Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocket

dziewczyny jakiej liczby parterek seksualnych nie byłabyś w stanie zaakceptować u mężczyzny?

Polecane posty

Gość Mgoś

Kurde. Masz rację. Sens w tym jest co głosisz, umysły niebanalne chodzą swoimi labiryntami bo drogę znają. Bywa też tak, że dnia pewnego znajdują punkt. I oto jestem. ; ) Nieboska, cudowna, fantastyczna w swojej istocie, która wymaga uwagi, oswojenia, pozbycia się wstydu a co za tym idzie  - spijanie tego co masz najcenniejsze. Eliksiru ze źródła. ^^

Powiedz mi jak to się stało, że nie czułeś moich ust na Twoim ciele i dłoni trzymającej Twojego jeszcze śpiącego penisa? A czułeś mój język i ślinę tam? Też nie? Byłam zbyt delikatna? Starałam się, doceń to... to pokażę Ci jak się masturbuję.  Tylko gry, gry, gry. ; ( A mówią, że kobiety są wiecznie zmęczone. Wyłgałeś się ostatni raz. Jutro spalę Ci wszystkie zabawki.

Moja nieśmiałość do Ciebie kiedyś mnie zgubi. Lubisz to więc się nie martwię,  wszystko mi pokażesz, nauczysz i poprowadzisz. Póki co ja tylko wiem jak klęczeć i czekać na polecenia niekoniecznie z rękami za głową. Lubię trzymać palce w cipce i pupie naprzemiennie pieszcząc własne sutki. Ale nie to miałeś na myśli, co? Ty lubisz wulgarne dziwki, które robią przedstawienia i biorą to co chcą bez pytania czy mogą. 

Coś kosztem czegoś. Na dobre wyjdzie nam obojgu, bo będziesz mnie miał na wyłączność przez pół roku. I będziesz mógł robić wszystko to czego jeszcze nie zrobiłeś do chwili obecnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgoś
1 godzinę temu, Piaskun napisał:

Podejrzewam, że usta mogą ci często drętwieć. 😆

Jest to jedna z moich ulubionych czynności, tak na przyszłość. Do końca lubię niekoniecznie wszystko konsumować. Lubię mieć na twarzy, też. ; )

Ale dzisiaj chcę poczuć Cię między pośladkami głęboko. A zęby na plecach. ; ) Przyjdź w nocy, koniecznie. Dobranoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za dużo oglądasz greja i innych sado maso ty pseudopedale👨‍👨‍👦‍👦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Mgoś napisał:

Jest to jedna z moich ulubionych czynności, tak na przyszłość. Do końca lubię niekoniecznie wszystko konsumować. Lubię mieć na twarzy, też. ; )

Ale dzisiaj chcę poczuć Cię między pośladkami głęboko. A zęby na plecach. ; ) Przyjdź w nocy, koniecznie. Dobranoc. 

Wierzę w równouspermienie wszystkich otworków ;).
Jak również w to, że dbanie o kosmetykę twarzy kobiety należy do obowiązków mężczyzny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgoś
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Wierzę w równouspermienie wszystkich otworków ;).
Jak również w to, że dbanie o kosmetykę twarzy kobiety należy do obowiązków mężczyzny. 

Dużo chcę. I często. I jeszcze raz. I znowu. Chodź już i daj mi to. Proszę ślicznie. ; ) Czekam już w samej na szyjce. ; ) I sprawdź wilgotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Mgoś napisał:

Dużo chcę. I często. I jeszcze raz. I znowu. Chodź już i daj mi to. Proszę ślicznie. ; ) Czekam już w samej na szyjce. ; ) I sprawdź wilgotność.

Jakże można odmówić tak wdzięcznej prośbie?. Zarzuć mi nogi na ramiona.  Chętnie się wbiję aż po samą szyjkę :>

Co zaś wo wilgotności to nie mam nawet chwili zwątpienia, że będzie odpowiednia, gdy jedną dłonią chwycę cię za włosy, a drugą zacznę ściskać Twój sutek aż zaczniesz drżeć gdzieś na granicy bólu i przyjemności.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgoś
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Za dużo oglądasz greja i innych sado maso ty pseudopedale👨‍👨‍👦‍👦

Ściska Cię w dołku to, że wybrałam Jego a nie Ciebie. Rozumiem, bo jest wyjątkowy. Odmaszerować. Nie oglądam gówna pod tytułem Grej. Zajmuję się czystym wyuzdanym seksem z najbardziej pociągającą, pożądaną i kochaną pezez wszystkich jednostką. Taką na myśl której majteczki są wilgotne. Z samą mną czyli Nim. Pa pa. Jutro przyjdę zrobić porządek oddzielania ziarna od plew.

; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bawię się siurkiem

Ohh jak mi mokro skarbie. Ja ja pchaj jebut twoju mać. Haha że też ta grafomania kogoś podnieca... Dzizz. To gorsze od szitu Blanki jakiejś tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgoś
1 minutę temu, Piaskun napisał:

Jakże można odmówić tak wdzięcznej prośbie?. Zarzuć mi nogi na ramiona.  Chętnie się wbiję aż po samą szyjkę 😆

Co zaś wo wilgotności to nie mam nawet chwili zwątpienia, że będzie odpowiednia, gdy jedną dłonią chwycę cię za włosy, a drugą zacznę ściskać Twój sutek aż zaczniesz drżeć gdzieś na granicy bólu i przyjemności.  

Nie można odmówić. Doskonale wiesz, że właśnie tego chcemy.  Gotowy? Nie oplatam zbyt mocno Twojej głowy? Przysuń się i poczuj... szyjkę. vv

 

Dobra, doigrałeś się. Sprawdź majtki i weź je w usta. Ty to uczyniłeś, że ociekają kobiecością. Małpa. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatwardzenie literackie

Ale z ciebie oblech dziadku. Udawanie kobiety musisz jeszcze poćwiczyć zboczku bo ci wychodzi jak gówno 💩 z dupy po zezarciu kilograma czekolady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Mgoś napisał:

Nie można odmówić. Doskonale wiesz, że właśnie tego chcemy.  Gotowy? Nie oplatam zbyt mocno Twojej głowy? Przysuń się i poczuj... szyjkę. vv

 

Dobra, doigrałeś się. Sprawdź majtki i weź je w usta. Ty to uczyniłeś, że ociekają kobiecością. Małpa. ; )

Kobieto, przy mnie lepiej nie zakładaj bielizny zbyt dużo będzie Cię kosztować jej uzupełnianie.
 
Czego oczekuje po powrocie do mieszkania to Ciebie w szlafroku wręczającą mi smycz do swojej obróżki. Wszelki ubranie poczynając od odzieży wierzchniej po bieliznę zostanie zerwane. Ty zaś odpowiednio ukarana. :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka

Piaskun już Ci dzyndzel stoi? Wysublimowany gust to jednak nie twoja domena. W twoich fantazjach za dużo jest dominacji. Widać że masz kompleksy. Ja ja pchaj pchaj w dupe ja lubię w dupcie hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Beka napisał:

Piaskun już Ci dzyndzel stoi? Wysublimowany gust to jednak nie twoja domena. W twoich fantazjach za dużo jest dominacji. Widać że masz kompleksy. Ja ja pchaj pchaj w dupe ja lubię w dupcie hahah

Mniej alkoholu i kompleksów przy komentowaniu, proszę.
Skoczysz jeszcze ze 40-50 punktów procentowych w teście na inteligencję i może zacznę się przejmować twoim zdaniem.

Może... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poo

Jami Jami tacz jor tami. Jesteś denny jak mój klozet. Ahh maczo sraczo. Masz jedz 💩. Może w końcu to szambo zwane piaskun wybuchnie niczym bomba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgoś
21 minut temu, Piaskun napisał:

Kobieto, przy mnie lepiej nie zakładaj bielizny zbyt dużo będzie Cię kosztować jej uzupełnianie.
 
Czego oczekuje po powrocie do mieszkania to Ciebie w szlafroku wręczającą mi smycz do swojej obróżki. Wszelki ubranie poczynając od odzieży wierzchniej po bieliznę zostanie zerwane. Ty zaś odpowiednio ukarana. :?

Zawsze jest opcja uda. Śliskie uda powodują Twoje pobudzenie. Masz to, czujesz jak ślinię się do Ciebie? Sam szlafrok na mnie. Sutki duże sterczące. Twarde, niezbyt ciemne i można je z powodzeniem ssać. Lubisz ssać kobiece sutki, to do dzieła. O smyczce oraz obróżce porozmawiamy jutro. Koniecznie powinieneś osobiście mi ją zaobrączkować. I niezbyt długa smyczkę. Bo Ci ucieknę. ; ) Brakuje Ciebie teraz, nie graj już, prosiłam, błagałam... Otocz mnie sobą najlepiej niech w końcu kara nagrodą się stanie. Teraz błagam Cię żebyś poczuł szyję i jej okolice i zasnął z wykończenia. Nie mogę się doczekać jutra. Cześć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Mgoś napisał:

Zawsze jest opcja uda. Śliskie uda powodują Twoje pobudzenie. Masz to, czujesz jak ślinię się do Ciebie? Sam szlafrok na mnie. Sutki duże sterczące. Twarde, niezbyt ciemne i można je z powodzeniem ssać. Lubisz ssać kobiece sutki, to do dzieła. O smyczce oraz obróżce porozmawiamy jutro. Koniecznie powinieneś osobiście mi ją zaobrączkować. I niezbyt długa smyczkę. Bo Ci ucieknę. ; ) Brakuje Ciebie teraz, nie graj już, prosiłam, błagałam... Otocz mnie sobą najlepiej niech w końcu kara nagrodą się stanie. Teraz błagam Cię żebyś poczuł szyję i jej okolice i zasnął z wykończenia. Nie mogę się doczekać jutra. Cześć. 

Spij dobrze mój personalny Ździreksie. Jestem pewien, ze rano przyda Ci się wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huhukki

Mnie też to nie obchodzi. Nie pytam nie dociekam.  I teraz ciekawostka- miałam do 20stki ponad 10 partnerów.  Nie ukrywam zawsze lubiłam dobra zabawe.  Poszalalam w młodości bo kiedy jak nie wtedy.. poznałam przyszłego męża i od 13 lat jesteśmy razem. Od tego momentu nawet nie spojrzałam na innego. Żadnych filtrów, żadnych fb i innych głupich portali. Mąż jest dla mnie najważniejszy a ja..no cóż swoje się wyszalalam,  wspomnienia extra 😉 chyba byłabym bardziej zaniepokojona gdyby tych partnerek było niewiele. Mam koleżankitylko z 1partnerem seks. które w okolicy 30stki dostawaly korby i bzykaly się na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mam bardzo nikłe doświaczenie i wolałabym, żeby męźczyzna też miał na swoim koncie mniej niż więcej partnerek. Ale po co zadawać takie pytanie jak w temacie? Chyba tylko po to, żeby dostosować swoje kłamstwa do oczekiwań kobiet. Faceci kłamią jak z nut i nie mają żadnej potrzeby mówienia prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Piaskun napisał:

Wierzę w równouspermienie wszystkich otworków ;).
Jak również w to, że dbanie o kosmetykę twarzy kobiety należy do obowiązków mężczyzny. 

Jesteś odrażający, nigdy w życiu nie chciałabym mieć nic wspólnego z takim obrzydliwym dewiantem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Jesteś odrażający, nigdy w życiu nie chciałabym mieć nic wspólnego z takim obrzydliwym dewiantem. 

Moze to tutejszy troll : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moś
6 godzin temu, Piaskun napisał:

Spij dobrze mój personalny Ździreksie. Jestem pewien, ze rano przyda Ci się wypoczynek.

Dzisiaj będę pełzać zostawiając na podłodze mokre ślady. Byłeś fantastyczny. Poproszę o więcej. Usta mam zadziwiająco sprawne i stęsknione. Zapraszam w wolnej chwili. ^

13 minut temu, marawstala napisał:

Moze to tutejszy troll : )

On czy Jego osobista?

 

2 godziny temu, Gość gość napisał:

Jesteś odrażający, nigdy w życiu nie chciałabym mieć nic wspólnego z takim obrzydliwym dewiantem. 

Nigdy w życiu tak o Nim  nie mów, bo Cię znajdę i zagryzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

A osobista to albo jaja sobie robi albo to tez roll czyli tzw jajcarz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moś
1 minutę temu, marawstala napisał:

A osobista to albo jaja sobie robi albo to tez roll czyli tzw jajcarz : )

Powinnaś zapytać o to Piaskuna. On będzie wiedział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Aż tak bardzo nie jestem ciekawska : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moś
1 minutę temu, marawstala napisał:

Aż tak bardzo nie jestem ciekawska : ) 

Jesteś bardzo ciekawa. I to jak ciekawa. Po coś tutaj jesteś. Nie czekaj na Niego, On teraz odpoczywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Poo napisał:

Jami Jami tacz jor tami. Jesteś denny jak mój klozet. Ahh maczo sraczo. Masz jedz 💩. Może w końcu to szambo zwane piaskun wybuchnie niczym bomba. 

Zbliża się 2019 a Lochorna/Wieczorna dalej ma parafilię na tle jedzenia gówna. Piaskun ta baba ma pedofilskie czyny na koncie. Lepiej nie sugerować się jej zdaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeq
14 godzin temu, Gość gość napisał:

Zbliża się 2019 a Lochorna/Wieczorna dalej ma parafilię na tle jedzenia gówna. Piaskun ta baba ma pedofilskie czyny na koncie. Lepiej nie sugerować się jej zdaniem. 

wieczorna prędzej czy póżniej wyląduje w psychiatryku lub w więzieniu, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antonina słonina

A ja mam przesrane, bo nie mialam nikogo przed mężem, a on miał babeczki, jedną na stałe i na pewno jedną przygodna. Dla mnie to już kicha, za dużo, bo wiecej ode mnie, od lat gryze się tym że byłam za malo puszczalinda, ale co zrobić zakochałam się w pierwszym z którym byłam i dobrze się dogadaliśmy... no masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale czemu masakra? Różnie wam się poukładało w seksie, ale z czego wynika niby ta masakra? I co to jest "puszczalinda"? Że lubi seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×