Napisano (edytowany)

fatsecret聽- uwierz mi pyszna jest, ja z rana pij臋 na diecie to taki m贸j rytua艂, bo jak nie jestem na diecie to rzadziej pij臋. 馃槢

mama dw贸jki聽- Kochana jestem na diecie od 12 dni, w pi膮tek mam kolejne wa偶enie, ale startowa艂am z 82,8 i po 7 dniach by艂o > 80.8

A rok temu zwa偶y艂am si臋 na pocz膮tku lutego i by艂o 90-91, zacz臋艂am diet臋 14 marca, zwa偶y艂am si臋 po 3 tygodniach u rodziny i by艂o 85,5. W po艂owie kwietnia porzuci艂am diet臋 z dnia na dzie艅 bo mama zza granicy przyjecha艂a to pojad艂am sobie i jako艣 nie wr贸ci艂am do diety i zwa偶y艂am si臋 nast臋pny raz u rodziny na pocz膮tku czerwca i by艂o 82,2. 馃槈

W Ci膮gu 1,5 roku z wagi 69 kilo wpad艂am na wag臋 91 kilo. Jak patrzy艂am na siebie w lustrze czu艂am obrzydzenie, na brzuchu mia艂am rozst臋py jakby kto艣 mi szponami je wydrapa艂, piersi szkoda gada膰 i stwierdzi艂am nie! Zmieniam swoje 偶ycie i zmieni艂am (na miesi膮c 馃槃) potem by艂y pr贸by, ale nieudane. Wytrzymywa艂am na diecie max tydzie艅. W pa藕dzierniku posz艂am na diet臋 M呕 i regularnie i聽w miesi膮c schud艂am 2 kilo (ma艂o satysfakcjonuj膮ce prawda?) wi臋c te偶 j膮 porzuci艂am. W styczniu postanowi艂am i艣膰 na diet臋 kopenhask膮, by艂o baaaaardzo ci臋偶ko, 6-tego dnia si臋 zwa偶y艂am i efekt -1,9kg, gdzie podobno w 2 tygodnie idzie zej艣膰 10 kilo, tak ja na p贸艂metku prawie mia艂am nieca艂e 2 kilo. 馃槙聽Tak偶e te偶 j膮 porzuci艂am i objad艂am si臋 bo c贸偶 - na tej diecie strasznie mnie ssa艂o do fastfood贸w, nie m贸wi膮c o os艂abieniu og贸lnym i b贸lach g艂owy, z rana by艂o najgorzej. 馃槥聽W 3 dni waga wr贸ci艂a i stwierdzi艂am 偶e wracam na swoj膮 dawn膮 diet臋, kilka dni si臋 zbiera艂am, dojada艂am, dokupowa艂am produkty i oto jestem! 馃槃聽12-ty dzie艅 i czuj臋 偶e pozostan臋 na d艂u偶ej. 馃槈聽A wszystko dzi臋ki Wam - jak pisz臋 i opisuj臋 to czuj臋 偶e jestem w obowi膮zku tutaj trwa膰 i z Wami prze偶ywa膰 te katusze. 馃槢

Ohh ale si臋 rozpisa艂am. 馃槃鉂わ笍

PS.聽聽mama dw贸jki聽- gratulacje!! Ma艂ymi kroczkami

Edytowano przez Nalka7

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dwojki聽je艣li pomog艂o zwa偶enie si臋, to super, 偶aden grzech!聽i gratuluj臋 super spadku! :)聽

Nalka, moja historia odchudzania jest podobna :D i te偶 mam wi臋ksze samozaparcie, gdy wiem, 偶e jeste艣cie w tym ze mn膮, 偶e nie jestem sama :)聽

  • Like 1

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dw贸jki聽- co do dzieci - ja jako dziecko bardzo nie lubi艂am je艣膰 kotlet贸w schabowych聽i mama zamiast tego robi艂a kotleta z bu艂ki i jajka, wcina艂am a偶 mi si臋 uszy trz臋s艂y. 馃檪

fatsecret聽- super 偶e motywujemy si臋 wszystkie nawzajem do pracy nad sob膮. 鉂わ笍聽Ja raczej diety nie przerw臋, bynajmniej nie z w艂asnej woli, bo obudz臋 si臋 za 3 miesi膮ce jako dalej gruba kuleczka i stwierdz臋 sobie ''kurde a jakbym trzyma艂a si臋 diety to ju偶 taka laska bym by艂a聽馃槀''.. Ehhh gdybym nie przerwa艂a w kwietniu... 馃槃聽haha

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Znow mi sie okres spoznia juz powinnam dostac,聽chodze i szukam "czegos dobrego" znow mam wrazenie ze ciagle jestem glodna a dopiero obiad byl. Mysle ze na mnie zle juz dziala siedzenie w domu.

Dziewczyny w zwiazku z tym siedzenie w domu, musze sie pochwalic jutro ide na rozmowe o prace. Miejsce moze nie jest najlepsze, bo to praca jako kelnerka w restauracji, moze nie bede miala okazji na podjadanie.聽

Dobrze ze ktos wymyslil takie forum, mozna sobie o wszystkim popisac.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Dzieki dziewczyny :), no pomoglo, bo motywacja jest wtedy.

W poltorej roku to naprawd臋 duzo, ale tez zobacz, ze rok temu wa偶y艂as duuuzo wiecej, takze i tak super:).聽

My艣la艂am kiedy艣 o tych jajecznych kotletach, ale moj to akurat wszelkie kotlety lubi z roznych mies, mielone itd.聽

Ja to zawsze jak schudne mysle, a gdybym tak zaczela 10 kg wcze艣niej to ju偶 bym wa偶y艂a tyle i tyle, ale niestety musimy na ogol dlugo "dojrzewac i rosnac w sile" zeby ruszyc tylki, a potem juz nigdy nie bede jadla jak kiedys, chce tak wygl膮da膰 juz zawsze, a niestety p贸藕niej czesto jestem juz taka zajebista, ze nie musze tyle cwiczyc, ze kawakek ciasta, pizzy czy chipsy mi nie zaszkodza, a potem leci..聽

Dlatego nam gleboka nadziej臋, ze kazda z nas schudnie tyle ile chce, nie zrezygnuje z 膰wicze艅 i na zawsze zmieni spos贸b 偶ywienia, oczywi艣cie z ma艂ymi grzeszkami w swieta czy urodziny i tyle wiecej zadnych odstepst i wymowek!!!聽

O:)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Marysia no i super, jak jest duzy ruch to nie b臋dziesz nawet miala czasu zjesc, a i napiwki beda:).聽

Mi tez nigdy nie sluzy siedzenie w domu, bo si臋 zazera nude niestety, ale mi narazie praca nie grozi niestety..聽

A co do okresu nie pomoge, jak juz musisz to znajdz cos malego i dobrego, ale wybierz z tego cos najmniej kalorycznego, dasz rade!聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dw贸jki聽- dlatego trzeba pilnowa膰 si臋 nie tyle co z jedzeniem a wag膮. 馃槈聽A jak zobaczysz jakie艣 wi臋ksze zawahania to dzia艂asz. 馃槈 Ja mia艂am takiego pecha 偶e nie mia艂am w og贸le wagi i nawet nie zauwa偶y艂am jak przybra艂am.. Cz艂owiek si臋 na co dzie艅 widzi to nie zwraca uwagi, m贸j ch艂opak tak samo nie zauwa偶y艂 nic.. Tylko rodzina... -_- Ale za to jak chudn臋 to te偶 widz膮! 馃槃聽A ch艂opak dalej nie. 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dwojki "Ja to zawsze jak schudne mysle, a gdybym tak zaczela 10 kg wcze艣niej to ju偶 bym wa偶y艂a tyle i tyle, ale niestety musimy na ogol dlugo "dojrzewac i rosnac w sile" zeby ruszyc tylki, a potem juz nigdy nie bede jadla jak kiedys, chce tak wygl膮da膰 juz zawsze, a niestety p贸藕niej czesto jestem juz taka zajebista, ze nie musze tyle cwiczyc, ze kawakek ciasta, pizzy czy chipsy mi nie zaszkodza, a potem leci..聽"
BO呕E, ILE W TYM PRAWDY.聽

Tym razem si臋 motywuj臋 tym, 偶e jestem m艂oda i wcze艣niej nie by艂am a偶 tak 艣wiadoma tego na co nara偶am organizm tyj膮c a偶 tak du偶o i lepiej dla mojego zdrowia b臋dzie utrzymywa膰 efekt i wa偶y膰 si臋 regularnie nawet po odchudzaniu, 偶eby pilnowa膰 wagi.

Wcze艣niej by艂am sama, zajada艂am stres po uczelni i tak odreagowywa艂am, a teraz po tym, jak dotr臋 do swojej wagi, to m膮偶 b臋dzie mnie poucza艂 jak b臋d臋 si臋ga膰 po zbyt聽du偶o kalorycznego jedzenia - nawet teraz mu si臋 zdarza pyta膰 ile dzi艣 zjad艂am kcal zanim si臋gn臋 po co艣 p贸藕nym wieczorem, bo wie 偶e miewa艂am problemy z kompulsami i mog艂am d艂ugo trzyma膰 diet臋, a raz zosta艂am sama w domu wieczorem i zjad艂am du偶o za du偶o r贸偶nych przek膮sek i s艂odyczy, a p贸藕niej si臋 katowa艂am 膰wiczeniami p贸艂 nocy i mia艂am okropny聽nastr贸j.

Wi臋c wierz臋, 偶e sobie dam rad臋 tym razem, zw艂aszcza pod okiem m臋偶a kt贸ry mnie czasem pilnuje z jedzeniem i sam bardzo dobrze wygl膮da, jest szczup艂y i umi臋艣niony. Nie chc臋 za kilka lat by膰 gruba, chc臋 ju偶 zawsze utrzymywa膰 t臋 sylwetk臋 i regularnie si臋 wa偶y膰 np. co 2 tygodnie,聽by膰 zdrowa, energiczna, silna :)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Marysiu trzymam za Ciebie kciuki, 偶eby艣 dosta艂a prac臋, a jako kelnerka si臋 nalatasz i rozruszasz - to Ci pomo偶e dodatkowo w odchudzaniu! :)聽

Swoj膮 drog膮, dziewczyny, w jakim wieku jeste艣cie? Bo w sumie niewiele o sobie wiemy :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Moj maz w razie co tez b臋dzie sluzyl pomoc膮 jak go poprosze, bo tak to si臋 zaraz obrazalam, albo k艂贸tnia byla jak co艣 powiedzial..聽

Ja w kwietniu 26 lat:).聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Zjad艂am niedawno 2 jajka, og贸rki i jedn膮 was臋 pe艂noziarnist膮 z zio艂ami (takie okr膮g艂e) - jestem mega najedzona, nied艂ugo m膮偶 wraca ze szkole艅 z pracy i b臋dziemy lata膰 do pralni na d贸艂 bo ustawi艂am termin na dzi艣 o聽16 :) (w Szwecji zazwyczaj ludzie nie maj膮 w mieszkaniach pralek, tylko na dole w "piwnicy" w bloku jest pomieszczenie z wypasionymi pralkami, suszarkami, pralko-suszarkami, miejsce do prasowania, w贸zki do prania i wszystko, co potrzebne)聽

wi臋c jak ju偶 popierzemy i wysuszymy, to mo偶emy wyj艣膰 na spacer, u mnie dzi艣 jest bardzo przyjemnie na dworze聽:)聽

Nie mog臋 si臋 doczeka膰 marca, s艂oneczka, ciep艂a, morza... ahhh聽:) no i kwiecie艅 w mojej ukochanej Wawie!聽

mierzy艂am si臋 dzisiaj i kilka cm zn贸w聽pospada艂o, jestem z siebie dumna聽:)聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Mama dw贸jki dok艂adnie, a teraz bez obra偶ania si臋 b臋dzie, bo b臋dziesz wiedzia艂a 偶e wygl膮dasz super i nie masz powod贸w do obra偶ania si臋 z takim wygl膮dem, ale ma racje i 偶eby zwolni膰 bo b臋dziesz gruba!聽:) to samo u mnie :)聽

聽super, to m艂oda mama z Ciebie :) ja mam 22 lata :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Ja w marcu bede miala 29 lat.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

W艂a艣nie wr贸ci艂am z pracy z wag膮 i.... Jestem w szoku. P贸艂 roku temu by艂am w szoku jak si臋 wa偶y艂am u lekarza i wysz艂o 75 kg. My艣la艂am 偶e co艣 schud艂am od tego czasu... A tu 79.8 kg! Tragedia, masakra. W 偶yciu nie dosta艂am takiego kopa... Jestem za艂amana, bo wydawa艂o mi si臋 偶e raczej trzymam diet臋, nie jem s艂odyczy a tu taki szok.... Co prawda wi臋cej teraz 膰wicz臋 i by膰 mo偶e na wzrost wagi mog艂o si臋 przyczyni膰 to 偶e mi mi臋艣nie uros艂y i 偶e nie wa偶y艂am si臋 na czczo jak u lekarza, ale nie no nie....聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Ja si臋 wykoncze normalnie. Syn dzi艣 byl na kontroli i juz zdrowy, to samo z uchem. A mala pisalam, ze goraczkuje i jeszcze od niedzieli zaczela charczec i ma infekcje gornych drog oddechowych, 3 w ci膮gu trzech miesi臋cy. Narazie inhalacje bez antybiotyku, w pi膮tek kontrola. Ale powiedzcie gdzie ona to z艂apa艂a skoro od srody(wizyta z synem) nie wychodzi艂a z domu..聽

Troch臋 si臋 boje ze b臋dzie jak u syna infekcja, potem naprzemiennie bylo zapalenie pluc i oskrzeli z kilkudniowymi odst臋pami, a po pol roju jakos stwierdzili, ze astma dopiero. Tylko mu sie zaczelo jak rok skonczyl, a jej juz, ale obym si臋 mylila...聽

Oby mial mi kto zostac w weekend z dzie膰mi zebym mogla zakupy zrobi膰 na dietke.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 EWA

Kilka miesi臋cy temu wykupi艂am聽diet臋 i trening na stronie Fabryki Si艂y. Serdecznie mog臋 poleci膰聽聽Posi艂ki r贸偶norodne i zbilansowane. Uwa偶am, 偶e warto spr贸bowa膰. Je偶eli chcesz zach臋cam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesi膮ce gratis do zakupu planu! 聽聽

https://www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 EWA

Kilka miesi臋cy temu wykupi艂am聽diet臋 i trening na stronie Fabryki Si艂y. Serdecznie mog臋 poleci膰聽聽Posi艂ki r贸偶norodne i zbilansowane. Uwa偶am, 偶e warto spr贸bowa膰. Je偶eli chcesz zach臋cam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesi膮ce gratis do zakupu planu! 聽聽

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

fatsecret聽- ja 21 lat 馃檪聽w lipcu sko艅cz臋 22, to mo偶na powiedzie膰 偶e 21.5 馃槢

Mama dw贸jki聽- trzymam kciuki by wszystko by艂o okej i dzieci wyzdrowia艂y. 馃槈

Martyna252聽- W艂a艣nie o tym m贸wi艂am. 馃槥 Dlatego lepiej mie膰 jednak t膮 wag臋 i kontrolowa膰 mimo wszystko. Ale te偶 prawda jest taka ze zacz臋艂am 膰wiczy膰 i te偶 3 kilo przybra艂am... do mojej krytycznej wagi 91.. 馃槷

12- ty dzie艅 prawie zako艅czony. 馃槈聽Na obiadek mia艂am ry偶 z kurczakiem + sa艂atka z cebuli i og贸rka z olejem. 馃槈

Nied艂ugo kolacja - jogurt naturalny, kiwi, banan, brzoskwinka... no i koniec. 馃槃

Jutro super obiadek b臋dzie juhu. 鉂わ笍

Mi艂ego wieczorku. 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Jutro juz synek idzie do przedszkola to b臋dzie troch臋 lu藕niej:).聽

Przytylas, bo miesnie duzo waza馃槀

Ale tak serio to troch臋 waza.聽

Ja drugi dzie艅 zakonczony, leze i si臋 lenie z meliska.聽

To si臋 pochwal co na ten obiad masz?聽

Dobranoc 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰 dziewczyny 馃檪

Ja tak bardzo niezdrowo - jak s艂odz臋聽to s艂odzikiem - jak mam pa艣膰 to padn臋, kilka porcji w tygodniu mnie nie zabije 馃檪

Zabijcie mnie - zamiast spadku by艂 dzi艣 wzrost, mimo diety i 膰wicze艅 i si臋 wnerwi艂am - pojechali艣my na burgera, dodatkowo mama zrobi艂a pierogi ruskie i pop艂yn臋艂am... No zabijcie mnie.

Mo偶e dzie艅 dwa na p艂ynach?

Uhhh, mam nerwa!

Do tego w maju chcemy jecha膰 na mini urlop, a jak tak dalej p贸jdzie to nadal b臋d臋 klucha na nim... Nie wiem co robi膰. Zaraz si臋 ugryz臋 z tej z艂o艣ci.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nalka7 skoro sko艅czy艂a艣 21 lat, to chyba tak na logik臋 ju偶 masz 22, i w lipcu sko艅czysz, prawda? :D
czuj臋, 偶e jeste艣my z tego samego rocznika 1996, ja sko艅cz臋 22 lata pod koniec roku聽:) no ale jednak mam te 22 lata, po prostu jeszcze nie sko艅czy艂am,聽i tak samo Ty :D

Mama dwojki masakra jak Ci te dzieciaki choruj膮, teraz 艂atwo mo偶na聽z艂apa膰 jakie艣 wirusy :(聽

Martyna wsp贸艂czuj臋, 偶e si臋 tak zawiod艂a艣 i wa偶ysz wi臋cej zamiast schudn膮膰 :( ale ka偶da z nas prze偶y艂a ten zaw贸d gdy si臋 wa偶y艂a zaczynaj膮c diet臋 i dzi臋ki temu tu wszystkie jeste艣my. Szczerze mimo wszystko chcia艂abym wa偶y膰 te kilka kg mniej i by膰 przy Twojej wadze, a jeszcze mi do Ciebie brakuje 4 kg :) wi臋c doce艅 to, 偶e nie wi臋cej, bo ja te偶 w 偶yciu bym nie pomy艣la艂a, 偶e b臋d臋 wa偶y膰 tak du偶o jak gdy zaczyna艂am si臋 odchudza膰 w listopadzie :) zreszt膮 pierwsze kg szybko lec膮, wi臋c zaraz ich nie b臋dziesz mia艂a :) aaa no i u lekarza wa偶y艂a艣 si臋 wcze艣niej na czczo, wi臋c nie jest tak 藕le, nie martw si臋 :)聽


Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

W艂a艣nie nie wiem jakim cudem, bo ciuchy wszystkie le偶膮 na mnie tak samo, nawet bym powiedzia艂a 偶e w pewnych miejscach s膮 luzniejsze(np uda i brzuch). Mi臋艣nie uros艂y na pewno, bo z boczk贸w mi zesz艂o, a 艂ydki s膮 twarde i takie same jak wcze艣niej, albo i wi臋ksze.聽

Najgorsze jest to 偶e w grudniu mia艂am detoks- zero alkoholu i cukru. By艂 to dla mnie straszny wysi艂ek, kt贸ry jak wida膰 ekekt贸w nie przyni贸s艂.

No nic, zwa偶臋 si臋 jeszcze raz na czczo i zobacz臋 co to z tego wyjdzie.聽

Wczoraj i dzisiaj jad艂am zup臋 kapu艣cian膮 i kanapki z w臋dlin膮. Trening 1 godzina 20 min wczoraj i dzisiaj te偶 zaliczony. Jutro i pojutrze trening b臋dzie po nocy, bo pracuje do 23 馃檮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Martyna jednak przez polroku niestety waga mogla si臋 duzo zmieni膰, a Ty niestety tego zbytnio nie odczu膰, zw艂aszcza, ze to jednak tylko 5 kilo. Moze kup sobie wage do domu i to bardziej kontroluj i mierz si臋.聽

Pannapola i co by tu z Toba zrobic? Oj oj nie艂adnie, ale niestety si臋 zdarza, zastoj jest mega demotywujacy, ale pami臋taj, ze jutro tez jest dzie艅 i jezeli on juz b臋dzie dietowy to nic z艂ego si臋 nie stalo, a jak poplyniesz dalej to bedzie ciezko si臋 wykaraskac na brze馃槀. Tak偶e walcz!聽

Ja nie prze偶ylam az takiego zawodu, bo wiedzia艂am, ze tyje, p贸藕niej prawie miesi膮c mialam kose z waga, az tu wesz艂am i trzycyfrowka, to mowie nawpier***** si臋 i od jutra dieta馃槀

Martyna, a mo偶e w nocy juz sobie odpusc, bo sen i regeneracja tez sa wa偶ne w chudnieciu i poprostu pocwicz z rana? Nawet przed 艣niadaniem 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Brzeg*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

fatsecret聽- 97 馃檪聽21 lat sko艅czy艂am pod koniec lipca. 馃槈聽 do 22 urodzin pozosta艂o mi 艣rednio 5,5 miesi膮ca. 馃槢

PannaPola聽- Kochana ''Pad艂a艣? Powsta艅! Popraw koron臋 i zasuwaj dalej''聽聽馃槃. Jeden dzie艅 Ci nie zaszkodzi艂 uwierz mi.聽馃槈聽Pomy艣l 偶e zrobi艂a艣 sobie po prostu ''cheat day'a'' 馃槃聽 A jutro dalej walka o siebie!聽馃槉

Mama dw贸jki聽- Jutro na obiadek szklanka zupy i 4 pyzy z mi臋sem 鉂わ笍聽Chyba sobie zaserwuj臋 偶urek, ostatnim razem super si臋 komponowa艂 z pyzami. (((: A Ty jak si臋 trzymasz z dietk膮? Kiedy pierwsze wa偶onko? 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Dzie艅 dobry 馃檪

Pyzy to dla mnie cos w stylu "zaklej twarz" 馃槀.聽

Ja wczoraj juz po jednym dniu si臋 zwarzylam i bylo - 1,1kg, a dzi艣 rano znow to zrobilam i bylo - 2,2, kurde szkoda, ze to tylko na pocz膮tku tak leci, bo tak bym w miesiac miala swoj cel osiagniety馃槀

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Witajcie dziewczyny.聽

Ja sobie pije kawke i zaraz biore sie za sprzatanie i za obiad. Bede dzis myslala caly dzien o tej rozmowe o prace dlatego musze miec jakies zajecie.聽

Na sniadanie mam serek wiejski i bulke ciemna.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mama dwojki

Marysiu nie stresuj si臋 馃檪

Pomysl sobie w co si臋 ubierzesz, ma byc z klasa, ale i zebys Ty si臋 dobrze w tym czula, zebys na rozmowie miala wolna glowe i nie czula si臋 czyms skrepowana, w sensie niewygodnego ubrania. Mozesz tez sobie poczytac o rozmowach kwalifikacyjnych o co pytajs itd to b臋dziesz zawsze troszk臋 spokojniejsza i daj p贸藕niej znac jak Ci poszlo, bede trzymala kciuki:)聽

Ja tez juz ogarnelam mieszkanie, odkurzanie, kurze, podlogi itd.聽

Na 艣niadanie dzi艣 fajnie, by艂y kanapki z serkiem homo naturalnym, na to ogorek swiezy, pomidor, rzodkiewka i szczypiorek, og贸lnie ja najch臋tniej zamiast serka zjadlabym chuda szynkecz indyka, ale coz i tak moje klimaty馃槏. Na drugie 艣niadanie b臋dzie smoothie z kiwi, szpinaku i banana, tego szpinaku do picia to si臋 troch臋 boje, ale jakos prze偶yje 馃槆

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Marysia28

Mama dwojki dzieki za wsparcie馃榾聽Dam znac na pewno.聽

Zaczelysmy 40 strone dobrze nam idzie馃槏

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

U mnie godziny 膰wicze艅 s膮 r贸偶ne, od rana jestem u narzeczonego, a dopiero wieczorem b臋d臋 w domu gdzie mam orbitrek.聽

Marysiu powodzenia w rozmowie prac臋. Je艣li to praca na jedn膮 zmian臋 to pewnie 艂atwiej b臋dzie Ci u艂o偶y膰 jad艂ospis聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×