Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocket

dziewczyny jakiej liczby parterek seksualnych nie byłabyś w stanie zaakceptować u mężczyzny?

Polecane posty

Gość Gość
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Tak sobie tłumacz kłodo.

Jesteś w gimnazjum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Piaskun napisał:

To że takie osoby mówią coś o seksualności w relacji męsko damskiej to jakaś kpina. Jedyne co mnie oburza to podpinanie się przez aseksualne dewiantki pod normalnych ludzi.

10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

W tę. Jeśli już popisujesz się erudycja to rób to chociaż poprawnie... 

Co za znamionująca spore kompleksy małostkowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz

I oto cala teria dlaczego jestescie same... nie znacie sie na nauce i robicie wszystko wbrew zyciu. Zeby byc w szczeliwym zwiazku trzeba wiedziec ze wieź w muzgu kobiety tworzy się po seksie z mezczyzna. dlatego konieczne jest doprowadzenie do seksu w przeciagu 1-2-3 randek maksymalnie 5ciu wowczas taka kobieta bedzie lojalna i mezczyzna jej tez. Jesli sie tego nie zrobi nic z tego nie bedzie to neurobiologiczna machina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Co za znamionująca spore kompleksy małostkowość.

Hehe dobre. Jeśli ktoś sili się na ynteligenta to powinien się liczyć z tym że każda jego wpadka językowa zostanie mu wytknieta. Nie będzie mnie żaden mentalny chuj że wsi umoralnial skoro sam idealny nie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Hehe dobre. Jeśli ktoś sili się na ynteligenta to powinien się liczyć z tym że każda jego wpadka językowa zostanie mu wytknieta. Nie będzie mnie żaden mentalny chuj że wsi umoralnial skoro sam idealny nie jest. 

Biorąc pod uwagę słownictwo jesteś z rynsztoka, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Biorąc pod uwagę słownictwo jesteś z rynsztoka, tak?

Nie wysilaj się. Naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Nie wysilaj się. Naprawdę. 

Ale ty się wysil czasem na coś więcej niż prostacki język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Won
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ale ty się wysil czasem na coś więcej niż prostacki język.

Na pewno nie dla ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Niby dlaczego? Doświadczony jest, to w łóżku będzie znacznie lepszy od jakiegoś zakompleksionego koniotrzepa.

Nie liczy sie ilość a jakość x ) to nie bilard, nie wygrywa ten ktory zbije ich pełną pule...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, marawstala napisał:

Nie liczy sie ilość a jakość x ) to nie bilard, nie wygrywa ten ktory zbije ich pełną pule...

Doświadczenie ma duże znaczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość Won napisał:

Na pewno nie dla ciebie. 

Ja akurat mam to głęboko w poważaniu czy posługujesz się językiem z rynsztoka czy nie. Szkoda tylko twojego otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Doświadczenie ma duże znaczenie. 

żeby mieć doświadczenie nie trzeba bzykac się jak niewyżyty zwierz, można z jednym, dwoma, trzema w związkach i tez jest doświadczenie i to bardziej zdrowe i emocjonalne. Więc nie, ilość to nie jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Doświadczenie ma duże znaczenie. 

Dla mnie wręcz przeciwnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

żeby mieć doświadczenie nie trzeba bzykac się jak niewyżyty zwierz, można z jednym, dwoma, trzema w związkach i tez jest doświadczenie i to bardziej zdrowe i emocjonalne. Więc nie, ilość to nie jakość.

Tylko ci się tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość marawstala napisał:

Dla mnie wręcz przeciwnie : )

Dobrze, że tylko dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość geniusz napisał:

I oto cala teria dlaczego jestescie same... nie znacie sie na nauce i robicie wszystko wbrew zyciu. Zeby byc w szczeliwym zwiazku trzeba wiedziec ze wieź w muzgu kobiety tworzy się po seksie z mezczyzna. dlatego konieczne jest doprowadzenie do seksu w przeciagu 1-2-3 randek maksymalnie 5ciu wowczas taka kobieta bedzie lojalna i mezczyzna jej tez. Jesli sie tego nie zrobi nic z tego nie bedzie to neurobiologiczna machina

geniuszu przesadzasz . A co jesli dojdzie do seksu pozniej ? Cos to zmieni ? Nie sadze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dobrze, że tylko dla ciebie.

No dobrze, dobrze... macie farta, ze nie wszystkie sa tak wybredne : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość Mgoś napisał:

Jesteś wyuzdanym skurwysynem? Excellent. Zatem mam dla Ciebie garść dobrych wieści. Chodź natychmiast, wejdź tam szybko i ostro i spełnij powinność najchętniej w moim gardle, uciskając szyję i odpłyń w obłędzie.

Cześć. Miej się na baczności, wracam o zmroku w stroju zakonnicy sprawdzić czy nie liżesz  byle jakich cip. ; )

Stroju zakonnicy powiadasz? Chyba chcesz poczuć boga jeśli nie w sercu to na pewno we wszystkich dziurkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Co za znamionująca spore kompleksy małostkowość.

Są ludzie, którzy po prostu ,przy całej swej mialkości intelektualnej. znalezienie jednego błędu w czyjejś wypowiedzi uznają za potwierdzenie własnej zajedwabistości. Nazywamy takich najczęściej krytykami literackimi, pierdolniętymi harpiami bądź czystym izotopem teściowej. Ww. kategorie mogą się nakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgoś
6 minut temu, Piaskun napisał:

... na pewnowe wszystkich dziurkach...

Tak...

Tęskniłam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko ci się tak wydaje.

Ale, że co mi się niby wydaje, możesz jaśniej? 😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Piaskun napisał:

Są ludzie, którzy po prostu ,przy całej swej mialkości intelektualnej. znalezienie jednego błędu w czyjejś wypowiedzi uznają za potwierdzenie własnej zajedwabistości. Nazywamy takich najczęściej krytykami literackimi, pierdolniętymi harpiami bądź czystym izotopem teściowej. Ww. kategorie mogą się nakładać.

Dobrze ze ty jesteś jedynym sprawiedliwym i najmadrzejszym. Życzę Ci żebyś narobił kilka bachorow różnym babom a na końcu że usechl ci kutas. Tak będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Mgoś napisał:

Tak...

Tęskniłam.

 

Cześć Wariatko. Pozytywnie pierdolnięta suczka łasząca się na powitanie zdejmuje połowę trosk świata tego z bark mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgoś
4 minuty temu, Piaskun napisał:

Cześć Wariatko. Pozytywnie pierdolnięta suczka łasząca się na powitanie zdejmuje połowę trosk świata tego z bark mężczyzny.

Cześć Promyczku.  : )  Dlaczego Wariatka?

Wiem, że o mnie myślałeś. Nie przyszedłeś w nocy, a czy dzisiaj przyjdziesz? Potrzebny mi jest Twój oddech na karku na początek...

Co w sprawach z ptaszkiem? Wiadomo coś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgoś

Zastanów się, rozejrzyj tu i tam. Potem przyjdź i wtedy rozepniemy Twój rozporek. Idę się przygotować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlvkl

Zgadzam sie w pelni z wypowiedzia Gość vegas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlvkl
Dnia 16.12.2018 o 14:25, Gość vegas napisał:

Jeżeli masz 30 lat i 10 nieudanych związków to jest ewidentnie z tobą coś nie tak. Trzeba umieć się do tego przyznać i wyciągnąć wnioski z tego czemu każdy kolejny twój związek to katastrofa.

Ja pochodzę z dobrej rodziny i pokażę ci jak wygląda to na przykładzie mojej rodziny i znajomych:

Brat 33 lata - z tego co wiem 2 związki, drugi to małżeństwo od 10 lat

Siostra - 30 lat -  jeden związek i to jej mąż od 7 lat

Koleżanka 1 - 27 lat i 2 związki, ten drugi to jej narzeczony

Koleżanka 2 - 31 lat i jeden związek, teraz się rozstała po wielu latach i zaczyna spotykać z drugim facetem.

Także normalni ludzie potrafią być w wieloletnich związkach a nie pier'dolić się 2 tygodnie z kimś nazwać to związkiem i za chwilę wejść w kolejny "związek" tym razem na dwa miesiące... a potem taki/taka ma na koncie 10 facetów/kobiet w wieku 25 lat i jeszcze się dziwi, jak ktoś mu/jej powie słuchaj człowieku... masz problem ze sobą...

no chyba, że świadomie szukasz tylko seksu i przygód, wtedy OK, ale nie wymagaj by każdy to akceptował, bo możesz komuś zwyczajnie zrobić z życia śmietnik z takim bagażem.

 

prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Dobrze ze ty jesteś jedynym sprawiedliwym i najmadrzejszym. Życzę Ci żebyś narobił kilka bachorow różnym babom a na końcu że usechl ci kutas. Tak będzie. 

Odpowiedzialnosc, antykoncepja, odpowiedni dobór partnerek. Brak zobowiązań do tej pory.
Nie jestem najmądrzejszy, choć miewam swoje momenty. Ciągle szukam w tym wszystkim sensu. Co do życzeń... Nie dziwią mnie od osoby której uschły i genitalia, i mózgownica. Wierz mi jednak nie jest to los pisany każdemu.

 

18 minut temu, Gość Mgoś napisał:

Cześć Promyczku.  : )  Dlaczego Wariatka?

Wiem, że o mnie myślałeś. Nie przyszedłeś w nocy, a czy dzisiaj przyjdziesz? Potrzebny mi jest Twój oddech na karku na początek...

Co w sprawach z ptaszkiem? Wiadomo coś?

 

Każda kobieta, która się mną interesuje musi w sobie nosić pierwiastek boskiego szaleństwa.

Cóż, ani się nie otarłaś mi o plecy sztywnymi sutkami, ani nie weszłaś po biurko. Stwierdziłem, że może dziś nie masz ochoty i odpaliłem sobie Guild Wars 2.
Co do oddechu na karku wystarczyłoby po prostu ugryźć mnie delikatnie w  szyje a później pochylić się lubieżnie rozchylając pośladki i prezentując obie dolne dziurki. Na pewno w miarę szynko bym się zdecydował. 

Zwycięstwo potwierdzone, ale bardzo kosztowne. Bywa. Wolę stres audytu i długiej inwigilacji miast niekompetentnego a mściwego skurwiela co mi ciągle bruździ. Przewidywany wysoki poziom stresu przez kolejne pół roku. Podejrzewam, że usta mogą ci często drętwieć. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×