Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Lunabia89

Czesc In vitro staraczka 2019 i Kama!! Fajnie, ze sie wpisalyscie. 

Staraczka 2019- powiedz jak sie czujesz na stymulacji?  Jak to jest? Jestes pelna pozytywnej energii, wi3c na bank bedzie dobrze,grunt to sie nakrecac i do przodu.

Kama-bylas juz na wizycie? Co mowi lekarz?

Ja niedlugo tez bede mogla Wam cos wiecej napisac co u nas, na razie czekamy na wizyte w Bocianie, a w sobote zapisalam nas do urologa, zeby miec jeszcze jakis pkt odniesienia- u nas slabe zolnierze i zalezy mi, zeby sprawdzic, czy mozna to wyleczyc. A jak nie, to nic, idziemy do Bocka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58
59 minut temu, Gość Ava1231234 napisał:

Ilona czasem sie zdarzają takie rzeczy, dla organizmu bylo to coś nowego, nowe leki, inne hormony. Ale to lekarza musisz isc bo musi ci zrobic usg i dac coś na wywolanie okresu. Ja po odstawieniu leków po nieudanym transferze dostalam juz miesiaczke na 3 dzień, w szoku bylam ze tak szybko. W piątek wizyta i jak wszystko będzie ok to kolejny transfer bede miała w nastepnym tygodniu. Jeśli sie zbowu nie uda to tez będę miała histeroskopie. 

Tzn miałam na myśli kolejny cykl. Po samym transferze okresu dostałam jak w zegarku 3 dni po odstawieniu leków... teraz miałam cykl naturalny ( przygotowanie do histeroskopii - za tydzień mam) i jednocześnie do kolejnego transferu.i właśnie na tym naturalnym 38 dni czekałam.

trzymam kciuki, aby się udało z kolejnym transferem. 

My mogliśmy od razu robić transfer w kolejnym cyklu ale lekarz najpierw zalecił hiperoskopię, bo może pomoc a nie zaszkodzi, a zarodka szkoda zmarnować jeśli coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Ilona58 napisał:

Tzn miałam na myśli kolejny cykl. Po samym transferze okresu dostałam jak w zegarku 3 dni po odstawieniu leków... teraz miałam cykl naturalny ( przygotowanie do histeroskopii - za tydzień mam) i jednocześnie do kolejnego transferu.i właśnie na tym naturalnym 38 dni czekałam.

trzymam kciuki, aby się udało z kolejnym transferem. 

My mogliśmy od razu robić transfer w kolejnym cyklu ale lekarz najpierw zalecił hiperoskopię, bo może pomoc a nie zaszkodzi, a zarodka szkoda zmarnować jeśli coś jest nie tak

Ja jeszcze w sumie mam 4 zarodki w tym 2 blastocysty i teraz je podamy ale dodatkowo Intralipid dostane i chyba zdecyduje sie na atosiban. Kurcze to pewnie po hormonach rozlegulowały Ci sie cykle dlatego Ci sie spóźnia, Ty a może niespodzianka i dzidzi bedzie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58
20 minut temu, Ava123123 napisał:

Ja jeszcze w sumie mam 4 zarodki w tym 2 blastocysty i teraz je podamy ale dodatkowo Intralipid dostane i chyba zdecyduje sie na atosiban. Kurcze to pewnie po hormonach rozlegulowały Ci sie cykle dlatego Ci sie spóźnia, Ty a może niespodzianka i dzidzi bedzie 🙂 

My mamy 3 blastocysty zamrożone.

niestety, dzidzi nie ma 😕 ale przynajmniej okresu dostałam nie za późno, bo już się martwiłam, że wszystko się poprzesuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lunabia trzymam kciuki. Glowa do góry😊😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
1 godzinę temu, Gość Ilona58 napisał:

My mamy 3 blastocysty zamrożone.

niestety, dzidzi nie ma 😕 ale przynajmniej okresu dostałam nie za późno, bo już się martwiłam, że wszystko się poprzesuwa.

Oczywiscie daj znać jak po histeroskopii, co Ci tam wyszlo (oby wyszlo, żeby znaleźli przyczyne, naprawili i żebyś mogla zajść w ciążę już naturalnie) i jak to wogole wygląda taki zabieg bo juz psychicznie jestem nastawiona ze tez bd robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka37
13 godzin temu, Gość Ilona58 napisał:

Tzn miałam na myśli kolejny cykl. Po samym transferze okresu dostałam jak w zegarku 3 dni po odstawieniu leków... teraz miałam cykl naturalny ( przygotowanie do histeroskopii - za tydzień mam) i jednocześnie do kolejnego transferu.i właśnie na tym naturalnym 38 dni czekałam.

trzymam kciuki, aby się udało z kolejnym transferem. 

My mogliśmy od razu robić transfer w kolejnym cyklu ale lekarz najpierw zalecił hiperoskopię, bo może pomoc a nie zaszkodzi, a zarodka szkoda zmarnować jeśli coś jest nie tak

Czesc Ilona, ja wlasnie nie mialam transferu bo pecherzyk maly i nie rósł dalej czekam na okres ale go nie ma, jak teraz dostane okres to bede na cyklu sztucznym estrofem , tylko tak dziwnie sie czuje bo nic mnie nie boli a dzis 35 dc, nigdy tak nie mialam, a piersi sa bardzo malutkie. Czy Ty tez tak mialas ze zero objawów miesiaczki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka37

Czesc dziewczynki czy ktoras tak miala jak byla na cyklu naturalnym i miala podejsc do transferu ale pecherzyk za maly lub nie rusl dalej? Pytanie czy dostalyscie okres normalnie? Ja dzis 35 dc i sie martwie bo tak nigdy nie bylo. A najgorsze jest to ze nie mam zadnych objawów aby miesiaczka miala nadejść, cycki malutkie nic a nic nie bola, brzuch tez nie boli. Kurde co jest? Teraz mialam miec cykl sztuczny, leki wykupiłam, i mialam brac estrofem od 3dc ale miesiaczki nadal brak 😓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58
2 godziny temu, Gość Herbatka37 napisał:

Czesc Ilona, ja wlasnie nie mialam transferu bo pecherzyk maly i nie rósł dalej czekam na okres ale go nie ma, jak teraz dostane okres to bede na cyklu sztucznym estrofem , tylko tak dziwnie sie czuje bo nic mnie nie boli a dzis 35 dc, nigdy tak nie mialam, a piersi sa bardzo malutkie. Czy Ty tez tak mialas ze zero objawów miesiaczki? 

Też tak miałam. Wręcz czułam się jakbym była już po okresie: małe piersi i zero opuchlizny na brzuchu. 

Od dzisiaj znowu na estrofemie jestem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gość Lunabia89 napisał:

Czesc In vitro staraczka 2019 i Kama!! Fajnie, ze sie wpisalyscie. 

Staraczka 2019- powiedz jak sie czujesz na stymulacji?  Jak to jest? Jestes pelna pozytywnej energii, wi3c na bank bedzie dobrze,grunt to sie nakrecac i do przodu.

Kama-bylas juz na wizycie? Co mowi lekarz?

Ja niedlugo tez bede mogla Wam cos wiecej napisac co u nas, na razie czekamy na wizyte w Bocianie, a w sobote zapisalam nas do urologa, zeby miec jeszcze jakis pkt odniesienia- u nas slabe zolnierze i zalezy mi, zeby sprawdzic, czy mozna to wyleczyc. A jak nie, to nic, idziemy do Bocka 🙂

Staram się myśleć pozytywnie że nareszcie się uda, wiesz teraz się dzieje bo dzis pierwszy raz zastrzyk sama robiłam  i odliczam dni 😊 bo po 3 clo gdzie miałam znowu niepękniety pecherzyk który się nie wchłonąl to płakałam jak dziecko... nam jeszcze przepisał FertilMan Plus dla męża, chociaż ma dobra armię to dla wzmocnienia 😉 warto wszystkiego próbować 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2019 o 11:29, Kama napisał:

Do staraczki:), ja tez w Bocianie w Wawie:). U jakiego lekarza jesteś?  ja u dr Nieduzaka

Tak samo trafiłam na Niedłuzaka😉

Kama pierwsze podejście masz z in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ava okres powinnam dostać w poniedziałek nie mam do tej pory dzień zawsze na czas mam ale robiłam dzisiaj test i nic nie pokazał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj już 4 dzień opóźnienia i wydaje mi się ze nawet słaby test jak coś to powinien pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paula nie rób testów, juz sie tyle o nich oczytałam że szkoda kasy wydawać. Ja już też sobie obiecałam że nie kupie testu wcześniej tylko po transferze pojade na bete. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że każdy nie może się doczekać.... Wiem...nie raz to przechodziłam... rób najwcześniej 2 tygodnie po betę po owulacji jeżeli monitorujesz i masz na 100% pewność że tego dnia była , nie spiesz się, bo powodu opóźnień okresu może być wiele... też po tygodniu jak nie przychodziła robiłam testy były negatywne ale i tak miałam nadzieję że to pomyłka i dopiero po zrobieniu bety miałam pewność że coś jest nie tak... A później okazało się że to niewchloniety pecherzyk który nie pekl po owu spowodował brak okresu... trzymam kciuki żeby się udało Paula ale po 3 latach starania nauczyłam się nie spieszyć z testami 😉 jak już jest dzis 5 dni po terminie miesiączki idź  po prostu na betę i będziesz miała pewność   😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka37
19 godzin temu, Gość Ilona58 napisał:

Też tak miałam. Wręcz czułam się jakbym była już po okresie: małe piersi i zero opuchlizny na brzuchu. 

Od dzisiaj znowu na estrofemie jestem. 

Ilona a po jakim czasie dostalas okres? Bralas cos na wywołanie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58
4 minuty temu, Gość Herbatka37 napisał:

Ilona a po jakim czasie dostalas okres? Bralas cos na wywołanie? 

Dostałam w 38 dc.

Już się zastanawiałam czy się nie zgłosić do lekarza po coś na wywołanie, bo bałam się, że mi kolejny termin histeroskopii przepadnie jak tak mi się będzie przedłużało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka37
25 minut temu, Gość Ilona58 napisał:

Dostałam w 38 dc.

Już się zastanawiałam czy się nie zgłosić do lekarza po coś na wywołanie, bo bałam się, że mi kolejny termin histeroskopii przepadnie jak tak mi się będzie przedłużało.

No wlasnie , a ja sie zamartwiam ze u mnie kolejny miesiac i ...... Mam jeden zarodeczek i jakos nie dane mi go przyjac, jak nie hiperka to potem cykl naturalny i pecherzyk nie rósł a teraz jak mam byc na sztucznym i mam juz kupiony estrofem to nie mam okresu... zatem czekam jeszcze moze dostane przez weekend jak nie to do lekarza sie udam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka37

Widzisz Ilonka jak widac nam obie wszystko pod górkę. Ileż to juz trwa wszystko co?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staraczka dobrze mówisz w takich sytuacjach jesteśmy niecierpliwe strasznie i myślimy tylko o jednym. Ja tez prawie trzy lata starań i jesteśmy teraz przed inseminacja dlatego tez czekam na ten okres żeby w końcu zapisać się do lekarza i ustalić termin iui . Poczekam jeszcze weekend jak nie dostanę to będę prawie pewna ze się udało bo nigdy nie miałam takiego opóźnienia i w poniedziałek zrobie betę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga27

Cześć dziewczyny można dołączyć? Pierwszy raz zdecydowałam się napisać na forum chyba potrzebuje wsparcie:( bo kto mnie lepiej zrozumie niż wy. Staramy się od 3 lat od roku leczymy w klinice ale dopiero w marcu mieliśmy pierwsze podejście udało się pobrac 9 komórek z czego było 6zarodkow więc zaproponowano nam przedłużenie hodowli w środę byłam na transferze mieliśmy 2blastocysy podobno bardzo ładne niestety przed samym transferem okazało się że moje super wyniki nagle się pogorszyły i Endo bardzo spadlo także Pani dr zalecila przełożenie transferu na przyszły miesiąc co mnie trochę załamało martwię się bo ciągle jak już jest dobrze coś się dzieje i kolejne przeszkody  ;(...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58
2 godziny temu, Gość Herbatka37 napisał:

Widzisz Ilonka jak widac nam obie wszystko pod górkę. Ileż to juz trwa wszystko co?  

Łącznie? W moim przypadku prawie 4 lata... w między czasie leczenie do naturalnego starania, 4 inseminacje, a od grudnia walka z in vitro. 

Staram się robić dobrą minę, ale jest ciężko. Ale to chyba każda z nas tutaj rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paula9011 napisał:

Staraczka dobrze mówisz w takich sytuacjach jesteśmy niecierpliwe strasznie i myślimy tylko o jednym. Ja tez prawie trzy lata starań i jesteśmy teraz przed inseminacja dlatego tez czekam na ten okres żeby w końcu zapisać się do lekarza i ustalić termin iui . Poczekam jeszcze weekend jak nie dostanę to będę prawie pewna ze się udało bo nigdy nie miałam takiego opóźnienia i w poniedziałek zrobie betę 

U nas lekarz odpuścił inseminacje bo po każdym clo miałam pecherzyk który się nie wchlaniali stąd od razu decyzja o in vitro, na poczatku wyszukiwalam  tez objawów ciazy jak zbliżał się okres, wmawialam sobie że to ciaza, do tego dookoła wszyscy mają dzieci albo w ciazy są... Wiem ciężko ale wierzę że na każdego przyjdzie pora, a Ty Paula z wiesz z czym masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staraczka właśnie u nas wszystkie badania są dobre u męża nasienie super u mnie wszystko tez gra . Co prawda nie monitoruje cyklów ale pare razy byłam po owulacji i lekarz potwierdził ze owulacja była . A tak to sama pracuje nad swoim organizmem obserwuje przez ten cały czas swoje cykle zawsze mam 27-28 dniowe i mam plamienia owulacyjne 13-14 dc i dodatkowo prowadziłam wykresy temperatury ciała i zawsze potwierdzało się ze owuluje 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Paula9011 napisał:

Staraczka właśnie u nas wszystkie badania są dobre u męża nasienie super u mnie wszystko tez gra . Co prawda nie monitoruje cyklów ale pare razy byłam po owulacji i lekarz potwierdził ze owulacja była . A tak to sama pracuje nad swoim organizmem obserwuje przez ten cały czas swoje cykle zawsze mam 27-28 dniowe i mam plamienia owulacyjne 13-14 dc i dodatkowo prowadziłam wykresy temperatury ciała i zawsze potwierdzało się ze owuluje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, In vitro staraczka 2019 napisał:
21 minut temu, Paula9011 napisał:

Staraczka właśnie u nas wszystkie badania są dobre u męża nasienie super u mnie wszystko tez gra . Co prawda nie monitoruje cyklów ale pare razy byłam po owulacji i lekarz potwierdził ze owulacja była . A tak to sama pracuje nad swoim organizmem obserwuje przez ten cały czas swoje cykle zawsze mam 27-28 dniowe i mam plamienia owulacyjne 13-14 dc i dodatkowo prowadziłam wykresy temperatury ciała i zawsze potwierdzało się ze owuluje 

Czyli tak jak u nas... wszystkie badania wporzadku, oprócz ATPO..   I zrozum czemu wogole zajsc w ciaze nie można... z 1,5 roku temu miałam histeroskopie i usunęli polipa, pół roku temu drożność i też wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58
1 minutę temu, In vitro staraczka 2019 napisał:

Czyli tak jak u nas... wszystkie badania wporzadku, oprócz ATPO..   I zrozum czemu wogole zajsc w ciaze nie można... z 1,5 roku temu miałam histeroskopie i usunęli polipa, pół roku temu drożność i też wszystko dobrze...

Staraczko, jak się czułaś po histeroskopii? Normalnie funkcjonowałaś później? Mam w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×