Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1234

Czym najlepiej pieścic swoją cipeczke?

Polecane posty

6 minut temu, Gość gość napisał:

O jaki pedał. Nazywa swoją dupe 'cipeczką'. Tylko największe pasywy swoją dupe nazywają 'cipeczka' 😴

Tak wiem poranne myślenie sprawia niektórym trudności. Proponuję mocny rozpęd i zderzenie z rzeczywistością.Mocną kawę też możesz wypić natenczas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, acordeon napisał:

Tak wiem poranne myślenie sprawia niektórym trudności. Proponuję mocny rozpęd i zderzenie z rzeczywistością.Mocną kawę też możesz wypić natenczas.

No to ładny chuj z ciebie 😕😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Gość napisał:

No to ładny chuj z ciebie 😕😞

Ładny to jest pies moich sąsiadów (owczarek niemiecki) serdecznie polecam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubliana

Brzmi w sumie bajkowo ale sama do żeli stymulujących nie byłam przekonana. Miałam bodajże jeden, mianowicie durex play o (nie wiem czy obecnie jest w sklepach). No i miałam spore oczekiwania, kosztował też niemało a działanie... No takie średnie z uwagi na to, ze mnie po nim piekło i to znacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gametka

To nie to samo 🙂 Mialam kiedyś ten durex i mnie akurat nie piekło ale rownież jak sobie go kupowałam to nastawiałam się na coś zupełnie innego. Lepszego (szczególnie, że cena nie taka niska w sumie). Libi gel jest przyjemniejszy. W przeciwieństwie do durexa nie daje coraz to uczucia zimna czy ciepła ale po prostu sprawia, ze dotyk jest odczuwany o wiele mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MikołajNieświęty

Laską Mikołaja, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CoMiZrobiszJakMnieZłapiesz

Najlepiej w tej roli sprawdzi się okrągła druciana szczotka do włosów. I masz kreatywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja np bardzo lubię kulki G Często wkładam sobie je do środka i idę na zakupy spacer lub do koleżanki. Uwielbiam czuć jak mnie w środku masują gdy jestem na spacer.

Bardzo często mam je w cipce gdy jestem w domu. Mój partner też daje mi 100% zadowolenia, czasem jak mam ogromną potrzebę to dodatkowa partner wkłada mi żelowego dwustronnego penisa. Wówczas mam aż 3 pały w sobie 2 w muszelce 1 w tyłeczku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×