Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciamciag

Kiedy najwczesniej mozna robic sex?

Polecane posty

Gość ciamciag

tylko nie mowie o jakims prawie, a o biologi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

Ja zacząłam jak miałam 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najwcześniej, to gdy się rano obudzisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 -latek

Naturalnie to pewnie od 8 - 10 roku życia, u każdego może być inaczej. wtedy zaczynają na poważnie działać hormony płciowe.  pamiętam że już w wieku 8 lat nauczyłem się dochodzić do orgazmu.

I jeszcze taka ciekawostka, jak byłem mały to na plaży widziałem coś dziwnego. Około 2-3 latek bawił się w piasku, nie miał majtek, i wyraźnie było widać że ma wzwód. Poprostu ptaszek stał mu na baczność pnąc się w górę. Tak więc jakbyś nauczył nawet małe dziecko i pokazał co i jak to myślę że było by w stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123

Koło 4.08 rano już możesz śmiało. Można na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 142

Chłopcy w młodym wieku miewają wzwód przy oddawaniu moczu. Prostata odpowiada za erekcję ale też za oddawanie moczu, a u dziecka może nie do końca logicznie działać. Najlepszy moment? W Brytanii próbowali wprowadzić nauczanie seksualne od początku szkoły, wycofali się z tego jak okazało się że dzieci poniżej 11 roku życia próbują seksu a powoduje to potem problemy psychiczne w postaci odrazy dodaj seksu, lub patologicznego jego uprawiania (osoby nie potrafiły tworzyć związku). Do około 10 - 12 roku życia gospodarka hormonalna dziecka powinna działać tak, by nie odczuwało ono pociągu ani zainteresowania seksualnością. w przypadku dziewcząt Podobno jest nie zalecane uprawianie seksu przed 16-18 rokiem życia, ponieważ do 18 roku życia aktywują się receptory odpowiedzialne za przyjemność więc kobieta przechodząca inicjację wcześniej może kojażyć seks jedynie z bólem, naciskiem bo przyjemność może być za słaba. Oczywiście może to zostać wypaczone przez terapię hormonalne, aspekty środowiskowe/żywnść i nacisk kulturowy. Przy czym nie jestem przekonany że może się to odbyć bez szkody dla takiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×