Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nina

Jak to ogarnac?

Polecane posty

Gość gość

on im wszystkim nie pomaga tylko mrowi do łatwej kasy wystarczy ,ze do niego zadzwonią ze pusta lodówka, a on leci z kamerą i daje kase! Adam sie zbuntował, chlopak nie chcial grać tak jak mu kazał "świety" Dżak :d ten facet zbiera kasę i sam na swoich zasadach nią zarzadza tak jest w regulaminie ,a ludzie takie matoły wplacaja i jeszcze mają do niego pretensje, że on nie robi to co wpłacający by sobie życzyli, wyraznie to mowi w filmiku u alchemi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przed chwila był live, na ktorym Jacek wyglada jak biznesman, chwali  sie ze w krotkim czasie zdobył 40tys subów. Nie wiemo co w tym  chodzi bo widzowie maja zadawać pytania o ubezpeczeniach. Chyba dalam sie naciagnac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

on im wszystkim nie pomaga tylko mrowi do łatwej kasy wystarczy ,ze do niego zadzwonią ze pusta lodówka, a on leci z kamerą i daje kase! Adam sie zbuntował, chlopak nie chcial grać tak jak mu kazał "świety" Dżak :d ten facet zbiera kasę i sam na swoich zasadach nią zarzadza tak jest w regulaminie ,a ludzie takie matoły wplacaja i jeszcze mają do niego pretensje, że on nie robi to co wpłacający by sobie życzyli, wyraznie to mowi w filmiku u alchemi. 

chyba niezupełnie "mrowi do łatwej kasy" cokolwiek to znaczy, bo głównie robił potrzebującym zakupy jednocześnie dając im w zamian listę zadań do wykonania

"mrowią do łatwej kasy" ci którzy przejęli pałeczkę po Jacku

moim zdaniem pomoc w postaci "ryby" nie jest dobra ani skuteczna, lepsza byłaby "wędka"

to już chyba nie ma zresztą większego znaczenia, bo myślę, że kanał nie przetrwa

Jacek powinien był wziąć do współpracy jakiegoś psychologa, który by mu pomagał, bo sam podszedł do tego nieprofesjonalnie i wyszło jak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Absurd. On nie wspolpracuje z psychologami. Żaden psycholog by na to nie pozwolił. Mój partner jest psychiatrą terapeutą i łapie się za głowe, gdy widzi jego "metody". Te metody to podstarzałe sposoby na manipulacje i złamanie ludzkiej psychiki. Wykorzystywane tylko w krytycznych przypadkach by wyprać mozgi psychopatom. Takie rzeczy to pod sztabem psychiatrów, terapetuów i psychologów. Żaden psycholog nie pozwoli byle człowiekowi na takie działanie w pojedynke. 

Może on sam potrzebuje terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

dokladnie on sam potrzebuje wsparcia specjalisty zeby  powiedzial mu -chłopie ochłoń!, ale wiecie co , tego faceta nic nie obchodzi tylko gruby szmal, 200tys na mieszkanie dla A. myśle ze zdrobili układ, ze jak uzbiera 200tys kupi jej od komornika mieszkanie za 90tys a trugie 90tys dla niego , inaczej nic by nie ukrecil , nic!! on chce kupić samolot ;D tylko w ten sposob moze cos ukręcic, on wkręca tych poszkodowanych , zmaltretowanych ludzi w te swoje biznesy i na nich zarabiaale ale też trzeba miec łeb nie od parady żeby wpaść na taki pomysł zarobku.....-oni tylko do tego są mu potrzebni! nie moge zrozumiec jak mozna mu wplacac pieniadze  nie czytajac regulaminu ,że on bedzie robil z kasą to co bedzie chciał- bezposrednio wyslalabym paczkę np. do Magdy, czy Agi ale do niego w życiu , bo on odda to bezdomnym  w parku, a oni sprzedadzą i kupią alkohol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzbanek

Ja tego nie ogarniam, ktos wie o co w tym wszystkim chodzi? Padlam jak zobaczylam to Q&A i w tle ta rozowa swinka i jednorozec. A ludzie wplacaja na mieszkanie Agnieszki, no bomba. Nie sadze ze jest oszustem, bo juz by go dawno namierzyli. Ale to w sumie dobry pomysl, tez sobie zaloze zbiorke na nowego Iphona moze znajdzie sie chetny do wsparcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Czuję się oszukana, ale będę obserwować jak to się rozwinie. Szkoda mi tylko Adama i Magdy. Magdy chyba najbardziej bo ona rozkręciła ten kanał, a dostała z tego najmniej. Agnieszka chyba tez nie do końca chce oddać swoje sprawy w ręce tej "dużej kancelarii", wszystko ogarnia sama, więc po co Jacek się w to wtrąca? Jeśli to eksperyment to Jacek zrobił dużo złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Gdzie ludzie wpłacają? Bo nie widziałam żadnej zbiórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Inka napisał:

Czuję się oszukana, ale będę obserwować jak to się rozwinie. Szkoda mi tylko Adama i Magdy. Magdy chyba najbardziej bo ona rozkręciła ten kanał, a dostała z tego najmniej. Agnieszka chyba tez nie do końca chce oddać swoje sprawy w ręce tej "dużej kancelarii", wszystko ogarnia sama, więc po co Jacek się w to wtrąca? Jeśli to eksperyment to Jacek zrobił dużo złego.

Zdaje się Aga sama się zgłosiła do Jacka o pomoc. I nie jest ubezwłasnowolniona, więc gdyby chciała zaprzestać współpracy, to by to zrobiła. 

Magda dostała najmniej... Ale jak Ty sobie wyobrażasz pomoc finansową dla niej? Przecież ona nie jest całkiem sprawna intelektualnie. Przypuszczam, że gdyby otrzymała dużą gotówkę, to po prostu wydałaby ją nieracjonalnie, roztrwoniłaby ją i tyle. Dla niej aż prosi się o konsultacje z dobrym specjalistą! To tak. Jacek powinien o tym pomyśleć w pierwszej kolejności chcąc jej pomóc.

A Adam sam się zrobił w balona. Oby tak się nie stało, ale wydaje mi się, że wyjdzie na tej pomocy od tej grupy FB jak Zabłocki na mydle.

A Ty, konkretnie, z jakiego powodu czujesz się oszukana? Wpłaciłaś dużą gotówkę czy co? Nawet jeśli, to przecież zrobiłaś to dobrowolnie i na pewno przeczytałaś najpierw regulamin, że to Jacek decyduje na jaki cel idzie kasa. Mnie się pomysł z zakupem mieszkania nie podoba, więc nie wpłacę pieniędzy i tym samym nie będę się czuła oszukana, proste.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Zdaje się Aga sama się zgłosiła do Jacka o pomoc. I nie jest ubezwłasnowolniona, więc gdyby chciała zaprzestać współpracy, to by to zrobiła. 

Magda dostała najmniej... Ale jak Ty sobie wyobrażasz pomoc finansową dla niej? Przecież ona nie jest całkiem sprawna intelektualnie. Przypuszczam, że gdyby otrzymała dużą gotówkę, to po prostu wydałaby ją nieracjonalnie, roztrwoniłaby ją i tyle. Dla niej aż prosi się o konsultacje z dobrym specjalistą! To tak. Jacek powinien o tym pomyśleć w pierwszej kolejności chcąc jej pomóc.

A Adam sam się zrobił w balona. Oby tak się nie stało, ale wydaje mi się, że wyjdzie na tej pomocy od tej grupy FB jak Zabłocki na mydle.

A Ty, konkretnie, z jakiego powodu czujesz się oszukana? Wpłaciłaś dużą gotówkę czy co? Nawet jeśli, to przecież zrobiłaś to dobrowolnie i na pewno przeczytałaś najpierw regulamin, że to Jacek decyduje na jaki cel idzie kasa. Mnie się pomysł z zakupem mieszkania nie podoba, więc nie wpłacę pieniędzy i tym samym nie będę się czuła oszukana, proste.

 

po 1 Jacek zmienił regulamin dopiero niedawno, po 2  wpłaty często były opisywane np dla Magdy i on nie ma prawa wydać na inny cel, sa na to odpowiednie linijki w kodeksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z wczorajszego filmiku Jacka ,  dowiedziałam się że Ewa próbowała popełnić samobójstwo i prawdopodobnie poroniła... Od samego początku  ta sprawa wygladała na szytą grubymi nićmi. Plan tej pary naciągaczy był taki żeby skorzystać jak najwiecej i wyciągnąć ile się da... Wydaje mi się ,że ona wcale w ciąży nie była. Czekałam tylko kiedy poinformuje ,że poroniła zanim okaże się , że ciąża to ściema. No i proszę ! Intuicja mnie nie myliła! Druga sprawa , to taka że Ewa była poszukiwana listem gończym i Jacek osobiście zgłosił to na policję . Powiadomił o miejscu w którym przebywa. Wczoraj w filmiku który zamieścił ze zdziwieniem informuje , że nie wie co u Ewy , bo nie odbiera od niego telefonów😂. Ciekawe czego się spodziewał ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość gość napisał:

 ale też trzeba miec łeb nie od parady żeby wpaść na taki pomysł zarobku.....

Nie, nie trzeba, wystarczy mieć wątpliwą moralność. Nie on pierwszy zarabia na biednych, pokrzywdzonych ludziach. Przykład "Chłopaki do wzięcia". Fakt, że Morawscy nie robią pseudo zbiórek pieniędzy, ale dobrze żyją z pokazywania ludzi, którzy w większości ma wiele zaburzeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powiem tak... Im dalej ,. tym robi się z tego niezły cyrk. Mieszkanie dla Agnieszki? A dlaczego akurat dla niej? Czym sobie zasłużyła? Miała męża i dach nad głową ? Miała . Szukała przygód , to znalazła. Sama sobie winna. Potrzebujacych ludzi jest wielu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć

Live nie ma 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teamadam

Przecież był live. Jeśli ktoś szuka kontaktu z Adamem, to może przez Facebooka. Z tego co Jacek wczoraj powiedział, wątpię że Adama u niego zobaczymy. #teamadam    https://m.facebook.com/profile.php?id=100003399592306&tsid=0.7474178040418489&source=result 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

śmiać mi się chciało jak Jacek podawał Jankowi z ręki ptasie mleczko, a ten zgrabnie go wyminął i sam sobie wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeBe

Po wejsciu na Facebook'a Adama mam mieszane uczucia. Mysle, ze pomoc internautow powinna byc skierowana do ludzi naprawde potrzebujacych, a nie zdrowych mezczyzn w sile wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Telenoweli ciąg dalszy. Wigilia na ławce w parku. Teraz Magda ma na siłę wybaczać mamusi, bo wigilia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jaki słaby ten wywiad z Roxane. Ona mówi tak jak by ktos ją wyrwał ze snu i zaczął pytania zadawać. Nowej gwiazdy nie będzie. Pałeczkę pierwszeństwa nadal dzierży Magda, jedyna i największa gwiazda kanału Jacka😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od kilku dni zapowiadał fantastyczny wywiad z prostytuką. Wychwalał i zachwalał jaki to super film będzie. A tu wyszło, jak wyszło 🙂 On czym bardziej coś zachwala, tym gorzej wychodzi. Tak samo było z filmem o Wigilii. Miało być wzruszająco na maxa ( wagon chusteczek kazał sobie naszykować) a było żenująco. I takie filmy robi ktoś, kto pracował w telewizji i w radiu, i zwiedził wiele miejsc na ziemi. Wiele widział, wielu zawodów się imał, ale niczego się nie nauczył.  Ma się za fachowca w wielu dziedzinach, a tak naprawdę liznął trochę w każdej i dalej nic nie umie. 

Mnie też zastanowiło jak wczoraj opowiadał, że nie zdawał sobie sprawy, że życie kobiet jest dość utrudnione, zwłaszcza jak mają dzieci i chcą pracować. A przecież miał kilka żon, ma kilkoro dzieci, to nie zauważył przez te lata, że jego byłym też było ciężko? Moim zdaniem wyrachowanie. Wie dobrze jak jest ciężko samotnym matkom, ale udaje przed widzami.

Ten człowiek działa mi na nerwy i chociaż słownictwo Mareckiego bardzo mnie razi, to jednak mogłabym mu przybić piątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepsza wigilia. Zimne sledzie i sałatka podane na mrozie. Mógł przynieść chociaż ciepłą herbatę w termosie albo zupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Oj ludzie, ludzie. Powtarzacie po innych o tej Wigilii to co żeście wyczytali w komentarzach pod filmem. Moim zdaniem nie zrozumieliście idei. Jacek chciał, aby to sami bezdomni zorganizowali tę Wigilię, by pokazać jak podejdą do tematu. W ich rękach pozostawił całość od zakupów po oprawę. Jego zadaniem nie było ich wyręczać tylko to sfinansować i obserwować jak im wszystko wyjdzie. (Notabene. Co do ciepłej Wigilii, to przecież są takie imprezy organizowane przez miasto, więc "nasi" bohaterowie mogli skorzystać i z tejże, gdzie nie brakowało ciepłych posiłków.)

Podobnie było w mieszkaniem Adama. Jacek chciał mu je sfinansować, ale nie wyręczać w szukaniu. Po prostu on próbuje tych ludzi uaktywnić i sprawdzić czy dadzą coś z siebie czy tylko będą czekać aż się im gotowe podstawi pod nos.

Niesprawiedliwie go niektórzy oceniają moim zdaniem, choć zgodzę się, że niektóre jego pomysły są nietrafione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uaktywnić? buhahaha szczególnie jak wypytuje na q&a o intymne sprawy Magdę i Janka. Kogo to interesuje? Co to wnosi do ich aktywizacji zawodowej? żenada goni  żenadę. Agnieszkę też uaktwni zakup mieszkania,  to może wszystkim kobietom z domów samotnej matki złóżmy się na mieszkania inaczej aktywne się nie staną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wezcie sie co niektorzy jebnijcie porzadnie w te puste makòwy. 

Stary Strup to zwykly smiec który zarabia na wpierdalaniu ludzi w jeszcze wieksze problemy, uszkodzony leb, stary trep który czerpie satysfakcje z nieszczescia innych.

Bezdomny to czlowiek który ma w glowie  próchno, najwyzszy poziom uszkodzen i zero zahamowan, jak bedzie potrzebowal kase na nalog to nawet dziecku noz przystawi do gardla aby dostac to co chce. Zobaczyc wystarczy skan mozgu takiego degenerata. 

Czego tu nie rozumiecie.

Smiec lubi obcowac ze smieciami laczy ich symbioza.

Bezdomni to nie ludzie to sciek społeczny urodzony przez inny sciek.

Wszysy do utylizacji

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Gość gość napisał:

Oj ludzie, ludzie. Powtarzacie po innych o tej Wigilii to co żeście wyczytali w komentarzach pod filmem. Moim zdaniem nie zrozumieliście idei. Jacek chciał, aby to sami bezdomni zorganizowali tę Wigilię, by pokazać jak podejdą do tematu. W ich rękach pozostawił całość od zakupów po oprawę. Jego zadaniem nie było ich wyręczać tylko to sfinansować i obserwować jak im wszystko wyjdzie. (Notabene. Co do ciepłej Wigilii, to przecież są takie imprezy organizowane przez miasto, więc "nasi" bohaterowie mogli skorzystać i z tejże, gdzie nie brakowało ciepłych posiłków.)

Podobnie było w mieszkaniem Adama. Jacek chciał mu je sfinansować, ale nie wyręczać w szukaniu. Po prostu on próbuje tych ludzi uaktywnić i sprawdzić czy dadzą coś z siebie czy tylko będą czekać aż się im gotowe podstawi pod nos.

Niesprawiedliwie go niektórzy oceniają moim zdaniem, choć zgodzę się, że niektóre jego pomysły są nietrafione...

Ta wigilia była na pokaz. Myślisz, że bezdomni zrobiliby wigilię na ławce w parku? W takie zimno? Zrobiliby w czyimś szałasie lub szalecie lub wcale albo kupilipy flaszkę i tyle. Więc to było tylko pod publikę robione.  

Co do całego filmiku, to tak była to żenada. Człowiek, który obchodzi wigilię nie raczej się smucić, a Jacek zamiast dać im radość, jakąś nadzieję na lepszą przyszłość, to chciał wyciągnąć z nich jak najwięcej bólu.

Dodatkowo zachwalał ten filmik wcześniej. Mówił, że wszyscy się wzruszą, tak że chusteczek może zabraknąć. A tam było naprawdę kiepsko. U ciebie w domu w czasie Wigili opowiada się o złych przeżyciach? Wątpię. To powinien być czas radości, nadziei i miłości. Oczekiwanie na przyjście Jezusa, nie powinno być smutnym przeżyciem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o jakim oddaniu dzieci on mówi? Mnie ciekawi czy Janek umiał by podać dziecku leki w razie jakiejś choroby, jak on czytać i pisać nie potrafi. Przeciez to może zagrażać zdrowiu a nawet życiu. Sa niewydolni wychowawczo skoro odebrano im dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

o jakim oddaniu dzieci on mówi? Mnie ciekawi czy Janek umiał by podać dziecku leki w razie jakiejś choroby, jak on czytać i pisać nie potrafi. Przeciez to może zagrażać zdrowiu a nawet życiu. Sa niewydolni wychowawczo skoro odebrano im dzieci.

Może i są niewydolni wychowaczo (chociaż to nie dlatego odebrano im dzieci), ale Jacek ich ciągle oszukuje. Robi show, bo temat Magdy i Janka dobrze się sprzedaje. Za plecami Magdy, do widzów, mówi, że jego wielka kancelaria prawna i ośrodek gdzie jest Marcinek, robią wszystko, by jak najszybciej odebrać Magdzie prawa do syna. To jest w porządku? 

Pomoc w jego mniemaniu, to robienie pasemek osobom z trupami pluskiew na ścianach. Live w barłogu, bo inaczej tego na czym siedziała Magda nie da się nazwać. 

Jacek zbiera na samolot, a Magdy mieszkanie tyle co odrobaczone. Mnie nie obchodzą cudze pieniądze, bo to inni wpłacają na ten samolot, ale niech później ludzie nie płaczą, że zostali oszukani.

A co do dzieci, to uważasz, że matka Magdy wydolna? Kasę tylko wyciąga od państwa na dziecko i tyle. Dziecko w szkole ma problemy z zachowaniem i nauką już w wieku nie całych ośmiu lat. Taka wspaniała ta babcia. Za parę lat ta babcia będzie mówiła o Ani to samo co o Magdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 minuty temu, Gość gość napisał:

Może i są niewydolni wychowaczo (chociaż to nie dlatego odebrano im dzieci), ale Jacek ich ciągle oszukuje. Robi show, bo temat Magdy i Janka dobrze się sprzedaje. Za plecami Magdy, do widzów, mówi, że jego wielka kancelaria prawna i ośrodek gdzie jest Marcinek, robią wszystko, by jak najszybciej odebrać Magdzie prawa do syna. To jest w porządku? 

Pomoc w jego mniemaniu, to robienie pasemek osobom z trupami pluskiew na ścianach. Live w barłogu, bo inaczej tego na czym siedziała Magda nie da się nazwać. 

Jacek zbiera na samolot, a Magdy mieszkanie tyle co odrobaczone. Mnie nie obchodzą cudze pieniądze, bo to inni wpłacają na ten samolot, ale niech później ludzie nie płaczą, że zostali oszukani.

A co do dzieci, to uważasz, że matka Magdy wydolna? Kasę tylko wyciąga od państwa na dziecko i tyle. Dziecko w szkole ma problemy z zachowaniem i nauką już w wieku nie całych ośmiu lat. Taka wspaniała ta babcia. Za parę lat ta babcia będzie mówiła o Ani to samo co o Magdzie. 

Jacek ich nie oszukuje. Nie obiecuje, że dostaną dzieci. On próbuje Magdę uświadomić, że nie ma szans na odzyskanie syna; że niebawem odbędzie się proces adopcyjny, tyle że ona nie przyjmuje tego do wiadomości, odbija się to od niej jak od ściany. Poza tym nie jest łatwo powiedzieć komuś takiemu jak Magda brutalną prawdę prosto w oczy to raz, a dwa to nie jest w Jacka kompetencji, bo nie on o tym decyduje tylko sąd.

Co do pasemek, to nie jest to pomoc, racja, tyle że on to zrobił z prywatnych środków, tak jak fryzurę dla Magdy.

O tym samolocie to tylko Twoja wyobraźnia. Dajesz sobą manipulować jak pacynka i powtarzasz jak echo po innych. 

Nie, nie twierdzę, że Jacek działa bezbłędnie, bo uważam, że dotychczas otrzymane pieniądze można by spożytkować inaczej, że za łatwo je rozdaje, zamiast np. kupić farbę pokojową dla Magdy i Jacka, ale nie robi błędów ten co nic nie robi.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie raz Jacek łudził Magdę, że odzyska dzieci. Ostatnio jedynie trochę to zmienił pewnie po komentarzach widzów. Też już mam dosyć zadufanego w sobie Jacka, te jego monologi, których tak na prawdę nikt nie chce słuchać są żenujące. Ludzie chcą oglądać bezdomnych i tego co oni mówią i Magdy. Nawet Magda czasami robi śmieszne miny, mam wrażenie, że już nie może słuchać tych Jackowych mądrości. Te jego marzenia o płatnych kursach online nie wypalą bo nieuczciwie chciał zdobyć potencjalnych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pomagać wcale nie jest tak prosto jak się wydaje. Przekonali się o tym ludzie "z drugiego obozu", że tak to nazwę, którzy chcieli pomóc Adamowi i innym. Nie trzeba było długo czekać. Już narzekają, że Adam szuka coraz to nowych wymówek, by nie iść do pracy, z innymi też nie jest lekko. Ławo się mówi jak należy postępować będąc przed monitorem w ciepłych kapciach, z realną pomocą nie jest tak hop siup. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×