Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocket

dziewczyny jakiej liczby parterek seksualnych nie byłabyś w stanie zaakceptować u mężczyzny?

Polecane posty

Gość gosc

Jako ze sama mam 26 lat i 1 partnera seksualnego to u mezczyzn akceptuje max 2 ale w stalych zwiazkach. jesli mial przygodny seks to odrzucam od razu. wielu juz tak weryfikowalam i po kilku spotkaniach urywalam kontakt gdy okazywalo sie ze maja więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lou
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Jako ze sama mam 26 lat i 1 partnera seksualnego to u mezczyzn akceptuje max 2 ale w stalych zwiazkach. jesli mial przygodny seks to odrzucam od razu. wielu juz tak weryfikowalam i po kilku spotkaniach urywalam kontakt gdy okazywalo sie ze maja więcej

chciałbym taką dziewczynę jak ty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokat

nie wiem ilu, jak emocjonalnie niedojrzały to co za różnica, jak miał mało to lepiej, jak wiele i weszło mu to w krew to też dojrzałości w tym nei widze. Jest moze jakiś etap na wyszumienie się, kazdy może miec jakieś przygody, ale jeśli trwa to latami i z rozmysłem ktoś ma tylko seksualne związki to bym takiego kijem nie ruszyła i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Dwóch : ) i więcej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, marawstala napisał:

Dwóch : ) i więcej : )

a ty ilu miałaś? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

A co, spelniasz wymagania? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Przed chwilą, marawstala napisał:

A co, spelniasz wymagania? : )

jedna kobieta przez 9 lat. a jak u ciebie z facetami. ilu ich było? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Jestes żonaty? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Z zonatymi sie nie umawiam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgoś

Każdą ilość akceptuję.Tę przeszłą. Teraźniejsze? No cóż, kwestia dyskusyjna. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mam 24 lata, do tej pory mialam tylko 1 partnera seksualnego. Zaakceptowalabym u mezczyzny maksymalnie 3 partnerki, ale ze stalych zwiazkow. Wiadomo, w celibacie nikt nie zyje, jak sie jest w zwiazku, to sie uprawia seks. A ze czasem zwiazki sie rozpadaja, tak bywa. Ale 4 zwiazki, i gdybym ja miala byc piatym... to juz za duzo. Gdybym dowiedziala ze o jego przygodnym seksie, to wystarczylaby jedna partnera i juz mowie "dziekuje", bo nie akceptuje czegos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie ma ile chce. Wazne jak mnie traktuje. Poza tym im wiecej tym bardziej doswiadczony:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
5 minut temu, marawstala napisał:

Z zonatymi sie nie umawiam : )

jestem kawalerem. singlem. czekam aż ty odpowiesz, bo coś się tu wykręcasz : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Kope lat to juz prawie jak małżeństwo : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Miłej niedzieli kafeterianie : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma to dla mnie znaczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie ma to dla mnie znaczenia 

Serio?

No to załóżmy, że poznajesz faceta i on ci na dzień dobry tak:

43 partnerki seksualne, w tym seks układy, trójkąty, czworokąty, wypady do swingers clubów, dyskotekowe seksy w kiblach itp

Serio nie ma to dla ciebie znaczenia? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jecde

Nie wiem. Musiałabym go dobrze poznać. Może mogłabym zaakceptować bujne życie w przeszłosći, jeśliby mi dowiodł, ze się zmienił. Sam z własnej potrzeby. No i przebadał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgoś
5 minut temu, Narodowy napisał:

Serio?

No to załóżmy, że poznajesz faceta i on ci na dzień dobry tak:

43 partnerki seksualne, w tym seks układy, trójkąty, czworokąty, wypady do swingers clubów, dyskotekowe seksy w kiblach itp

Serio nie ma to dla ciebie znaczenia? 😄

Dla mnie nie ma znaczenia. Bo i ja mam swoje za uszami. Ale co kto wyznaje. Dońciu? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Mgoś napisał:

Dla mnie nie ma znaczenia. Bo i ja mam swoje za uszami. Ale co kto wyznaje. Dońciu? ; )

Spoko. Powodzenia w życiu. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humor
5 minut temu, Gość Jecde napisał:

Nie wiem. Musiałabym go dobrze poznać. Może mogłabym zaakceptować bujne życie w przeszłosći, jeśliby mi dowiodł, ze się zmienił. Sam z własnej potrzeby. No i przebadał. 🙂

JPRDL i niech nam dalej pseudonaukowcy i politycy wmawiają, że kobiety są równie inteligentne co mężczyźni... można się tylko z tego ponabijać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około 35-40 kobiet ale ani jednej prostytutki ! W młodości jeden trójkąt ja i one dwie, rano mnie pod ręce na dworzec prowadziły bo nie miałem siły iść ha ha ha. Od x lat nie zdradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta po trzydziestce
4 minuty temu, Gość humor napisał:

JPRDL i niech nam dalej pseudonaukowcy i politycy wmawiają, że kobiety są równie inteligentne co mężczyźni... można się tylko z tego ponabijać 😄

Część na pewno jest.

Ale to są wyjątki potwierdzające regułę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
9 minut temu, Narodowy napisał:

 

 

20 minut temu, Narodowy napisał:

Serio?

No to załóżmy, że poznajesz faceta i on ci na dzień dobry tak:

43 partnerki seksualne, w tym seks układy, trójkąty, czworokąty, wypady do swingers clubów, dyskotekowe seksy w kiblach itp

Serio nie ma to dla ciebie znaczenia? 😄

milosc nie wybiera, jeśli jestem w nim zakochana i czuje ze on tez mnie kocha, to czemu ilość doświadczeń seksualnych miała by go przekreślić? Skoro nie ukrywał tego przede mną, to nie widzę problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość humor napisał:

JPRDL i niech nam dalej pseudonaukowcy i politycy wmawiają, że kobiety są równie inteligentne co mężczyźni... można się tylko z tego ponabijać 😄

az tyle ich miałes i wiesz że nie da się zmienić starych nawyków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gośc napisał:

 

milosc nie wybiera, jeśli jestem w nim zakochana i czuje ze on tez mnie kocha, to czemu ilość doświadczeń seksualnych miała by go przekreślić? Skoro nie ukrywał tego przede mną, to nie widzę problemu 

Spoko. Powodzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
9 minut temu, Narodowy napisał:

Spoko. Powodzenia 😉

Będzie jej bardzo potrzebne 😄 Znam osobiście takie co im nic nie przeszkadzało, bo serduszko mocniej zabiło xD a potem natura ru'chacza z ich chłopców zaczęła wychodzić, no ale jak się nie myśli głową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość hehe napisał:

Będzie jej bardzo potrzebne 😄 Znam osobiście takie co im nic nie przeszkadzało, bo serduszko mocniej zabiło xD a potem natura ru'chacza z ich chłopców zaczęła wychodzić, no ale jak się nie myśli głową...

Też znam takie przypadki.

Mimo wszystko nawinie i szczerze im życzę powodzenia i by im się udało. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella

Zależy od indywidualnej sytuacji i od wieku. Nie mam jakiejś sztywnej granicy, powiedzmy tak do +/- 4 kobiet nie ma problemu. Co do przygodnego seksu to już chyba wolałabym faceta, który się przyznaje, że kiedyś za gówniarza przespał się z pierwszą lepszą niż takiego, który seks uznaje tylko w związku.. więc dziewczyny zmienia co 3 miesiące ;) (akurat nie znam takiego faceta ale miałam "koleżankę", która tak robiła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×