Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocket

dziewczyny jakiej liczby parterek seksualnych nie byłabyś w stanie zaakceptować u mężczyzny?

Polecane posty

Gość Api2
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Zaakceptowałam dwie obecne, ale jak mi powiedział, że z dziwkami też sypia to mi obrzydł. A byłam nim taka zachwycona. 

Prawda, biedne prostytutki. Też uważam że dziwka to jest facet ktory idzie do burdelu. Wiesz, ktos korzystajacy z usług prostytutek nie traktuje seksu jak coś wspaniałego, zblizajacego ludzi do siebie. A skoro Ty się nim zachwycilas to na.pewno bylby w stanie nie placic za seks. Ale facety są jaskiniowce. Oni nie odczuwaja tak emocjonalnie zbliżenia. Dla nich z każdą jest tak samo. Rzadko się zdarza chłop , który potrzebuje czuć więź z osobą z którą sypia. Też spotkałam młodych którzy chodzili do burdelu, jeden sie chcial ze mną umówić, ale odmówiłam. Mlode fajne chłopaki, ale lecą na łatwiznę i to mi się nie podoba, bo od razu widać, że starać się będzie troche i chwilę. To jak z jedzeniem, mozna isc na zakupy i przygotowac samemu obiad, można też iść do restauracji i go zamówić...albo podjechać do McDonald's do okienka dla kierowców i zjesc z kartonowego pudelka w aucie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzy
14 minut temu, Gość Api2 napisał:

Prawda, biedne prostytutki. Też uważam że dziwka to jest facet ktory idzie do burdelu. Wiesz, ktos korzystajacy z usług prostytutek nie traktuje seksu jak coś wspaniałego, zblizajacego ludzi do siebie. A skoro Ty się nim zachwycilas to na.pewno bylby w stanie nie placic za seks. Ale facety są jaskiniowce. Oni nie odczuwaja tak emocjonalnie zbliżenia. Dla nich z każdą jest tak samo. Rzadko się zdarza chłop , który potrzebuje czuć więź z osobą z którą sypia. Też spotkałam młodych którzy chodzili do burdelu, jeden sie chcial ze mną umówić, ale odmówiłam. Mlode fajne chłopaki, ale lecą na łatwiznę i to mi się nie podoba, bo od razu widać, że starać się będzie troche i chwilę. To jak z jedzeniem, mozna isc na zakupy i przygotowac samemu obiad, można też iść do restauracji i go zamówić...albo podjechać do McDonald's do okienka dla kierowców i zjesc z kartonowego pudelka w aucie 😉

A jaka jest różnica między chłopakami chodzącymi na ku'rwy z roksy, a takimi co idą do kluby zaliczać puszczalskie na jedną noc? Bo dla mnie różnica bardzo niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Api2
13 minut temu, Gość ozzy napisał:

A jaka jest różnica między chłopakami chodzącymi na ku'rwy z roksy, a takimi co idą do kluby zaliczać puszczalskie na jedną noc? Bo dla mnie różnica bardzo niewielka.

A taka że znajdują pokrewna dupę (hehe duszę) a nie idą na mega łatwiznę po gotową czekającą na nich za siano. Dla mnie duża roznica. I weź zejdź z tymi etykietkami "puszczalska" faceci są bardziej rozwięzli z przyczyn biologicznych...tak ich natura stworzyła i nieswiadomie mają zakodowana prokreacje z wieloma partnerkami w celu przedłużenia gatunku. Ale przychodzi czas i cywilizacja i trzeba z tą naturą nieco zawalczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość dsaa napisał:

A tak w ogóle to po co ci ktoś na stałe? Nie lepiej dla takich osób jak ty pasowałby seks układ z jakimś facetem?

Sama piszesz, że lubisz robić to z wieloma osobami, a w takim seks układzie mogłabyś się bzykać do woli, razem byście jeździli do klubu dla swingersów, urządzali sobie orgie w mieszkaniu - to dopiero wrażenia i doznania!

Mówię ci nie szukaj związku, a partnera do seks układu 😉

Mówię ci, jesteś modelowym przykładem osoby pełnej kompleksów i z zaburzeniami seksualnymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Bogini napisał:

Nie chodziło o ilość tylko ktoś chciał się w siebie zaglębić bo zauważył że nie zanjduje tego czego poszukuje i może to jego wina, nie o ilość tu chodzi, jeju, wszystko takie czarno biąłe ma być

Eee. że co? Mogłabyś ten bełkot przetłumaczyć na polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie jestem w stanie zaakceptowac zadnej

wystarczy ze facet puszczal sie choc z jedna i juz go skreslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Api2 napisał:

O, perełka się odezwała. Nie bałwanie, ale jeśli masz za soba 5 czy 10 nieudanych związków to czas poszperać w mózgownicy dlaczego nie wychodziło do tej pory znaleźć kogoś na stałe itp. a terapeuty, psychologa czy psychiatry to na oczęta nie widziałeś. Za to powrót do przeszłości dobrze by Ci zrobił, cos w okolicy podstawówki gdzie to uczą czytać ze zrozumieniem. 😂

Najpierw naucz się pisać zrozumiale bałwanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Bogini napisał:

Tu nie tak bardzo aż chodzi o ilośc o tą liczbę tylko bardziej o podejściu. Ogólnie jak ktoś manipuluje osobą dla zdobycia seksu, czy zdolny jest do seks układów, to osoba bardziej uczuciowa i wrażliwa nie zgra się kimś takim, to chyba jasne.  Oszukiwanie jest w ogóle niedopuszcza;ne więc to w sumie pominę.  A te epitety, że jest kłodą itd. to krzyk jakiś rozwścieczonych sama nie wiem kogo, casanowy, prawików, manipulantów? Po porstu ma inną wrazliwość i podejście do siebei innych i seksu. Tak bardzo was to boli? :classic_blink:

Taa, zwłaszcza prawików. Z logiką u ciebie kiepsko kłodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znowu ten pojebany od klod. Haha jesteś taki żałosny i monotematyczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość gosc napisał:

nie jestem w stanie zaakceptowac zadnej

wystarczy ze facet puszczal sie choc z jedna i juz go skreslam

Ciebie też faceci skreślają, bo jak nic jesteś kłodą w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Znowu ten pojebany od klod. Haha jesteś taki żałosny i monotematyczny. 

Znowu ta pojebana kłoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Api2

Gówno burza w pełni. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admirał

brzydzę się puszczalskimi zdzirami. tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Znowu ta pojebana kłoda.

Kłody to tobie w relacjach z kobietami ciągle rzuca los i stąd ten motyw. Brzydze się tobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kłody to tobie w relacjach z kobietami ciągle rzuca los i stąd ten motyw. Brzydze się tobą. 

Tak sobie tłumacz kłodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka
19 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak sobie tłumacz kłodo.

Specjalista ds. kłód. Lepszy taki zawód niż żaden. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukiereczek

Żadnej. Powinien być prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośću

Jako facet jestem zdania że powinno się dobierać w pary z osobami które mają mniej więcej przybliżoną liczbę partnerek/partnerów do nas. Wtedy nie powinno być żadnych problemów dla żadnej ze stron. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, możecie tu mężczyzn obrażać, ale jeśli nie macie rozwiniętej seksualności to material na partnerki z was żaden i możecie sobie czekać na pierdołę w białej zbroi do usranej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
8 minut temu, Piaskun napisał:

Dziewczyny, możecie tu mężczyzn obrażać, ale jeśli nie macie rozwiniętej seksualności to material na partnerki z was żaden i możecie sobie czekać na pierdołę w białej zbroi do usranej śmierci.

Dlaczego czujesz sie obrażony? które słowa tak Cie dotknęły? : )

Myślę, ze to oczywiste ze ktoś kto skacze z kwiatka na kwiatek nie rokuje zbyt dobrze : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość marawstala napisał:

Dlaczego czujesz sie obrażony? które słowa tak Cie dotknęły? : )

Myślę, ze to oczywiste ze ktoś kto skacze z kwiatka na kwiatek nie rokuje zbyt dobrze : )

Nie czuję się obrażony bynajmniej. I nic mnie nie dotknęło. Wszak nic nie było skierowane przeciw mnie, a nawet jeśliby było... Owszem, mam swoje słabe strony, ale akurat nie w tą stronę uderzasz. Obrazić mnie owszem, można, ale by to zrobić trzeba by byś kimś bliskim.

ad rem:
Na tej samej zasadzie skakania z kwiatka na kwiatek można powiedzieć, że jeśli kobita nie jest dziewicą nie można jej ufać. W końcu śpi z następnym, nieprawdaż?
 

Na Kafe i jest sporo lasek tutaj prezentuje postawę jakoby idealny partner nie odczuwał potrzeby i nie będzie więc nie nagabywał kobiety. Do czasu oczywiście aż ona odczuje potrzebę i wtedy on automatycznie stanie się seksualnym zwierzęciem.

To tak nie działa.
Takie laski w pierwszej kolejności nie mają popędu seksualnego. One nigdy nie będą chciały - chyba że służy to spłodzeniu dziecka.
To że takie osoby mówią coś o seksualności w relacji męsko damskiej to jakaś kpina. Jedyne co mnie oburza to podpinanie się przez aseksualne dewiantki pod normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Nie czuję się obrażony bynajmniej. I nic mnie nie dotknęło. Wszak nic nie było skierowane przeciw mnie, a nawet jeśliby było... Owszem, mam swoje słabe strony, ale akurat nie w tą stronę uderzasz. Obrazić mnie owszem, można, ale by to zrobić trzeba by byś kimś bliskim.

ad rem:
Na tej samej zasadzie skakania z kwiatka na kwiatek można powiedzieć, że jeśli kobita nie jest dziewicą nie można jej ufać. W końcu śpi z następnym, nieprawdaż?
 

Na Kafe i jest sporo lasek tutaj prezentuje postawę jakoby idealny partner nie odczuwał potrzeby i nie będzie więc nie nagabywał kobiety. Do czasu oczywiście aż ona odczuje potrzebę i wtedy on automatycznie stanie się seksualnym zwierzęciem.

To tak nie działa.
Takie laski w pierwszej kolejności nie mają popędu seksualnego. One nigdy nie będą chciały - chyba że służy to spłodzeniu dziecka.
To że takie osoby mówią coś o seksualności w relacji męsko damskiej to jakaś kpina. Jedyne co mnie oburza to podpinanie się przez aseksualne dewiantki pod normalnych ludzi.

W tę. Jeśli już popisujesz się erudycja to rób to chociaż poprawnie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałam nad tym. Jakby wykazywał oznaki wierności i lojalności, to mogłabym przymknąć oko na wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A chooj ci w zęby

Nigdy nie miałam kobiecego wtrysku więc raczej trudno będzie mi polknac. Kobieta guma też nie jestem. Nara. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Bez urazy, ale Ty to lubisz sobie komplikować życie : ) wchodzac w różne dziwne relacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgoś
1 godzinę temu, Piaskun napisał:

Dziewczyny, możecie tu mężczyzn obrażać, ale jeśli nie macie rozwiniętej seksualności to material na partnerki z was żaden i możecie sobie czekać na pierdołę w białej zbroi do usranej śmierci.

Czekam na Ciebie w sypialni. Przyjdź do mnie jak skończysz tu. Do zobaczenia. ^^ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Mgoś napisał:

Czekam na Ciebie w sypialni. Przyjdź do mnie jak skończysz tu. Do zobaczenia. ^^ 

Jeśli chcesz żebym się pospieszył, przytul się do mnie nagim  biustem. Jeśli chcesz żebym skończył natychmiast wpełźnij pod biurko. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgoś
1 godzinę temu, Piaskun napisał:

Jeśli chcesz żebym się pospieszył, przytul się do mnie nagim  biustem. Jeśli chcesz żebym skończył natychmiast wpełźnij pod biurko. 😉

Jesteś wyuzdanym skurwysynem? Excellent. Zatem mam dla Ciebie garść dobrych wieści. Chodź natychmiast, wejdź tam szybko i ostro i spełnij powinność najchętniej w moim gardle, uciskając szyję i odpłyń w obłędzie.

Cześć. Miej się na baczności, wracam o zmroku w stroju zakonnicy sprawdzić czy nie liżesz  byle jakich cip. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość alka napisał:

Specjalista ds. kłód. Lepszy taki zawód niż żaden. xd

Toś "błysnęła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość marawstala napisał:

Dlaczego czujesz sie obrażony? które słowa tak Cie dotknęły? : )

Myślę, ze to oczywiste ze ktoś kto skacze z kwiatka na kwiatek nie rokuje zbyt dobrze : )

Niby dlaczego? Doświadczony jest, to w łóżku będzie znacznie lepszy od jakiegoś zakompleksionego koniotrzepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×