Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Szczęśliwa
1 godzinę temu, Gość Monia napisał:

No właśnie ja z Janeczko też nie umiałam złapać kontaktu, zresztą on w ogóle nie próbował jakoś specjalnie się mną interesować, dlatego też zmieniłam na Maduzie

Ja moja"kariere"w leczeniu niepl.zaczelam właśnie u dr.Janeczko szczerze masakra nie mam pojęcia za co on ma tyle dobrych opini???co prawda 1iui się udała ale skonczylo sie poronieniem.Ogolnie porażka te kolejki na każdą wizytę itp masakra.Ogolnie człowiek zagadka zero empati i dobrego podejścia 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara

Dziewczyny, czy jest sens iść na wizytę kwalifikacyjną w samym środku cyklu? Przez kilka ostatnich miesięcy wszystko miałam ślicznie, jak w zegarku a teraz, oczywiście, bach - okres się spóźnił ponad tydzień... i wychodzi na to, że wizyta wypada na 10 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
3 godziny temu, Gość Luna napisał:

Ja mam. Pęcherz i za 1 i za 2 razem miałam pełny zgodnie z zaleceniami lekarza. 

Ja mam tyłozgiecie i za pierwszym razem miałam pełny pęcherz a za drugim nie bo się zapomniałam i poszłam do wc lekarz zły że to nie pierwszy mój transfer ale później stwierdzil że przy tyło zgieciu i tak nic przez brzuch nie widać i trzeba od dołu 🤣także chyba nie ma reguły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
1 godzinę temu, malagosia napisał:

Maduzia jest fajny :). 
ja dlatego tez zmieniłam. PotrZebuje czuć ze ktoś się interesuje, myśli itp.

i ma szczęście teraz tak mam. Oby to pomogło 🙂 ✊🏼🍀

Uda nam się, za pierwszym razem ☺️☺️☺️😁 tak trzeba myslec🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa

Dziewczyny wszystko ok beta dzisiejsza ponad 24tyś także kamień z serca ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Klara napisał:

Dziewczyny, czy jest sens iść na wizytę kwalifikacyjną w samym środku cyklu? Przez kilka ostatnich miesięcy wszystko miałam ślicznie, jak w zegarku a teraz, oczywiście, bach - okres się spóźnił ponad tydzień... i wychodzi na to, że wizyta wypada na 10 dc...

Ja bym Klara poszła na koniec cyklu dopiero.... może zadzwoń i spytaj w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Ja moja"kariere"w leczeniu niepl.zaczelam właśnie u dr.Janeczko szczerze masakra nie mam pojęcia za co on ma tyle dobrych opini???co prawda 1iui się udała ale skonczylo sie poronieniem.Ogolnie porażka te kolejki na każdą wizytę itp masakra.Ogolnie człowiek zagadka zero empati i dobrego podejścia 😪

Dlatego właśnie zmieniłam go 🙂 co do kolejek ja jestem wyrozumiała bo tez wiem ze każdy przypadek jest inny i wsumie nigdy nie czekałam dluzej niż 15min po umówionym terminie wiec póki co nie narzekam 🙂 

a teraz w jakiej klinice Cię prowadzą? Wcześniej byłaś w parens? Która Twoim zdaniem lepsza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Monia napisał:

Uda nam się, za pierwszym razem ☺️☺️☺️😁 tak trzeba myslec🤗

Podoba mi się Twoje podejście 😁 dawaj znać co i jak 🍀🍀🍀✊🏼☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dziewczyny wszystko ok beta dzisiejsza ponad 24tyś także kamień z serca ufffff

Super 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Dziewczyny jak tam?? Bo czekam z gratulacjami 😉💕😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
9 minut temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dziewczyny wszystko ok beta dzisiejsza ponad 24tyś także kamień z serca ufffff

Piękny wynik, a kiedy kolejne USG? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
20 minut temu, malagosia napisał:

Podoba mi się Twoje podejście 😁 dawaj znać co i jak 🍀🍀🍀✊🏼☺️

Po transferze się odezwę 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Szczęśliwa 😊😊jaka ja jestem szczęśliwa, że masz tak piękną betę😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dziewczyny wszystko ok beta dzisiejsza ponad 24tyś także kamień z serca ufffff

Piękna beta 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dziewczyny wszystko ok beta dzisiejsza ponad 24tyś także kamień z serca ufffff

Szczęśliwa bardzo się cieszę!!! Dzielna dziewczyna!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
1 godzinę temu, Gość Lexy napisał:

Piękny wynik, a kiedy kolejne USG? 😊

W środę mam usg może będzie już zarodek ???bo ostatnio był tylko pęcherzyk z całkiem żółtym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
1 godzinę temu, malagosia napisał:

Dlatego właśnie zmieniłam go 🙂 co do kolejek ja jestem wyrozumiała bo tez wiem ze każdy przypadek jest inny i wsumie nigdy nie czekałam dluzej niż 15min po umówionym terminie wiec póki co nie narzekam 🙂 

a teraz w jakiej klinice Cię prowadzą? Wcześniej byłaś w parens? Która Twoim zdaniem lepsza? 

ARTVIMED dla mnie 100razy lepsza 2/2 udane transfery.Też jestem wyrozumiala ale tam czekałam nie raz po 1-2godz 😟także masakra może teraz jest inaczej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
5 godzin temu, Gość Marta napisał:

 

Dziewczyny potrzebuję na szybko info. Czy mialyscie taki lek Gonal-F 900? Ja właśnie dostałam receptę bez refundacji. W aptece zawał cena 2.300 zł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
5 godzin temu, Gość Marta napisał:

 

Dziewczyny potrzebuję na szybko info. Czy mialyscie taki lek Gonal-F 900? Ja właśnie dostałam receptę bez refundacji. W aptece zawał cena 2.300 zł!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

Dziewczyny potrzebuję na szybko info. Czy mialyscie taki lek Gonal-F 900? Ja właśnie dostałam receptę bez refundacji. W aptece zawał cena 2.300 zł!!!!

Nie miałam a co to taki drogi pomyliła się chyba lekarka nie zaznaczyła że na regundację dzwoń do niej może jeszcze jest w pracy. A to lek na infekcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Dziewczyny wszystko ok beta dzisiejsza ponad 24tyś także kamień z serca ufffff

Super:-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Dziewczyny potrzebuję na szybko info. Czy mialyscie taki lek Gonal-F 900? Ja właśnie dostałam receptę bez refundacji. W aptece zawał cena 2.300 zł!!!!

Ja miałam ale z refundacja. A jakie masz amh? Może lekarz sie pomylił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Dziewczyny potrzebuję na szybko info. Czy mialyscie taki lek Gonal-F 900? Ja właśnie dostałam receptę bez refundacji. W aptece zawał cena 2.300 zł!!!!

Bez refundacji faktycznie jest taka cena. Spełniasz warunki refundacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Dziewczyny potrzebuję na szybko info. Czy mialyscie taki lek Gonal-F 900? Ja właśnie dostałam receptę bez refundacji. W aptece zawał cena 2.300 zł!!!!

Sylwia ja mialam go przy pierwszej stymulacji. Nie pamiętam teraz ceny ale z refundacja chyba 230 zł. Jak wrócę do domu mogę sprawdzić paragon jeszcze. Słuchaj, ale miałam sytuacje że lekarz omyłkowo nie zaznaczył dwa razy na recepcie refundacji, na szczęście w aptece kazali mi się do niego cofnąć. W Twoim przypadku chyba też tak, bo cena powala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odebrałam wynik HCG: 3.70 mIU/ml... Wiem, że nie ma się co łudzić, ale wg normy laboratorium brak ciąży to wynik poniżej 1. Czy jest możliwość, że 14dpt wynik byłby tak niski,a jednsk ciąża byłaby? Wiem, że się nakręcam, ale to moje ostatnie podejście na własnych komórkach 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
8 minut temu, .Iness napisał:

Odebrałam wynik HCG: 3.70 mIU/ml... Wiem, że nie ma się co łudzić, ale wg normy laboratorium brak ciąży to wynik poniżej 1. Czy jest możliwość, że 14dpt wynik byłby tak niski,a jednsk ciąża byłaby? Wiem, że się nakręcam, ale to moje ostatnie podejście na własnych komórkach 😞

Kochana przykro mi bardzo 😔 a brałaś może zastrzyk ovitrelle lub coś na pęknięcie, on może wpływać na wynik bety. Mimo wszystko zrób jeszcze raz i zobacz, może jednak zdarzy się cud❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
1 minutę temu, .Iness napisał:

Brałam Ovitrelle 19 dni temu. Załamana jestem 😞

Po 10 dniach już nie powinien byc wykryty we krwi. Ściskam Ciebie bardzo mocno i płacze razem z Tobą 😔😔💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Lexy napisał:

Po 10 dniach już nie powinien byc wykryty we krwi. Ściskam Ciebie bardzo mocno i płacze razem z Tobą 😔😔💕

Kochana jesteś. Dla mnie to oznacza koniec, jedyna opcja to komórka dawczyni. Trudny temat 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
25 minut temu, .Iness napisał:

Odebrałam wynik HCG: 3.70 mIU/ml... Wiem, że nie ma się co łudzić, ale wg normy laboratorium brak ciąży to wynik poniżej 1. Czy jest możliwość, że 14dpt wynik byłby tak niski,a jednsk ciąża byłaby? Wiem, że się nakręcam, ale to moje ostatnie podejście na własnych komórkach 😞

Kurczę być może coś się zadziało ale zarodek się nie zagniezdzil prawidłowo bardzo mi przykro 😪ale różne cuda widziałam więc powtórz za 2 dni trzymam kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×