Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hedorivka

Chciałabym mieć dobrego i fajnego męża

Polecane posty

5 minut temu, Bezedury napisał:

Nie znam Cię więc nie wiem jaka jesteś. Odniosłem się do zwichrowanej kobiety, którą poznałem 🙂

Rozumiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Hedorivka napisał:

Nie szukałabym tu męża. Mam wrażenie, że wiele tu ciężko zaburzonych osób, w derpesji, nieradzących sobie z rzeczywistością.

A ja nie radzę sobie tylko z samooceną i emocjami 😄

Mężczyźni tego rodzaju istnieją ale wątpię by któremuś była potrzebna wybuchająca emocjami znienacka kobieta. Niewątpliwie raczej nie tymi pozytywnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powidz mi łapotologicznie jak te emotikony wstawiasz bo jak chce wstawić to mi się nic nie wyświetla

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Mężczyźni tego rodzaju istnieją ale wątpię by któremuś była potrzebna wybuchająca emocjami znienacka kobieta. Niewątpliwie raczej nie tymi pozytywnymi.

Kto powiedział, że wybucham? 

Po prostu je czuję, ale potrafię nimi zarządzać, tak by nie krzywdzić innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie się nie chce czytać jak jakiś frajer jak ty mnie obraża publicznie :). Pi3rdol się i tyle, bo jesteś tępym śmieciem a ja mam prawo sobie pisać co mi się pdooba, co zagrozisz mi policją, co?? Bo stwierdzam fakty?? Że 2000 osób mają kilka trylionów dolarów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bezedury napisał:

Powidz mi łapotologicznie jak te emotikony wstawiasz bo jak chce wstawić to mi się nic nie wyświetla

 

Musisz chwilę poczekać, aż się wczytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy jesteście biedakami i umrzecie biedakami

Bogaty człowiek to taki który codziennie się czegoś uczy i zdobywa wiedzę i codziennie się w czymś rozwija. Biedny ten co zdobywa tylko pieniądze a potem się ma za niewiadomo kogo bo sobie coś kupił. chołota zawsze będzie chołotą. a tacy jak wy rozwoj myślą że to zarobić pieniądze to bardzo mało zarabiacie i słabo wypadacie z tymi swoimi 100 tys miesiecznie jak tam gdzies mają miliardy dolarow rocznie i sie smieja z takich biedakow jak wy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem mam bo nic mi się nie wczytuje. Mikołaj przyszedł do  Ciebie, bo mój mi powiedział, że najwszcześniej to jutro ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Hedorivka napisał:

Kto powiedział, że wybucham? 

Po prostu je czuję, ale potrafię nimi zarządzać, tak by nie krzywdzić innych.

Jeśli masz takie skrajne emocje to wątpię aby było tak słodko jak piszesz:

"Nie dotykaj mnie, nie mam nastroju"

"Seksu nie będzie ale masz mnie przytulać"

"Zrób sobie kanapki sam, nie mam na to ochoty".

Wątpię za to byś skakała mężczyźnie z ustami do rozporka kiedy przyjdzie z pracy. Czy radosnym tonem w razie okresu obwieszczała że jest tydzień loda i seksu w pupę.

Tudzież nagle wpadała w szał przygotowania ukochanemu pyszności na dzień następny do pracy.

Kiedy kobieta mówi że ma skrajne emocje albo jest emocjonalna najczęściej znaczy to że są to napady emocji negatywnych. A to wcale fajne nie jest i ciężko z takimi osobami się mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sozi

Jak to możliwe że zaczynając przeglądać strony z pogodą godzinę temu wylądowałem na kafeterii na tym temacie... internet mnie ciągle zaskakuje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"TY KURWA DEBILU JEBANY XD "

 

też Cię lubię ale mi cholery się nie wczytują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

śmiesza mnie ludzie tacy jak hedorivka i inni ktorzy maja 100 tysiecy zlotych miesiecznie i się uważają za niewiadomo kogo a jak sobie jezdzi mercedesem i kupi chate na osiedlu to juz bogaty hahah

niedoudekowani ostro jestescie, ze dla was 100 tysiecy zlotych to dobry pieniadz. wystarczy sobie popatrzec na zdjecia domow jakie maja najbogatsi ludzie na swiecie oni to nie dosc ze maja dobre domy posiadlosci jachty samoloty to i jeszcze oni sie moga pochwalic ze maja dobre pieniadze XD

BEKA Z PRACUSIÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pommmpek

To chyba ja bym się nadawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Piaskun napisał:

Jeśli masz takie skrajne emocje to wątpię aby było tak słodko jak piszesz:

"Nie dotykaj mnie, nie mam nastroju"

"Seksu nie będzie ale masz mnie przytulać"

"Zrób sobie kanapki sam, nie mam na to ochoty".

Wątpię za to byś skakała mężczyźnie z ustami do rozporka kiedy przyjdzie z pracy. Czy radosnym tonem w razie okresu obwieszczała że jest tydzień loda i seksu w pupę.

Tudzież nagle wpadają w szał przygotowania ukochanemu pyszności na dzień następny do pracy.

Kiedy kobieta mówi że ma skrajne emocje albo jest emocjonalna najczęściej znaczy to że są to napady emocji negatywnych. A to wcale fajne nie jest i ciężko z takimi osobami się mieszka.

Jest jeszcze jedna opcja. Możesz wiedzieć, że masz skrajne emocje i wydawać grube pieniądze na terapię, by nauczyli Cię nimi zarządzać, a terapia odnosi skutek 😄

Sam fakt, że np. teraz nie zaczynam Cię cisnąć jest dowodem na moje opanowanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hedorivka napisał:

Jest jeszcze jedna opcja. Możesz wiedzieć, że masz skrajne emocje i wydawać grube pieniądze na terapię, by nauczyli Cię nimi zarządzać, a terapia odnosi skutek 😄

Sam fakt, że np. teraz nie zaczynam Cię cisnąć jest dowodem na moje opanowanie 🙂

Heh, może jeszcze z Ciebie będą ludzie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecił Ci ktoś to forum jako terapię??

To chyba nie najlepszy pomysł chyba ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Bezedury napisał:

Problem mam bo nic mi się nie wczytuje. Mikołaj przyszedł do  Ciebie, bo mój mi powiedział, że najwszcześniej to jutro 😉

😀😁😂😮🤐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pommmpek

Widzę że szata graficzna forum się zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać w cycacie emotikon, a jak otwieram to nie chcą się wczytać. Piszę jak głupek, że nie mam emotikonek a w Twoim cytacie się pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skad wiem, ze hedorivka jest biedna umysłowo, bo oglądałaby ze swoim męzem netflix

netflix jest wlasnie dla biedakow takich jak hedorivka ktorych nie stać by chodzić oglądać filmy do kina albo nie stać ich na domowe kino domowe i płyty blue ray/dvd.

ja z taką hedorivką to bym sobie w łeb strzelił jakbym się ożenił. ja nie mam pieniedzy ale szkoda ze ja chociaz nie mam problemow z samooceną, bo nie uważam że jestem brzydki, podejrzewam hedorivka że mam lepsze nogi od ciebie, bo kobiety korposzczury takie jak ty nie są zgrabne, bo całymi dniami pracują na te swoje ciężkie pieniądze 100 tysiecy zlotych i mysla, ze coś znaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Piaskun napisał:

Heh, może jeszcze z Ciebie będą ludzie 😉

🙂 Dziękuję, potraktuję to jako komplement 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dwajedentrzysiedem napisał:

skad wiem, ze hedorivka jest biedna umysłowo, bo oglądałaby ze swoim męzem netflix

netflix jest wlasnie dla biedakow takich jak hedorivka ktorych nie stać by chodzić oglądać filmy do kina albo nie stać ich na domowe kino domowe i płyty blue ray/dvd.

ja z taką hedorivką to bym sobie w łeb strzelił jakbym się ożenił. ja nie mam pieniedzy ale szkoda ze ja chociaz nie mam problemow z samooceną, bo nie uważam że jestem brzydki, podejrzewam hedorivka że mam lepsze nogi od ciebie, bo kobiety korposzczury takie jak ty nie są zgrabne, bo całymi dniami pracują na te swoje ciężkie pieniądze 100 tysiecy zlotych i mysla, ze coś znaczą.

Wydaję mi się, że zacząłeś się nakręcać jak Ci dokuczyłam z powodu braku pieniędzy. Nie wiedziałam, ze aż tak zareagujesz. Przepraszam 🙂 Spróbuj już ochłonąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam, jest sporo fajnych kobitek samotnych. Ostatnio na andrzejkach byłem to byłem zdziwiony, że panny zdrowo po 30 były same. Jakbym nie był z żoną to nie opcji żebym wyszedł sam, Statystycznie do 48 roku życia, więcej jest mężczyzn w stosunku do kobiet, dopiero po 48 roku życia zaczyna być więcej kobiet - no niestety, wtedy to można iść spąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę spać, a emotikony to mi się dalej nie wyświetlają i nie wiem co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko według ciebie mogę mieć pieniądze lub nie mogę. A jakbym miał pieniądze, to na pewno nie chwaliłbym się tym w internecie :). To już drugi dowod na to, ze jestes biedna umyslowo, chwalisz się swoją 'fortuną' na forum publicznym.

 

Gdy wy ciezko pracujecie codziennie na te swoje pieniazki, ja robie kilometry na nogach, wiecie ile juz warwickshire zobaczyłem w anglii przez 3 lata?? Dla mnie to co widzialem jest bezcenne, a wy no coz, tydzien albo dwa wolnego i potem znowu do pracy, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mam zgrabne nogi, wiele razy to słyszałem, że mam niezłą dupę.

Szkoda, że wiekszosc kobiet jakie widze to mają koślawe nogi, krzywe, grube, albo tłustawe. Idealne nogi to mają tylko kobiety ktore maja po 40-50 lat i ktore biegają ciągle.

A ja tez mam troche wyrzezbione nozki, bo mysle ze przez 2 lata zrobilem z 500-1000 kilometrow na nogach jak nic. Drugie tyle na rowerze.

Ale nie wiecie co to znaczy nie pracować mieć wolne i wyj3bane i jezdzic sobie codziennie na angielska naturkę gdzie jest pięknie, wdychać morską bryzę i patrzeć w niebo, gdy ja sobie jezdze na angielską wieś, wy wtedy pracujecie hahahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sozi

"sporo fajnych samotnych..." tylko ciekawe czemu na jakichś normalnych ludzi trafić nie można 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet teraz u mnie w anglii jest tak piękne niebo że mogę sobie iść na pobliską farmę 40 minut na nogach i 65% nieba dookoła mnie to gwiazdy, czy wy też tak mozecie sobie wyjsc na nogach z domu i 65% dookola mnie to gwiazdy i czarne niebo??

ale mi sie nie chce jeszcze sobie zdąże pójść na farmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Wszystki szukaja ksiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah a jeszcze lepiej jak sobie wezme discmana sluchawki pałeczki i odpale sobie muzyczke i bede sobie napierdalal w trawe gdzie dookoła mnie sam kosmos i nic więcej, to dopiero będzie przeżycie, ja sobie je zrealizuje ZA DARMO, rozumiecie, ZA DARMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×