Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nina

Jak to ogarnac?

Polecane posty

Gość mmm

Adam ma komornika na karku.Nie pojdzie do roboty,nie założy konta w banku.Jest mu wygodnie tak jak jest.Na grupie już sie wykłócają,że kasa sie konczy,żeby wpłacac itd. Ludzie mieli nadzieje pomóc  czasowo,żeby sie facet ogarnął ,jakos wystartował a on nie,bo to,bo tamto,bo ucho boli,bo boli noga w biedrze...Propozycje pracy są olewane.

Pożyje wygodnie dopóki bedzie kasa a jak sie skonczy zawinie sie z powrotem do piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Jacek ich nie oszukuje. Nie obiecuje, że dostaną dzieci. On próbuje Magdę uświadomić, że nie ma szans na odzyskanie syna; że niebawem odbędzie się proces adopcyjny, tyle że ona nie przyjmuje tego do wiadomości, odbija się to od niej jak od ściany. Poza tym nie jest łatwo powiedzieć komuś takiemu jak Magda brutalną prawdę prosto w oczy to raz, a dwa to nie jest w Jacka kompetencji, bo nie on o tym decyduje tylko sąd.

Co do pasemek, to nie jest to pomoc, racja, tyle że on to zrobił z prywatnych środków, tak jak fryzurę dla Magdy.

O tym samolocie to tylko Twoja wyobraźnia. Dajesz sobą manipulować jak pacynka i powtarzasz jak echo po innych. 

Nie, nie twierdzę, że Jacek działa bezbłędnie, bo uważam, że dotychczas otrzymane pieniądze można by spożytkować inaczej, że za łatwo je rozdaje, zamiast np. kupić farbę pokojową dla Magdy i Jacka, ale nie robi błędów ten co nic nie robi.... 

Tak Jacek ich oszukuje. 

Sam mówił, że od początku wielka kancelaria prawna, chce by jak najszybciej dziecko zostało odebrane Magdzie. Słuchaj tego co mówi. Magdzie tego nie powiedział, ale widzom tak. I teraz, jeśli dzieci przy Magdzie nie będzie, to na czym ma polegać pomoc Magdzie? Na wysłaniu jej do fryzjera? Ja rozumiem kobieta chce ładnie wyglądać, taka natura, ale z tymi pasemkami na tle ścian z pluskwami, to rzeczywiście wyglądała świetnie. Jacek zebrał dużo pieniędzy, a nie chce im kupić farby i innych potrzebnych rzeczy do remontu mieszkania. To dla ciebie jest pomoc? Pomalowane włosy mogą pomóc kobiecie, która przechodzi jakiegoś doła, jest przygnębiona itd, a nie kobiecie, która walczy o dzieci, a mieszkanie wygląda jak speluna. 

Co do manipulacji, to akurat ty pozwalasz sobą manipulować. Jacek od wielu lat jest na Youtubie, pooglądaj, posłuchaj i wtedy zrozumiesz. Pacynką nie jestem i nie powtarzam po innych jak echo. Nie wiesz kim jestem, co piszę pod filmami, więc nie obrażaj mnie. 

Hasło: "nie robi błędow ten co nic nie robi" wyświechtany slogan. To zdanie jest dobre samo w sobie, ale jak je powtarzasz zbyt często, to staje się tylko usprawiedliwieniem swojej głupoty. A już używać tego zdania, gdy tak naprawdę powinno być słowo : "przepraszam", to już zwykłe chamstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Może i są niewydolni wychowaczo (chociaż to nie dlatego odebrano im dzieci), ale Jacek ich ciągle oszukuje. Robi show, bo temat Magdy i Janka dobrze się sprzedaje. Za plecami Magdy, do widzów, mówi, że jego wielka kancelaria prawna i ośrodek gdzie jest Marcinek, robią wszystko, by jak najszybciej odebrać Magdzie prawa do syna. To jest w porządku? 

Pomoc w jego mniemaniu, to robienie pasemek osobom z trupami pluskiew na ścianach. Live w barłogu, bo inaczej tego na czym siedziała Magda nie da się nazwać. 

Jacek zbiera na samolot, a Magdy mieszkanie tyle co odrobaczone. Mnie nie obchodzą cudze pieniądze, bo to inni wpłacają na ten samolot, ale niech później ludzie nie płaczą, że zostali oszukani.

A co do dzieci, to uważasz, że matka Magdy wydolna? Kasę tylko wyciąga od państwa na dziecko i tyle. Dziecko w szkole ma problemy z zachowaniem i nauką już w wieku nie całych ośmiu lat. Taka wspaniała ta babcia. Za parę lat ta babcia będzie mówiła o Ani to samo co o Magdzie. 

Absolutnie tak nie uważam, Też zwróciłam uwagę na to, że dziewczynka w tym wieku już sprawia problemy wychowawcze. Denerwuje mnie jak Jacek każe mówic mama a ona tego nie czuje,bo nie ma pozytywnej  więzi z matką. Podważa to co mówi psycholog. Jacek najmądrzejszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

Jacek ich nie oszukuje. Nie obiecuje, że dostaną dzieci. On próbuje Magdę uświadomić, że nie ma szans na odzyskanie syna; że niebawem odbędzie się proces adopcyjny, tyle że ona nie przyjmuje tego do wiadomości, odbija się to od niej jak od ściany. Poza tym nie jest łatwo powiedzieć komuś takiemu jak Magda brutalną prawdę prosto w oczy to raz, a dwa to nie jest w Jacka kompetencji, bo nie on o tym decyduje tylko sąd.

Co do pasemek, to nie jest to pomoc, racja, tyle że on to zrobił z prywatnych środków, tak jak fryzurę dla Magdy.

O tym samolocie to tylko Twoja wyobraźnia. Dajesz sobą manipulować jak pacynka i powtarzasz jak echo po innych. 

Nie, nie twierdzę, że Jacek działa bezbłędnie, bo uważam, że dotychczas otrzymane pieniądze można by spożytkować inaczej, że za łatwo je rozdaje, zamiast np. kupić farbę pokojową dla Magdy i Jacka, ale nie robi błędów ten co nic nie robi.... 

Jeżeli w grę wchodzą publiczne pieniądze to tak nie robi się błędów, powinno się brać odpowiedzialność za pieniądze darczyńców.Cała akcja powinna być przemyślana zanim wystartuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zobaczcie jak on odpowiada na zarzuty na karcie społeczności.Jest bezczelny,arogancki.Każdy komentarz to dla niego statystyka.Albo sie okaże ,że zaraz zniknie albo ogłosi,że braliśmy udzial w jakimś  eksperymencie manipulacji ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość mmm napisał:

Adam ma komornika na karku.Nie pojdzie do roboty,nie założy konta w banku.Jest mu wygodnie tak jak jest.Na grupie już sie wykłócają,że kasa sie konczy,żeby wpłacac itd. Ludzie mieli nadzieje pomóc  czasowo,żeby sie facet ogarnął ,jakos wystartował a on nie,bo to,bo tamto,bo ucho boli,bo boli noga w biedrze...Propozycje pracy są olewane.

Pożyje wygodnie dopóki bedzie kasa a jak sie skonczy zawinie sie z powrotem do piwnicy.

I wszystko w temacie. Ciekawe, że ci, co tak się wymądrzają w sprawie kompetentnej pomocy, nie potrafią na Adama wpłynąć i go zmotywować, by wziął się za siebie:classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Telenoweli cd., w najnowszym odcinku hit, pasemka dla Janka! może po to, żeby lepiej sie prezentował na zdjeciu w cv🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 minuty temu, Gość gość napisał:

Jeżeli w grę wchodzą publiczne pieniądze to tak nie robi się błędów, powinno się brać odpowiedzialność za pieniądze darczyńców.Cała akcja powinna być przemyślana zanim wystartuje.

To prawda, zgadzam się z Tobą, tyle że zauważ, że jedni piszą w komentarzach: idź z Magdą do fryzjera, kup to, kup tamto; gdy to zrobi to dostaje cięgi, że wywala kasę na pierdoły; jeśli czegoś nie zrobi, to też mu się obrywa, więc facet już sam nie wie jak działać. Ale zgadzam się, że zanim się zaczęła akcja pomocowa, to p. Jacek powinien najpierw skonsultować się z kimś kto się na tym zna jak do tego podejść. Np. z byłą żoną, która jest psychoterapeutką czy kimkolwiek innym. Ogólnie to ja mu współczuję, bo myślę że intencje ma i miał dobre i szczere, ale troszkę nieudolnie podszedł do całego przedsięwzięcia. Na pewno nie zasłużył sobie na takie pomyje jakie na niego lecą. Zastraszanie, wyzywanie, co to jest?? Ludzie zachowują się okropnie. Żal mi gościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

To prawda, zgadzam się z Tobą, tyle że zauważ, że jedni piszą w komentarzach: idź z Magdą do fryzjera, kup to, kup tamto; gdy to zrobi to dostaje cięgi, że wywala kasę na pierdoły; jeśli czegoś nie zrobi, to też mu się obrywa, więc facet już sam nie wie jak działać. Ale zgadzam się, że zanim się zaczęła akcja pomocowa, to p. Jacek powinien najpierw skonsultować się z kimś kto się na tym zna jak do tego podejść. Np. z byłą żoną, która jest psychoterapeutką czy kimkolwiek innym. Ogólnie to ja mu współczuję, bo myślę że intencje ma i miał dobre i szczere, ale troszkę nieudolnie podszedł do całego przedsięwzięcia. Na pewno nie zasłużył sobie na takie pomyje jakie na niego lecą. Zastraszanie, wyzywanie, co to jest?? Ludzie zachowują się okropnie. Żal mi gościa.

Wg mnie powinna być osobna zbiórka na każdego. Jedni wolą Magdę inni bezdomnych lub Agnieszkę. To by na pewno uprościło całą sprawę. Każdy by wspomagał te osobę która darzy większą sympatią czy współczuciem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

Wg mnie powinna być osobna zbiórka na każdego. Jedni wolą Magdę inni bezdomnych lub Agnieszkę. To by na pewno uprościło całą sprawę. Każdy by wspomagał te osobę która darzy większą sympatią czy współczuciem.  

To jest jakaś myśl. Może podsuń ją p. Jackowi? Myślę, że dobrym pomysłem byłoby też, gdyby ludzie wypowiadali się na co dla konkretnej osoby ich zdaniem powinny pieniądze być przeznaczone, z logicznym uzasadnieniem. Wtedy p. Jacek mógłby to rozważyć. Np. w przypadku Magdy i Janka stomatolog czy remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oj dziewczyny, ludzie wpłacali z konkretnym opisem. Sama znam kogos, kto wpłacił większą sumę na Magdę i potem Adama. JACEK zmienił regulamin,na taki że to on decyduje na co wyda kasę(co w sumie chyba nie jest zgodne z prawem). Oglądałam to spokojnie do czasu. Gdy zaczął podważać zdanie psychologa to szlag mnie trafi na miejscu. Ojciec lał,matka nie stała po stronie córki. A ten jej wmawia jaka ta matka cudowna. Domy starców pełne są ludzi ,którzy za młodu chlali, lali,wykorzystywali a na starość ,gdy do wc juz noe mogą dojść i hormony padły, są grzeczni.  nagle dzieci są te złe, bo się nie opiekują. To jak wmawia nie ofierze gwałtu,ze nic się nie stało ,było minęło.  Nie no nie. Tak pomoc społeczna ma braki, nie jest tak jak powinno być ale wykorzystywanie osób biednych jako aktorów to już dno dna.niech pomaga bez kamer. Może pokazywać duzo mniej, gdyby chcial ale nie - widz chce widz ma.a może to pamiątkadla Ani?żeby widziała od czego ja babcia uratowała. I dał Marcinka,  na bank rodzina zastępcza zgra i na 18 puści o ile dzieci nie wygadają w piaskownicy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 godziny temu, Gość mmm napisał:

Adam ma komornika na karku.Nie pojdzie do roboty,nie założy konta w banku.Jest mu wygodnie tak jak jest.Na grupie już sie wykłócają,że kasa sie konczy,żeby wpłacac itd. Ludzie mieli nadzieje pomóc  czasowo,żeby sie facet ogarnął ,jakos wystartował a on nie,bo to,bo tamto,bo ucho boli,bo boli noga w biedrze...Propozycje pracy są olewane.

Pożyje wygodnie dopóki bedzie kasa a jak sie skonczy zawinie sie z powrotem do piwnicy.

A pani Gosia ciągnie dwie sroki za ogon... Korzysta z pomocy przeciwników p. Jacka i jego samego... Okazuje się więc, że większość tych ludzi to leserzy i kombinatorzy. Niestety. I jak pomóc takim osobom z głową?? Kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Oj dziewczyny, ludzie wpłacali z konkretnym opisem. Sama znam kogos, kto wpłacił większą sumę na Magdę i potem Adama. JACEK zmienił regulamin,na taki że to on decyduje na co wyda kasę(co w sumie chyba nie jest zgodne z prawem). Oglądałam to spokojnie do czasu. Gdy zaczął podważać zdanie psychologa to szlag mnie trafi na miejscu. Ojciec lał,matka nie stała po stronie córki. A ten jej wmawia jaka ta matka cudowna. Domy starców pełne są ludzi ,którzy za młodu chlali, lali,wykorzystywali a na starość ,gdy do wc juz noe mogą dojść i hormony padły, są grzeczni.  nagle dzieci są te złe, bo się nie opiekują. To jak wmawia nie ofierze gwałtu,ze nic się nie stało ,było minęło.  Nie no nie. Tak pomoc społeczna ma braki, nie jest tak jak powinno być ale wykorzystywanie osób biednych jako aktorów to już dno dna.niech pomaga bez kamer. Może pokazywać duzo mniej, gdyby chcial ale nie - widz chce widz ma.a może to pamiątkadla Ani?żeby widziała od czego ja babcia uratowała. I dał Marcinka,  na bank rodzina zastępcza zgra i na 18 puści o ile dzieci nie wygadają w piaskownicy

 

Myślę, że Magda ma uzasadnione pretensje do matki. Pewnie nie miała od niej wsparcia, co widać po deficytach w zachowaniu, emocjach itd.,ale nie przeceniałabym psychologów, bo oni też często popełniają błędy i są niekompetentni. Nie uważam, że trzeba ich traktować jak autorytety i wyrocznię, która wie najlepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W oparach absurdu cd. Agnieszka w najtrudniejszej sytuacji na świecie. Żart?Jest cała rzesza samotnych matek i musza dac radę. Agnieszka nie, wiec trzeba kupić mieszkanie, bo pieniadze z ops są małe, na mieszkanie socjalne trzeba długo czekać dom samotnej matki odpada. Rodzice nie mają przedpokoju ani piwnicy. Mama wspiera, ale zaprosić córki do czasu ułożenia sobie życia nie może. Niebawem będzie zbiórka na pensje comiesięczną dla Agnieszki ,bo bidulka w trudnej sytuacji. Już chyba nawet Jacek jest nieco poirytowany wspominał coś o piętrowych łóżkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 4.01.2019 o 16:54, Gość gość napisał:

To jest jakaś myśl. Może podsuń ją p. Jackowi? Myślę, że dobrym pomysłem byłoby też, gdyby ludzie wypowiadali się na co dla konkretnej osoby ich zdaniem powinny pieniądze być przeznaczone, z logicznym uzasadnieniem. Wtedy p. Jacek mógłby to rozważyć. Np. w przypadku Magdy i Janka stomatolog czy remont.

Były takie sugestie, ale regulamin jest jasny to Jacek ostatecznie decyduje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bebe

Z tego co widze, to oni wszyscy sa siebie warci! Pan Jacek, Magda, Janek, Adam, Pani Malgosia, Olek, Agnieszka. Wszyscy kombinuja by jak najwiecej dla siebie ukrecic. Ale co zrobic, w glownej mierze jestesmy narodem przekretow! 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co Z Olkiem już nie będzie pomagał? Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 godziny temu, Gość gosc napisał:

A pani Gosia ciągnie dwie sroki za ogon... Korzysta z pomocy przeciwników p. Jacka i jego samego... Okazuje się więc, że większość tych ludzi to leserzy i kombinatorzy. Niestety. I jak pomóc takim osobom z głową?? Kto wie?

Po pierwsze ,żeby komuś pomóc taka osoba musi chcieć zmian i posiadać wolę walki o własną przyszłość, jeżeli tak nie jest raczej z tego nic nie będzie. Po drugie jeżeli to osoba uzależniona zacząć od terapi warunek osoba musi wyrazić zgodę. Jeżeli nie, nie pomagamy, nie finansujemy patologi tylko proces naprawczy po to, żeby odzyskać tę osobę dla spoleczeństwa. Inaczej to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pomysł na biznes koszulka z napisem WSZYSTKO PRZEZ SĄDY😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jacek mógłby zaprowadzić Janka  do stomatologa..... a ten jeszcze dosłownie wjeżdża mu tą kamerą do buzi brawie, nie da się tego oglądać, tych Jacka zbliżeń , nie wiem czy wy tak macie ale ja mam odruch wymiotno - rzygotny ......fryzjer, telefon na święta....Chyba taka protezę można załatwić na NFZ . A i nie wiem co ten Janek klika w tym telefonie , skoro czytać nie umie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czy Magda jak była u fryzjera to miała wszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Pomysł na biznes koszulka z napisem WSZYSTKO PRZEZ SĄDY😂😂

Śmiechy śmiechami, ale w tym jej wyświechtanym sloganie może być krzta prawdy. Mam na myśl to, że przez to iż nie ma przy sobie dzieci może cierpieć na depresję i ogólne zniechęcenie do jakichkolwiek działań., jak dbanie o siebie i mieszkanie. A przy takim facecie jak Janek, to już w ogóle można popaść w marazm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jacek mógłby zaprowadzić Janka  do stomatologa..... a ten jeszcze dosłownie wjeżdża mu tą kamerą do buzi brawie, nie da się tego oglądać, tych Jacka zbliżeń , nie wiem czy wy tak macie ale ja mam odruch wymiotno - rzygotny ......fryzjer, telefon na święta....Chyba taka protezę można załatwić na NFZ . A i nie wiem co ten Janek klika w tym telefonie , skoro czytać nie umie....

Janek nie jest dzieckiem, które się bierze za rękę i zaprowadza do stomatologa. Ona sam musiałby najpierw tego chcieć. Ale Jacek mógłby mu to zasugerować, to fakt. Na pewno na NFZ co ileś lat przysługuje proteza.

W telefonie pewnie po prostu coś ogląda...😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

czy Magda jak była u fryzjera to miała wszy?

a skąd mamy to wiedzieć? Jacek polecił im kupić jakiś środek, ale czy wszystko wyplenili? kto to wie... dla dobra salonu i pani fryzjerki miejmy nadzieję, że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jacek pyta czy Janek ma cv🤣 Tylko po pierwsze co o ma niby wpisać, dwie klasy podstawówki, 25 lat w zakładach karnych🤣, a po drugie, żeby takowe napisać to trzeba umieć czytać i pisać. Jacek tak samo odrealniony jak i jego bohaterowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Poza tym po co im CV, do prostych prac nie wymagają. Można też w 10minut coś takiego napisać. A Janek chyba nie wiedział co to jest, wydaje mi się, że on myśli że to dokument typu świadectwa pracy czy szkolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wkurzaja mnie ci z kafe bo nic nie robia ze spamerami. Jakas chinska sieczka teraz tu jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaki Jacek każdy widzi

Zastanawia mnie to kiedy on zajmuje się tą ciocią jak, cały czas na ławkach wysiaduje i nagrywa nawet o 23 pod domem Magdy czatował. To co widzę w jego filmach raczej nie wpływa na to że ci ludzie się ogarnąć, a wigilja to porażka nawet nie obejrzałam całego odcinka. Napewno niejest to pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej

Wierzysz w tę ciocie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tttt

Jacek to drugi Magical albo Jarek Andrzejewski( dla tych niewtajemniczonych to pato redaktorzy/strimerzy zarabiający na pokazywaniu albo matki i ojczyma menela albo upośledzonego żula Kononowicza i jego lokatora) tylko na nieco wyższym poziomie ogłady. Hejterzy Kurzatkowskiego tacy jak Marecki i spółka to zwykle hieny które również chcą zarabiać na menelach ale najpierw chcą się pozbyć konkurencji czyli JTO zabierając mu przy okazji podopiecznych( idealny przykład z pijaczkiem Olkiem który ma teraz nowego redaktorka, który założył menelowi kanał i trzepie na tym hajs rzucając pijaczynie ochłapy). Magdy, cygany i reszta towarzystwa będzie trwać przy Jacku dopóki nie dostaną więcej od konkurencji- wtedy się od niego odwrócą jak Kononowicz odwrócił się od Andrzejewskiego. To zwykle zarabianie na cudzych ułomnościach, ograniczeniu umysłowym, patologii. Tam nie ma dobrych duszków tylko cwaniactwo i interesy. Kolejna sprawa to Agnieszka do której (tak sądzę) Jacuś smoli cholewki. Może łączy ich coś więcej i chcą zarobić na wspólne gniazdko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×