Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

3 minuty temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dostałam mega krwawienia skrzepy że mnie lecą dramat czekam na wizytę u lekarza jak na wyrocznie czy to już koniec!!!czy to krwiak jak poprzednio boże dlaczego????

O matko aż mi ciśnienie skoczyło 😔 modlę się aby było wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dostałam mega krwawienia skrzepy że mnie lecą dramat czekam na wizytę u lekarza jak na wyrocznie czy to już koniec!!!czy to krwiak jak poprzednio boże dlaczego????

Cholera szczęśliwa daj znać po lekarzu! Modle sie za Ciebie!!!! 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
15 godzin temu, May1223 napisał:

Nie bedę mamą ale to nie znaczy że jestem gorsza, mniej wartościowa. Po prostu mam mniej szczęścia i jest mi dana do przejścia droga pod górkę bez cudownego bobaska . Ale tak tez sobie poradzę..... muszę ... . A gdzieś po cichu w najciemniejszym zakamarku mojego serca wierze ze kiedyś całkiem niespodziewanie uśmiechnie się i do mnie los...

Kochana jesteś bardzo dzielna. Podziwiam Cię ! I z całego serca życzę żeby w przyszłości uśmiechnęło się do Ciebie Szczęście - zasługujesz na to ! Dobro wraca 😊❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

 

47 minut temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dostałam mega krwawienia skrzepy że mnie lecą dramat czekam na wizytę u lekarza jak na wyrocznie czy to już koniec!!!czy to krwiak jak poprzednio boże dlaczego????

Daj znać jak tylko będziesz coś wiedzieć.. trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło ✊🏻 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
54 minuty temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dostałam mega krwawienia skrzepy że mnie lecą dramat czekam na wizytę u lekarza jak na wyrocznie czy to już koniec!!!czy to krwiak jak poprzednio boże dlaczego????

Trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze ✊✊ daj znać po wizycie, jesteśmy z Tobą!!! ❤❤❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
1 godzinę temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dostałam mega krwawienia skrzepy że mnie lecą dramat czekam na wizytę u lekarza jak na wyrocznie czy to już koniec!!!czy to krwiak jak poprzednio boże dlaczego????

Wszytsko będzie dobrze!!! Musi być! Trzymam mocno kciuki ✊✊✊🍀🍀🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka000
15 godzin temu, May1223 napisał:

Nie bedę mamą ale to nie znaczy że jestem gorsza, mniej wartościowa. Po prostu mam mniej szczęścia i jest mi dana do przejścia droga pod górkę bez cudownego bobaska . Ale tak tez sobie poradzę..... muszę ... . A gdzieś po cichu w najciemniejszym zakamarku mojego serca wierze ze kiedyś całkiem niespodziewanie uśmiechnie się i do mnie los...

Kochana moja trzymam za Ciebie kciuki bardzo bym chciała żebyś była kiedykolwiek mamusia a nóż widelec się uda.:) 

Ja jade teraz 13tego na wizyte czekam też na okres ale kiedy on przyjdzie to nie wiem a mam właśnie w okres zrobic wyniki i spowrotem do doktorka , powiem Ci że już tak się uspokoilam zależy mi ale czy stres cos daje raczej nie bardziej zabiera, więc lekko powiedziawszy mam lekko wy...e..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dostałam mega krwawienia skrzepy że mnie lecą dramat czekam na wizytę u lekarza jak na wyrocznie czy to już koniec!!!czy to krwiak jak poprzednio boże dlaczego????

Szczęśliwa pamiętaj nadzieja umiera ostatnia. Jeszcze nic nie jest przesadzone!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Szczęśliwa mam nadzieję ze wszystko pomimo krwawienia będzie w porzadku✊🙏

Dziewczyny ja dziś bylam na kontroli, 16 transfer (mam nadzieję ze nic tym razem nie stanie mi na drodze✊).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara
51 minut temu, Gość Kinga1234 napisał:

Szczęśliwa mam nadzieję ze wszystko pomimo krwawienia będzie w porzadku✊🙏

Dziewczyny ja dziś bylam na kontroli, 16 transfer (mam nadzieję ze nic tym razem nie stanie mi na drodze✊).

Trzymam mocno kciuki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
4 godziny temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dostałam mega krwawienia skrzepy że mnie lecą dramat czekam na wizytę u lekarza jak na wyrocznie czy to już koniec!!!czy to krwiak jak poprzednio boże dlaczego????

Szczęśliwa z całych sił trzymam kciuki! ✊ Krwawienie nie zawsze oznacza najgorsze! Nie poddawaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
1 godzinę temu, Gość Kinga1234 napisał:

Szczęśliwa mam nadzieję ze wszystko pomimo krwawienia będzie w porzadku✊🙏

Dziewczyny ja dziś bylam na kontroli, 16 transfer (mam nadzieję ze nic tym razem nie stanie mi na drodze✊).

16 transfer? Podziwiam samozaparcie, upór i siłę. No i życzę powodzenia! ✊🍀 Zdecydowanie należy Ci się to by los się do Ciebie uśmiechnął! 

Ja przed myśleniem o podejściu do 3 jestem już wykończona 😬 autentycznie męczy mnie to, że nie mogę zaplanować nawet głupiego wyjazdu, wakacji... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Kinga1234 napisał:

Szczęśliwa mam nadzieję ze wszystko pomimo krwawienia będzie w porzadku✊🙏

Dziewczyny ja dziś bylam na kontroli, 16 transfer (mam nadzieję ze nic tym razem nie stanie mi na drodze✊).

✊✊✊Powodzenia 16 stego 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dostałam mega krwawienia skrzepy że mnie lecą dramat czekam na wizytę u lekarza jak na wyrocznie czy to już koniec!!!czy to krwiak jak poprzednio boże dlaczego????

Trzymam kciuki z całych sił ✊✊✊🙏🙏🙏🙏 żeby wszystko było dobrze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa

Wszystko jest ok 😊przyczyna nieznana😟ale mam leżeć i się oszczędzać zarodka jeszcze nie było widać niby lekarz mówi że za wczesnie😟ale czy na pewno???zrobiłam betę tak na wszelki wypadek jest ponad 11tyś więc ok w poniedziałek powtórka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Szczęśliwa uff ale dalej trzymam kciuki✊ 

Luna nie zgralo sie, ja transfer mam 16 stycznia i jest to podobnie jak i Ty 3 podejście. I podpowiem Ci że zaplanuj sobie urlop może z możliwością odwołania jeśli bylby to lot, ale nie mozna wariować😉 

Dziewczyny dzięki za kciuki. Przydadzą sie na każdym etapie😉 dziś mam wiarę i spokój, uda się🦄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwa, dobrze że wszystko ok, dbaj o siebie bo beta piękna, więc ciąża jest ☺️

Kinga, powodzenia! 16ty już tak blisko 🤗 najważniejsze że jest wiara i spokój, to bardzo dużo;)

Ja też proszę o kciuki, jutro o 13:10 drugi transfer. Nie mogę się już doczekać ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Szczęśliwa, tak mnie ciarki przeszły jak przeczytałam Twój wpis o krwawieniu... Bardzo się cieszę że jest wszystko dobrze. Myślę że jeszcze za wcześnie żeby zarodek było widac. W 6 tygodniu podobno można zobaczyć więc spokojnie 🙂 

Margaret  trzymam kciuki za jutro 🙂  🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Szczęśliwa, tak mnie ciarki przeszły jak przeczytałam Twój wpis o krwawieniu... Bardzo się cieszę że jest wszystko dobrze. Myślę że jeszcze za wcześnie żeby zarodek było widac. W 6 tygodniu podobno można zobaczyć więc spokojnie 🙂 

Margaret  trzymam kciuki za jutro 🙂  🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

May cały czas o Tobie myślę, płacz już opanowany, ale ogromny smutek pozostał. 

Nie należę do ludzi, którzy mówią innym jak mają żyć, albo co robić, ale Tobie ZABRANIAM nawet dopuszczać myśl, że jesteś gorsza, mniej wartościowa czy inne głupoty. Ty jesteś najlepsza, Twoja mądrość i dojrzałość bardzo mi zaimponowala. Trzeba nie lada odwagi, by taką decyzję podjąć. Wiem, że kiedyś marzenie się Twoje spełni, niestety nie wiemy kiedy to nastąpi i ten czas oczekiwania to najgorsze męczarnie. W moim sercu nadzieja na Twoje szczęście się nie tli, ona się jarzy mocnym płomienie. I obiecuję Ci, że nie zgaśnie. Życie nasze, dziewczyn, które nie mogą mieć naturalnie dzieci, jest cały czas drogą przez mękę, drogą pod górę, ale to nadal droga na szczyt. Życzę Tobie by na szczycie było zdrowie dla Twojej Mamy i dzieciaczków w rodzinie, a dla Ciebie niech los na górze zostawi paczkę, a w środku niech będzie Twoje szczęście💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Margaret immienniczko moja trzymam mocno kciuki za Ciebie!!!! 🙂 

 

 

ja we wtorek usg (10dc) wiec liczę ze już lada moment transfer 😍😍

Edytowano przez malagosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Wszystko jest ok 😊przyczyna nieznana😟ale mam leżeć i się oszczędzać zarodka jeszcze nie było widać niby lekarz mówi że za wczesnie😟ale czy na pewno???zrobiłam betę tak na wszelki wypadek jest ponad 11tyś więc ok w poniedziałek powtórka 

To dobrze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Wszystko jest ok 😊przyczyna nieznana😟ale mam leżeć i się oszczędzać zarodka jeszcze nie było widać niby lekarz mówi że za wczesnie😟ale czy na pewno???zrobiłam betę tak na wszelki wypadek jest ponad 11tyś więc ok w poniedziałek powtórka 

Ufff który to twój dpt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Kinga1234 napisał:

Szczęśliwa mam nadzieję ze wszystko pomimo krwawienia będzie w porzadku✊🙏

Dziewczyny ja dziś bylam na kontroli, 16 transfer (mam nadzieję ze nic tym razem nie stanie mi na drodze✊).

Będzie dobrze, trzymam kciuki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Margaret ✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny teraz to ja się wzruszyłam 😥😘 nikt mi nigdy nie powiedział tak wielu pięknych słów jak Wy każdy namawia... nie rezygnuj na pewno się uda , jeszcze jedno in vitro a Wy po prostu rozumiecie i za to dziękuje !  Jestescie niezastąpione 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
2 godziny temu, Izka87 napisał:

Ufff który to twój dpt ?

19dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Iryza napisał:

May cały czas o Tobie myślę, płacz już opanowany, ale ogromny smutek pozostał. 

Nie należę do ludzi, którzy mówią innym jak mają żyć, albo co robić, ale Tobie ZABRANIAM nawet dopuszczać myśl, że jesteś gorsza, mniej wartościowa czy inne głupoty. Ty jesteś najlepsza, Twoja mądrość i dojrzałość bardzo mi zaimponowala. Trzeba nie lada odwagi, by taką decyzję podjąć. Wiem, że kiedyś marzenie się Twoje spełni, niestety nie wiemy kiedy to nastąpi i ten czas oczekiwania to najgorsze męczarnie. W moim sercu nadzieja na Twoje szczęście się nie tli, ona się jarzy mocnym płomienie. I obiecuję Ci, że nie zgaśnie. Życie nasze, dziewczyn, które nie mogą mieć naturalnie dzieci, jest cały czas drogą przez mękę, drogą pod górę, ale to nadal droga na szczyt. Życzę Tobie by na szczycie było zdrowie dla Twojej Mamy i dzieciaczków w rodzinie, a dla Ciebie niech los na górze zostawi paczkę, a w środku niech będzie Twoje szczęście💕

Iryza? A czy Ty czasem nie myślałaś żeby zostać pisarką😂 masz tak piękne bogate słownictwo i Twoje słowa się chłonie z zapartym tchem ! Ja jestem fanką kryminałów albo historii 2 Wojny Światowej ale Twoja książkę bym przeczytała nawet jakby była romansidlem 😂 Ty pomysl jak odchowasz Twixy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Szczęśliwa ogromnie sie cieszę ze wszytsko ok! Serce mi sie kroiło na sama myśl o tym jak się zamartwiasz 😘😘😘

Margaret trzymam kciuki ✊✊✊ ja czekam ze swoimi twixami w brzuszku l. Moze styczen bedzie dla Nas piękny?!

Ja zdecydowałam się testować 6 dpt (liczę ze 13.01 będzie szczęśliwy) 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
6 minut temu, May1223 napisał:

Iryza? A czy Ty czasem nie myślałaś żeby zostać pisarką😂 masz tak piękne bogate słownictwo i Twoje słowa się chłonie z zapartym tchem ! Ja jestem fanką kryminałów albo historii 2 Wojny Światowej ale Twoja książkę bym przeczytała nawet jakby była romansidlem 😂 Ty pomysl jak odchowasz Twixy!

Jestem za!!! Iryza jestes wspaniała! Pamiętam jak razem czekakysmy na wynik bety w sierpniu. Bylas taka spokojna, pełna ciepła, empatii. Cudowna 😍 mimo ze Ci sie udalo nie zostawiasz nas i wspierasz na duchu .nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy ❣❣❣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×