Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poza urodą nie mam nic

Polecane posty

Gość Bicu
09:08 podszywie, przesadziles. Ale w sumie nieważne, kobiety są i tak nic nie wartymi złymi istotami. A te polskie są absolutnie najgorsze, zombie bez duszy. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J****e pasozyty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.08 trudno myslec o adopcji, kiedy wlasne sprawy nie sa w porzadku. Adoptowane dziecko moze byc z rodziny AA i byc obciazone a przez to wymagac szczegolnej atencji. Najpierw dojdz ze soba do ladu, zanim wezmiesz odpowiedzialnosc za jeszcze jedna, dodatkowa osobe na tym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz gg autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym o sobie czytała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z ciebie i osob tu piszacych niedorajdy na miejscu matki odcielabym kurek , od razu zaradna bys sie stala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hzcx
Wydajesz się być interesującą osobą. Może zbyt krytycznie podchodzisz do siebie. Każdy przecież ma jakieś wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzel sobie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czujesz sie niewartosciowa bo nie pracujesz i nie skonczylas szkoly, radze ci wez sie za siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostan kura domowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo podobny a nawet bardzo niepodobny. Dziwi mnie twoje podsumowanie swojego problemu, gdyż takie podsumowanie własnego problemu świadczy o niewiedzy intelektualnej i tym samym ci mówię, że powinnaś zdobyć więcej wiedzy intelektualnej. To zajmuje czas. Około 3 lata aby móc złapać wiele z tego, ale to odsuwa od posiadania męża! Zresztą sama swoją wolą powinnaś poświęcić sobie te 3 lata na zdobycie wiedzy. To jest twój jedyny problem. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do posta o 10:08; podzielam twoje zdanie i jest więcej intelektualistów, którzy podtrzymują twoją wersję. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz niezdiagnozowany Zespół Aspergera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukalem takiej jak Ty od zawsze! Niestety, jestes za mloda (a raczej ja za stary) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś całe życie szukales bezrobotnej uległej nieudacznicy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicu
23:14 no i? Z opisu nie wynika że to jakaś zła osoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś z opisu wynika że to pasożyt :) niezaradny do tego a wiec pewnie całe życie nim będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicu
Nie można tak pisać tylko trzeba pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:54 Drogi K, o jakiej wiedzy intelektualnej Ty mówisz i jak ją zdobyć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze pytanie: Czy Ty coś bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mysle ze mozemy miec lekkiego aspergera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak byś jej pomógł bo nie rozumiem? ja nienawidzę takich ofiar, za dobrze ma i tyle , stad jej przemyslenia i 'niezaradnosc'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie ma aspergera tylko nalezy do grupy hsp zalozr sie Bo tez taka jestem , odwiedzilam psychologow, przeanalizowalam swoje wnetrze, tez podejrzewlam u siebie aspergera ale wykluczono go. Autorka wydaje sie byc kumata, wypowiedzi ma zlozone i Nie sadze aby autorka miala aspergera Aspergerzy nie umieją poprawnie interpretować gestów i min swojego rozmówcy, często nie rozumieją ironii, gier słownych, metafor, rozbudowanych porównań itp. To niemozliwe aby nim byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz sie ze jestes chociaz ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialbym miec taka kobiete :) skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz się ogarnąć, nie ma innej rady. Każdy ma jakieś ukryte lęki, ale nie ma wyjścia i je pokonuje. Ty jesteś tchórzem, który ma wygodnie. Polecam wziąć się za siebie i proszę nie odbierać tego pejoratywnie, to czysta prawda i innej rady nie ma. Bo zginiesz w tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei mam wszystko to co pewnie byś chciała, ale nie mam urody. Jestem wykształcona, odważna, śmiała, zabawna, inteigentna, towarzyska, miła, ciągle gdzieś wychodzę, spotykam się z ludźmi, wiele osób mnie lubi. I wiesz co? I chyj z tego, bo czuję się wybrakowana przez to, że jestem brzydka i mam męską twarz. Czuję sie niepełnowartościową kobietą, mimo że bardzo o siebie dbam. A Ty wygrałaś życie skoro jesteś ładna. Nad charakterem można pracować. Ja też kiedyś byłam nieśmiałą ofiarą, ale wszystko zmieniłam. Poza tym po tym co piszesz o swoich zainteresowaniach i podejściu do świata jawisz mi się jako bardzo ciekawa i wartościowa osoba. Uwierz w siebie, idź na terapię i wszystko będzie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym czytała o sobie.. dobrze rozumiem autorkę. Tyle że ja mam faceta, jeden plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hedorivka - Czemu czujesz się wybrakowana? Wydarzyło się coś w twoim zyciu, co mialo na to wpływ i narodziło kompleksy, oraz sprawiło, że przesadnie skupiłaś się na kwestii wyglądu, czy zawsze tak się czułaś i kompleksy dotyczace urody powstaly samoistnie? Porównujesz się z innymi? Masz faceta? Bo twój problem, podejrzewam, że tkwi w głowie, przeciez są różne typy urody i różne gusta, skoro o siebie dbasz, to na pewno nie jestes brzydka, tylko posiadasz typ urody, której tobie samej się nie podoba(co nie jest równoznaczne z tym, ze innym tez sie nie podoba). Jest masa kobiet o męskich rysach twarzy wsrod gwiazd uznawanych za najpiekniejsze. Są też takie triki makijażowe, jak chocby konturowanie twarzy, odpowiednio uzyte techniki makijazu w celu zmieniania ksztaltu oczu, nosa etc ze to niemożliwe, aby zadbana kobieta była brzydka. Szczupła, zadbana kobieta zawsze tez kogos znajdzie, o ile wszystko okej z jej charakterem. Naprawdę nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×