Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problemy z dorosłymi dziećmi! Mąż próbował mnie wczoraj zgwałcić

Polecane posty

Gość gość

Mamy dwoje dzieci syn 30 lat, gejem córka 28, samotna matka, 9-letni syn a ojcem dzieciaka jest gej będący w związku z naszym synem. Przez lata mąż to wypominał, że syn pedał a córka nie dość, że zrobiła sobie dziecko to jeszcze z drugim pedałem, wyzywał przy tym mnie i nasze dzieci. Przeszłam piekło, wyzywana od idiotek, kretynek, ostatnio nawet opowiadał po ludziach, że go zdradzam. Wczoraj pokłóciliśmy się całkowicie. Ja uderzyłam go w twarz a on rzucił mnie na łóżko, zdjął spodnie i próbował się dostać do mnie. Płakałam, krzyczałam aż w końcu weszła córka do naszej sypialni i odepchnęła go ode mnie. Doszło do szarpaniny, do tej pory to mąż utrzymywał mnie. Wczoraj się wyprowadził, córka powiedziała, że nic od niego nie chce i żeby dał nam spokój. Mój mąż to mężczyzna na stanowisku, mimo, że jest u nas taka patologia to człowiek wykształcony, ma własną kancelarię prawną, teraz został nawet radnym. Wczoraj wyrzuciłyśmy go z domu a córce powiedziałam, żebyśmy nie miały z tym człowiekiem już nic wspólnego, co więcej córka obiecała mi, że swoje dziecko również będzie trzymała z daleka od niego i zrzeknie się wszystkiego co dostało ono od dziadka czyli - lekcje angielskiego - nauka jazdy konnej - nauka karate dzisiaj pojechała do apartamentu męża i oddała mu również rzeczy, ubrania, zabawki i sprzęty elektroniczne które dzieciak dostał od niego. Niestety on tego nie przyjął a wnuk nie rozumiał o co chodzi i do tej pory nie odzywa się ani do mnie ani do córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaba ta prowokacja 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×