Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

28 minut temu, Gość Lexy napisał:

Kochane moje dziewuszki, poplakalam sie ze szczęścia😭❤ moje dzidzi ma sie dobrze ma juz 4mm i słychać akcję serca. Życzę kazdej z Was zeby doświadczyła tego cudu!!! Dziękuję Wam za wsparcie, jesteście przecudowne!!! 😍😍❤❤❤🙏🙏🙏😘😘😘🥑🥑🥑

Super wiadomość gratuluję kochana ❤️❤️😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Lexy napisał:

Kochane moje dziewuszki, poplakalam sie ze szczęścia😭❤ moje dzidzi ma sie dobrze ma juz 4mm i słychać akcję serca. Życzę kazdej z Was zeby doświadczyła tego cudu!!! Dziękuję Wam za wsparcie, jesteście przecudowne!!! 😍😍❤❤❤🙏🙏🙏😘😘😘🥑🥑🥑

Gratulacje Kochana! ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Patrycja napisał:

 

Moja beta dziś 813.90 😊

 

No i pięknie! Gratulacje ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość Lexy napisał:

Kochane moje dziewuszki, poplakalam sie ze szczęścia😭❤ moje dzidzi ma sie dobrze ma juz 4mm i słychać akcję serca. Życzę kazdej z Was zeby doświadczyła tego cudu!!! Dziękuję Wam za wsparcie, jesteście przecudowne!!! 😍😍❤❤❤🙏🙏🙏😘😘😘🥑🥑🥑

Lexy 😍😍😍 aż mam łzy w oczach. Bardzo się cieszę Twoim szczęściem ♥️ Dbaj o aniołka swojego teraz !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lexy 🙂 takie malutkie 4mm szczęście!!! Cieszę się razem z Tobą 😘

Patrycja 🙂 maluszek ma się dobrze 🙂 piękna beta 🙂 mnie wczoraj podkusilo żeby zrobić betę bo we wtorek źle się czułam. I wyszła 11492 w 17dpt. To jakieś szaleństwo... 🙂 ale oczywiście gdzieś się jakieś głosy wredne odżywiają że strasznie wysoka i czy wszystko ok. Tak źle tak niedobrze... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
22 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Lexy gratuluję z całego serca, który masz dpt że już słychać serduszko?? ❤️

Moja beta dziś 813.90 😊

 

 Dziękuję Wam bardzo 😘😘 Dzisiaj jest 23dpt, serduszko słychać narazie slabo i nieregularnie ale słychać!! I jak usłyszałam to się poplalalam. a według wielkości zarodka dzisiaj jest 6tydzien i 1dzien ciąży. Lekarz mowi ze narazie wszystko dobrze się rozwija. Także prezent na Mikołaja najlepszy jaki moglam od życia dostac!!! Wierzę ze każda z Was tego doswiadczy!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
9 minut temu, Kasiula616 napisał:

Lexy 🙂 takie malutkie 4mm szczęście!!! Cieszę się razem z Tobą 😘

Patrycja 🙂 maluszek ma się dobrze 🙂 piękna beta 🙂 mnie wczoraj podkusilo żeby zrobić betę bo we wtorek źle się czułam. I wyszła 11492 w 17dpt. To jakieś szaleństwo... 🙂 ale oczywiście gdzieś się jakieś głosy wredne odżywiają że strasznie wysoka i czy wszystko ok. Tak źle tak niedobrze... 🙂

 

Kasiula super wynik a powiedz ile zarodkow mialas podanych?? Kiedy USG?? 😘

 

30 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Lexy gratuluję z całego serca, który masz dpt że już słychać serduszko?? ❤️

Moja beta dziś 813.90 😊

 

Super kochana😘 kiedy pierwsze USG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
1 minutę temu, Kasiula616 napisał:

Lexy miałam podany jeden zarodek. USG dopiero 18.12

Może podzielił się na dwa i stąd taka duża beta 😉😘🥑🥑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Lexy napisał:

Może podzielił się na dwa i stąd taka duża beta 😉😘🥑🥑

Ale jak?? To chiba niemożliwe??? Chyba dwa plemniki musiałyby być nie? To wgl jest możliwe? Nie ogarniam 🙂 chyba jednak pójdę do innego lekarza w przyszłym tyg 🙂 bo nie wytrzymam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
1 minutę temu, Kasiula616 napisał:

Ale jak?? To chiba niemożliwe??? Chyba dwa plemniki musiałyby być nie? To wgl jest możliwe? Nie ogarniam 🙂 chyba jednak pójdę do innego lekarza w przyszłym tyg 🙂 bo nie wytrzymam 

No pewnie ze możliwe kochana. Właśnie tak powstają bliźniaki jednojajowe😊😘 na pewno wszystko jest ok, nie stresuj się😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Lexy napisał:

No pewnie ze możliwe kochana. Właśnie tak powstają bliźniaki jednojajowe😊😘 na pewno wszystko jest ok, nie stresuj się😘😘

O matko 🙂 o tym nie pomyślałam 🙂 a jak skąd plemnik? Jak miałam tą metodę gdzie podają plemnik do komórki jajowej 🙂 jeju oszalała bym ze szczęścia 🙂 aż mi się w głowie zakrecilo:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
3 minuty temu, Kasiula616 napisał:

O matko 🙂 o tym nie pomyślałam 🙂 a jak skąd plemnik? Jak miałam tą metodę gdzie podają plemnik do komórki jajowej 🙂 jeju oszalała bym ze szczęścia 🙂 aż mi się w głowie zakrecilo:)

 

Moze wlasnie tak sie zadziało u Ciebie😋 zycze Ci tego. A bliźniaki jednojajowe powstaja gdy jedna komorka jajowa zaplodniona przez jednego plemnika ulegnie podziałowi. I tak powstają dwa zarodki ktore są swoimi klonami 😁 ciekawe co nie ale i tak się czasem zdarza,  wtedy bliźnięta są niemalże identyczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Lexy napisał:

Moze wlasnie tak sie zadziało u Ciebie😋 zycze Ci tego. A bliźniaki jednojajowe powstaja gdy jedna komorka jajowa zaplodniona przez jednego plemnika ulegnie podziałowi. I tak powstają dwa zarodki ktore są swoimi klonami 😁 ciekawe co nie ale i tak się czasem zdarza,  wtedy bliźnięta są niemalże identyczne 

No właśnie poczytalam... Ja pierdziu ale by był szok 🙂 no nic... Zobaczymy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Lexy gratuluję z całego serca, który masz dpt że już słychać serduszko?? ❤️

Moja beta dziś 813.90 😊

 

Patrycja super wiadomość😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Lexy gratuluję z całego serca, który masz dpt że już słychać serduszko?? ❤️

Moja beta dziś 813.90 😊

 

Patrycja super wiadomość😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
1 godzinę temu, Gość Lexy napisał:

Kasiula super wynik a powiedz ile zarodkow mialas podanych?? Kiedy USG?? 😘

 

Super kochana😘 kiedy pierwsze USG??

Ja mam USG w czwartek, myślicie że moja beta jest ok? 7dpt 45,43 9dpt 150,90 13dpt 813,90 bo wydaje mi się że przyrost trochę zwolnił 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonea

Och jak dużo cudownych informacji dzisiaj! Aż miło czytać 😁 Od razu się ciepło na sercu robi 😊 Człowiek sobie zaczyna myśleć, że skoro innym się udaje to może i u nas jakoś to będzie... Chociaż może to zbyt wiele liczyć na pierwsze podejście? Czy komuś się udało przy pierwszym transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Ja mam USG w czwartek, myślicie że moja beta jest ok? 7dpt 45,43 9dpt 150,90 13dpt 813,90 bo wydaje mi się że przyrost trochę zwolnił 🤔

Patrycja jest coś na necie takiego jak kalkulator beta hcg ja sobie tam sprawdzam ale mi się wydaje że jest ok. Tak jak powinno być 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
18 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Ja mam USG w czwartek, myślicie że moja beta jest ok? 7dpt 45,43 9dpt 150,90 13dpt 813,90 bo wydaje mi się że przyrost trochę zwolnił 🤔

Nic sie nie martw, na pewno jest wszystko dobrze, ja miałam bete w 12dpt jakos 495 😘 do czwartku niedaleko 😊😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasiula616 napisał:

Lexy 🙂 takie malutkie 4mm szczęście!!! Cieszę się razem z Tobą 😘

Patrycja 🙂 maluszek ma się dobrze 🙂 piękna beta 🙂 mnie wczoraj podkusilo żeby zrobić betę bo we wtorek źle się czułam. I wyszła 11492 w 17dpt. To jakieś szaleństwo... 🙂 ale oczywiście gdzieś się jakieś głosy wredne odżywiają że strasznie wysoka i czy wszystko ok. Tak źle tak niedobrze... 🙂

 

Kasiula wszystko ok a nawet lepiej! ❤Chociaż i tak my, staraczki martwimy się przez całą ciążę. Taki już nasz urok 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
10 minut temu, Gość Sonea napisał:

Och jak dużo cudownych informacji dzisiaj! Aż miło czytać 😁 Od razu się ciepło na sercu robi 😊 Człowiek sobie zaczyna myśleć, że skoro innym się udaje to może i u nas jakoś to będzie... Chociaż może to zbyt wiele liczyć na pierwsze podejście? Czy komuś się udało przy pierwszym transferze?

Pewnie, trzeba wierzyć!! Wiara to już połowa sukcesu, mnie udało się za pierwszym razem 😊🙏🙏🙏  życzę zeby kazdej z Was sie udało!! Wierzę w to bo każda z Was na to zasługuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Lexy napisał:

Pewnie, trzeba wierzyć!! Wiara to już połowa sukcesu, mnie udało się za pierwszym razem 😊🙏🙏🙏  życzę zeby kazdej z Was sie udało!! Wierzę w to bo każda z Was na to zasługuje!!!

Lexy a przypomnij proszę jakie u Was było wskazanie do Iv? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonea

dziękuję Lexy 😘 I trzymam kciuki za Twoje serduszko 😇

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tu dzisiaj dużo dobrych wieści, aż miło 😍

Lexy, Kasiula616, Patrycja, gratuluję Wam z całego serca i się wzruszam 🤗 Mam nadzieję, że wszystkie tu obecne usłyszymy niebawem bijące serduszka 💓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
6 minut temu, malagosia napisał:

Lexy a przypomnij proszę jakie u Was było wskazanie do Iv? 🙂 

U nas głównym problemem byl czynnik męski, tylko 1% plemników mialo prawidłową budowę, dlatego lekarz zaproponował IMSI. No i ja mam te mięsniaki...

8 minut temu, Gość Sonea napisał:

dziękuję Lexy 😘 I trzymam kciuki za Twoje serduszko 😇

 

8 minut temu, margareta napisał:

Jak tu dzisiaj dużo dobrych wieści, aż miło 😍

Lexy, Kasiula616, Patrycja, gratuluję Wam z całego serca i się wzruszam 🤗 Mam nadzieję, że wszystkie tu obecne usłyszymy niebawem bijące serduszka 💓

Dziękuję Wam, na PEWNO niebawem też usłyszycie serduszka swoich maluszków ❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka000

Dziewczyny musiałam zrobić progesteron 3dni po transferze a dzisiaj się dowiadujenie ze moj progesteron to 50.56 ? Nie za mało??jestem zalamana nie wiem co to oznacza ale chyba nie za ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
3 minuty temu, Gość Justyśka000 napisał:

Dziewczyny musiałam zrobić progesteron 3dni po transferze a dzisiaj się dowiadujenie ze moj progesteron to 50.56 ? Nie za mało??jestem zalamana nie wiem co to oznacza ale chyba nie za ciekawie

Wynik bardzo dobry, po co panikujesz 😊😘 wyluzuj kochana 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Patrycja napisał:

Ja mam USG w czwartek, myślicie że moja beta jest ok? 7dpt 45,43 9dpt 150,90 13dpt 813,90 bo wydaje mi się że przyrost trochę zwolnił 🤔

Kochana super Mikolajki masz tylko się cieszyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość Justyśka000 napisał:

Dziewczyny musiałam zrobić progesteron 3dni po transferze a dzisiaj się dowiadujenie ze moj progesteron to 50.56 ? Nie za mało??jestem zalamana nie wiem co to oznacza ale chyba nie za ciekawie

Ja nawet tyle nie miałam... Coś około 20 więc bardzo dobry wynik!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×