Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bezsil

Muszę czekać na staranne się o dziecko

Polecane posty

Witam, jestem po poronieniu. Aktualnie muszę poczekać jeszcze z 2 miesiące  żeby zacząć się znowu starać. Czy był ktoś w takiej sytuacji? Najgorsze jest to że każda koleżanka po kolei w ciazy albo rodzi. Psychicznie już nie wytrzymuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za bardzo się przejmujesz i dlatego masz problemy. Nie oglądaj się na koleżanki, tylko skup się teraz na sobie, odstresuj się, zadbaj o zdrową dietę, może jakieś zabiegi kosmetyczne? 

Dwa miesiące szybko minął i na spokojnie będziesz mogła znowu się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy po poronieniu musi poczekać, nie jesteś wyjątkiem więc przestań panikować. My potem jeszcze ponad rok się staraliśmy więc nie licz na sukces od razu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A ja po poronieniu i odczekaniu3 mcy zaszłam za pierwszym razem, więc niekoniecznie będzie długo czekać. Natomiast wydaje mi się, że jest ciężko w tym okresie przez hormony, które robią wodę z mózgu. Teraz z perspektywy czasu żałuję, że tak to przeżywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To pomyśl ciepło o tych koleżankach w ciąży 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A po co ci dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Lepiej poczekać niż jak by miało się powtórzyć... Zadbaj o siebie, o zdrowie,  wiem że ciężko jak dowiadujesz się o czyjejś ciąży musisz sama się z tym jakoś uporać i wierz ze na Ciebie też przyjdzie pora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×